رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

درود

به فروم خودتون خوش اومدید

890FX Deluxe3 asrock= متاسفانه تموم کردیم و الان مدل 890gx و 870 ازراک موجوده عزیز . و تو بازار گشتم پیدا نکردم

ocz ddr3   1333 2gig =65*2

= مدل B موجوده که قیمتش 75 تومانه power green 535

cpu:amd phenom2 x3 710 = این کالا که خیلی وقته نیستش . الان 635 X4 موجوده که قیمتش گرون شده و شده 116 تومان

اگه رم ارزونتر با کارایی خوب هست لطفا معرفی کنید = کورسیر 1333 هستش 120 تومان

ازراک برند خوبیه حالا تزش بر مبنای تولید بالا قیمت پایین هستش

با سلام دوباره   @};-

ممنون از جوابتون.اگه ممکنه قیمت asrock 890gx لطف کنید ممنون میشم.

یه سوال داشتم اگه من بخوام این قطعات زیر رو بگیرم به نظر شما در بهترین حالت چقدر باید خرج کنم؟

890FX Deluxe3 asrock

ram ddr3 1333 4gig

hard 1trabyte sata

ممنون و موفق باشید.

ویرایش شده توسط darklord
لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی!!

ببخشید شما خمیر سیلیکون NOCTUA رو موجود دارین؟!! قیمتش چنده!!

لینک به دیدگاه

asus-maximus-formula-iii

cpu amd 1090T

hard 500 seagate 7200

لطفاً قيمته اين قطعاتو ميدين آقای حسينی

asus-maximus-formula-iii = 260

cpu amd 1090T = 325

hard 500 seagate 7200 = 50

توجه دارید که مادربوردتون به CPU شما تناقض داره که ؟

با سلام

قيمت Core i7 920 و ASUS P6T Deluxe V2

920 رو به من گفتن 350T

Deluxe رو 340T

Core i7 920 = 930 هستش قیمت 355 تومان

مادربوردتون = 350

سلام.

می خواستم بدونم مانیتور samsung xl2370 قیمتش چقدره؟

و اگه همچنان تو ایران نیست کی دوباره وارد میشه؟

تو بازار نیستش و معلوم نیستش که وارد بشه یانه

با سلام دوباره @};-

ممنون از جوابتون.اگه ممکنه قیمت asrock 890gx لطف کنید ممنون میشم.

یه سوال داشتم اگه من بخوام این قطعات زیر رو بگیرم به نظر شما در بهترین حالت چقدر باید خرج کنم؟

890FX Deluxe3 asrock

ram ddr3 1333 4gig

hard 1trabyte sata

ممنون و موفق باشید.

مادربورد asrock 890gx 185

در کل حدودا 375 تومان باید هزینه کنید

سلام جناب حسینی!!

ببخشید شما خمیر سیلیکون NOCTUA رو موجود دارین؟!! قیمتش چنده!!

نیستش عزیزم ببخشید

سلام

مودم TP-Link W8920G دارید؟ قیمت؟

متاسفانه نیستش عزیز

دوستان قیمت قیمت امروزه و به فردا ربطی نداره

لینک به دیدگاه

آقای حسینی 2261vp رو اوردین؟

آقای حسینی V6GT چی؟

ویرایش شده توسط Fi JeY
لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

اقا اخرین قیمت های روز کارت های GTX 460 مدل 1 گیگ با برند های موجود تو بازار رو میخواستم

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

درود

قیمت گیم پد(مدل با سیم )

Microsoft XBox 360 Controller for Windows

,

P3200 Rumble Pad for Xbox 360 and PC

http://store.gameshark.net/P3200_Rumble_Pad_for_Xbox_360_and_PC/3412/232

مرسی

ویرایش شده توسط ir-tci
لینک به دیدگاه

با سلام

منم قیمت Microsoft XBox 360 Controller for Windows رو میخواستم هم مدل با سیم و هم بی سیم!!

و ایا خودتون موجود دارین !!

لینک به دیدگاه

با سلام

منم قیمت Microsoft XBox 360 Controller for Windows رو میخواستم هم مدل با سیم و هم بی سیم!!

و ایا خودتون موجود دارین !!

با اجازه ی آقای حسینی

سلام

قیمت Microsoft XBox 360 Controller for Windows با سیم حدود 40.000 تومن

قیمت بی سیم که داخل یک پک هست همراه با رسیور و کمی هم سخت پیدا میشه حدود 75.000تومان

ویرایش شده توسط Amir Fahrenheit
لینک به دیدگاه

آقای حسینی V6GT چی؟

متاسفانه پرسیدم نبودش عزیز

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

اقا اخرین قیمت های روز کارت های GTX 460 مدل 1 گیگ با برند های موجود تو بازار رو میخواستم

ممنون میشم

درود عزیزم

460 کم شده تو بازار زوتاک اگر باشه حدودا بین 300 تا 310 هستش و EVGA 768mb هم حدودا 270 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

قیمت هارد اکسترنال 3.5 اینچ رو میخواستم ؟؟؟(همه مدلهایی که موجوده رو لطفآ بگید )( ولی نظر خودم بیشتر رو سیگیت expansion هست ) =D>

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

قیمت هارد اکسترنال 3.5 اینچ رو میخواستم ؟؟؟(همه مدلهایی که موجوده رو لطفآ بگید )( ولی نظر خودم بیشتر رو سیگیت expansion هست ) @};-

ممنون @};-

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ =D>

لینک به دیدگاه

با سلام  @};-

این 890FX Deluxe4 asrock  هنوز تو بازار نیومده؟

خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم......

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی ...لطفا قیمت این قطعات رو اعلام فرمایید .... بعضی ها تو سایت هستند ولی مثله اینکه بعضی از قیمت ها تغییر کردن ...ممنون ...

cpu intel q9400

mb : Asus P5Q Pro Turbo

cpu cooler : green core_contct_freezer120

COOLERMASTER Hyper 212 Plus

case :green orbit

power :POWER GREEN GP785B

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

قیمت هارد اکسترنال 3.5 اینچ رو میخواستم ؟؟؟(همه مدلهایی که موجوده رو لطفآ بگید )( ولی نظر خودم بیشتر رو سیگیت expansion هست ) @};-

ممنون @};-

درود

هارد 1tb seagate هستش 82000 و وسترن هم 105000 تومان

لینک به دیدگاه

با سلام  @};-

این 890FX Deluxe4 asrock  هنوز تو بازار نیومده؟

خیلی دنبالش گشتم پیدا نکردم......

متاسفانه هنوز نیومده عزیز

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی ...لطفا قیمت این قطعات رو اعلام فرمایید .... بعضی ها تو سایت هستند ولی مثله اینکه بعضی از قیمت ها تغییر کردن ...ممنون ...

cpu intel q9400

mb : Asus P5Q Pro Turbo

cpu cooler : green core_contct_freezer120

COOLERMASTER Hyper 212 Plus

case :green orbit

power :POWER GREEN GP785B

درود

بله متاسفانه و متاسفانه قیمتها افزایش داشته و همینطوری اکثر جنسها رو به بالا مونده و امیدوارم که پایین بیاد البته بعضیهاش ارزون شده و خدا رو شکر

یه سوال دارم دوست گلم اگر اینها رو میخواید بخرید الان اصلا و ابدا پیشنهاد نمیکنم و خریدتون کاملا اشتباهه عزیز مگر اینکه بخواید دست دومش رو بخرید

لینک به دیدگاه

درود

بله متاسفانه و متاسفانه قیمتها افزایش داشته و همینطوری اکثر جنسها رو به بالا مونده و امیدوارم که پایین بیاد البته بعضیهاش ارزون شده و خدا رو شکر

یه سوال دارم دوست گلم اگر اینها رو میخواید بخرید الان اصلا و ابدا پیشنهاد نمیکنم و خریدتون کاملا اشتباهه عزیز مگر اینکه بخواید دست دومش رو بخرید

ممنون ... امیدوارمون کردی ....

حقیقتش اصلا قصد خرید سیستم های جدید رو ندارم !#:-S خودم یه لپتاپ یکسالو اندی پیش گرفتم i7 بود خیلی باهاش حال کردم ... برا همین اگه بخوام برا سیستم درست حسابی هزینه کنم i7 میگیرم که فعلا برام مقدور نیست ...برای همین نمیخوام i5 بگیرم چون اون وقت یه هزینه هم برای رم ها باید بکنم و ...در کل با i5 و چیپست مربوطه حال نمیکنم!!! برا همین و چون اینتل میخواد این سری 775 رو جمع کنه میخوام آخرای این سری یه تغییراتی تو سیستم بدم تا یه حالی هم با این سری کرده باشیم!!! یه سیستم قدیمی هم از 478 دارم که اونم تقریبا همین تیپی جمع کردم و مدتها باهاش ساختم!!! و سوختم!!! برا همین میخوام این سیستم رو بگیرم .....بیشتر به دنباله تجربه و تست هستم تا کارایی و کیفیت و .... ممنون از شما ...@};- البته یه تلنگری هم در ذهن ما ایجاد شد ها ....@};-

لینک به دیدگاه

ممنون ... امیدوارمون کردی ....

حقیقتش اصلا قصد خرید سیستم های جدید رو ندارم !#:-S خودم یه لپتاپ یکسالو اندی پیش گرفتم i7 بود خیلی باهاش حال کردم ... برا همین اگه بخوام برا سیستم درست حسابی هزینه کنم i7 میگیرم که فعلا برام مقدور نیست ...برای همین نمیخوام i5 بگیرم چون اون وقت یه هزینه هم برای رم ها باید بکنم و ...در کل با i5 و چیپست مربوطه حال نمیکنم!!! برا همین و چون اینتل میخواد این سری 775 رو جمع کنه میخوام آخرای این سری یه تغییراتی تو سیستم بدم تا یه حالی هم با این سری کرده باشیم!!! یه سیستم قدیمی هم از 478 دارم که اونم تقریبا همین تیپی جمع کردم و مدتها باهاش ساختم!!! و سوختم!!! برا همین میخوام این سیستم رو بگیرم .....بیشتر به دنباله تجربه و تست هستم تا کارایی و کیفیت و .... ممنون از شما ...@};- البته یه تلنگری هم در ذهن ما ایجاد شد ها ....@};-

در کل کاملا تزتون اشتباهه دوست من . i5 کاملا انتخاب درستریه و شک نکنید و در ضمن برای ارتقا به راحتی میتونید روی مادربوردهای p55 i7 هم نصب کنید و مشکلی نخواهید داشت مگر اینکه نظرتون رو 1366 باشه که باز هم با بودجتون 1156 انتخابهای بسیار خوبی داره و خواهد داشت

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی!!

میخواستم بپرسم شما خمیر سیلیکون تو برنامتون نیست که بیارین!!

من دنبال این خمیرها هستم:

NOCTUA NT-H1

TUNIQ TX3

TUNIQ TX4

اگه قیمت اینها رو هم دارین ممنون میشم لطف کنین!

لینک به دیدگاه

سلام ؛

من صبح یه پست زدم و قیمت لپ تاپ رو خواستم بپرسم !! ولی انگار پاک شده !!!

شما پاکش کردین آقای حسینی ؟

ببخشید آقای حسینی میخواستم قیمت لپ تاپ MSI CR400-H رو بپرسم ؟ و اینکه موجود دارین برای خرید ؟

با تشـــــــــکر @};-

لینک به دیدگاه

سلام ؛

من صبح یه پست زدم و قیمت لپ تاپ رو خواستم بپرسم !! ولی انگار پاک شده !!!

شما پاکش کردین آقای حسینی ؟

ببخشید آقای حسینی میخواستم قیمت لپ تاپ MSI CR400-H رو بپرسم ؟ و اینکه موجود دارین برای خرید ؟

با تشـــــــــکر @};-

پاک نشده و باید در بخش نوت بوک مطرح میکردید که مطرح نکردید و انتقال داده شده

بیشتر توجه کنید لطفا

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/1151-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D9%88%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86/page__pid__52738__st__140#entry52738

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید.

جناب حسینی قیمت این چند تا تا رو میخواستم.

DVD Writer Plextor

DVD Witer Samsung

فقط SATA باشه.

Zotac Gtx 470

ممنون

لینک به دیدگاه

در کل کاملا تزتون اشتباهه دوست من . i5 کاملا انتخاب درستریه و شک نکنید و در ضمن برای ارتقا به راحتی میتونید روی مادربوردهای p55 i7 هم نصب کنید و مشکلی نخواهید داشت مگر اینکه نظرتون رو 1366 باشه که باز هم با بودجتون 1156 انتخابهای بسیار خوبی داره و خواهد داشت

مرسی برادر ...فعلا که بیخیال 775 شدم @};-... چند تا بنچمارک دیدم از q9400 بریدم! مثله اینکه i5 760 خیلی قویتره .... ممنون از شما ..... برم برای جمع کردن یه سری قطعات برای سوکت 1156 ... اقای حسینی ممنوم میشم قطعاتی که اشاره کردم رو برای یه سیستم 1156 برام معرفی کنید + رم ... البته شرمنده میدونم اینجا جاش نبود بیشتر به تاپیک راهنمایی برای انتخاب قطعات مربوط میشه ...در هر حال ممنون و موفق باشید ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...