رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

با سلام...

جناب جسینی اگر مقدور هست پل های کراس فایر اکس (CrossFireX Bridge) رو به صورت مجزا قیمت میخواستم. اخه افراد زیادی مثل بنده هستند که این پل ها رو نه همراه مادربوردشون و نه همراه کارت گرافیکشون دریافت نکردند.

سپاس فراوان.

لینک به دیدگاه

سلام من در به در دنبال phenom II x3 710 یا  phenom II x3 720 هستم . کسی می تونه بهم بگه کجا می تونم گیر بیارم.؟؟

لینک به دیدگاه

آگه ممكنه قيمت canon pixma mp-250 رو اگه ميشه بگيد !!!

آقاي حسيني اگه ممكنه جواب مارو بديد !!! ممنون .

لینک به دیدگاه

سلام من در به در دنبال phenom II x3 710 یا  phenom II x3 720 هستم . کسی می تونه بهم بگه کجا می تونم گیر بیارم.؟؟

دوست عزیز چرا x3 720 ???

اگه میخوای هسته 4 رو unlock کنی باید بگم که توی بازار دیگه نمیتونی این سی پی یو رو گیر بیاری اما بعضی از سایتای فروش هنوز دارن.. اما زیر 140 تومن نمیدن.. به نظ من خریدش اشتباهه شما با 110000 میتونی athlon II x4 620 بگیری که خودش 4 تا هسته داره و از 720 هم قویتره و فرکانس هستش هم 2.6 هست..مثل x3 710

ویرایش شده توسط ozarp
لینک به دیدگاه

سلام و درود بر جناب حسینی عزیز

قیمت هارد اکسترنال همراه با هزینه پست اون به شهرستان رو بفرمایید حجم هارد رو هم 500 گیگابایت در نظر بگیرید

متشکرم وحید

لینک به دیدگاه

سلام ......

قیمت هندز فری Jabra BT3030 رو میخواستم .......

080326-Jabra-BT3030.jpg

ممنون ..........

لینک به دیدگاه

سلام من دنبال phenom II x3 710 یا 720 می گردم. میتونید راهنمایی ام کنید از کجا تهیه کنم؟؟

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی..

1.به قسمت واردات هم سری بزنید!!سفارش دارم...:-?(راستی خوشم اومد به پیشنهادات و انتقادات مشتریهاتون گوش میدید..اگه یادتون باشه 1بار اومدم پیشتون و گفتم که سفارش قبول میکنید بیارید گفتید نه!! اما الان:-> )

2.این رمهایTeamGroup 2GB*2 1600 CL7 i5 xtreem روی چیپست P35 هم جواب میده؟مادربورد من P5KC هستش..میخواستم بدونم با فرکانس 1333 روی مادربورد من کار میکنه یا نه؟اخه رفتم تو سایتش فقط زده Core i7 و i5

شاید هم من اشتباه میکنم..ممنون میشم راهنمایی کنید,راستی قیمت به روزش رو هم بگید:->

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا x3 720 ???

اگه میخوای هسته 4 رو unlock کنی باید بگم که توی بازار دیگه نمیتونی این سی پی یو رو گیر بیاری اما بعضی از سایتای فروش هنوز دارن.. اما زیر 140 تومن نمیدن.. به نظ من خریدش اشتباهه شما با 110000 میتونی athlon II x4 620 بگیری که خودش 4 تا هسته داره و از 720 هم قویتره و فرکانس هستش هم 2.6 هست..مثل x3 710

من دنبال X3 بودم چون هم قیمت مناسبی داشت و هم برای تبدیل فرمت های ویدیویی سرعت مناسبی داره و هم برای بازی مناسب تر از دو هسته ایه و هم دیر تر از سی پی یو های دو هسته ای احتیاج به به روز شدن داشت. با توجه به اینکه دیگه پیدا کردنش سخته من دو تا گزینه دارم : یکی همین که شما گفتی (x4 620 Athlon II) یکی هم که Phenom II X2 550. با توجه به قیمت هر دوشون که تقریبا 110000 تومنه ، من موندم کدوم بیشتر به کارم میاد: دو هسته بیشتر یا MB 6 کش بیشتر.لطفا" من رو راهنمایی کنید.

کاربری ام رو هم که گفتم: بازی و تبدیل فرمت ویدئویی و گاها" نرم افزار مهندسی.

لینک به دیدگاه

آگه ممكنه قيمت canon pixma mp-250 رو اگه ميشه بگيد !!!

محمد جان متاسفانه من سراغ ندارم و چند جا هم پرسیدم

سلام خسته نباشین آقای حسینی اگه میشه قیمت یک پرینتر لیزری سیاه و سفید که خیلی کارکن باشه و یک اسکنر خوب رو برام بزارین همراه با نام و مدل.:-?

بازم ممنونم

مهدی جان چه رنج قیمتی میخواید و چقدر در کل میخواید هزینه کنید . ؟

سلام آقای حسینی.اینو ببینید چقدر میشه:

Ga-eg41mf-us2h

http://www.gigabyte.com.tw/products/...productid=3090

mb gigabyte ga-g41m-es2lفعلا موجوده که قیمتش 72500 هستش

با سلام به آقای حسینی.آقا چرا قیمت xbox 360 رو بروز نمیکنید؟

واقعا فرصت نمیکنم ولی الان مدل ارکید رو دارم 300 تومان

لینک به دیدگاه

با سلام...

جناب جسینی اگر مقدور هست پل های کراس فایر اکس (crossfirex bridge) رو به صورت مجزا قیمت میخواستم. اخه افراد زیادی مثل بنده هستند که این پل ها رو نه همراه مادربوردشون و نه همراه کارت گرافیکشون دریافت نکردند.

سپاس فراوان.

این پل رو هر جایی برای فروش ندارن عزیز و اگر هم داشته باشن از روی کارت دیگه ای برداشتن . که قیمت حدودیش 3000 تومانه

سلام من در به در دنبال phenom ii x3 710 یا phenom ii x3 720 هستم . کسی می تونه بهم بگه کجا می تونم گیر بیارم.؟؟

این محصول یک ماهه که موجود نیستش در بازار

درود

قیمت msi r4890 cyclone soc 1ghz را می خواستم

مدل oc نیستش عزیز و معمولیش هستش 260 تومان

سلام و درود بر جناب حسینی عزیز

قیمت هارد اکسترنال همراه با هزینه پست اون به شهرستان رو بفرمایید حجم هارد رو هم 500 گیگابایت در نظر بگیرید

متشکرم وحید

وحید جان 2.5" هستش 95 تومان و 3.5" هستش 67 تومان سیگیت

یمت هندز فری jabra bt3030 رو میخواستم .......

من این بردن رو تا به حال نشنیدم

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني شرمنده اگه ميشه يه پرينتر سه كاره رنگي جوهر افشان تا نهايتا 70 تومن معرفي كنيد !!!

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی خسته نباشین منظورم از قیمت پرینتری که عرض کردم خدمتتون یه چیزی که دیگه فوقش 120 بشه و اسکنر هم در همین حد و حدود

بازم ممنون:-?

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

می خواستم یه پردازنده بخرم با قیمت 110-120 تومان. دو تا پردازنده بنظرم مناسب اومد، یکیش Phenom II X2 550 و اون یکی Athlon II X4 620

یکیش دو تا پردازنده بیشتر از دیگری داره ولی cache L3 نداره. با توجه به کاربری من که بازی و نرم افزارهای مهندسی هست ، کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ اگر پیشنهاد بهتری هم دارید لطف کنید بگید.

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسنی قیمت gtx 260 , 250 رو میخواستم.از برند هایی مثل گیگا و بی اف جی.

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی

در راستای پست قبلیم، حالا شما از این پل های کراس فایر موجود دارین؟ اگر بله من 2 تا میخوام.

موجود بودن و قیمت این مادربورد رو هم اگر اعلام کنید ممنون میشم.

ASRock G31M-S

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=G31M-S&s=775

سپاس فراوان.

لینک به دیدگاه

قیمت 4850

سلام دوست عزیز از چه برندی میخاین ، اگه میخاین آقای حسینی براحتی به سوالتون جواب بدن لطفا زین پس برند مورد نظرتون رو هم اعلام کنین یا مثلا بفرمایین که ارزون باشه یا .... به این خاطر که تفاوت قیمتی بین بعضی از برندها در بعضی از مواقعع حتی به 50 و یا بیشتر میرسه .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز از چه برندی میخاین ، اگه میخاین آقای حسینی براحتی به سوالتون جواب بدن لطفا زین پس برند مورد نظرتون رو هم اعلام کنین یا مثلا بفرمایین که ارزون باشه یا .... به این خاطر که تفاوت قیمتی بین بعضی از برندها در بعضی از مواقعع حتی به 50 و یا بیشتر میرسه .

خود آقای حسینی منو میشناسه من همیشه ارزونترین برند رو میخوام :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...