رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام.

به نظر من يه مشكلي كه كارتاي گيگا دارن اينه كه خوب اوركلاك نميشن.البته نسبت به سفاير يا his .تا نظر بقيه چي باشه.

لینک به دیدگاه

خوب مسلما تفاوت دارن اما نه تو مدل های اولیه مثلا سافایر هیز و پاور کالر ورژن های اورکلاک شده و با حجم بالاتره خودشون را تولید کردن به علاوه تو مدلهای اولیه تمام رمهای استفاده شده ساخت کیومندا بوده.در کل اعتماد مردم به شرکت هایی مثل سافایر بیشتره چون مدلهای حرفه ای هم می سازند. اما در این مدل ها حتی بوردها هم مشابه هم بود و حتی خازن ها. و اختلاف قیمت هم به خاطر وسایل جانبی و جعبه هم هست.

در مورد اورکلاک هم مهمترین چیر خنک کننده است که تفاوتی بینشون نیست.

راستی تو نیو اگ قیمت هیز کمتره تا گیگابایت و سافایر ارزون تر از جفتش!

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Description=4850&x=14&y=30

لینک به دیدگاه

سری اول 4850 تماما با مدل رفرنس برابرند و فرقی بین هیچ کدوم از اونها نیست تنها فرقشون لایه نمایشی روی کارته!

درود

من کاملا با آقا شایان موافقم و این به نظر من درسته شاید فرقشون بین 1 تا 5 درصد باشه ولی بعدها یه وقتی به تولید انبوهتر میرسه تغییرات توشون ایجاد میشه که اون موقع باید در مورد کیفیتشون نظر داد

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی ram 4gb 2*2 ddr2برند خوب چی دارید و اینکه من تقریبا یک ماه و نیم پیش رم جی اسکیل 2gb 2*1 باس 1066 ازتون گرفتم قبول میکنید من این رم رو به شما بدم و باقی پولش رو بدم وram 4gb 2*2 gb باس 1066 بردارم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی ram 4gb 2*2 ddr2برند خوب چی دارید و اینکه من تقریبا یک ماه و نیم پیش رم جی اسکیل 2gb 2*1 باس 1066 ازتون گرفتم قبول میکنید من این رم رو به شما بدم و باقی پولش رو بدم وram 4gb 2*2 gb باس 1066 بردارم.

با تشکر.

درود

رضا جان مشکلی نیست ولی فعلا 1066 4گیگ موجود ندارم اگر اومدش رم شما رو به قمیت روز بر میدارم و رم جدید بهتون میدم .

خلاصه ما در خدمت دوستان هستیم .

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان مشکلی نیست ولی فعلا 1066 4گیگ موجود ندارم اگر اومدش رم شما رو به قمیت روز بر میدارم و رم جدید بهتون میدم .

خلاصه ما در خدمت دوستان هستیم .

خیلی خیلی از شما ممنونم آقای حسینی رمها team هستش دیگه و اینکه قیمت حدودیش میشه لطف کنید همین 4 گیگ 1066 .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی از شما ممنونم آقای حسینی رمها team هستش دیگه و اینکه قیمت حدودیش میشه لطف کنید همین 4 گیگ 1066 .

با تشکر.

من خودم به شخصه دیگه روی رمهای تیم حساب نمی کنم به این دلیل که اصلا خبری ازشون نیست و هر وقت یک بار یک خبر دروغ میدن و میرن و در ضمن امکان داره که تا چند وقت دیگه دنبال یک برند خوب بریم . ولی اگر رمهای تیم اومد و با گرانتیه ما بود من در خدمت دوستان هستم .

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی پس با این حساب یعنی باید منتظر بمونم دیگه درسته:)

لینک به دیدگاه

سلام خسه نباشید میخواستم کارت گرافیک خوب تا مرز 150 هزار تومان چی پیشنهاد میکنید و

قیمت این دو کارت گرافیک چقدر است و شهرستانیا چجوری میتونن تهیه کنند

9600 Gt و 9600 Gso

لینک به دیدگاه

آقای حسینی پس با این حساب یعنی باید منتظر بمونم دیگه درسته

درود

من که خیلی شرمنده دوستان شدم . ولی واقعا خودم موندم که چی کار کنم در این مورد . ولی در کل یه کاری میکنم رمهای خوش قیمت بازار رو امار میگیرم و در اینجا خبرشو میزارم .

سلام خسه نباشید میخواستم کارت گرافیک خوب تا مرز 150 هزار تومان چی پیشنهاد میکنید و

قیمت این دو کارت گرافیک چقدر است و شهرستانیا چجوری میتونن تهیه کنند

9600 Gt و 9600 Gso

دوست من 9600GT الان حدودا 185 تومانه با مارکهای inno3d یا اسپارکل و 9600gso هم الان حدودا 160 تومانه که فکر میکنم خوش قیمت ترینش همین اسپارکل باشه . برای شهرستان هم به این لینک مراجعه کنید

http://www.lioncomputer.ir/order/

لینک به دیدگاه

من خودم به شخصه دیگه روی رمهای تیم حساب نمی کنم به این دلیل که اصلا خبری ازشون نیست و هر وقت یک بار یک خبر دروغ میدن و میرن و در ضمن امکان داره که تا چند وقت دیگه دنبال یک برند خوب بریم . ولی اگر رمهای تیم اومد و با گرانتیه ما بود من در خدمت دوستان هستم .

سلام پس لطفا قیمت برند های دیگه رو لطف کنید باس 1066 و 1200

لینک به دیدگاه

آقای حسینی یه هارد بالا Ide میخوام

500یا 320

یه مارک خوب که هاردش جینگ زینگ نکنه

یه چیز که موجود داشته باشین تا اگه خواستم پول بریزم حسابتون

شماره حسابها که تغییر نکردند؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی یه هارد بالا Ide میخوام

500یا 320

یه مارک خوب که هاردش جینگ زینگ نکنه

یه چیز که موجود داشته باشین تا اگه خواستم پول بریزم حسابتون

شماره حسابها که تغییر نکردند؟

آقای حسینی

چی شد؟

ما منتظریم

لینک به دیدگاه

سلام پس لطفا قیمت برند های دیگه رو لطف کنید باس 1066 و 1200

ایمان جان رم کورسیر هستش 1066 2گیگش 95 تومان و 1200 4گیگ ترنسند هستش 180 تومان

Power 680 Green +780green+1030

680w eps 115000

780EPS 151000

محسن جان هارد 320 IDE با مارک MDT موجوده که حدودا 72 تومانه . و هارد بیصداییه و فکر میکنم این رو شرکت وسترن دیجیتال یا سیگیت داره تولید میکنه شما یه سرچ بکنید و اطلاعاتتون رو در این زمنه کاملتر کنید .

لینک به دیدگاه

محسن جان هارد 320 IDE با مارک MDT موجوده که حدودا 72 تومانه . و هارد بیصداییه و فکر میکنم این رو شرکت وسترن دیجیتال یا سیگیت داره تولید میکنه شما یه سرچ بکنید و اطلاعاتتون رو در این زمنه کاملتر کنید .

آقای حسینی بافرش چنده؟

نظر شما در کل درباره هارد های مکستور چجوره آخه یه 500 رو گیر آوردم

اما نسبت به مکستور چندان خوشبین نیستم

لینک به دیدگاه

ایمان جان رم کورسیر هستش 1066 2گیگش 95 تومان و 1200 4گیگ ترنسند هستش 180 تومان

سلام 4گیگ یععنی 2*2 ?

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بافرش چنده؟

نظر شما در کل درباره هارد های مکستور چجوره آخه یه 500 رو گیر آوردم

اما نسبت به مکستور چندان خوشبین نیستم

بافرش 8 مگ بافر هستش . .

سعید جان قیمت فلش 8 گیگ ترن سند میخواستم

حدودا 29 تومان

سلام 4گیگ یععنی 2*2

درسته ایمان جان

لینک به دیدگاه

آقای حسینی کاش جوابمو میدادید (خیلی واجب بود)

ولی بازم متشکرم.

این قطعات منه که میخوام یک قیمتی بگیرم:

Motherboard:Asus PQ5/ P5Q-E

VGA: ATI Radeon 4850

Ram: 2*2 GB OCZ DDR2 PC2-6400 Gold GX XTC Rev 2

CPU:Q6600

PSU: Green 580B/680B

Case:Silent Storm

Hard: Samsung F1 320GB

Cooler : Tuniq Tower / Cooler Master TX2

بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.کسی قیمت هارد 250 گیگwestern digital رو میدونه؟ و آیا این هارد دور 10000 هم داره؟

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.کسی قیمت هارد 250 گیگwestern digital رو میدونه؟ و آیا این هارد دور 10000 هم داره؟

دوست عزیز قیمت Western Digital - SATA 2 - 250GB البته 8مگ بافر حدود 50 تومن هست و فعلا هم هارد وسترن توی بازار خیلی کم شده و 16 مگ بافر هم داره که نمیدونم گیر بیاد یا نه .ولی کلا وسترن فقط در هاردهای رپتور 10000 دور داره که اونها هم ظرفیت 250 نداره و قیمت خیلی بالایی هم دارند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت Western Digital - SATA 2 - 250GB البته 8مگ بافر حدود 50 تومن هست و فعلا هم هارد وسترن توی بازار خیلی کم شده و 16 مگ بافر هم داره که نمیدونم گیر بیاد یا نه .ولی کلا وسترن فقط در هاردهای رپتور 10000 دور داره که اونها هم ظرفیت 250 نداره و قیمت خیلی بالایی هم دارند.

موفق باشید

سلام.ممنون از جوابتون.یعنی اگر بگردم میتونم 15 مگ بافرشو گیر بیارم و آیا مقدار بافر تاثیر محسوسی داره؟

آقای حسینی شما این هارد رو دارین؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی کاش جوابمو میدادید (خیلی واجب بود)

ولی بازم متشکرم.

این قطعات منه که میخوام یک قیمتی بگیرم:

Motherboard:Asus PQ5/ P5Q-E

VGA: ATI Radeon 4850

Ram: 2*2 GB OCZ DDR2 PC2-6400 Gold GX XTC Rev 2

CPU:Q6600

PSU: Green 580B/680B

Case:Silent Storm

Hard: Samsung F1 320GB

Cooler : Tuniq Tower / Cooler Master TX2

بازم ممنون.

دوستان اگه لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم (Emergency هستش)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...