رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

با سلام

آقای حسینی عزیز میشه لطف کنید و قیمت کیس toniq 3 green رو بدید کابلهای این پاور 1030 گرین خیلی اذیت میکنه :Dفکر میکنم باید به فکر یه کیس باشم :rolleyes:

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی عزیز میشه لطف کنید و قیمت کیس toniq 3 green رو بدید کابلهای این پاور 1030 گرین خیلی اذیت میکنه :Dفکر میکنم باید به فکر یه کیس باشم :rolleyes:

رضا جان همانطور که مهندس فرمودن این محصول قدرت زیادی داره ولی از نظر کابلهای زیاد یه مقدار اذیت میشید ولی اون رو هم با بست میتونید حلش کنید . ولی کیس تونیک 3 حدودا 82 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.درباره USB فلش ها خبری نشد؟

مطمعنید که قیمت OCZ AVT Turbo 4 gig البته Turbo بیست و هفت تومنه؟آیا Write Protect داره؟

شما پیشنهاد بهتری دارید؟

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.درباره USB فلش ها خبری نشد؟

مطمعنید که قیمت OCZ AVT Turbo 4 gig البته Turbo بیست و هفت تومنه؟آیا Write Protect داره؟

شما پیشنهاد بهتری دارید؟

دوست من قیمتش درسته و فکر نمیکنم Write Protect داشته باشه . و مدلی رو هم سراغ ن دارم و اگر ممکنه میتونید مدلی رو مشخص کنید تا من امرشو از بازار بگریم براتون

لینک به دیدگاه

آقای حسینی دستتون درد نکنه.

من بازم چند تا سوال دارم.

1)اگر رایت پروتکت رو در نظر نگیریم پیشنهاد شما چیه؟

2)قیمت PQI i818 و I820 و i810 و i815 چنده؟ iهمشون از برند PQI هستند.

3)شما از این فلش مموریها + اون بالایی کدوم رو موجود دارین؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی دستتون درد نکنه.

من بازم چند تا سوال دارم.

1)اگر رایت پروتکت رو در نظر نگیریم پیشنهاد شما چیه؟

2)قیمت PQI i818 و I820 و i810 و i815 چنده؟ iهمشون از برند PQI هستند.

3)شما از این فلش مموریها + اون بالایی کدوم رو موجود دارین؟

درود

بعد از اینکه ما تیم رو اوردیم بعد از اون دیگه تستی نداشتیم و الان نمیدونم که فلشها در بازار از نظر کیفیت چه وضعیتی دارن .

الان 820 هستش 4گیگش 19500 تومان

لینک به دیدگاه

جناب حسيني سلام

من يه سيستم ديگه تهيه كردم و با كارت شبكه به سيستم خودم متصل كردم همه چيز OK هست و از طريق سيستم خودم به كمك نرم افزار remotr desktop connection سيستم دوم رو كنترل ميكنم

حالا يه مشكلي دارم كه سيستم دوم كيبورد و موس نداره البته مانيتور من دو تا ورودي داره و از اين لحاظ مشكلي نيست.

شنيدم چيزي هست به اسم سويچ KVM خواستم ببينم شما اطلاعي از اين داريد و اينكه قيمتش چجوريه و آيا فقط جهت كيبورد و موس هست

ميتونم يه كيبورد و موس ديگه بخرم خرج زيادي هم نداره ولي جا گير هست.

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشيد

اقاي حسيني محبت مي کنيد قيمت داپليکيتور رو بفرمائيد چند هست و يه توضيحاتي در موردش چون من باهاش آشنايي ندارم البته نمي خوام زياد گران باشه بلکه همون در رده هاي پايين و تعداد کم باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی.میخواستم قیمت کیبرد OCZ رو بدونم و اصلا ایران اومده؟

OCZ Alchemy Series Elixir Keyboard

و

OCZ Alchemy Series Elixir II Keyboard

یه سوال دیگه هم داشتم:کیبرد NEW KB(S)-750 از محصولات A4Tech اومده ایران؟ قیمتش چنده؟

مارو ببخش اینقدر سوال میکنیم.

با تشکر!

لینک به دیدگاه

جناب حسيني سلام

من يه سيستم ديگه تهيه كردم و با كارت شبكه به سيستم خودم متصل كردم همه چيز OK هست و از طريق سيستم خودم به كمك نرم افزار remotr desktop connection سيستم دوم رو كنترل ميكنم

حالا يه مشكلي دارم كه سيستم دوم كيبورد و موس نداره البته مانيتور من دو تا ورودي داره و از اين لحاظ مشكلي نيست.

شنيدم چيزي هست به اسم سويچ KVM خواستم ببينم شما اطلاعي از اين داريد و اينكه قيمتش چجوريه و آيا فقط جهت كيبورد و موس هست

ميتونم يه كيبورد و موس ديگه بخرم خرج زيادي هم نداره ولي جا گير هست.

سلام

KVM تبدیلی هستش که میتونه چند کیس رو به یک مانیتور متصل کنه و بجای اینکه از چند مانیتور همزمان استفاده کنید از یک مانیتور برای چند سیستم استفاده میکنید . و میتونه با یک کیبرد و موس کار کنه یعنی شما با یک کیبرد وموس و یک مانیتور میتونید چند سیستم رو کنتل کنید و دو پورت داره و 4 پورت که 2 پورتش حدودا خوبش 25 تومانه و 4 پورت خوبش 45 تومان البته ارزونتر هم داره که اصلا پیشنهاد نمیشه چون تروی تصویر نویز میندازه و اکثرا خوب کار نمیکنن.

kvm%20switch.gif

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشيد

اقاي حسيني محبت مي کنيد قيمت داپليکيتور رو بفرمائيد چند هست و يه توضيحاتي در موردش چون من باهاش آشنايي ندارم البته نمي خوام زياد گران باشه بلکه همون در رده هاي پايين و تعداد کم باشه

با تشکر

داپلیکیتور های زیادی توی بازار هست و اکثرا از نظر قیمتی مشابهن و تفاوت 20 تومان اگر داشته باشن .

مثلا یک برد و کیس 1به 9 DVD حدودا 170 تومانه که اگر یک DVD و 9 تا DVD RW بهش اضافه کنیم جمعا روی هم میشه 470 تومان . حالا خیلی وقتها پیش میاد که طرف میخواد 3 تا یا اصلا یه دونه DVD و 1 عدد هم DVD rw بندازه و بعدها اضافه کنه که قیمت اون 8 DVD RW کم میشه . البته ارزونترش هم هست مثلا 1به 5 که شاید 25 تومان از 1 به 9 ارزوتر باشه

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی.میخواستم قیمت کیبرد OCZ رو بدونم و اصلا ایران اومده؟

OCZ Alchemy Series Elixir Keyboard

و

OCZ Alchemy Series Elixir II Keyboard

یه سوال دیگه هم داشتم:کیبرد NEW KB(S)-750 از محصولات A4Tech اومده ایران؟ قیمتش چنده؟

مارو ببخش اینقدر سوال میکنیم.

با تشکر!

دوست گلم قیمت کالاهاتون رو باید فردا بپرسم الان قیمت ندارم

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی لطفا: cpu fan toniq tower 120 و هم از نظر اندازه چطوره زیاد بزرگ نیست؟؟؟مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟ از این cf 900 خنک تره یا نه؟؟؟ .

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی لطفا: cpu fan toniq tower 120 و هم از نظر اندازه چطوره زیاد بزرگ نیست؟؟؟مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟ از این cf 900 خنک تره یا نه؟؟؟ .

این فن گرین یه مقدار بزرگه و توی هر کیسی جا نمیشه البته دوستمون آقای رجبی در همین فروم یه تجربه ای با این فن دارن ولی از نظر مقایسه با زروترم تا به حال تستی ازشون ندیدم و نمیتونم نظر بدم .

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

قیمت رم 2*2 گیگ با 1066 اگر می شه هم ارزونترینش و هم گیرونترینش رو بگید ( به غیر از کینگستون هر رمی دیگه)

لینک به دیدگاه

سلام.با توجه به کاهش 200 دلاری قیمت gtx 280 در بازار جهانی میخواستم بدونم در حال حاضر قیمت این کارت در ایران چقدر پایین اومده و چند تومن هست؟

لینک به دیدگاه

قیمت رم 2*2 گیگ با 1066 اگر می شه هم ارزونترینش و هم گیرونترینش رو بگید ( به غیر از کینگستون هر رمی دیگه)

من به جز corsair چیزی سراغ ندارم که با فنش فکر میکنم یه مقدار اروزتر شده و روی 205 تومان باشه . که خیلی گروه و در حال حاضر ارزش خرید نداره .

سلام.با توجه به کاهش 200 دلاری قیمت gtx 280 در بازار جهانی میخواستم بدونم در حال حاضر قیمت این کارت در ایران چقدر پایین اومده و چند تومن هست؟

دوست من اونور دنیا هر چیزی تغییر کنه حالا حالا ها توی ایران تاثیر نداره ولی توی بار ما توی همین هفته برند زوتاکش رو داریم میاریم میخوایم زیر 590 ارائه بدیم . که در حال حاضر زیر 700 تومان توی بازار ایران نیستش .

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت dvd rw samsung 22x باگارنتی سام سرویس چند ؟

2180 box?

edifier e1100 چه قیمت ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت dvd rw samsung 22x باگارنتی سام سرویس چند ؟

2180 box?

edifier e1100 چه قیمت ممنون

درود

dvd rw samsung 22x = 28 تومان

2180 = 69500

ادیفایر هم سراغ ندارم

لینک به دیدگاه

سلام

آقا الان ارزونترين برند 4850 تو بازار چيه؟ و همينطور 9800gt

لینک به دیدگاه

من میخوام کارت گرافیک 9600gt یا 3870 بگیرم قیمتشون چنده

و کدوم نسبت به قیمت و کارایی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و من چجوری میتونم از شما خرید پستی کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

آقا الان ارزونترين برند 4850 تو بازار چيه؟ و همينطور 9800gt

درود

الان که ما HIS رو با فن معمولیش داریم 245 میفروشیم البته توی این بازار همه چیز ممکنه . و 9800GT هم توی بار زوتاکمون هستش اوردیم قیمت اعلام میکنیم . ولی کلابش الان هستش روی 195 تومان .

در کل بازار به هم ریخته به دلیل خراب شدن بازار و کلاهبرداریهای اخیر از بازار که به رقم 5 میلیارد رسیده همه چیز به گند کشیده شده

لینک به دیدگاه

من میخوام کارت گرافیک 9600gt یا 3870 بگیرم قیمتشون چنده

و کدوم نسبت به قیمت و کارایی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و من چجوری میتونم از شما خرید پستی کنم؟؟؟؟؟؟

در پیغام خصوصی جوابتون رو دادم عزیز

لینک به دیدگاه

درود

الان که ما HIS رو با فن معمولیش داریم 245 میفروشیم البته توی این بازار همه چیز ممکنه . و 9800GT هم توی بار زوتاکمون هستش اوردیم قیمت اعلام میکنیم . ولی کلابش الان هستش روی 195 تومان .

در کل بازار به هم ریخته به دلیل خراب شدن بازار و کلاهبرداریهای اخیر از بازار که به رقم 5 میلیارد رسیده همه چیز به گند کشیده شده

ممنون اين كلاهبردايها جريانش چيه توضيح ميدي

يه سئوال ديگه هم داشتم كابل افزايش طول كيبورد و موس PS2 هم هست و اگه هست قيمتش حدودا چقدره ( نيم متر هم كارم رو راه ميندازه)

لینک به دیدگاه

ممنون اين كلاهبردايها جريانش چيه توضيح ميدي

يه سئوال ديگه هم داشتم كابل افزايش طول كيبورد و موس PS2 هم هست و اگه هست قيمتش حدودا چقدره ( نيم متر هم كارم رو راه ميندازه)

کلاهبرداری که توضیح نمیخواد یکی میاد توی بازار اعتماد مردم رو جلب میکه و یه دفعه خویش میزنه زیر دلش و زیاده خواهی میکنه و ذلش میخواد همه چیز داشته باشه اون هم یهو میادو پول این مردم بیچاره ور چپاول میکنه . همین

در مورد افزایش طول هم هستش 3 متریش هستش حدودا 1500 تومان که فکر میکنم برای هر کدوم یعنی کیبرد و موس یه دونه بگیرید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...