رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

با سلام

فلش مموری تیم 4 گیگ ؟

علیرضا جان فردا میاد و اگر گمرکی کمتر بخوره و اونجوری که پیشبینی میکنیم باشه قیمتش مناسب خواهد بد.

سلام اقایی

مطمعان هستید

TEAM با باس 1066 قیمتش 70 تومان هست

اگر هست ایا خنک کننده داره (منظور همون فلزی) قابلیت اورکلاک

و از همه مهم تر تامینگ این رم چندهههههههههههههههههه؟

توی این بارمون هم 1GB*2 هستش و هم 2GB*2 و تایمینگشم 5-5-5-15 هستش . و در ضمن هیدسنگ هم داره عزیزو در کل ما یه سری مقالات در مورد رمهای TEAM که در دنیا توسط شرکتهای معتبر تست شده رو جمع اوری کردیم و تا چند روز دیگه توی سایت میزاریم و در بعضی مواقع همرو متعجب خواهد کرد .

يك سوال داشتم

آيا xfx‏ براي بازي خوبه

ساخت كجاست؟

قطعاتي كه وارد ايران ميشن مثلا همين xfx ‎8600‎ ‎1gb‏ ساخت كجاست

XFX یک برند نسبتا معتبری در ایران هستش ولی در مورد 8600GT 1GB باید بگم که رمش DDR2 هستش و قدرت چندان بالایی نسبت به قیمتش نداره فقط رمش بیشتره . و در کل اگر جیفورس همین رده خواستید بخرید 8600GT 512mb DDr3 بردارید و یا اگر بهتر خواتسید ATI HD3650 512mb DDR3 که حدود قیمتش 105 تومانه .

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا

power 650 coolermaster

680 green

580 grenn

با سلام

قیمتهای حدودی :

power 650 coolermaster = 80000

680 green = 115000 تومان چون یه مقدار کم شده و به همین دلیل گرون هم شده .

580 grenn] = 85000 تومان

لینک به دیدگاه

سلام شرمنده

مانیتور های زیر قیمتشون چنده؟

b1750 samsung-1732n-194t

اسپیکرجدید به جز چیطهای سایت جدید چی دارین؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

از دوستان شنیدم برد خوبی هست

شما بهتر ملاک برای خرید رو چیزی دیگه بزارید

مثل فرکانس سرعت گزرگاه و...........

قرار بدید

دوست من لازم به ذکر است هر چقدر حافظه کارت گرافیک بالا باشد دلیلی نمی شه که اون کارت گرافیک بهتر است باید باقی مشخصات اون رو نگاه کنیم ببینم چه جوره

شما می خواید چقدر هزینه کنید تا یه کارت گرافیک خوب بهتون معرفی کنیم:confused:

بله همون طور که دوست خوبم سینا گفته هیچ وقت نباید گول مقدار حافظه کارت رو بخورید چون باید دید این حافظه از چه نوعی هست منظورم از نظر DDR2 یا DDR3 و یا DDR4 و یا حتی DDR5 هست چون پهنای باند هر کدام از این حافظه ها با هم فرق دارن و اما نکته بعدی فرکانس پردازنده هست که مهم ترین ملاک هست اما یه نکته دیگه هم نباید یادمون بره که چیپ حافظه ساخت چه شرکتی هست و دارایه چه کیفیتی هست البته چک کردن این موضوع برای افراد عادی مشکل هست اما یه راه ساده داره و اون اینه که همیشه برند های معروف و معتبر رو بخرید و البته نشانه معتبر بودن یک برند هم اینه که گارانتی معتبری داشته باشه. الان توی بازار پر شده از برندهای عجیب و قریب که کارت های گرافیک قوی رو با قیمت خیلی کمتر از برندهای معتبر میفروشن که البته همان مشکلات ساخت با قطعات نامرغوب و ضعیف رو دارن.

موغق باشید عزیزان.:eek:

لینک به دیدگاه

سلام شرمنده

مانیتور های زیر قیمتشون چنده؟

b1750 samsung-1732n-194t

اسپیکرجدید به جز چیطهای سایت جدید چی دارین؟

درود

1750 و 1732 فعلا توی بازار موجود نیستش . و خیلی کمه .

194WT هم حدودا 220

در مورد اسپیکر خوب مدلهای زیادی موجوده باید ببینید که شما به چه چیزی نیاز دارید .

لینک به دیدگاه

درود

OCZ Reaper HPC Edition 4GB (2 x 2GB

Crucial Ballistix Tracer 4GB (2 x 2GB

قیمت این دوram 2 را می خواستم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

OCZ Reaper HPC Edition 4GB (2 x 2GB

Crucial Ballistix Tracer 4GB (2 x 2GB

قیمت این دوram 2 را می خواستم .

با تشکر

با سلام

چیزیک ه من از توی بازار در اوردم اینها بود با قیمت حدودیه :

OCZ reaper X 4GB 2*2GB = 225000

Crucial Ballistix Tracer 2Gb 1gb*2 = 82000 تومان که فکر میکنم این یکی رو بشه کمتر پیدا کرد.

لینک به دیدگاه

با سلام

چیزیک ه من از توی بازار در اوردم اینها بود با قیمت حدودیه :

OCZ reaper X 4GB 2*2GB = 225000

Crucial Ballistix Tracer 2Gb 1gb*2 = 82000 تومان که فکر میکنم این یکی رو بشه کمتر پیدا کرد.

سلام اقایی حسین

فکر کنم دومی رو اشتباه کردید

این دوستمون هر دو رو 4 گیگ گفته بود:confused:

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسین

فکر کنم دومی رو اشتباه کردید

این دوستمون هر دو رو 4 گیگ گفته بود:confused:

با سلام

دوست من چون موجود نبود من 2گیگ رو قیمت زدم .

الان فقط Crucial Ballistix 4GB (2 x 2GB = موجوده که CL5 هستش و قیمتش حدودا 135 تومانه .

لینک به دیدگاه

سلام . کارت گرافیک Agp انویدیا ارزون قیمت چیزی هست؟ اگر هست مدل و قیمتش رو اعلام کنید . اگر تعداد دارید شاید چند تایی بخوام . ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی لطف میکنید موجودی DVD-Rom بازار رو با قیمت بگید ؟

پایونیر یا اسوس ( سوزوکی نمیخوام ) یا بهتر از اینا

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی لطف میکنید موجودی DVD-Rom بازار رو با قیمت بگید ؟

پایونیر یا اسوس ( سوزوکی نمیخوام ) یا بهتر از اینا

درود

مسعود جان فعلا یه مقدار DVD ROM توی بازار کمه و تنوع قبل رو نداره . ولی الان در حال حاضر چیزیایی که زیاد دیده میشه . samsung و liteon هستش که حدودا قیمتشون بین 18 تا 19.5 هستش .

لینک به دیدگاه

سلام . کارت گرافیک Agp انویدیا ارزون قیمت چیزی هست؟ اگر هست مدل و قیمتش رو اعلام کنید . اگر تعداد دارید شاید چند تایی بخوام . ممنونم

با سلام

حامد جان کارت /AGP توی بازار خیلی وقته که خیلی کم شده ولی الان اورجینال 6200 هستش که حدودا 49 تومانه و غیر اورجینال هم هستش 25 تومان . که این غیر اورجینال خیلی فروش داره توی بازار .

لینک به دیدگاه

با سلام

ram gskill cl5 2*1gb bus 1066 موجود دارید قیمتش رو هم لطف کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

درود

مسعود جان فعلا یه مقدار DVD ROM توی بازار کمه و تنوع قبل رو نداره . ولی الان در حال حاضر چیزیایی که زیاد دیده میشه . samsung و liteon هستش که حدودا قیمتشون بین 18 تا 19.5 هستش .

سلام

ممنونم از پیگیری

یادم رفت بگم که ساتا می خوام این لایتون هم هیچی

از ایسوس و پایونیر چی دارین ( ساتا )

تا یه هفته میاد یا نه ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

ram gskill cl5 2*1gb bus 1066 موجود دارید قیمتش رو هم لطف کنید ممنون میشم.

درود

اون هم موجوده عزیز حدودا 85 تومانه

لینک به دیدگاه

اقای حسینی q9450 موج.دی دارین و ایا تو بازار کسی دیگه هم داره؟(نه اینکه بخوام از کسی دیگه بخرم خواستم مطمئن بشم که تو بازار هست).

اگه میشه قیمت q9300 و q9450 را بگید.

لینک به دیدگاه

ممنون آقا سعید . به جز 6200 چیز دیگه ای نیست؟ مثلا سری 7 . اگر از این 6200 تعداد بخوام موجود دارید؟

لینک به دیدگاه

با سلام لطفا پاور GREEN - GP1030B-EPS 1030W Real - Active PFC - for Quad Core

ایمان جان الان قیمت 1030 گرین حدودا 192 تومانه .

اقای حسینی q9450 موج.دی دارین و ایا تو بازار کسی دیگه هم داره؟(نه اینکه بخوام از کسی دیگه بخرم خواستم مطمئن بشم که تو بازار هست).

اگه میشه قیمت q9300 و q9450 را بگید.

شایان جان فکر میکنم یه مقدارکم شده ولی ناراحت نباشه دوباره میاد .اگر خیلی بگردی امکان پیدا کردنش هستش ولی خوش قیمت نخواهد بود . در مورد 9300 هم همینطور .

در ضمن شایان جان اختیار همیشه دست شماست عزیز . هر جا دوست داری بخرید عزیزم . خدای نکرده دوست ندارم که دوستان فکر کنن که ما ناراحت میشیم . اصلا اینطور نیست . اگر کاری هم میکنیم فقط یک وظیفست اینرو بدون تعارف گفتم .

ممنون آقا سعید . به جز 6200 چیز دیگه ای نیست؟ مثلا سری 7 . اگر از این 6200 تعداد بخوام موجود دارید؟[/

QUOTE]

حامد جان متاسفانه یه مقدار کم شده و اگر هم باشه اصلا ارزش خرید نداره چون اینقدر گرون اعلام میکنن که شما مجبور میشید گرافیکتون رو عوض کنید.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی GP1030B-EPS از اون پاور 170 تومنی که قبلا معرفی کردید بهتر نیست؟ اینکه اخرش نوشته منظورش چیه for Quad Core ؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی GP1030B-EPS از اون پاور 170 تومنی که قبلا معرفی کردید بهتر نیست؟ اینکه اخرش نوشته منظورش چیه for Quad Core ؟

ایمان جان در کل من اخلاقی که دارم اینه که تا چیزی رو با هم مقایسه نکنم و یا تجربه بهم ثابت نکنه به زبون نمیارم .

این پاور 175 تومانی روش نوشته 1000وات و من بازش کردم نوشته بود 850وات واقعی . کابلهای اون کاملا سوا هستش از پاور و به اندازه مقدار استفاده میتونید کابلهارو متصل کنید . و مارکش هم Iqute هستش . ولی در مورد 1030 وات گرین خوب روش نوشته 1030 وات واقعی و من در کل نتیجه نهایی ازشون ندارم که بگم کدوم بهتره .

این واقعیتی بود که گفتم .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی میشه قیمت چندتا چهار هسته ای موجود در بازار را بگید.

شایان جان اگه عجله نداری بزار برای چند روز دیگه . چون الان این چهار هسته ای ها از نظر موجودی و قیمت در بازار وضعیت خوبی ندارن .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی اگه میشه یه لیست از خنک کنندهای خوب گرافیک با قیمت بگذارید.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...