رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

آقای حسینی کاش جوابمو میدادید (خیلی واجب بود)

ولی بازم متشکرم.

این قطعات منه که میخوام یک قیمتی بگیرم:

Motherboard:Asus PQ5/ P5Q-E

VGA: ATI Radeon 4850

Ram: 2*2 GB OCZ DDR2 PC2-6400 Gold GX XTC Rev 2

CPU:Q6600

PSU: Green 580B/680B

Case:Silent Storm

Hard: Samsung F1 320GB

Cooler : Tuniq Tower / Cooler Master TX2

بازم ممنون.

درود

دوست خوبم منو ببخشید قیمتهای حدودی قطعات شما و وضعیتشون به شرح زیره :

Motherboard:Asus PQ5/ P5Q-E = فعلا موجود نیست

VGA: ATI Radeon 4850 = برند HIS موجوده و 255 تومان

Ram: 2*2 GB OCZ DDR2 PC2-6400 Gold GX XTC Rev 2 = فعلا متاسفانه موجود نیست و مارک ژل موجوده حدودا 115 تومانه .

CPU:Q6600 = در حال حاضر 185 تومانه که قیمتهاش هر روز یکی دو تومانی تغییر داره یعنی بالا و پایین میکنه .

PSU: Green 580B/680B = 580گرین حدودا 84 تومان و 680 هم حدودا 115 تومان

Case:Silent Storm = 62000

Hard: Samsung F1 320GB = چون یه مقدار توی بازار کم شده الان حدودا 58 تومانه قبلا 56 بود

Cooler : Tuniq Tower / Cooler Master TX2 = تونیک تاور هم حدودا 52 تومان و کولرمستر هم مدل 752 هستش 25 تومان

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از جوابتون.یعنی اگر بگردم میتونم 15 مگ بافرشو گیر بیارم و آیا مقدار بافر تاثیر محسوسی داره؟

آقای حسینی شما این هارد رو دارین؟

درود

دوست خوبم 16 مگ بافرش 500 گیگش کم و بیش پیدا میشه ولی چون طرفدار داره قیمتش مناسب نیست مثلا حدودا الان 83 تومانه ولی seaget هستش 32 مگ بافر حدودا دیروز 75 تومان بود .

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از جوابتون.یعنی اگر بگردم میتونم 15 مگ بافرشو گیر بیارم و آیا مقدار بافر تاثیر محسوسی داره؟

آقای حسینی شما این هارد رو دارین؟

درود

اینطور که جناب حسینی فرمودند که ظاهرا 16 مگ بافر با ظرفیت 250 خیلی بعید هست گیرتون بیاد.مسلما بافر بیشتر بهتر هست وباید 8مگ بافر بیشتر تفاوت محسوسی رو ایجاد کنه.البته اگر واقعا 16 مگ بافرشو بتونید تهیه کنید متاسفانه توی بازار ایران بعضی از فروشنده ها برای فروش جنسشون انواع نظریه ها و ادعاهای دروغ رو تحویل مشتری میدهند و بعضا دیده میشه که 8 مگ بافر رو به جای 16 مگ بافر به مشتری غالب کردند که خود بنده هفته پیش شاهد این موضوع بودم و بهترین راهش اینه که شما مدل های 16 بافرش رو از سایت وسترن دیجیتال مطالعه و ثبت کنید تا موقع خرید در صورتی که فروشنده مدعی شد 16 مگ بافر هست با مدل نوشته شده روی پک هارد تطابق بدهید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

هارد 500 اکسترنال و 320 اینترنال وسترن یا سامسونگ.

power 535 یا 530 real گرین

P5K_EPU

cpu:7200

ram 2GB:2*1GB

vga:4850 giga

راستی برای سیستم بالا پاور 535 کافیه یا نه؟

لینک به دیدگاه

درود

اینطور که جناب حسینی فرمودند که ظاهرا 16 مگ بافر با ظرفیت 250 خیلی بعید هست گیرتون بیاد.مسلما بافر بیشتر بهتر هست وباید 8مگ بافر بیشتر تفاوت محسوسی رو ایجاد کنه.البته اگر واقعا 16 مگ بافرشو بتونید تهیه کنید متاسفانه توی بازار ایران بعضی از فروشنده ها برای فروش جنسشون انواع نظریه ها و ادعاهای دروغ رو تحویل مشتری میدهند و بعضا دیده میشه که 8 مگ بافر رو به جای 16 مگ بافر به مشتری غالب کردند که خود بنده هفته پیش شاهد این موضوع بودم و بهترین راهش اینه که شما مدل های 16 بافرش رو از سایت وسترن دیجیتال مطالعه و ثبت کنید تا موقع خرید در صورتی که فروشنده مدعی شد 16 مگ بافر هست با مدل نوشته شده روی پک هارد تطابق بدهید.

موفق باشید

ُسلام.ممنون از راهنماییتون.

1)میشه بگید سری آبی - مشکی - سبز هارد های وسترن چه تفاوتی با هم دارند؟

2)کیفیت هارد های Seagate بهتره یا وسترن؟

3)آقای حسینی من 250 گیگش رو میخواستم. هالا اگر 16 مگ شد بهتر ولی نبود همون 8 مگش.شما الان این هارد رو دارین؟

لینک به دیدگاه

ُسلام.ممنون از راهنماییتون.

1)میشه بگید سری آبی - مشکی - سبز هارد های وسترن چه تفاوتی با هم دارند؟

2)کیفیت هارد های Seagate بهتره یا وسترن؟

درود

دوست عزیز سری سبز بی صدا تر خنکتر و با مصرف انرژی کمتر وبا رعایت فاکتور های زیست محیطی بیشتر هست و سری آبی برای محاسبات روزانه و معمولی و قابل اطمینان تر و بالاخره سری مشکی برای کاربران حرفه ای با قابلیت و کارایی بالا برای انجام محاسبات سنگین تر و البته مناسبتر برای گیمر ها.مدل های 250 گیگابایتی با 16 مگ بافر رو براتون ذیلا قرار میدهم

WD2500KS 250 GB SATA II 7200 8.9 ms 16 MB

logo.gif

WD2500AAKS 250 GB SATA II 7200 8.9 ms 16 MB

WD2500YD 250 GB SATA 7200 8.9 ms 16 MB

WD2500YS 250 GB SATA II 7200 8.9 ms 16 MB

به نظر بنده فعلا وسترن در ساخت هارد دیسک از لحاظ کیفیت تک هست و مسلما از سیگیت بهتره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز سری سبز بی صدا تر خنکتر و با مصرف انرژی کمتر وبا رعایت فاکتور های زیست محیطی بیشتر هست و سری آبی برای محاسبات روزانه و معمولی و قابل اطمینان تر و بالاخره سری مشکی برای کاربران حرفه ای با قابلیت و کارایی بالا برای انجام محاسبات سنگین تر و البته مناسبتر برای گیمر ها.مدل های 250 گیگابایتی با 16 مگ بافر رو براتون ذیلا قرار میدهم

WD2500KS 250 GB SATA II 7200 8.9 ms 16 MB

logo.gif

WD2500AAKS 250 GB SATA II 7200 8.9 ms 16 MB

WD2500YD 250 GB SATA 7200 8.9 ms 16 MB

WD2500YS 250 GB SATA II 7200 8.9 ms 16 MB

به نظر بنده فعلا وسترن در ساخت هارد دیسک از لحاظ کیفیت تک هست و مسلما از سیگیت بهتره.

موفق باشید

سلام.ممنونم از زحمتی که کشیدید.

1)به نظر شما کدام رنگش بهتره؟

2)این مدلهایی که گذاشتید از کدام سری رنگهاست و فرقشون چیه؟

3)به نظر شما 250gig 16mb بهتره یا 320gig 8mb ؟

تشکر بابت زحماتتون.

لینک به دیدگاه

درود

مسلما مشکی کارایی بالاتری داره

دوست عزیز با ظرفیت 250 گیگابایت فقط در سری آبی موجود داریم و در سری گرین حداقل از 500 گیگ داریم و در سری مشکی که 32 مگ بافر های وسترن هستند فقط 750 گیگ و یک ترابایت داریم.

فرق این مدل ها فقط در اینترفیسشون هست که دوتاشون ساتا یک هستند و دوتای دیگر ساتا دو .

دو مدل WD2500AAKS و WD2500KS در سری آبی هستند ولی شما هر کدام از 4 مدلی رو که براتون نوشتم اگر گیرتون بیاد مناسبند .

به عقیده بنده 250 گیگ با بافر 16 بهتره ضمن اینکه توجه داشته باشید هر اندازه ظرفیت هارد بالاتر میره آسیب پذیرتر میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

درخواست داشتم در مورد قیمت CPU های Xeon هم صحبت کنید. همچنین دیگر قطعاتی که به سرور مربوط میشه.

متشکرم.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی با تشکر از توجهتون.

این P5q که نضیب ما نشد. لطف می کنید هر وقت (زود!) خبری در باره ی این قطعه داشتید، اطلاع بدید؟

لینک به دیدگاه

P5K_EPU

یکی جواب مارو بده.

کسی نیست.

لینک به دیدگاه

درخواست داشتم در مورد قیمت CPU های Xeon هم صحبت کنید. همچنین دیگر قطعاتی که به سرور مربوط میشه.

.

سعید جان چه مدلهاییشو میخواید لطفا بیشتر جزییات رو مشخص کنید

این P5q که نضیب ما نشد. لطف می کنید هر وقت (زود!) خبری در باره ی این قطعه داشتید، اطلاع بدید؟

حتما دوست من انجام میدم .

لینک به دیدگاه

P5K_EPU

درود

هارد 500 اکسترنال و 320 اینترنال وسترن یا سامسونگ. 500 اکستارنال که حدودا 98 تومانه و 320 اینترنال هم 57 تومان

power 535 یا 530 real گرین 535 بگیرید حدودا 54 تومانه

P5K_EPU = چون یه مقدار کم شده الان حدودا 130 تومانه ولی هفته اینده قیمتش پایینتر میاد

cpu:7200 = حدودا 124 تومان

ram 2GB:2*1GB = باس 800 پاتیریوت حدودا 47 تومان

vga:4850 giga = قیمت دقیقشون ندارم ولی بچه ها گفتن حدودا 255 تومانه که HIS رو هم ما همین قیمت میدیم

راستی برای سیستم بالا پاور 535 کافیه یا نه؟ = برای این سیستم نسبتا جوابگو هستش ولی بیشتر از این نمیتونه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

متشکر آقای حسینی از جوابتون.

من دنبال رم های Corsair 2*2GB 800 CL5 xms2/xms2 DHX هستم(دو مدل متفاوته ، یکیش بنفش هستش و مدل DHX نقره ای رنگ هستش و خنک کننده ی بزرگ تر و پره ای داره ولی جفتشون CL5 هستن) می خواستم ببینم شکا چقدر قیمت دارید؟

در مورد رم های Geil در این رده ی قیمتی چطور؟

یک سوال دیگه اینکه آیا در بازار هارد های سامسونگ سری F1 مدل های 320 / 640 و یک ترابایتی وجود دارند؟قیمتشون چه طوره؟

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا قیمت 785 وات گرین .

و میشه بگید فرقش با 780 گرین چیه.

لینک به دیدگاه

متشکر آقای حسینی از جوابتون.

من دنبال رم های Corsair 2*2GB 800 CL5 xms2/xms2 DHX هستم(دو مدل متفاوته ، یکیش بنفش هستش و مدل DHX نقره ای رنگ هستش و خنک کننده ی بزرگ تر و پره ای داره ولی جفتشون CL5 هستن) می خواستم ببینم شکا چقدر قیمت دارید؟

در مورد رم های Geil در این رده ی قیمتی چطور؟

یک سوال دیگه اینکه آیا در بازار هارد های سامسونگ سری F1 مدل های 320 / 640 و یک ترابایتی وجود دارند؟قیمتشون چه طوره؟

درود

دوست گلم متاسفانه نتونستم براتون این رمها رو گیر بیارم . اکثر CL5 ها تفاوت چندانی با هم ندارن عزیز .

رمهای geil هم هستش حدودا دوال 4 گیگش میافته 115 تومان .

الان هاردهای سری F1 320 - 250 - 500 و 1ترابایتش هستش .

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.میخواستم قیمت کیبرد Mova mak500 رو بدونم و همینطور mak100 رو.

با تشکر!

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم متاسفانه نتونستم براتون این رمها رو گیر بیارم . اکثر CL5 ها تفاوت چندانی با هم ندارن عزیز .

رمهای geil هم هستش حدودا دوال 4 گیگش میافته 115 تومان .

الان هاردهای سری F1 320 - 250 - 500 و 1ترابایتش هستش .

باز هم از شما ممنونم.

مدل این Geil ها رو لطف می کنید؟

مدل های Cl4 از چه قیمتی شروع میشوند؟

و یک سوال دیگه اینکه قیمت این سامسونگ ها چه مقداره؟

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.میخواستم قیمت کیبرد Mova mak500 رو بدونم و همینطور mak100 رو

درود

من این کیبرد رو تا به حال ندیدم اگر لینکی دارید بزارید تا بهتر بررسی بشه .

مدل این Geil ها رو لطف می کنید؟

مدل های Cl4 از چه قیمتی شروع میشوند؟

و یک سوال دیگه اینکه قیمت این سامسونگ ها چه مقداره؟

رمهای ژل الان مدلهای :

geil black dragon cl4 = 2GB*2 145000 toman

و

OCZ platiniom CL4 2GB*2 = 120000 toman

هاردها هم حدودی میزارم قیمتهاشو :

250گیگ 47

320گیگ 58

500گیگ 81

1ترابایت 180

سعید جان از P5E3 Premium/WiFi-AP @n خبری داری ؟

نه عزیزم هنوز خبری نیست

لینک به دیدگاه

درود

من این کیبرد رو تا به حال ندیدم اگر لینکی دارید بزارید تا بهتر بررسی بشه .

سلام.ممنون از توجهتون.

ممنون از توجهتون.اینم لینکش در مادیران که گارانتیش هم مال خود مادیرانه.

http://maadiran.com/Persian/Products/PCA/PCAList.asp?ID=96

اینم سایت اصلیش:

http://mymeva.com

آقای حسینی شما تا 20 تومن یا کمتر چه موسی رو پیشنهاد میکنید که راحت باشه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سعید جان از P5E3 Premium/WiFi-AP @n خبری داری ؟

با سلام

دوست من بهتره منتظرش نباشی چون اگر هم بیاد سریع آب میشه و شما دوباره باید صبر کنید تا دوباره بیاد که اون موقع مادربردی بهتر میاد که دوباره برای اون یکی صبر میکنید که اون هم قضیش مثل همین میشه و همینطور به دنبال گرفتن سیستم آخرش هم نمیگیری برای مثال ( فور اکزم پل ) خودم که این کلاه سرم رفت و تامین اعتبار شدم ولی لفتش دادم تا آخرش سستم رو جمع نکردم و حالا با یه سیستم فسیلی سر میکنم . ولی این رو بدون که مادربردی مثل p5k هم برای خودش یه زمانی P5E3 Premium/WiFi-AP @n بوده .

با تشکر

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما تا 20 تومن یا کمتر چه موسی رو پیشنهاد میکنید که راحت باشه؟

درود

من این کیبردهای مادیران رو کار نکردم ولی فعلا کار نکینم مگر اینکه به اندازه قیمتش ارزش داشته باشه من به شما G800 A4tech رو پیشنهاد میدم و در مورد موس هم سری X7 a4tech رو حالا این موس مدلهای مختلفی داره و وارد سایتش بشید و چند تا رو مشخص کنید و من بهتون میگم که کدومش موجوده .

لینک به دیدگاه

درود

من این کیبردهای مادیران رو کار نکردم ولی فعلا کار نکینم مگر اینکه به اندازه قیمتش ارزش داشته باشه من به شما G800 A4tech رو پیشنهاد میدم و در مورد موس هم سری X7 a4tech رو حالا این موس مدلهای مختلفی داره و وارد سایتش بشید و چند تا رو مشخص کنید و من بهتون میگم که کدومش موجوده .

سلام.ممنون از راهنماییتون.کیبرد خیلی باهالی بود.قیمت روزش چنده؟ در مورد موس هم A4TECH X-710BFS چطوره؟

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از راهنماییتون.کیبرد خیلی باهالی بود.قیمت روزش چنده؟ در مورد موس هم A4TECH X-710BFS چطوره؟

درود

دوست گلم کیبرد قیمتش حدودا 22 تومانه و موس هم فکر میکنم مدل 710fs موجوده و قیمتش هو حدودا 21 تومانه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...