رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

با سلام

دوست من بهتره منتظرش نباشی چون اگر هم بیاد سریع آب میشه و شما دوباره باید صبر کنید تا دوباره بیاد که اون موقع مادربردی بهتر میاد که دوباره برای اون یکی صبر میکنید که اون هم قضیش مثل همین میشه و همینطور به دنبال گرفتن سیستم آخرش هم نمیگیری برای مثال ( فور اکزم پل ) خودم که این کلاه سرم رفت و تامین اعتبار شدم ولی لفتش دادم تا آخرش سستم رو جمع نکردم و حالا با یه سیستم فسیلی سر میکنم . ولی این رو بدون که مادربردی مثل p5k هم برای خودش یه زمانی P5E3 Premium/WiFi-AP @n بوده .

با تشکر

آره داداش شما راست میگی من کاملا در جریان هستم اما اولا می خوام یه سیستم به روز بگیرم و تا 3-4 سال حداقل همینو داشته باشم و نمیخوم آپگرید کنم دوما ما به آقای حسینی تکیه کردیم و قرار شد که ایشون توی این قضیه مین برده هوای مارو داشته باشه:D

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی (و بچه های فروم).

شما X-766fs رو دارید؟بد جوری چشم مونده روش!

Xl-750bf رو چطور؟

X-750F رو چطور؟

در مورد کیبرد هم G700 رو دارید؟

اگر وقت کردید یه توظیح کوتاه در مورد dpi هم میدید؟

لینک به دیدگاه

سلام ، میخواستم بپرسم کدوم یک از کاتهای زیر توانایی بیشتری دارن؟

واسه نرم افزارهای مهندسی و گیم میخوام استفاده کنم.

Club3D ATI HD3870 512MB

Club3D 8800GT 512MB

اگه تو این بازه قیمتی چیز بهتری سراغ دارین بگین، در ضمن یه مادر بورد که بتونه با اینا مچ بشه و قیمتش حداکثر 150 باشه چی پیشنهاد میکنین؟ ممنون.:D

لینک به دیدگاه

با سلام به تمام دوستان به خصوص آقای حسینی

من قصد دارم تا یک کیس با قیمت 500 الی 550 هزار تومن برای بازی و کارهای روزانه ببندم لطف کنید در مورد قطعات این کیس منو راهنمایی کنید:

cpu: حتی المکان E7200

M.B: اصلاً نظری ندارم ولی حداکثر تا 100 تومن و با قابلیت CROSS FIRE

RAM: دو گیگ رو DUAL با باس 800 برندش مهم نیست فقط با مادربرد کاملاً مچ باشه

HDD: هارد 320 گیگ 8 مگ بافر SATA2 (هر برندی)

DVD RW: هر برندی شد 18X به بالا و در ضمن SATA

CASE: کیس GREEN OPTIMIZE (آیا تهویه این کیس برای این سیستم کشش داره)

POWER: پاور 380 یا در صورت نیاز بالاتر

VGA: مدل GE 8600 (مناسب ترین و کارا ترین برند در این نوع کارت)

ممنون میشم قیمت بدید و البته با احتساب تخفیف تا مشتری بشم!!

یا علی

لینک به دیدگاه

من قصد دارم تا یک کیس با قیمت 500 الی 550 هزار تومن برای بازی و کارهای روزانه ببندم لطف کنید در مورد قطعات این کیس منو راهنمایی کنید:

یا علی

با سلام

-دوست عزیز در مورد cpu e7200 انتخاب خوبیه - و رم از برند CROSAIR فکر میکنم گزینه خوبی باشه- و در مورد مادربرد شما فکر نمیکنم بتونید با 100 تومان یه مادربرد بگیرید که کراس فایر باشه. در کل شما باکمی هزینه بیشتر حول و حوش 130 تومن دقیق قیمت ندارم ولی این حدودا یه مادر برد asus p5k بردارید که کراس فایر هم هست و باتوجه به کراس فایر بودن مادربرد شما باید از کارتهای ati استفاده کنید تا در صورت لزوم بتونید کراس فایر کنید . و باید به جای 8600 GF یه کارت ATI بردارید مثلا 3650 .

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی یه در خاست خیلی کوچیک ازتون داشتم امکانش هست لطف کنید و برام دوتا فن 8 سانتی از این چراغ دارها (آبی) بفرستید به همون بلوار کشاورز تو ولیعصر.

لینک به دیدگاه

با سلام

-دوست عزیز در مورد cpu e7200 انتخاب خوبیه - و رم از برند CROSAIR فکر میکنم گزینه خوبی باشه- و در مورد مادربرد شما فکر نمیکنم بتونید با 100 تومان یه مادربرد بگیرید که کراس فایر باشه. در کل شما باکمی هزینه بیشتر حول و حوش 130 تومن دقیق قیمت ندارم ولی این حدودا یه مادر برد asus p5k بردارید که کراس فایر هم هست و باتوجه به کراس فایر بودن مادربرد شما باید از کارتهای ati استفاده کنید تا در صورت لزوم بتونید کراس فایر کنید . و باید به جای 8600 GF یه کارت ATI بردارید مثلا 3650 .

ممنون از جوابتون

برام فرقی نمیکنه که cross fire باشه یا SLI به نظر شما 3650 از GE8600 بهتره، اگر اینطوره برم یکم روش فکر کنم.

در مورد قیمت کلی این سیستم هنوز منتظر جواب دوستان هستم، یعنی میخام ببینم این کیس دقیقاً چند در میاد.

منتظر جوابتون هستم علی الخصوص آقای حسینی.

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابتون

برام فرقی نمیکنه که cross fire باشه یا SLI به نظر شما 3650 از GE8600 بهتره، اگر اینطوره برم یکم روش فکر کنم.

در مورد قیمت کلی این سیستم هنوز منتظر جواب دوستان هستم، یعنی میخام ببینم این کیس دقیقاً چند در میاد.

منتظر جوابتون هستم علی الخصوص آقای حسینی.

با سلام

دوست عزیز مادربرد رو همون p5k بردارید و در مورد کارت گرافیک اگر میتونستید یه 3850 برمیداشتید عالی میشد که خیلی خیلی قوی تر از 8600 و 3650 ولی اگر قصد هزینه کردن ندارید همون 3650 رو بردارید و در مورد قیمتها آقای حسینی خودشون قیمت دقیق رو در اختیار شما میذارند.

با شکر.

لینک به دیدگاه

راستی اصلاً قصد اورکلاک کردن cpu رو ندارم، در این صورت به نظرتون بهتر نیست از یک cpu مدل AMD X2 5600 استفاده کنم؟ و در عوض VGA رو بالاتر بگیرم؟؟ آیا تفاوت این دو CPU زیاده؟

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

رمهای ژل الان مدلهای :

geil black dragon cl4 = 2GB*2 145000 toman

و

OCZ platiniom CL4 2GB*2 = 120000 toman

هاردها هم حدودی میزارم قیمتهاشو :

250گیگ 47

320گیگ 58

500گیگ 81

1ترابایت 180

از شما بی نهایت متشکرم آقای حسینی.

1- آیا منظور شما از رم های OCZ که معرفی کردید این رم هاست؟:

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_platinum_dual_channel

2- رم های Geil که معرفی شد فکر میکنم بدون Heat sink هستند. اگر لطف کنید برای مدل هایی که معرفی میکنید لینک بدید ممنون میشم.

3- یک سری رم های Geil با Heat sink نارنجی رنگ هستند. آنها چه قیمتی دارند (با همین مشخصات)؟

4- آیا در مورد TPI45 ,TP 45 HP از Biostar که هر دو P45 هستند ، قیمتی دارید؟

5- آیا در وضعیت P5Q ها تغییری به وجود آمده است؟

باز هم از پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم جناب حسینی.

لینک به دیدگاه

راستی اصلاً قصد اورکلاک کردن cpu رو ندارم، در این صورت به نظرتون بهتر نیست از یک cpu مدل AMD X2 5600 استفاده کنم؟ و در عوض VGA رو بالاتر بگیرم؟؟ آیا تفاوت این دو CPU زیاده؟

ها ... !

اصلا این کار رو نکن اصلا این cpu حرفی برای گفتن نداره . vga رو هم ati بگیر

لینک به دیدگاه

ممنون

rok عزیز به نظرم از همون cpu اینتل استفاده کنید همون e7200 انتخاب خوبیه شک نکن و همون مادربرد .

و فعلا به نظرم در مورد کارت گرافیک یه 3650 بردارید با توجه به هزینه در نظر گرفته شده خوب شما میتونید اون 3650 رو بعدا بایه کارت دیگه هم کراس فایر کنید تصمیم نهایی با شماست دوست عزیز .

لینک به دیدگاه

آره داداش شما راست میگی من کاملا در جریان هستم اما اولا می خوام یه سیستم به روز بگیرم و تا 3-4 سال حداقل همینو داشته باشم و نمیخوم آپگرید کنم دوما ما به آقای حسینی تکیه کردیم و قرار شد که ایشون توی این قضیه مین برده هوای مارو داشته باشه

درود

ما در خدمت شما و سایر دوستان هستیم عزیز و اگر خدمتی از دست ما بر بیاد باعث افتخاره برای دوستان انجام بدیم .

سلام آقای حسینی (و بچه های فروم).

شما X-766fs رو دارید؟بد جوری چشم مونده روش!

Xl-750bf رو چطور؟

X-750F رو چطور؟

در مورد کیبرد هم G700 رو دارید؟

اگر وقت کردید یه توظیح کوتاه در مورد dpi هم میدید؟

درود

دوست من بین موسهاتون فکر میکنم همین مدل x-750bf موجود باشه که حدودا 20 تومانه

در مورد کیبرد هم G700 هستش و حدودا 18 تومانه

DPI هم واحد اندازه گیری رزولیشن هستش .

سلام ، میخواستم بپرسم کدوم یک از کاتهای زیر توانایی بیشتری دارن؟

واسه نرم افزارهای مهندسی و گیم میخوام استفاده کنم.

Club3D ATI HD3870 512MB

Club3D 8800GT 512MB

اگه تو این بازه قیمتی چیز بهتری سراغ دارین بگین، در ضمن یه مادر بورد که بتونه با اینا مچ بشه و قیمتش حداکثر 150 باشه چی پیشنهاد میکنین؟ ممنون.

درود

دوست من این کارتها تا چند هفته پیش قبل از اینکه 4850 وارد ایران بشه توی این رنج 250 تومان انتخاب خوبی بودن ولی در حال حاضر با وجود ورود 4850 با قیمت 255 ارزش خرید ندارن ولی قیمتشون در حدود 220 تومان هستند خوب اگر واقعا برای شما 35 تومانه هزینه اضافه تر مهمه میتونید اینها رو بردارید

لینک به دیدگاه

سلام.

آقا من میخوام یه سی پی یو E7200 بخرم.الان موجود دارین؟اگه دارین چنده؟

ضمنا من الان یه سیستم دیگه دارم که روش سی پی یو E6400 هستش.سرچ که کردم تو چند سایت خارجی قیمت 6400 از 7200 بالاتر بود.چرا؟کدوم بهتره بخرم و فرقشون چیه؟

ممنونم.

لینک به دیدگاه

یا علی

درود

دوست گلم اول از هم به شما خوش امد میگم و امیدوارم که در اینجا به جواب سوالتون برسید .

خلاصه دوستان زحماتی کشید و شما رو راهنمایی کردن و من هم نظر شخصیه خودمو میگم :

1 - در مورد CPU مدل خوبی انتخاب کردید با قیمت مناسب و کیفیت مناسبی که داره

2 - توی این رده مادربورد بورد میتونید P5K EPU ببرید که هفته دیگه قیمتش مناسب میشه و حدودا 127 میشه هم کراس فایر هستش و هم از تکنولوزی بهنیه سازیه انرژی برخورداره

3 - رم میتونید باس 800 پاتریوت بردارید حدود قیمت 47 تومان دو گیگش و اگر با کیفیت تر میخواید با تاخیر زمانیه 4-4-4-15 میتویند ژل پلاتینیم بردارید که حدودا الان شده 67 تومان

4 - هارد هم الان سامسونگ اگه باشه حدودا 47 تومانه و 16 مگ بافر هستش .

5 - DVD RW من الان سامسونگ پیشنهاد میکنم که لنزش توشیبا هستش و با تجربه ای که توی این چند وقت باهاش داشتم هم پر سرعت بود و هم با خرابیه خیلی کم

6 - راجب کیس خوب بیشتر سلیقه ای هستش توی این رده ای که میخواید

7 - پاور هم یه مقدار بالاتر بر دارید بعدها ضرر نمی کنید

8- به جای این کارت میتونید 9600GSO 384 مگ بردارید که الان حدودا 140 تومانه و حدودا 30 درصد بهتر از 8600 کار میکنه

در کل بازم اگر مشخص کنید که برای چه کاری میخواید بهتر میشه راهنمایی کرد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_platinum_dual_channel

2- رم های Geil که معرفی شد فکر میکنم بدون Heat sink هستند. اگر لطف کنید برای مدل هایی که معرفی میکنید لینک بدید ممنون میشم.

3- یک سری رم های Geil با Heat sink نارنجی رنگ هستند. آنها چه قیمتی دارند (با همین مشخصات)؟

باز هم از پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم جناب حسینی.

سلام آقای حسینی.

فکر کنم پست منو ندیدید. بنابراین یک نقل قول گذاشتم.

متشکر میشم جواب سوالاتم رو بدید.

لینک به دیدگاه

قیمت 1632 samsung lcdچند؟

146 تومان

آقای حسینی یه در خاست خیلی کوچیک ازتون داشتم امکانش هست لطف کنید و برام دوتا فن 8 سانتی از این چراغ دارها (آبی) بفرستید به همون بلوار کشاورز تو ولیعصر.

رضا جان من عذر میخوام دیر پستتو دیدم فردا قبل از ظهر تماس بگیر انجام وظیفه کنم قربان

3650 بهتره عزیز و در خیلی از کارها بهتر جواب داده بخصوص که اگر شما مادربوردی بخرید که کراس فایر باشه

http://www.ocztechnology.com/product...m_dual_channel

1- این رمها همشون هیتسینگ دارن و لینک دیقشون رو متاسفانه ندارم

4 - براتون فردا قیمت میگیرم

5 - هنوز خبری نیست از وارداتش

در مورد رمها هم چند روز دبگه میتونم بهتون امار دقیق و لینکهاشون ر وبزارم .

لینک به دیدگاه

درود

دوست من بین موسهاتون فکر میکنم همین مدل x-750bf موجود باشه که حدودا 20 تومانه

در مورد کیبرد هم G700 هستش و حدودا 18 تومانه

DPI هم واحد اندازه گیری رزولیشن هستش .

سلام.ببخشید ولی من اصلا مدل x-750bf رو نگفتم بلکه XL-750bf رو گفتم.

دوباره میگم.

X-766fs or XL-750bf or X-750F

یه سوال دیگه اگر محدودیت مالی را کنار بزاریم شما چه موسی رو پیشنهاد میکنید که از هر نظر خوب و راحت باشه؟

ممنون از لطفتون.

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه اگر محدودیت مالی را کنار بزاریم شما چه موسی رو پیشنهاد میکنید که از هر نظر خوب و راحت باشه؟

ممنون از لطفتون.

این سوال من هم هست + سوالی که صفحه قبل پرسیدم.

ممنون اگه جواب بدین.

لینک به دیدگاه

با توجه به راهنمایی دوستان من قصد دارم سیستم زیر رو جمع کنم، میخواستم ببینم که این قطعات با هم مچ هستند یا نه؟

من از این سیستم برای بازی (بازی های معمولی و نه خفن) با رزولوشن متوسط و نیز کارهای روزانه میخواهم استفاده کنم و حداکثر برای کیس میخواهم 550 تومن هزینه کنم.

و اما سیستم:

CPU: INTEL E7200 CORE 2 DOU = 123

M.B: ASUS P5K or P5K/EPU = 120

VGA: ASUS HD3650 512mb DDR2=86

RAM: PATRIOT 2Gb DDR2 Bus 800 Dual = 46

HDD: 320 Gb SATA2 16Mb Buffer samsung=55

CASE: GREEN OPTIMIZE = 33

POWER: 500 Watt PASCAL = 18

به نظر شما این کیس با این قیمت ها و مشخصات چطوره؟

البته قیمت ها حدودیه و اگه شما بهتر قیمت دارید ممنون میشم اعلام کنید.

یا حق

لینک به دیدگاه

POWER: 500 Watt PASCAL = 18

با سلام

دوست من سیستم خوبی هست ولی بعضی ها رو باید تغییر بدی :

POWER: 500 Watt PASCAL = 18 باید تغییر بکنه که یک 380 واقعی هم جواب شما رو میده .

با تشکر

لینک به دیدگاه

اگر من بخام یک کارت گرافیک 256bit با رم ddr3 ببندم ارزون ترن گزینه از ATI ها چیه؟؟

آیا HD3650 با رم DDR2 میتونه در حد یک GE8600 با رم DDR3 باشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام قیمت این مانیتورها چند؟

lcd samsung 1932

lcd samsung 1732

b1750

سی دی رام چی دارین چه قیمت؟

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم در موس تا هفته اینده صبر کنید چون بار جدید A4tech هفته دیگه میاد . و الان فقط موس خوب و DPI بالا مدل : X-710FS که حدودا 17 تومانه و مدل X-755fs هم هستش که حدودا 23 تومانه و باقیه محصولاتشو هفته اینده وقتی که اومد اعلام میکنم . دوستان این محصولات A4tech هم تنوع زیادی داره و هم کیفیت .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...