رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام علیکم 

قیمت این دوتا کارت تو چه حدودی هست ؟

ati 5770

gts 450

متشکر

بین 130 تا 200 با توجه به برند ها ، اورهای کارخونه ای و گارانتی های مختلف .

لینک کمترین قیمت : http://www.mihanmarket.com/Product.aspx?p=13422

لینک بیشترین قیمت : http://digionline.ir/Product.aspx?p=12885

لینک به دیدگاه

باسپاس دوباره منم از آواژنگ دل خوشی ندارم چون معتقدم برای مادر بردهای گیگا بایت که همه میدونیم در بد ترین شرایط حداقل ده سال اونم در صورتی که 24ساعته کار کار بکنن دوام دارند اون وقت همین آواژنگ پول دوتا مادر برد رو میگیره چون به مارک محصول وارداتیش اطمینان نداره تا سه سال گارانتی بکنه تازه قبلا م گفتم تو همین سه سالم اگه مشکلی پیش بیاد میزنه زیرش

اما ایسوس با تمام احترامی که برا ایسوس قایلم در سری z68اش چنگی به دل از نظر طراحی ظاهرش نمی زنه سایر وارد کنندگان هم اگه سری به سایت هاشون بزنیین هنوز دارن رو سوکتهای از مد افتاده ای مثل 1366 یا 1156 مانور می کنند اصلا انگار نه انگار p67&h67هم به بازار اومده چه برسه به سوکت جادویی واسرار امیز z68

به هر حال اگه دوستان لیونی بتونن به صورت وارداتی همین (GHGABYT GA-Z68-UD7-B3) روبا توجه به اینکه 335دلار هست برام وارد بکنن طبق شرایط 30 تا 40 درصدی که هزینه می بره 435 تا 469 میشه البته باید خودشون دقیق تعیین کنند که واقعا واسه من می ارزه چون من با پوزش کمی یه دنده وشاید لوسم باید همین باشه

در ضمن شاید اینتل این پلشو از شن ساخته باشه ولی مطمئن باشین هیچ لودر یا بولدزری از AMDنمیتونه تخریبش کنه

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشيد قيمت اين قطعه ها رو ميخواستم و اينکه خودتون يه سری رو پيشنهاد بديد

cpu: AMD Phenom™II X4 Quad-Core 955

يه مادربورد در حدود 70-80 تومان

با 4 گيگ رم (پيشنهادی خودتون ولی ارزون)

و يه پاور(در حد 40-50 تومان) که اينا رو پشتيبانی کنه

سيستم هم برای بازی هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

عزیزم اون مادربرد رو من همین 2 روز پیش تو بازار دیدم و تو ایران موجوده ولی رفتم تو مغازه قیمت کردم گفت 640 هزار تومان !!! یارو اصلا وقت نکرد ازم بپرسه چند از جای دیگه قیمت دارم چون به چنان سرعتی از مغازه اومدم بیرون که طرف فکر کنم اصلا نفهمید من کی رفتم XD . قیمت مادبردهای گیگا بسیار کاذب هست و خدای گرون فروشیست این اواژنگ. اصلا سمتش نرو عزیزم. پول maximus IV Extreme از اسوس بدی از اون خیلی بهتره !

آی قربون اون دهنت برم !!! به خدا مردم دست پولشون موندن ! این ایسوس چی کار می کنه 8-} (هر چند که مادربرد فعلیه خودم گیگا هست!!!!!!)

در ضمن شاید اینتل این پلشو از شن ساخته باشه ولی مطمئن باشین هیچ لودر یا بولدزری از AMDنمیتونه تخریبش کنه

:-j دلت رو بدجوری به اینتل خوش کردی ها -- AMD با قیمت هاش خیلی وقته که پل اینتل رو خراب کرده عزیزم و نیازی اصلاً به بولدزر نیست باید چشم بصیرت داشت و دید =D>

سلام اقای حسینی

قیمت فلش مموری adata

S102

8 گیگ و16 گیگ

سلام آقای حسینی ;)

این سوال منم هست

لینک به دیدگاه

باسپاس دوباره منم از آواژنگ دل خوشی ندارم چون معتقدم برای مادر بردهای گیگا بایت که همه میدونیم در بد ترین شرایط حداقل ده سال اونم در صورتی که 24ساعته کار کار بکنن دوام دارند اون وقت همین آواژنگ پول دوتا مادر برد رو میگیره چون به مارک محصول وارداتیش اطمینان نداره تا سه سال گارانتی بکنه تازه قبلا م گفتم تو همین سه سالم اگه مشکلی پیش بیاد میزنه زیرش

اما ایسوس با تمام احترامی که برا ایسوس قایلم در سری z68اش چنگی به دل از نظر طراحی ظاهرش نمی زنه سایر وارد کنندگان هم اگه سری به سایت هاشون بزنیین هنوز دارن رو سوکتهای از مد افتاده ای مثل 1366 یا 1156 مانور می کنند اصلا انگار نه انگار p67&h67هم به بازار اومده چه برسه به سوکت جادویی واسرار امیز z68

به هر حال اگه دوستان لیونی بتونن به صورت وارداتی همین (GHGABYT GA-Z68-UD7-B3) روبا توجه به اینکه 335دلار هست برام وارد بکنن طبق شرایط 30 تا 40 درصدی که هزینه می بره 435 تا 469 میشه البته باید خودشون دقیق تعیین کنند که واقعا واسه من می ارزه چون من با پوزش کمی یه دنده وشاید لوسم باید همین باشه

من یه سوال دارم . چرا میگی سوکت اسرار آمیز Z68 ؟ چه برتری قابل توجهی به جز پشتیبانی از گرافیک مجتمع نسبت به P67 داره ؟

این لینک مادربورد گیگا که گفتی : http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3847#sp

این هم لینک مادربورد ایسوس ماکسیموس : http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/Maximus_IV_Extreme/#specifications

من مورد قابل توجهی ندیدم . البته اینو بگم این مدل مادربورد که شما میخوای از همون برتری z68 که من گفتم هم استفاده نمیکنه . پورت اتصال به مانیتور نداره و از گرافیک مجتمع نمی تونه استفاده کنه . پس عملا میشه P67 . ممکنه تفاوتی رو که میگی بین این دو چیپست هست بهم نشون بدی؟ ممنون میشم

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشيد قيمت اين قطعه ها رو ميخواستم و اينکه خودتون يه سری رو پيشنهاد بديد

سيستم هم برای بازی هست

با تشکر

دوست عزيز ضمن سلام و عرض خوش آمد گويي به شما

شما ميتونيد به قسمت مشاوره براي انتخاب قطعات سيستم مراجعه كنيد و تايپييك ايجاد كرده بودجه مورد نظر رو تعيين نماييد من و بقيه دوستان شمارو راهنماييم ميكنيم بعد از انتخاب قطعات به اين تايپيك بيايد و قيمت قطعات رو بپرسيد. با تشكر از شما دوست عزيز 8-}

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

سلام قيمت موس هاي زير رو داريد؟

Logitech Revolution MX

Logitech Performance MX

قيمت 'بي گارانتي' هم داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام برای تهیه سیستم جدیدم قطعات زیر را در نظر گرفته ام

cpu:intel core i7 2600k

moterboard:GIGABYT GA -Z68X-UD7-B3

VGA:ASUS GTX 560 DCII TOP

SSD:64G

DVD/CD writer:plextor px-890sa

MONITOR:SAMSUNG- B2245PLUS

RAM:crucial ballistix 4g-2*2g 2133

HARD DISK:seagat-sata-2terabayt

CAS: FUSION GREEN

POWER SUPPLY: green gp585b

تمامی قطعات را در ایران می تونم تهیه کنم بجز مادر بردش در ضمن پردازنده،مادر برد ،مانیتور وکیس فقط باید موارد بالا باشه

سوال اگه شما مادر بردش رو برام وارد کنید با توجه به اینکه قیمت تو سایتهای پیشنهادی خودتون 335دلار درج شده با درصدهای شما ونیز قیمت بازار دلار چند در میاد؟ در ضمن گارانتی های شرکتهای ایرانی برام ارزشی نداره چون باید قیمت یه مادر برد رو برا گارانتی بدیم

مورد دوم باتوجه به اینکه باید چند صد دلار خرج واردات این مادر برد بکنم آ یا اگه سایر قطعات رو هم وارداتی تهیه کنم بهینه تر است یا در ایران تهیه کنم ؟

از شما سپاسگذارم

درود

دوست گلم فعلا واردات نداریم و همین قطعات رو اگر در ایران بخرید بسیار بصرفه تره . گارانتی درسته در ایران خوب نیستش ولی خیلی وقتها بابت یه مشکل کوچیک ادم به گارانتی نیاز پیدا میکنه . اکثر قطعات اگر نخواهیم کار خاصی انجام بدیم مثل اورکلاک زیاد تفاوتی با هم ندارن .

سلام علیکم

قیمت این دوتا کارت تو چه حدودی هست ؟

ati 5770

gts 450

متشکر

درود

= 165000 ati 5770

gts 450 = 160000

سلام اقای حسینی

قیمت فلش مموری adata

S102

8 گیگ و16 گیگ

درود

متاسفانه سراغ ندارم عزیز و چند جان هم پرسیدم براتون

سيستم هم برای بازی هست

با تشکر

درود

955 x4 = 153000

m.b Biostar 770 D3L = 73000

RAM teamgroup 2GB*2 = 52000

430w green = 52000

در ضمن برای انتخاب پاور خیلی مهمه که کارت گرافیکتون چی باشه

لینک به دیدگاه

سلام قيمت موس هاي زير رو داريد؟

Logitech Revolution MX

Logitech Performance MX

قيمت 'بي گارانتي' هم داره؟

با تشکر

درود

این مدل هستش عزیزم

Logitech Performance MX = 140000

لینک به دیدگاه

درود گرامی هم میهن ازم پرسیدی چرا چیپست z68را اسرار امیز می پندارم هر چند این ستون جای این مباحث نیست وباید از تمام کار بران پوزش خواهی کنم ولی جوابتان را کامل وبی نقص آورده ام :

عرضه سوکت های سندی بریج و به دنبال آن چیپ ست های H67 و P67 توسط شرکت اینتل، امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران حرفه ای و خانگی قرار داد. امکاناتی از قبیل استفاده از پردازنده گرافیکی مجتمع شده در پردازنده اصلی در چیپ ست های سری H67 و یا قابلیت های متعدد اورکلاکینگ که در چیپ ست های سری P67 ارائه شد. اما مشکل از آنجایی شروع شد که هیچ گاه کاربران قادر به بهره مندی از این امکانات بصورت همزمان نبودند. به عنوان مثال فن آوری Quick Sync (که بسیاری از کارشناسان آن را بهترین راه برای کدگشایی تصاویر ویدئویی می دانستند) تنها هنگامی عمل می کرد که پردازنده گرافیکی قرار داده شده در پردازنده اصلی رایانه در حال فعالیت باشد. از همین رو برای بهره مندی از این فن آوری، کاربران مجبور به خریداری مادربرد هایی می شدند که مبنی بر چیپ ست H67 باشند تا بتوانند از پردازنده گرافیکی مجتمع در پردازنده های پشتیبانی شده استفاده کنند. به دنبال آن کاربران از قابلیت های اورکلاکینگ بی بهره می ماندند و برعکس این موضوع نیز صادق بود. اما با عرضه چیپ ست های سری Z68 اینتل، نه تنها امکانات چیپ ست های مذکور در آن قرار داده شد بلکه امکانات اضافه ای نیز ارائه شد.

همانند همیشه شرکت گیگابایت، مدل های مختلفی بر پایه چیپ ست Z68 ارائه کرده است که پیشرفته ترین آنها مادربرد GA-Z68X-UD7-B3 می باشد و در دسته محصولات High-End محسوب می شود. این مادربرد از چندین فن آوری جدید مانند Smart Response شرکت اینتل بهره می برد. با این فن آوری کاربران با استفاده از یک حافظه SSD بسیار کم حجم و یک هارد مغناطیسی و تنظیم آنها در حالت RAID می توانند کارایی نظیر سیستم های تمام SSD را تجربه کنند. این فن آوری برنامه هایی که به صورت مکرر استفاده می شوند را در حافظه SSD بصورت کش و بلوک بندی شده ذخیره می کند تا در هنگام نیاز، سیستم به آسانی به آن ها دسترسی داشته باشد. در واقع این فن آوری سرعت عکس العمل سیستم را به مقدار قابل توجهی بالا می برد. سرعتی به میزان دو برابر نسبت به سیستم های Hybrid Drive و همچنین 4 برابر نسبت به سیستم های مبنی بر دیسک های سخت. اما باز هم ممکن است در هنگام تنظیمات مربوط به این فن آوری، برخی از کاربران به مشکل برخورد کنند. مشکلاتی از قبیل تنظیمات RAID و یا نصب نرم افزار Rapid Storage. شرکت گیگابایت برای حل این مشکل، نرم افزار انحصاری EZ Smart Response را طراحی و منتشر کرده است تا امکان تنظیمات مختلف، به راحتی و در محیطی ساده فراهم آورده شود و همچنین بسیاری از امور بصورت خودکار انجام شود.

برقراری تعامل با محیط خسته کننده و پیچیده بایوس برای بسیاری از کاربران خانگی و نیمه حرفه ای، امری مشکل ساز محسوب می شود. از همین رو شرکت گیگابایت فن آوری انحصاری جدید خود را با نام Touch BIOS طراحی و در مادربرد GA-Z68X-UD7-B3 بکار برده است. این فن آوری به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی در تنظیمات بایوس خود تغییر ایجاد کنند و بدون ایجاد هیچ مشکلی به بخش اورکلاک نیز دسترسی داشته باشند. این فن آوری از ویژگی Q-Flash که راهی برای بروز رسانی بایوس از طریق USB می باشد نیز پشتیبانی می کند. از دیگر فن آوری های ارائه شده در این مادربرد می توان به برنامه Virtu شرکت Lucid اشاره کرد که قابلیت تنظیم پردازش برنامه های مختلف، در کارت گرافیک مجزا و یا در گرافیک مجتمع در پردازنده رایانه را به شما ارائه می کند و همچنین از فن آوری Quick Sync نیز پشتیبانی می کند.

مادربرد GA-Z68X-UD7-B3 شرکت گیگابایت با بهره مندی از چیپ ست Z68 به اورکلاکر ها حتی اجازه اورکلاک پردازنده مجتمع را نیز می دهد. این محصول از پردازنده های Core i7/i5/i6 اینتل پشتیبانی می کند و دارای 8 رابط SATA می باشد که 6 عدد از آنها از RAID های 0، 1، 5 و 10 و 2 عدد، تنها از RAID های 0 و 1 پشتیبانی می کنند. این مادربرد دارای 4 رابط حافظه نیز می باشد که از ماژول های حافظه DDR3 2133/1866/1600/1333/1066 مگاهرتزی تا سقف 32 گیگابایت پشتیبانی می کند. در مورد رابط های PCIe قرار داده شده در این مادربرد باید به دو عدد PCIe 16x اشاره کرد که قابلیت SLI و یا CrossFireX را بر روی 16x ارائه می کند. درگاه های USB این مادربرد تنها در پنل پشتی به 6 عدد USB 3.0 و 4 عدد USB 2.0 می رسند که 2 عدد از آنها با eSATA و 2 عدد دیگر با 3x نیز همخوانی دارند. در مجموع می توان گفت مادربرد Z68X-UD7-B3 گیگابایت بهترین در میان مادربرد های مبنی بر چیپ ست Z68 است. اگر خواهان ویژگی ها و امکانات بسیار زیاد و استفاده حرفه ای می باشید، این محصول می تواند مناسب ترین انتخاب شما باشد.

امیدوارم جوابتان را گرفته باشید اما پرسشتان در مورد نداشتن پورت ویدویی یرای مانیتور خودم هم تا کنون باین مورد توجه نکرده بودم ولی کوشش وکاوش می کنم اونم در یابم وبه آگاهیتان برسانم

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

از مادربوردهای زیر موجودی دارید؟

ASUS P8H67 M PRO

ASRock H67M-GE/HT

اگه موجودی ندارید h76 چه برند و چه مدل هایی موجودی دارید با گرافیک آنبورد؟

لینک به دیدگاه

درود گرامی هم میهن ازم پرسیدی چرا چیپست z68را اسرار امیز می پندارم هر چند این ستون جای این مباحث نیست وباید از تمام کار بران پوزش خواهی کنم ولی جوابتان را کامل وبی نقص آورده ام :

عرضه سوکت های سندی بریج و به دنبال آن چیپ ست های H67 و P67 توسط شرکت اینتل، امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران حرفه ای و خانگی قرار داد. امکاناتی از قبیل استفاده از پردازنده گرافیکی مجتمع شده در پردازنده اصلی در چیپ ست های سری H67 و یا قابلیت های متعدد اورکلاکینگ که در چیپ ست های سری P67 ارائه شد. اما مشکل از آنجایی شروع شد که هیچ گاه کاربران قادر به بهره مندی از این امکانات بصورت همزمان نبودند. به عنوان مثال فن آوری Quick Sync (که بسیاری از کارشناسان آن را بهترین راه برای کدگشایی تصاویر ویدئویی می دانستند) تنها هنگامی عمل می کرد که پردازنده گرافیکی قرار داده شده در پردازنده اصلی رایانه در حال فعالیت باشد. از همین رو برای بهره مندی از این فن آوری، کاربران مجبور به خریداری مادربرد هایی می شدند که مبنی بر چیپ ست H67 باشند تا بتوانند از پردازنده گرافیکی مجتمع در پردازنده های پشتیبانی شده استفاده کنند. به دنبال آن کاربران از قابلیت های اورکلاکینگ بی بهره می ماندند و برعکس این موضوع نیز صادق بود. اما با عرضه چیپ ست های سری Z68 اینتل، نه تنها امکانات چیپ ست های مذکور در آن قرار داده شد بلکه امکانات اضافه ای نیز ارائه شد.

همانند همیشه شرکت گیگابایت، مدل های مختلفی بر پایه چیپ ست Z68 ارائه کرده است که پیشرفته ترین آنها مادربرد GA-Z68X-UD7-B3 می باشد و در دسته محصولات High-End محسوب می شود. این مادربرد از چندین فن آوری جدید مانند Smart Response شرکت اینتل بهره می برد. با این فن آوری کاربران با استفاده از یک حافظه SSD بسیار کم حجم و یک هارد مغناطیسی و تنظیم آنها در حالت RAID می توانند کارایی نظیر سیستم های تمام SSD را تجربه کنند. این فن آوری برنامه هایی که به صورت مکرر استفاده می شوند را در حافظه SSD بصورت کش و بلوک بندی شده ذخیره می کند تا در هنگام نیاز، سیستم به آسانی به آن ها دسترسی داشته باشد. در واقع این فن آوری سرعت عکس العمل سیستم را به مقدار قابل توجهی بالا می برد. سرعتی به میزان دو برابر نسبت به سیستم های Hybrid Drive و همچنین 4 برابر نسبت به سیستم های مبنی بر دیسک های سخت. اما باز هم ممکن است در هنگام تنظیمات مربوط به این فن آوری، برخی از کاربران به مشکل برخورد کنند. مشکلاتی از قبیل تنظیمات RAID و یا نصب نرم افزار Rapid Storage. شرکت گیگابایت برای حل این مشکل، نرم افزار انحصاری EZ Smart Response را طراحی و منتشر کرده است تا امکان تنظیمات مختلف، به راحتی و در محیطی ساده فراهم آورده شود و همچنین بسیاری از امور بصورت خودکار انجام شود.

برقراری تعامل با محیط خسته کننده و پیچیده بایوس برای بسیاری از کاربران خانگی و نیمه حرفه ای، امری مشکل ساز محسوب می شود. از همین رو شرکت گیگابایت فن آوری انحصاری جدید خود را با نام Touch BIOS طراحی و در مادربرد GA-Z68X-UD7-B3 بکار برده است. این فن آوری به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی در تنظیمات بایوس خود تغییر ایجاد کنند و بدون ایجاد هیچ مشکلی به بخش اورکلاک نیز دسترسی داشته باشند. این فن آوری از ویژگی Q-Flash که راهی برای بروز رسانی بایوس از طریق USB می باشد نیز پشتیبانی می کند. از دیگر فن آوری های ارائه شده در این مادربرد می توان به برنامه Virtu شرکت Lucid اشاره کرد که قابلیت تنظیم پردازش برنامه های مختلف، در کارت گرافیک مجزا و یا در گرافیک مجتمع در پردازنده رایانه را به شما ارائه می کند و همچنین از فن آوری Quick Sync نیز پشتیبانی می کند.

مادربرد GA-Z68X-UD7-B3 شرکت گیگابایت با بهره مندی از چیپ ست Z68 به اورکلاکر ها حتی اجازه اورکلاک پردازنده مجتمع را نیز می دهد. این محصول از پردازنده های Core i7/i5/i6 اینتل پشتیبانی می کند و دارای 8 رابط SATA می باشد که 6 عدد از آنها از RAID های 0، 1، 5 و 10 و 2 عدد، تنها از RAID های 0 و 1 پشتیبانی می کنند. این مادربرد دارای 4 رابط حافظه نیز می باشد که از ماژول های حافظه DDR3 2133/1866/1600/1333/1066 مگاهرتزی تا سقف 32 گیگابایت پشتیبانی می کند. در مورد رابط های PCIe قرار داده شده در این مادربرد باید به دو عدد PCIe 16x اشاره کرد که قابلیت SLI و یا CrossFireX را بر روی 16x ارائه می کند. درگاه های USB این مادربرد تنها در پنل پشتی به 6 عدد USB 3.0 و 4 عدد USB 2.0 می رسند که 2 عدد از آنها با eSATA و 2 عدد دیگر با 3x نیز همخوانی دارند. در مجموع می توان گفت مادربرد Z68X-UD7-B3 گیگابایت بهترین در میان مادربرد های مبنی بر چیپ ست Z68 است. اگر خواهان ویژگی ها و امکانات بسیار زیاد و استفاده حرفه ای می باشید، این محصول می تواند مناسب ترین انتخاب شما باشد.

امیدوارم جوابتان را گرفته باشید اما پرسشتان در مورد نداشتن پورت ویدویی یرای مانیتور خودم هم تا کنون باین مورد توجه نکرده بودم ولی کوشش وکاوش می کنم اونم در یابم وبه آگاهیتان برسانم

با سلام . ممنون از جوابتون . من فقط اون بحث Smart Response رو فراموش کرده بودم که شما عنوان کردید . بقیه موارد رو من ذکر کرده بودم . تا اینجا مهمترین تفاوت این مادربورد با مادربورد ایسوس ماکسیموس همین Smart Response هست . منتها آیا این تکنولوژی خاص ارزش اون هزینه رو داره؟ مقاله ای که گذاشتید احتمالا از سایت آواژنگ بود . اونها باید تبلیغ محصول خودشون رو بکنن . ولی جالب اینجاست برای مادربوردی که پورت اتصال مانیتور نداره در مورد استفاده از گرافیک مجتمع صحبت کردن و خواستن این تفاوت رو بزرگ کنن . چون مهمترین تفاوت این چیپ با P67 همینه . ولی این مادربورد توانایی استفاده از اون رو نداره . شما تنها استفاده خاصی که میتونید از این مادربورد بکنید همین Smart Response هست . تازه اگر احتیاج داشته باشید .میدونم جای این پست اینجا نبود ولی بحثش پیش اومد و من از همه دوستان عذر میخوام .

لینک به دیدگاه

بازم سلام بازم پوزش

همین الان توسایت ایسوس بودم مادر برد maximus iv extrem-z ایسوس هم بر پایه چیپ ست z68 تولید شده خودتون یه نظر بندازین تواینم من پورتهای رایج مانیتور رو ندیدم ولی مطمئنا به نوعی این مادر بردها پورتی مشترک دارند که با کارت گرافیک اضافه شونده به مادر برد ترکیب می شود شاید مینی پورت HDMI چون این مادر بردها طوری کار می کنند که در مواقعی نیاز به گرافیک قوی ندارید ودر کار های عادی کارت گرافیک خاموش شده ومصرف کاهش می یابد در هنگامی که احتیاج به گرافیک کارت بشه بطور اتو ماتیک از کارت گرافیک استفاده می کنند آره عزیزم اینطوری Z68اسرار امیز میشه

اینم یکی از ویژگیهای اسرار امیز Z68

خوب حالا شما به من بگین قیمت این مادر برد ایسوس MAXIMUS IV EXTREM -Z

چنده؟

لینک به دیدگاه

بازم سلام بازم پوزش

همین الان توسایت ایسوس بودم مادر برد maximus iv extrem-z ایسوس هم بر پایه چیپ ست z68 تولید شده خودتون یه نظر بندازین تواینم من پورتهای رایج مانیتور رو ندیدم ولی مطمئنا به نوعی این مادر بردها پورتی مشترک دارند که با کارت گرافیک اضافه شونده به مادر برد ترکیب می شود شاید مینی پورت HDMI چون این مادر بردها طوری کار می کنند که در مواقعی نیاز به گرافیک قوی ندارید ودر کار های عادی کارت گرافیک خاموش شده ومصرف کاهش می یابد در هنگامی که احتیاج به گرافیک کارت بشه بطور اتو ماتیک از کارت گرافیک استفاده می کنند آره عزیزم اینطوری Z68اسرار امیز میشه

اینم یکی از ویژگیهای اسرار امیز Z68

خوب حالا شما به من بگین قیمت این مادر برد ایسوس MAXIMUS IV EXTREM -Z

چنده؟

سوئیچ بین کارت گرافیک مجتمع و عادی نیازمند اینه که مادربورد از LucidLogix® Virtu™ Technology پشتیبانی کنه که Maximus IV Extreme-Z این کار رو انجام میده . ولی GA-Z68X-UD7-B3 نه . نیازی به پورت هم نیست و از پورت کارت گرافیک استفاده میکنه . به عبارت دیگه بدون کارت گرافیک کار نمیکنه .

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی لطف کنید قیمت این موس و هزینه ارسالش به شهرستان رو بگید ( برای یکی از دوستام میخوام)

این موس تا چند وقت پیش 26 تومن بود اما الان توی سایت قیمت نداره اگه تموم شده میشه لطف کنید برای ما تهیه ش کنید

http://lioncomputer....product_id=2596

شماره حسابتونم لطف کنید تا قیمت کالا و هزینه ارسالشو به حسابتون واریز کنیم

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

از مادربوردهای زیر موجودی دارید؟

ASUS P8H67 M PRO

ASRock H67M-GE/HT

اگه موجودی ندارید h76 چه برند و چه مدل هایی موجودی دارید با گرافیک آنبورد؟

درود

دوست گلم متاسفانه این مدلها رو ندارم ولی مدلهای 61 هستش که انبرد هم دارن و 67 فقط مدل زیر رو دارم

asrock H67 DE3 = 144000

با سلام

آقای حسینی لطف کنید قیمت این موس و هزینه ارسالش به شهرستان رو بگید ( برای یکی از دوستام میخوام)

این موس تا چند وقت پیش 26 تومن بود اما الان توی سایت قیمت نداره اگه تموم شده میشه لطف کنید برای ما تهیه ش کنید

http://lioncomputer....product_id=2596

شماره حسابتونم لطف کنید تا قیمت کالا و هزینه ارسالشو به حسابتون واریز کنیم

درود دوست گلم

این موس موجوده و قیمتش شده 27 تومان و قیمت در سایت هم اپدیت شده و شماره حسابها هم تو بخش راهنمای خرید هستش ممنون میشم که راهنمای خرید رو کامل بخونید

لینک به دیدگاه

سلام بر جناب حسینی

میخاستم ببینم این مدل رکوردر zoom h4n رو سراغ دارید ...

قصد خرید دارم ولی جایی رو پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

با سلام؛

لطفاً در بین کیبرد های موجوی تون قیمت ارزونترین کیبرد که همه دکمه هاش چراغ دار باشه یا اصطلاحاً Back light باشه رو لطف کنید 8-}

2- لطفا اگر موجود دارید قیمت ASUS Wireless DSL-N13 رو هم لطف کنید ;)

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

درودی دوباره

میشه قیمت مادر برد ASUS MAXIMUS IV EXTERME-Z رو که Z68 است زحمت بکشین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی با درود لطفا میشه قیمت روز این دو پاور رو بگین ممنون میشم!wink.gif

Green 535B-US

Green 485B-US

لینک به دیدگاه

درود آقای حسینی

اگر ممکنه قیمت کولر CPU میخواستم

Coolermaster HYPER TX3

درود

30 تومانه عزیزم

سلام بر جناب حسینی

میخاستم ببینم این مدل رکوردر zoom h4n رو سراغ دارید ...

قصد خرید دارم ولی جایی رو پیدا نکردم

درود

متاسفانه سراغ ندارم عزیز

با سلام؛

لطفاً در بین کیبرد های موجوی تون قیمت ارزونترین کیبرد که همه دکمه هاش چراغ دار باشه یا اصطلاحاً Back light باشه رو لطف کنید 8-}

2- لطفا اگر موجود دارید قیمت ASUS Wireless DSL-N13 رو هم لطف کنید ;)

درود

k.m microsoft sidewander x4 = 72000

k.b microsoft sidewander x6 = 102000

مود اسوس وایرلس هم مدل n10 رو دارم 79 تومان

درودی دوباره

میشه قیمت مادر برد ASUS MAXIMUS IV EXTERME-Z رو که Z68 است زحمت بکشین؟

درود

سراغ گرفتم ولی پیدا نکردم

آقای حسینی با درود لطفا میشه قیمت روز این دو پاور رو بگین ممنون میشم!تصویر

Green 535B-US

Green 485B-US

درود دوست گلم

فقط مدل Green 535B-US هستش 86 تومان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید آقای حسینی

این پاور های کرسیر قیمتشون پایینتر نیومده ؟؟؟

آیا هنوز این مدل رو موجود دارید ؟؟؟ TX850V2

ببینید این ورژن 2 هست فکر کنم برای شما هم همینه ؟؟؟؟

گارانتی کجاست اصلاً چقدر گارانتی داره ؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید

006_thumb.jpg

002.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید آقای حسینی

این پاور های کرسیر قیمتشون پایینتر نیومده ؟؟؟

آیا هنوز این مدل رو موجود دارید ؟؟؟ TX850V2

ببینید این ورژن 2 هست فکر کنم برای شما هم همینه ؟؟؟؟

گارانتی کجاست اصلاً چقدر گارانتی داره ؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید

006_thumb.jpg

002.jpg

درود

اینها یکسال گارانتی دارن و گارانتیش هم معتبره و ورژنش هم V2 نیستش چون نگاه کردم و امروز هم به یکی از دوستان فروختم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...