رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام

لطفا قیمت zotac 8800gt amp رو بفرمایید چنده اگه آدرس یا شماره تلفن دارید خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی :

رم 1gb ddr2 چه مارکیش خوبه و قیمت رو هم اگه میشه لطف کنید

و اسپیکر vker model m2q 2.1

با تشکر.

با سلام

رم رو چه باسی میخواید ؟

M2Q قیمتش 44000 تومانه عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا قیمت zotac 8800gt amp رو بفرمایید چنده اگه آدرس یا شماره تلفن دارید خیلی ممنون میشم

با سلام

موجوده عزیز و قیمتش حدودا 260000 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی

من 60 تومن بودجه رم گذاشتم از نظر سرعت 1066 فرقش با باس800 چیه؟

یه چیزه دیگه اگر من 2 گیگ رم بخرم با قیمت 60 تومن و باس 800 در آینده میتونم رم با باس 1066 بخرم و و بطور همزمان با رم های قلبی استفاده کنم

لینک به دیدگاه

با سلام

موجوده عزیز و قیمتش حدودا 260000 تومانه

ممنون این مهمه که amp داشته باشه قیمت این مدل رو بدید و اگه دارید چطوری می تونم از شما تهیه کنم (8800gt amp)

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی

من 60 تومن بودجه رم گذاشتم از نظر سرعت 1066 فرقش با باس800 چیه؟

یه چیزه دیگه اگر من 2 گیگ رم بخرم با قیمت 60 تومن و باس 800 در آینده میتونم رم با باس 1066 بخرم و و بطور همزمان با رم های قلبی استفاده کنم

با سلام

دوست خوبم خوب اگر از یک مدل باشن و تاخیر زمانیشون یکی باشه بهتره که 1066 باشه ولی در کل مادربوردتون خیلی مهمه . چون برای ارتقا در اینده باید حتما باس 1066 رو ساپورت کنه .

این دو در کنار هم میتونه کار کنه ولی اون کارایی لازم رو نخواهند داشت و ماذربوردتون همه رمها رو با باس کمتر خواهد شناخت .

لینک به دیدگاه

با سلام آقای حسینی :

من دو تا رم 1 گیگ میخواستم و 80 تومن پول دارم یعنی بابت هر کدوم 40 تومن شما چه رمی و چه باسی رو پیشنهاد میدید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام آقای حسینی :

من دو تا رم 1 گیگ میخواستم و 80 تومن پول دارم یعنی بابت هر کدوم 40 تومن شما چه رمی و چه باسی رو پیشنهاد میدید.

با تشکر.

با سلام

اگر مادربوردتون باس 1066 رو ساپورت میکنه میتونید یک رم 2Gb 2*1GB cl5 bus 1066 بخرید که فکر میکنم حدودا 85000 تومانه .یا دو تا رم 2GB 2*1GB CL4 bus 800 بخرید که فکر میکنم گزینه دوم بهرت بهتون جواب بده ولی متاسفانه یه مقدار توی بازار این مدل کمه .

لینک به دیدگاه

با سلام :

آقای حسینی نمیدونم باس 1066 رو ساپورت میکنه یانه ولی مادر بردم p5kc هستش اگه ساپورت میکنه من نظر شما رو میخواستم بدونم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان محبت کنند قيمت اين قطعه رو نو آکبند با دو سال گارانتي آواژنگ:

WinFast PX8800 GTX TDH

768 مگابايت

مشخصات کامل:

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/overview.asp?lineid=1&pronameid=312

1908311cb11a5a5e93af385f0d7ebf36356d760.jpg

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان محبت کنند قيمت اين قطعه رو نو آکبند با دو سال گارانتي آواژنگ:

WinFast PX8800 GTX TDH

768 مگابايت

مشخصات کامل:

http://www.leadtek.com.tw/eng/3d_graphic/overview.asp?lineid=1&pronameid=312

با تشکر

با سلام

دوست عزیزم کارت شما الان توی بازار کمه . ولی میشه روش قیمت گذاشت . کارت شما بین 8800Gt و 8800GTS با چیپ G92 هستش و قیمت این دو کارت گرافیک حدودا توی ایران بین 220 تا 300 هستش و قیمت کات شما بین این دو کارت گرافیک میشه و اگر کسی قصد خرید داشته باشه این منطقیشه . شاید قبلا 500000 تومان بوده ولی در کل باید در مقابلش یه مقدار علمی هم برخورد کرد.

این هم یه سری بنچمارک از این کارتها که دوستان زحمتشو کشیدن . :

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=439

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیزم کارت شما الان توی بازار کمه . ولی میشه روش قیمت گذاشت . کارت شما بین 8800Gt و 8800GTS با چیپ G92 هستش و قیمت این دو کارت گرافیک حدودا توی ایران بین 220 تا 300 هستش و قیمت کات شما بین این دو کارت گرافیک میشه و اگر کسی قصد خرید داشته باشه این منطقیشه . شاید قبلا 500000 تومان بوده ولی در کل باید در مقابلش یه مقدار علمی هم برخورد کرد.

این هم یه سری بنچمارک از این کارتها که دوستان زحمتشو کشیدن . :

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=439

آقاي حسيني فکر مي کنم اين قيمت و اين نتيجه گيري بر اساس حدس و گمان هست و بر اساس چيپ ها و مدل هاي ديگه شما اين برآورد رو کرديد اگه اشتباه نکنم

امروز ظهر يکي از دوستان تهران تلفني پيگير قيمت اين کارت شد

البته با چند بار تماس و طي يک زمان معين تا بتونند قيمت رو بهش بدهند

بالاخره ظهر قيمت بهش داده بودند: 535 تومان

الان شما اين لينک رو مراجعه کنيد

اين کارت رو ببينيد رايان صبا چقدر قيمت گذاشته:

http://rayansaba.com/index.php?productID=1246

ASUS - EN8800GTX

قیمت رایان صبا: 510.000 Toman

و يا اين لينک:

http://rayansaba.com/index.php?productID=1462

Sparkle - GeForce 8800 GTX

قیمت رایان صبا: 600.000 Toman

مشخصات فني اين کارت:

Model number : SF-PX88GTX

Graphics Processing : NVIDIA GeForce 8800 GTX

Core Clock : 575 MHz

Memory Clock : 1800 MHz

Memory Type : 768MB GDDR3

Memory Interface : 384-Bit

Bus Type : PCI-Express 16x

RAMDAC : 400 MHz

و اين هم مشخصات کارتي که بنده درخواست قيمت دادم:

WinFast PX8800 GTX TDH

GPU NVIDIA GeForce 8800 GTX

Graphics Bus PCI Express

Memory size 768MB GDDR3

GPU/Memory clock 575/900MHz

Memory data rate 1800MHz

Output Dual Dual-Link DVI, HDTV

Memory Interface 384-bit

Data bandwidth( GB/sec.) 86.4

Fill Rate(billion texels/sec) 36.8

Stream process 128

RAMDACs (MHz) 400

به هر حال منتظر هستم تا قيمت نهايي اش رو بهم اعلام کنيد

با تشکر

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني فکر مي کنم اين قيمت و اين نتيجه گيري بر اساس حدس و گمان هست و بر اساس چيپ ها و مدل هاي ديگه شما اين برآورد رو کرديد اگه اشتباه نکنم

امروز ظهر يکي از دوستان تهران تلفني پيگير قيمت اين کارت شد

البته با چند بار تماس و طي يک زمان معين تا بتونند قيمت رو بهش بدهند

بالاخره ظهر قيمت بهش داده بودند: 535 تومان

الان شما اين لينک رو مراجعه کنيد

اين کارت رو ببينيد رايان صبا چقدر قيمت گذاشته:

http://rayansaba.com/index.php?productID=1246

ASUS - EN8800GTX

قیمت رایان صبا: 510.000 Toman

و يا اين لينک:

http://rayansaba.com/index.php?productID=1462

Sparkle - GeForce 8800 GTX

قیمت رایان صبا: 600.000 Toman

مشخصات فني اين کارت:

Model number : SF-PX88GTX

Graphics Processing : NVIDIA GeForce 8800 GTX

Core Clock : 575 MHz

Memory Clock : 1800 MHz

Memory Type : 768MB GDDR3

Memory Interface : 384-Bit

Bus Type : PCI-Express 16x

RAMDAC : 400 MHz

و اين هم مشخصات کارتي که بنده درخواست قيمت دادم:

WinFast PX8800 GTX TDH

GPU NVIDIA GeForce 8800 GTX

Graphics Bus PCI Express

Memory size 768MB GDDR3

GPU/Memory clock 575/900MHz

Memory data rate 1800MHz

Output Dual Dual-Link DVI, HDTV

Memory Interface 384-bit

Data bandwidth( GB/sec.) 86.4

Fill Rate(billion texels/sec) 36.8

Stream process 128

RAMDACs (MHz) 400

به هر حال منتظر هستم تا قيمت نهايي اش رو بهم اعلام کنيد

با تشکر

با سلام

قیمت منطقی

اینترنت جان هر چیزی باید یک منطقی داشته باشه . خوب واردات این کارت گرافیک حدودا میشه گفت مال اوایل سال گذشته هستش . و قیمتی که وارد ایران شده به همین منوال هست .

من از روی حدس و گمان نگفتم . یه سوال ازتون میپرسم جواب من رو بدید همه چیز روشن میشه عزیز.

کارت گرافیک 8800GTS 512MB G92 قیمتش حدودا در ایران 300000 تومانه و از کارت 8800GTX G80 قویتره شما کدوم رو میخرید ؟ کارتی که ضعیفتره و قیمتش 500000 تومانه یا کارتی که قویتره و قیمتش 300000 تومانه .

شما جواب سوال من رو بدید و من همه جوره در خدمت شما هستم و مطمئن باشید که با لاترین قیمت ازتون بر میدارم .

لینک به دیدگاه

با سلام

قیمت منطقی

اینترنت جان هر چیزی باید یک منطقی داشته باشه . خوب واردات این کارت گرافیک حدودا میشه گفت مال اوایل سال گذشته هستش . و قیمتی که وارد ایران شده به همین منوال هست .

من از روی حدس و گمان نگفتم . یه سوال ازتون میپرسم جواب من رو بدید همه چیز روشن میشه عزیز.

کارت گرافیک 8800GTS 512MB G92 قیمتش حدودا در ایران 300000 تومانه و از کارت 8800GTX G80 قویتره شما کدوم رو میخرید ؟ کارتی که ضعیفتره و قیمتش 500000 تومانه یا کارتی که قویتره و قیمتش 300000 تومانه .

شما جواب سوال من رو بدید و من همه جوره در خدمت شما هستم و مطمئن باشید که با لاترین قیمت ازتون بر میدارم .

اقاي حسيني من اصلا نمي دونم G92 يا GTX چي هست من هم نگفتم شما غير منطقي صحبت کرديد

من بر اساس اون دو تا لينک که قيمت داده بودند عرض کردم شما شايد الان بگي مثلا چيپ فلان چيز هم توي بازار جهاني اومده و بر اساس اون اين کارت مثلا 100 هزار تومان ولي باز هم عرض مي کنم من بر اساس قيمت برندهايي ديگه اي که با اين نام و سرعت و مموري هستند عرض کردم

و فکر مي کنم اينجا هم به هر کي بگيد کارت 768 مگابايت بگير يا 512 بهتر استقبال کنه از 768 مگابايته

والله يکي از دوستان ظهر قيمت گرفت گفت انقدر هست اش : 535 تومان

با تشکر

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني من اصلا نمي دونم G92 يا GTX چي هست من هم نگفتم شما غير منطقي صحبت کرديد

من بر اساس اون دو تا لينک که قيمت داده بودند عرض کردم شما شايد الان بگي مثلا چيپ فلان چيز هم توي بازار جهاني اومده و بر اساس اون اين کارت مثلا 100 هزار تومان ولي باز هم عرض مي کنم من بر اساس قيمت برندهايي ديگه اي که با اين نام و سرعت و مموري هستند عرض کردم

و فکر مي کنم اينجا هم به هر کي بگيد کارت 768 مگابايت بگير يا 512 بهتر استقبال کنه از 768 مگابايته

والله يکي از دوستان ظهر قيمت گرفت گفت انقدر هست اش : 535 تومان

با تشکر

با سلام

اینترنت جان قیمت این کالا به این دلیل بالاست که قبلا با قیمت بالایی وارد شده و وقتی که کالاهای دیگه وارد ایران شده و هم جدیدتر و هم با قیمت کمتر یه مقدار شرکتها بابت فروشش با مشکل بر خوردن مگر این که به کسانی بفروشن که از کارتهای گرافیک سر در نمیارن . این رو دوست دارم سایر دوستان هم اگر نظر دارن بفرماین که هم جناب اینتر نت گلمون ضرر نکنه و هم یه بحث علمی بشه . قیمت باید منطقا از 30000 تومان پایینتر باشه . من از روزی که کالاهای دیگه وارد ایران شد این کالاهای رو از سایت خارج کردم .

لینک به دیدگاه

با سلام :

آقای حسینی نمیدونم باس 1066 رو ساپورت میکنه یانه ولی مادر بردم p5kc هستش اگه ساپورت میکنه من نظر شما رو میخواستم بدونم

با تشکر

با سلام

دوست گلم مادربوردتون 1066 رو ساپورت میکنه و این هم مشخصات کامل مادربوردتون :

http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=1&model=1694&l1=3&l2=11&l3=534&l4=0

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من شما میتونید با همون قیمت بفروشید ولی اگر خریدارش رو پیدا کنید . حرف سعید جان کاملا درسته ولی اگر کسی این کارت رو داشته باشه و بخوا sli کند ( از دو کارت گرافیک همزمان استفاده کند ) باید حتما همین کارت رو بخره و به دلیل نایاب شدن این قطعات قیمتشون بالا میره

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من شما میتونید با همون قیمت بفروشید ولی اگر خریدارش رو پیدا کنید . حرف سعید جان کاملا درسته ولی اگر کسی این کارت رو داشته باشه و بخوا sli کند ( از دو کارت گرافیک همزمان استفاده کند ) باید حتما همین کارت رو بخره و به دلیل نایاب شدن این قطعات قیمتشون بالا میره

با تشکر

سلام

منظورتون اين هست که اين کارت اگه کسي داشته باشه و بخواهد اين مدل رو بخره با قيمت خوبي ميخره؟

البته عرض کردم اين دوستمون قيمت کرد امروز که عرض کردم

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

اینترنت جان قیمت این کالا به این دلیل بالاست که قبلا با قیمت بالایی وارد شده و وقتی که کالاهای دیگه وارد ایران شده و هم جدیدتر و هم با قیمت کمتر یه مقدار شرکتها بابت فروشش با مشکل بر خوردن مگر این که به کسانی بفروشن که از کارتهای گرافیک سر در نمیارن . این رو دوست دارم سایر دوستان هم اگر نظر دارن بفرماین که هم جناب اینتر نت گلمون ضرر نکنه و هم یه بحث علمی بشه . قیمت باید منطقا از 30000 تومان پایینتر باشه . من از روزی که کالاهای دیگه وارد ایران شد این کالاهای رو از سایت خارج کردم .

حالا جنابعالي يک کارت از همين مدل داشته باشيد آکبند و قيمت اش هم که عرض کردم توي بازار حاضريد اون رو زير پانصد تومان بدهيد دست مصرف کننده؟

ولي من منتظرم قيمت گذاري شما هستم و شما که فرموديد اين کارت رو از سيستم انبار خودتون خارج کرديد پس اگه براتون مقدور هست قيمت حال حاضرش رو بفرمائيد

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گلم مادربوردتون 1066 رو ساپورت میکنه و این هم مشخصات کامل مادربوردتون :

http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=1&model=1694&l1=3&l2=11&l3=534&l4=0

با سلام:

ببخشید آقای حسینی حتما رم رو با این باس ساپورت میکنه البته رو حرف شما که نمیشه حرف زد چون یه سری از دوستان به من میگن که این مادر برد با یه سری از رمها سازگاری نداره و من و به شک انداختن و این رمی که شما فرمودید چی ؟

و آیا کارایی خوبی دارن ؟ 2Gb 2*1GB cl5 bus 1066

و شما قیمت این رم رو 85000 گفتید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

حالا جنابعالي يک کارت از همين مدل داشته باشيد آکبند و قيمت اش هم که عرض کردم توي بازار حاضريد اون رو زير پانصد تومان بدهيد دست مصرف کننده؟

ولي من منتظرم قيمت گذاري شما هستم و شما که فرموديد اين کارت رو از سيستم انبار خودتون خارج کرديد پس اگه براتون مقدور هست قيمت حال حاضرش رو بفرمائيد

با تشکر

با سلام

اینتر نت جان من خدای نکرده نمیخوام توی سر مالت بزنم یه بار همچین چیزی رو استنباط نکنی . در کل اینجا ما سعی میکنیم خیلی چیزها رو منطقی بررسی کنیم .

در کل قیمت کالای شما در بازار همین 500000 تومانه و به قول علیرضا خان گلمون باید مشتریشو پیدا کنی که اگر ایترنتی خیلی سخته چون بچه های اینترنتی خیلی اطلاعات خوبه .

در کل خلاصه من در خدمتم .

لینک به دیدگاه

با سلام:

ببخشید آقای حسینی حتما رم رو با این باس ساپورت میکنه البته رو حرف شما که نمیشه حرف زد چون یه سری از دوستان به من میگن که این مادر برد با یه سری از رمها سازگاری نداره و من و به شک انداختن و این رمی که شما فرمودید چی ؟

و آیا کارایی خوبی دارن ؟ 2Gb 2*1GB cl5 bus 1066

و شما قیمت این رم رو 85000 گفتید.

با تشکر.

با سلام

هر رمی رو میشه روی این مادربورد یا مادروبردهای دیگه گذاشت و هر مادربوردی با کی سری از رمها که داخل خود دفترچش مشخص شده بهتر کار میکنه . مارک رم هم G-Skill هستش .

لینک به دیدگاه

با سلام

اینتر نت جان من خدای نکرده نمیخوام توی سر مالت بزنم یه بار همچین چیزی رو استنباط نکنی . در کل اینجا ما سعی میکنیم خیلی چیزها رو منطقی بررسی کنیم .

در کل قیمت کالای شما در بازار همین 500000 تومانه و به قول علیرضا خان گلمون باید مشتریشو پیدا کنی که اگر ایترنتی خیلی سخته چون بچه های اینترنتی خیلی اطلاعات خوبه .

در کل خلاصه من در خدمتم .

سلام

خير اصلا همچين استنباطي نکردم بلکه چون من خودم اطلاعاتي ندارم يه حرفي مي زنم که خوب حرف من هم اشتباه هست و چون توي بازار نيستم و چيزي نمي دونم فقط جنس خودم رو مي بينم

ولي متوجه قضيه شدم که اين چيپ جديد که فرموديد G92 هم قيمت اش مناسب هست هم که بهتر هست اش ولي خوب کارت من چون گرون خريد داشتند يا دارند همچنان همون قيمت خودش و با اندکي کاهش مونده است به هر حال يک پيغام خصوصي براي شما ارسال کردم لطفا مفتوح فرمائيد و بعد هم اگه پاسخي هست بنده در خدمت شما هستم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سعید خان

یه هدست خوب حدود 24 تومن که روی گوش راحت باشه و میکرفون خوبی هم داشته باشه

و زیادم سنگین و حجیم نباشه و بشه باهاش زمان زیادی در روز بدون احساس خستگی کارکرد

چی معرفی میکنید؟

لینک به دیدگاه

سعید خان

یه هدست خوب حدود 24 تومن که روی گوش راحت باشه و میکرفون خوبی هم داشته باشه

و زیادم سنگین و حجیم نباشه و بشه باهاش زمان زیادی در روز بدون احساس خستگی کارکرد

چی معرفی میکنید؟

با سلام

دوست خوب و قدیمیه خودم . این مدل هستش توی وب سرچ کن ببین مورد پسند هستش یا نه

a4-tech HD 800

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...