رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام آقای حسینی :

لطف میکنید قیمت رم G.skill 2x2 Gb 1066 از سری Pi که آقا کیوان به تازگی آوردند رو برام بگیرید.

ممنون و تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی :

لطف میکنید قیمت رم G.skill 2x2 Gb 1066 از سری Pi که آقا کیوان به تازگی آوردند رو برام بگیرید.

ممنون و تشکر.

موجود عزیز میتونید بیاید ببرید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی، ممنون میشم قیمت این قطعات رو لطف کنید :

q6600

p5q

patriot 1x2 gig 800

9500gt

pionee sata

western 500gig / western 250 gig / western 320 gig

case : cooler master cm690

و یه پاور گرین متناسب با قطعات

با تشکر

???

لینک به دیدگاه

موجود عزیز میتونید بیاید ببرید

چشم آقای حسینی شما قیمت رو بگید باشه میام میبرم بعد این رمهای خودم رو چی شما بر میدارید ؟؟؟چقدر باید پول روی اینها بدم تا این 2x2 gb 1066 ddr2 از سری PI رو ببرم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

قیمتها حدودیه :

q6600 = گرون شده و امروز روی 210 تومان بود .

p5q = 143

patriot 1x2 gig 800 = 44

9500gt = 85

pionee sata = 37

western 500gig /= 70

western 250 gig = 48

/ western 320 gig = = 58

case : cooler master cm690 = امار دقیقشو ندارم متسفانه .

لینک به دیدگاه

چشم آقای حسینی شما قیمت رو بگید باشه میام میبرم بعد این رمهای خودم رو چی شما بر میدارید ؟؟؟چقدر باید پول روی اینها بدم تا این 2x2 gb 1066 ddr2 از سری PI رو ببرم.

با تشکر.

فکر میکنم حدود 125 تومان باشه .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی من میتونم روی این رمها 100 تومان بذارم شما چی پیشنهاد میدید چند تا برند خوب و با کیفیت بگید اگه امکان داره از همین 4 گیگ 1066 و بگید این رمهای خودم رو چند بر میدارید .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی من میتونم روی این رمها 100 تومان بذارم شما چی پیشنهاد میدید چند تا برند خوب و با کیفیت بگید اگه امکان داره از همین 4 گیگ 1066 و بگید این رمهای خودم رو چند بر میدارید .

با تشکر.

درود

فکر میکنم با 80 تومان به اضافه رامهاتون بشه کاری کرد . البته نظر منه وقبلا هم گفتم همه چیز دست شما و هر چی بگید من همون کار رو میکنم چون شما دوست و مشتری خوب ما هستید .

لینک به دیدگاه

از شما ممنونم آقای حسینی ما کی باشیم که همه چیز دست ما باشه شما عزیزید .

خوب آقای حسینی حالا تا چند روزی صبر میکنم شاید بتونم برند خوب و با کیفیتی بگیرم خلاصه خدمت میرسیم راستی آقای حسینی هنوز اون مادربردی که گفتید رو دارید میبخشید اگه اینجا گفتم خواستم پیغام خصوصی بذارم هر کاری کردم ارور میداد و ارسال نمیشد .

لینک به دیدگاه

مدلش 535ab هست اگر اشتباه نکنم.

راستی توی این رنج قیمت نه ولی بالاتر کولرمستر هست ولی به نظر من گرین بهتره هم از نظر گارانتی هم قیمت.

لینک به دیدگاه

از شما ممنونم آقای حسینی ما کی باشیم که همه چیز دست ما باشه شما عزیزید .

خوب آقای حسینی حالا تا چند روزی صبر میکنم شاید بتونم برند خوب و با کیفیتی بگیرم خلاصه خدمت میرسیم راستی آقای حسینی هنوز اون مادربردی که گفتید رو دارید میبخشید اگه اینجا گفتم خواستم پیغام خصوصی بذارم هر کاری کردم ارور میداد و ارسال نمیشد .

خواهش میکنم اقا رضا اون مادربورد رو هم دارم .

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني كجاييد؟

در مورد پاور green gp 1030b با توجه به نواسان بازار قيمت فعليش چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز و آقای حسینی گرامی

من قیمت رم کروشیال بالیستیکس باس 800 cl4 را می خواهم در صورت امکان قیمت همکار و فروش را بنویسید...

قیمت کولینگ کولر مستر hyper 212 را هم می خواهم با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی(مزاحم همیشگی شمام).ببخشید فقط یه لطفی در حقم بکنید و آمار دقیق Cm-690 رو لطف کنید چون قصد خریدشو دارم فقط دست این بازار(...) موندم چی کار کنم.دوباره رفتم ایران گفت قیمتش 100 تومنه یه کم چونه زدم گفت 88 بازم چونه زدم گفت بیا بازم تخفیف میدیم!!!آخه اگه امثالی مثل شما نباشند آدم باید با این بازار چیکار کنه؟؟؟؟

با تشکر!

لینک به دیدگاه

لطفا قیمت کیبورد Ergomedia 700 جنیوس ؟شما کیبورد بهتری که حروف فارسی داشته باشه سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

دوستان امروز یه مقدار سرم شلوغ بود و فردا به همتون پاسخ میدم .

لینک به دیدگاه

اقاي حسيني كجاييد؟

در مورد پاور green gp 1030b با توجه به نواسان بازار قيمت فعليش چنده؟

الان حدود 195 تومانه

من قیمت رم کروشیال بالیستیکس باس 800 cl4 را می خواهم در صورت امکان قیمت همکار و فروش را بنویسید...

قیمت کولینگ کولر مستر hyper 212 را هم می خواهم با تشکر.

رم حدود 75 تومانه و فن هم اون رو قیمت ندارم الان هم فنهای ترمالتک و زروترم موجوده http://www.lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=297

سلام آقای حسینی(مزاحم همیشگی شمام).ببخشید فقط یه لطفی در حقم بکنید و آمار دقیق Cm-690 رو لطف کنید چون قصد خریدشو دارم فقط دست این بازار(...) موندم چی کار کنم.دوباره رفتم ایران گفت قیمتش 100 تومنه یه کم چونه زدم گفت 88 بازم چونه زدم گفت بیا بازم تخفیف میدیم!!!آخه اگه امثالی مثل شما نباشند آدم باید با این بازار چیکار کنه؟؟؟؟

با تشکر!

دوست گلم ما تقدیمتون میکنیم 84 تومان

لطفا قیمت کیبورد Ergomedia 700 جنیوس ؟شما کیبورد بهتری که حروف فارسی داشته باشه سراغ دارید؟

این کیبرد هم حدودا 26 تومانه عزیز و کیبرد نسبتا خوبیه

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.گر وقت کنم امروز مزاحمتون میشم اگر نه هم تا 2-3 روز انشاالاه میام.(فقط تخفیف بچه های فروم سره جاش بمونه ها!!!!!!!!!!!(شوخی))

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.گر وقت کنم امروز مزاحمتون میشم اگر نه هم تا 2-3 روز انشاالاه میام.(فقط تخفیف بچه های فروم سره جاش بمونه ها!!!!!!!!!!!(شوخی))

ما در خدمتیم عزیز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

میتونم بپرسم قیمت مودم ایسوس 602 چنده؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

میتونم بپرسم قیمت مودم ایسوس 602 چنده؟؟

درود

یه مقدار کم شده بود ولی الان موجوده و حدود 48 تومانه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به به e8500 که قیمتش تا 20 روز پیش 185000 بود امروز با قیمت 220000 تومان به فروش می رسه.الان فروش سی پی یو تو ایران خیلی درآمد داره اگه کسی بره امارات 400 -500 تایی بیاره(البته با قیمت 165 دلار که تو کل دنیا بجز ایران می فروشن) می تونه خوب پولی به جیب بزنه.

لینک به دیدگاه

به به e8500 که قیمتش تا 20 روز پیش 185000 بود امروز با قیمت 220000 تومان به فروش می رسه.الان فروش سی پی یو تو ایران خیلی درآمد داره اگه کسی بره امارات 400 -500 تایی بیاره(البته با قیمت 165 دلار که تو کل دنیا بجز ایران می فروشن) می تونه خوب پولی به جیب بزنه.

درود

دوست من من امروز این CPU رو توی بازار خیلی چک کردم و سراغش رو گرفتم ولی کسیم وجود نداشت متاسفانه . و اگر کی هم داشته خوب میخواد گرون بفروشه چون نیستش .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...