رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

قيمت پاور 780 گرين چنده ؟ همچنين كيس tunic 3 ؟؟

تو اين رنج قيمت پاور ديگه اي هم هست ؟

خيلي ممنون

لینک به دیدگاه

کدام برندها از کارت گرافیک 8800gts 512 تو بازار تهران هست؟

برندهای مورد نظر بنده Xfx . Evga.bfg.asus.msi هست.قیمت هم اگه داشتید بزارید...

لینک به دیدگاه

سلام . من میخوام Intel E6750 بخرم .به نظر شما چطوره؟ قیمتش چنده؟ یک مادربورد هم باید بگیرم . شما چی پیشنهاد می کنید؟ قیمت CPU و مادربورد از 300 تومان بیشتر نشه. رم هم میخوام. DDR2 2*1GB که از 100 تومان بیشتر نشه . چی بگیرم خوبه؟ممنون

با سلام

دوست خوبم آقا حامد یه مقدار اگه توی جواب دادن من وقفه افتاد منو ببخشید . چون نبودم و مسافرت بودم .

در مورد CPU E6750 باید بگم که حدود 40000 تومان گرون شده و من پیشنهاد میدم که چند روز صبر کنید چون قیمت واقعیه اون 183000 تومانه .

در مورد مادربوردتون باید بگم که بهتون MSI پیشنهاد میکنم . مدل P35 Neo و در مورد RAM هم اگه حدود 125000 تومان میخواید میتونم بهتون GSkill پیشنهاد بدم مدل HK CL4 4.4.3.5 یا اگه قیمت پایینتر مد نظرتونه خوب اعلام کنید من بهتون پیشنهاد بدم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون لطف میکنید پس اگه شد قیمت

8800gt512-p5k delux- 8800gts 512- asus maximus formula

رو هم بگید ممنون میشم

قیمت هارد که رفته بود بالا پایین نیومد؟

یک دنیا ممنون

با سلام

دوست عزیز asus maximus formula قیمتش 335000 تومان 8800gts 512 نتونستم توی بازار پیدا کنم و فکر میکنم که چند وقت صبر کنید حتما وارد بازار میشه .

p5k delux توی بازار کمیابه و من پیشنهاد نمیکنم که با این قیمت این مادربورد رو بخرید .

8800GT 512 هم میتونم بهتون MSI مدل NX8800GT-OC رو پیشنهاد بدم که توی هم رده های خودش بی نظیره و حتی خودمون در اینجا با کارتهای دیگه مقایسه کردیم . که نتایج تست و بنچ مارکش توی ایران رو به زودی توی فروم و سایت میگزاریم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قيمت پاور 780 گرين چنده ؟ همچنين كيس tunic 3 ؟؟

تو اين رنج قيمت پاور ديگه اي هم هست ؟

خيلي ممنون

با سلام

دوست عزیزم قیمت پاور 780 گرین 146000 تومانه . و چند مدتیه که کیس Tunic در بازار موجود نیست .

پاور زیر 780 گرین مدل 680 هستش که قیمت 111000 تومانه و بالای اون هم 1030 هستش که قیمتش 197000 تومانه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کدام برندها از کارت گرافیک 8800gts 512 تو بازار تهران هست؟

برندهای مورد نظر بنده Xfx . Evga.bfg.asus.msi هست.قیمت هم اگه داشتید بزارید...

با درود

دوست عزیزم فعلا برندی رو توی بازار پیدا نکردم که این مدل رو موجود داشته باشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیزم قیمت پاور 780 گرین 146000 تومانه . و چند مدتیه که کیس Tunic در بازار موجود نیست .

پاور زیر 780 گرین مدل 680 هستش که قیمت 111000 تومانه و بالای اون هم 1030 هستش که قیمتش 197000 تومانه .

موفق باشید

سلام جناب حسيني ممنون از پاسخگويي تون

شما اين پاور هايي رو كه فرموديد موجود داريد ؟

ميخوام بخرم

لینک به دیدگاه

سلام آقا سعید . ممنون از توجهتون . مادربوردی که گفتید قیمت و کیفیتش چطوره؟ رمی که معرفی کردید چه فرکانسی داره؟ راستش من نمی خوام کل قیمت از 400 تومان بیشتر بشه .10 تومان بالا پایین اشکال نداره ولی بیشتر نشه . میشه پیشنهادتون رو رو پایه 400 تومان بدید؟ ممنونم

لینک به دیدگاه

با درود

دوست عزیزم فعلا برندی رو توی بازار پیدا نکردم که این مدل رو موجود داشته باشه .

موفق باشید

با عرض خسته نباشید خدمت استاد

آیا تا 2 هفته دیگه برندهای که خدمتون عرض کردم وارد میشن؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني ممنون از پاسخگويي تون

شما اين پاور هايي رو كه فرموديد موجود داريد ؟

ميخوام بخرم

با سلام

دوست عزیز همه قطعاتی که اینجا اعلام میکنم اگر موجود نباشن حتما مینویسم و این پاورها هم موجودن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام آقا سعید . ممنون از توجهتون . مادربوردی که گفتید قیمت و کیفیتش چطوره؟ رمی که معرفی کردید چه فرکانسی داره؟ راستش من نمی خوام کل قیمت از 400 تومان بیشتر بشه .10 تومان بالا پایین اشکال نداره ولی بیشتر نشه . میشه پیشنهادتون رو رو پایه 400 تومان بدید؟ ممنونم

با سلام

همانطور که گفتم قیمت CPU 6750 بالا رفته و الان یا باید 6550 بخرید که قیمتش حدود 160000 تومانه یا برای پایین اومدن قیمت 6750 چند روزی صبر کنید .

در مورد مادربوردتون این مدل MSI p35 Neo قیمتش حدود 130000 تومانه .

RAM هم گفتم که قیمتش 125000 تومان CL4 هستش ولی اگر دوست داشتید قیمت RAM Crucial 1066 2GB ballstix هم حدود 135000 تومانه که CL5 هستش و حالا تصمیم با خودتون .

که جمعا براتون با 6550 در میاد بین 415 تا 425 هزار تومان .

البته بهتون پیشنهاد میکنم که تا هفته آینده صبر کیند تا قیمت 6750 پایینتر بیاد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با عرض خسته نباشید خدمت استاد

آیا تا 2 هفته دیگه برندهای که خدمتون عرض کردم وارد میشن؟

با سلام

خوب قاعدتا باید بیاد ولی به طور کلی در ایران از 8800GT بهتر استقبال شده تا نسبت به 3870 و فکر میکنم که تا چند هفته دیگه با این برندهای مورد نظر شما وارد بازار بشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

همانطور که گفتم قیمت CPU 6750 بالا رفته و الان یا باید 6550 بخرید که قیمتش حدود 160000 تومانه یا برای پایین اومدن قیمت 6750 چند روزی صبر کنید .

در مورد مادربوردتون این مدل MSI p35 Neo قیمتش حدود 130000 تومانه .

RAM هم گفتم که قیمتش 125000 تومان CL4 هستش ولی اگر دوست داشتید قیمت RAM Crucial 1066 2GB ballstix هم حدود 135000 تومانه که CL5 هستش و حالا تصمیم با خودتون .

که جمعا براتون با 6550 در میاد بین 415 تا 425 هزار تومان .

البته بهتون پیشنهاد میکنم که تا هفته آینده صبر کیند تا قیمت 6750 پایینتر بیاد

موفق باشید

سلام . این مادربورد رم تا فرکانس 800 پشتیبانی میکنه . رم crucial فرکانسش 1066 هست و خریدنش بی فایده هستش . اون رم قبلی که گفتید، GFkill ، چه فرکانسی داره؟ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید آقای حسینی

اگه تا 17 این ماه صبر کنم با تجربه ای که دارید قیمت هارد 320 و مادر برد ماکسیموس و 6750 اینتل و مانیتور l206wtq از ال جی چطوری تغییر میکنه ( کدوم کم میشه کدووم زیاد میشه ؟)

لطف کنین اولین فرصتی که 3870 با مارک ایسوس وارد بازار شد اطلا ع بدین ( با قیمت )

اگه مقدور هست براتون یه ریویو هم از وضع بازار بزارید ( مثلا چه اتفاقی توو بازار افتاده ویا قراره بیفته و نتیجتا کدووم جنس ها قیمتشوون بالا پایین میشه

ممنون از توجهتوون

راستی چند وقته لیست قیمت و اخبار بازار رو آپدیت نکردین . .. . .

لینک به دیدگاه

سلام . این مادربورد رم تا فرکانس 800 پشتیبانی میکنه . رم crucial فرکانسش 1066 هست و خریدنش بی فایده هستش . اون رم قبلی که گفتید، GFkill ، چه فرکانسی داره؟ممنون

با سلام

بله حق با شماست من این مادربورد رو با مدل COMBO اشتباه گرفتم این مدل فقط تا باس 800 ساپورت میکنه . رم هم GSkill CL4 4.4.3.5 .

البته در مورد مادربورد اگه هزینه بیشتری میتونید بکنید میتونم مدلهای دیگه ای پیشنهاد کنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید آقای حسینی

اگه تا 17 این ماه صبر کنم با تجربه ای که دارید قیمت هارد 320 و مادر برد ماکسیموس و 6750 اینتل و مانیتور l206wtq از ال جی چطوری تغییر میکنه ( کدوم کم میشه کدووم زیاد میشه ؟)

لطف کنین اولین فرصتی که 3870 با مارک ایسوس وارد بازار شد اطلا ع بدین ( با قیمت )

اگه مقدور هست براتون یه ریویو هم از وضع بازار بزارید ( مثلا چه اتفاقی توو بازار افتاده ویا قراره بیفته و نتیجتا کدووم جنس ها قیمتشوون بالا پایین میشه

ممنون از توجهتوون

راستی چند وقته لیست قیمت و اخبار بازار رو آپدیت نکردین . .. . .

با سلام

دوست عزیزم تکلیف قطعات یه مقدار نامشخصه ولی درمورد هارد 320 باید بگم که الان موجوده و قیمتش حدود 84000 تومانه و پایین اومده . ولی در مورد LCD باید بگم که من این مدل رو ندیدم و فقط 20 اینچ مدل 204wt موجوده که قیمتش حذود 320000 تومانه .

در مورد 3870 ایسوس هم تحما خبر میدم .

در مورد ارزون شدن قطعات باید بگم که بعضی از قطعات در مواقعی که در بازار موجود نیستن قیمتشون بالا میره و بعد از موجود بودنشون دوباره به قیمت خودشون بر میگردن .

در مورد اخبار قطعات توی اول سایت اخبار بازار هستش .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

خوب قاعدتا باید بیاد ولی به طور کلی در ایران از 8800gt بهتر استقبال شده تا نسبت به 3870 و فکر میکنم که تا چند هفته دیگه با این برندهای مورد نظر شما وارد بازار بشه .

با عرض سلام مجدد

منظورم برندهایی كه در مورد جی تی اس8800 512مگابایت نوشتم بود نه 3870

لینک به دیدگاه

با عرض سلام مجدد

منظورم برندهایی كه در مورد جی تی اس8800 512مگابایت نوشتم بود نه 3870

با درود

خوب در مورد 8800GTs 512 باید بگم که فعلا تکلیفش مشخص نیست و به دلیل یه سری مشکلات گمرکی و سخت شدن واردات یه مقدار در واردات کالاها وقفه افتاده و خیلی از دوستان وارد کننده به مشکل بر خوردن .

یه مقدار صبر کنید من خبرهایی در این مورد حتما به دست میارم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقای حسینی فکر میکنید برطرف شدن مشکل واردات چقدر طوول بکشه ؟

گروون شدن سی پی یو هم به همین خاطره ؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی فکر میکنید برطرف شدن مشکل واردات چقدر طوول بکشه ؟

گروون شدن سی پی یو هم به همین خاطره ؟

با سلام

دوست عزیزم گمرک فقط یه سری قوانین سخت گیرانه گذاشته و به همین دلیل واردات کالا که یه زمانی راحتتر بود یه مقدار سخت شده .

در مورد گرون شدن بعضی از قطعات اصلا ربطی به گمرک نداره مثلا اون قطعه توی بازار ایران کم میشه و گرون میشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت آقاي حسيني :

لطفا قيمت قطعات زير رو بذاريد

MB : Abit IP35pro

CPU : E6750 box

RAM : patriot 2*1 gb bus 80 LLk EP

Hdd : western digital 320 gb 16mb

VGA : ati hd 3850

Power : green 780 B and 680 B EPS 2.91

MODEM : Asus am 602 Ethernet

لطفا قيمت همين قطعات رو بامشخصاتي كه نوشتم بذاريد .مثلا باكس بودن cpu ، هارد با بافر 16، رم و ....

لطفا هركدوم از اين قطعات رو كه نداريد بنويسيد . و ايا اونهايي رو كه نداريد ميتونيد تهيه كنيد؟

ببخشيد يادم رفت قيمت ASUS p5k-delux رو هم لطفا بذاريد .

خيلي ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام . CPU intel E8400 اومده تو بازار؟ اگر اومده قیمتش چنده؟

لینک به دیدگاه

قیمت اسپیکر icrolab m663

چقدر است ؟

با سلام

قیمتش 24000 تومان هستش موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام . CPU intel E8400 اومده تو بازار؟ اگر اومده قیمتش چنده؟

با سلام

فعلا این قطعه در بازار خبری ازش نیست . بعد از ورود حتما خبر میدم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...