رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام آقای حسینی

ممنون از جواب تون

پس مادربردهای 1155 باید حتماً B3 باشند؟

حالا خودتون یه مادربرد عالی Z68 رو میشه معرفی کنید با حداقل 3تا pci-express

توضیح اینکه: چون یکی از درگاه ها توسط کارت گرافیک گرفته میشه که در این صورت 2تاش میمونه یکی دیگه رو دی V بی می گیره و یکی دیگه هم برای آینده تاندربرد یا ...)

درود

ASUS P8Z68-V PRO هستش حدودا 285 تومان

قیمت پاور +ENERMAX REVOLUTION 85 توی مدل های 850 و 1020 وات رو میخوام

ممنون

قیمت هر جفتش در میاد 315 تومان

با سلام خدمت آقای حسینی

بنده یه مادربرد amd می خواستم که هم DDR2 باشه هم PCIe 2.0؛ اگه مادربردی با چیست سری 700 AMD (به جز 740 که PCIe 1.1 هست) یا سر ی nforce 700 باشه و DDR2 هم بخوره کارم راه میوفته.

هر چی قیمتش پایین تر باشه بهتر حداکثر هم تا ۷۰ ۸۰ تومن. از هر جا پرسیدم بیشترشون DDR3 بودن نتونستم چیزی پیدا کنم. اگر امکانش هست بفرمایید تا از خودتون بخرم چون عجله دارم.

درود

من چیزی سراغ ندارم اگر مدلی سراغ دارید اعلام کنید تا براتون پیگیری کنم

سلام

یک مدت تقریبا 1 ماه تو بازار محصولات Razer پیدا نمیشه من موس Orachi میخواستم با فروشگا سایتم تماس گرفتم ولی گفتن موجود نیست

میخواستم بدونم دیگه محصولات این شرکت وارد ایران نمیشه

درود

نیستش عزیزم فعلا و معلوم نیستش که بیاد یا نه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی گرامی

هارد SSD پایینترین ظرفیتی که دارید و حتی الامکان زیاد گرون نباشه رو اگر مرحمت بفرمایید متشکرم :D

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی گرامی

هارد SSD پایینترین ظرفیتی که دارید و حتی الامکان زیاد گرون نباشه رو اگر مرحمت بفرمایید متشکرم :D

درود

وحید جان ای دیتا هستش که اگر شرکت موجود داشته باشه 100 تومانه http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2846

ولی kingspec 60gb هم برام میادش 169 تومان و در ضمن یه دونه پاتریوت توریکس دارم یک بار ویندوز نصب کردیم قیمت 150 تومان 64 گیگش

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت این قطعات رو می خواستم

EVGA Classified Super Record 2 (SR-2) Motherboard

Intel® Xeon® Processor X5650

ویرایش شده توسط behrang
لینک به دیدگاه

سلام

قیمت این قطعات رو می خواستم

EVGA Classified Super Record 2 (SR-2) Motherboard

Intel® Xeon® Processor X5650

درود

مادربورد رو سراغ ندارم ولی پردازنده 1050000 تومان

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

خسته نباشید.

ببخشید می تونید یک پرینتر رنگی خوب زیر 50 تومان به ما معرفی کنید (ترجیحان اولویت اول کنان و بعد اچ پی )

باتشکر :D

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

خسته نباشید.

ببخشید می تونید یک پرینتر رنگی خوب زیر 50 تومان به ما معرفی کنید (ترجیحان اولویت اول کنان و بعد اچ پی )

باتشکر :D

درود

کانن چیزی سراغ ندارم فعلا ولی اچ پی مدل 1000 اومده که 44 تومانه . در کل توی این رنج پرینتر خوب نمیتونید پیدا کنید .

لینک به دیدگاه

درود

وحید جان ای دیتا هستش که اگر شرکت موجود داشته باشه 100 تومانه http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2846

ولی kingspec 60gb هم برام میادش 169 تومان و در ضمن یه دونه پاتریوت توریکس دارم یک بار ویندوز نصب کردیم قیمت 150 تومان 64 گیگش

متشکرم جناب حسینی

این منظورش از Mini USB چیه یعنی پورتی جداگانه جهت اتصال از خارج کیس به یو اس بی های مادربرد داره؟ یعنی بصورت اکسترنال هم میتونم استفاده کنم؟ :D

لینک به دیدگاه

متشکرم جناب حسینی

این منظورش از Mini USB چیه یعنی پورتی جداگانه جهت اتصال از خارج کیس به یو اس بی های مادربرد داره؟ یعنی بصورت اکسترنال هم میتونم استفاده کنم؟ :D

خواهش میکنم وحید جان . بله فکر کنم همچین امکان داشته باشه چون معنی این چورت همینه که مثل خروجیه دوربین و دستگاههای مشابه میمونه .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

این ASUS P8Z68-V PRO نسخه B3 هست؟ پشت مادربرد یکم ظاهرش بده هنوز اون خروجی تصویر vga رو داره مثل مادربرد ارزان قیمت هاست! 2 تا pci express داره

اولویت هام رو نوشتم:

z68 - b3 - 3 pci express - 4 usb3 - sata3 مارک و مدلش مهم نیست فقط ظاهرش به روز باشه قیمت تا 400

در ضمن یه جایی خوندم بعضی از مدل های ایسوس با pci express ناهماهنگی دارند

قیمت​های شما نسبت به بقیه منصانه تره

تو تهران نمایندگی فروش دارین؟ تو بازار رضا ؟

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

این ASUS P8Z68-V PRO نسخه B3 هست؟ پشت مادربرد یکم ظاهرش بده هنوز اون خروجی تصویر vga رو داره مثل مادربرد ارزان قیمت هاست! 2 تا pci express داره

اولویت هام رو نوشتم:

z68 - b3 - 3 pci express - 4 usb3 - sata3 مارک و مدلش مهم نیست فقط ظاهرش به روز باشه قیمت تا 400

قیمت​های شما نسبت به بقیه منصانه تره

تو تهران نمایندگی فروش دارین؟ تو بازار رضا ؟

درود

ASUS P8Z68-V PRO سری b3 هستش عزیز و یه مدل دلوکس هم تو سایت گذاشتیم در لینک زیر :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3379

ناهماهنگی من ندیدم و دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم .

ادرس دفترمون زیر تمام صفحات سایت فروشگاه هستش عزیز

سلام

قیمت رم corsair 8gb (2*4gb) ddr3 1333 واسه لب تاپ رو می خواستم

درود

هاینیکس سراغ دارم هر 4 گیگش 55 تومان عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

یک مدت تقریبا 1 ماه تو بازار محصولات Razer پیدا نمیشه من موس Orachi میخواستم با فروشگا سایتم تماس گرفتم ولی گفتن موجود نیست

میخواستم بدونم دیگه محصولات این شرکت وارد ایران نمیشه

درود

نیستش عزیزم فعلا و معلوم نیستش که بیاد یا نه

جناب حسینی ممنون عجب شانسی داریم ما حالا خودتون موس گیم تو این رنج هست که بی سیم باشه

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

این قطعه ها چقدر واسمون تموم میشه و چقدر طول میکشه به دستمون برسه(ایلام)؟ در ضمن شما قطعاتتون تست میکنید میفرستید یا نه(قظعه ای اگه مشکل داشت چطور میشه پس فرستاد)

Intel Core i5-2500K - Sandy Bridge

Asus P8P67

SAPPHIRE HD 6950 2GB

A-DATA 2x4GB - 8GB BUS 1600

A-DATA 40GB SSD

WD 2TB Caviar Green 64MB Buffer

ویرایش شده توسط MAN & TO
لینک به دیدگاه

جناب حسینی ممنون عجب شانسی داریم ما حالا خودتون موس گیم تو این رنج هست که بی سیم باشه

مدل g700 logitech هستش حدودا 155 تومان

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

این قطعه ها چقدر واسمون تموم میشه و چقدر طول میکشه به دستمون برسه(ایلام)؟ در ضمن شما قطعاتتون تست میکنید میفرستید یا نه(قظعه ای اگه مشکل داشت چطور میشه پس فرستاد)

Intel Core i5-2500K - Sandy Bridge

Asus P8P67

SAPPHIRE HD 6950 2GB

A-DATA 2x4GB - 8GB BUS 1600

A-DATA 40GB SSD

WD 2TB Caviar Green 64MB Buffer

درود

قیمتها به شرح زیره عزیزم و حدودا با تیپاکس بین 24 تا 48 ساعت بعدش تو ایلامه . تست هم اگر بخواید مشکلی نداره انجام میدیم و اگر مشکلی داشته باشه سریعا ارسال میکنید بر طبق قوانین بازار سریعا کارشو انجام میدیم اگر زود به دستمون برسونید تعویض میکنیم خودمون ولی اگر دیر برسه دسیتمون باید بفرستیم گارانتی :

Intel Core i5-2500K - Sandy Bridge = 255000

Asus P8P67 = 215000

SAPPHIRE HD 6950 2GB = 365000

A-DATA 2x4GB - 8GB BUS 1600 = اینو شرکت نداره ولی کورسیر موجوده 86 تومان هر 4 گیگش عزیز

= 99000 A-DATA 40GB SSD

WD 2TB Caviar Green 64MB Buffer = 112000 تومان

crucial یا croisar تو بازار نیستش ؟!!

دوست گلم روی اکثر نوت بوکها رم هاینیکس هستش عزیز

لینک به دیدگاه

سلام.قیمت قطعات زیر رو میخوام

mainboard: Asus M5A87

CPU: AM3 Sempron 140

Ram:Team group 4GIG 1333 CL9( تک مازول 4 گیگ)

Power: Green 535A

Monitor: LCD SAMSUNG NX1945

Power: OOLERMASTER 460W Extrem

ایا این پاور 460 وات واقعی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام.قیمت قطعات زیر رو میخوام

mainboard: Asus M5A87

CPU: AM3 Sempron 140

Ram:Team group 4GIG 1333 CL9( تک مازول 4 گیگ)

Power: Green 535A

Monitor: LCD SAMSUNG NX1945

Power: OOLERMASTER 460W Extrem

درود

قیمتها به شرح زیره :

mainboard: Asus M5A87= 135000

CPU: AM3 Sempron 140=فعلا سمپرون چیزی نیستش ولی X2 هستش

Ram:Team group 4GIG 1333 CL9( تک مازول 4 گیگ) = 54000

= 75000 Power: Green 535A

Monitor: LCD SAMSUNG NX1945 = 163000

Power: OOLERMASTER 460W Extrem = این پاور با قیمت 65 تومان ارزش خرید نداره

لینک به دیدگاه

درود

قیمتها به شرح زیره عزیزم و حدودا با تیپاکس بین 24 تا 48 ساعت بعدش تو ایلامه . تست هم اگر بخواید مشکلی نداره انجام میدیم و اگر مشکلی داشته باشه سریعا ارسال میکنید بر طبق قوانین بازار سریعا کارشو انجام میدیم اگر زود به دستمون برسونید تعویض میکنیم خودمون ولی اگر دیر برسه دسیتمون باید بفرستیم گارانتی :

Intel Core i5-2500K - Sandy Bridge = 255000

Asus P8P67 = 215000

SAPPHIRE HD 6950 2GB = 365000

A-DATA 2x4GB - 8GB BUS 1600 = اینو شرکت نداره ولی کورسیر موجوده 86 تومان هر 4 گیگش عزیز

= 99000 A-DATA 40GB SSD

WD 2TB Caviar Green 64MB Buffer = 112000 تومان

چرا قیمتای اینجا با قیمتای سایت اختلاف داره ؟ مثلا مین بورد شما 215 ولی سایت زده 221

لینک به دیدگاه

چرا قیمتای اینجا با قیمتای سایت اختلاف داره ؟ مثلا مین بورد شما 215 ولی سایت زده 221

خوب اینجا به روزتر در خدمت شما هستیم و در سایت یه مقدار جای مانور قیمتی گذاشتیم

لینک به دیدگاه

با سلام برای تهیه سیستم جدیدم قطعات زیر را در نظر گرفته ام

cpu:intel core i7 2600k

moterboard:GIGABYT GA -Z68X-UD7-B3

VGA:ASUS GTX 560 DCII TOP

SSD:64G

DVD/CD writer:plextor px-890sa

MONITOR:SAMSUNG- B2245PLUS

RAM:crucial ballistix 4g-2*2g 2133

HARD DISK:seagat-sata-2terabayt

CAS: FUSION GREEN

POWER SUPPLY: green gp585b

تمامی قطعات را در ایران می تونم تهیه کنم بجز مادر بردش در ضمن پردازنده،مادر برد ،مانیتور وکیس فقط باید موارد بالا باشه

سوال اگه شما مادر بردش رو برام وارد کنید با توجه به اینکه قیمت تو سایتهای پیشنهادی خودتون 335دلار درج شده با درصدهای شما ونیز قیمت بازار دلار چند در میاد؟ در ضمن گارانتی های شرکتهای ایرانی برام ارزشی نداره چون باید قیمت یه مادر برد رو برا گارانتی بدیم

مورد دوم باتوجه به اینکه باید چند صد دلار خرج واردات این مادر برد بکنم آ یا اگه سایر قطعات رو هم وارداتی تهیه کنم بهینه تر است یا در ایران تهیه کنم ؟

از شما سپاسگذارم

ویرایش شده توسط kuji jo
لینک به دیدگاه

با سلام برای تهیه سیستم جدیدم قطعات زیر را در نظر گرفته ام

cpu:intel core i7 2600k

moterboard:GIGABYT GA -Z68X-UD7-B3

VGA:ASUS GTX 560 DCII TOP

SSD:64G

DVD/CD writer:plextor px-890sa

MONITOR:SAMSUNG- B2245PLUS

RAM:crucial ballistix 4g-2*2g 2133

HARD DISK:seagat-sata-2terabayt

CAS: FUSION GREEN

POWER SUPPLY: green gp585b

تمامی قطعات را در ایران می تونم تهیه کنم بجز مادر بردش در ضمن پردازنده،مادر برد ،مانیتور وکیس فقط باید موارد بالا باشه

سوال اگه شما مادر بردش رو برام وارد کنید با توجه به اینکه قیمت تو سایتهای پیشنهادی خودتون 335دلار درج شده با درصدهای شما ونیز قیمت بازار دلار چند در میاد؟ در ضمن گارانتی های شرکتهای ایرانی برام ارزشی نداره چون باید قیمت یه مادر برد رو برا گارانتی بدیم

مورد دوم باتوجه به اینکه باید چند صد دلار خرج واردات این مادر برد بکنم آ یا اگه سایر قطعات رو هم وارداتی تهیه کنم بهینه تر است یا در ایران تهیه کنم ؟

از شما سپاسگذارم

عزیزم اون مادربرد رو من همین 2 روز پیش تو بازار دیدم و تو ایران موجوده ولی رفتم تو مغازه قیمت کردم گفت 640 هزار تومان !!! یارو اصلا وقت نکرد ازم بپرسه چند از جای دیگه قیمت دارم چون به چنان سرعتی از مغازه اومدم بیرون که طرف فکر کنم اصلا نفهمید من کی رفتم XD . قیمت مادبردهای گیگا بسیار کاذب هست و خدای گرون فروشیست این اواژنگ. اصلا سمتش نرو عزیزم. پول maximus IV Extreme از اسوس بدی از اون خیلی بهتره !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...