رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام . موارد 2 و 3 و 4 رعایت شده و کنترل میشه . البته کارت گرافیک وقتی در حال انجام بازی سنگین باشه دماش بالا میره که طبیعیه . اگر فن اضافی برای کارت گزافیک هست ممنون میشم معرفی کنید .

با سلام به دوست خوبم .

من پرسو جویی که کردم خوب فنهایی هستش که برای کارتتون میتونید استفاده کنید و اول باید اون فنی که رو کارتتون هستش رو فراموش کنید و درش بیارید و این فنها رو جاگزین کنید .ولی مشکلاتی در اینجا هستش که مهمترینش از بین رفتن گارانتی کالاتون هستش و مزییتش اینه که اگر فن خوب بزارید کارتتون خیلی خوب میتونه کار کنه و از دمای پایینتری برخوردار خواهد شد .

البته امکان داره که امکانات بیشتری هم در این مورد باشه و لی من واقعیتش ندیدم و اگر سایر ودستان میتونن راهنمایی کنن خیلی خوشحال میشم که از اطلاعاتشون استفاده کنیم .

لینک به دیدگاه

سلام . من به تعدادی قطعه احتیاج دارم که مجموع قیمتشون از 350000 تومان بیشتر نشه .اگر ممکنه راهنمایی کنید.می خوام رو سیستمی ببندم که با نرم افزارهایی مثل AutoCad و نرم افزارهای عمران و کارهای عمومی استفاده میشه.

CPU: intel مدل مهم نیست . مناسب باشه

Main:مدل و برند مناسب . قابلیت ارتقا قطعات در حد قیمتش

Ram: 2*512 667h

HDD: 250 GB sata2

VGA: حداقل 7300GS

DVD Writer: sata

Case+Power

Floppy

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام . من به تعدادی قطعه احتیاج دارم که مجموع قیمتشون از 350000 تومان بیشتر نشه .اگر ممکنه راهنمایی کنید.می خوام رو سیستمی ببندم که با نرم افزارهایی مثل AutoCad و نرم افزارهای عمران و کارهای عمومی استفاده میشه.

CPU: intel مدل مهم نیست . مناسب باشه

Main:مدل و برند مناسب . قابلیت ارتقا قطعات در حد قیمتش

Ram: 2*512 667h

HDD: 250 GB sata2

VGA: حداقل 7300GS

DVD Writer: sata

Case+Power

Floppy

ممنون

با سلام

دوست خوبم قیمت قطعات شما در تاریخ 23/11/13986 :

Ram: 2*512 667h = 25000

HDD: 250 GB sata2 = مکستور 59500 تومان و سامسونگ 66000 تومان

VGA: حداقل 7300GS = 44000 تومان MSI و club 37000 128/512mb

DVD Writer: sata = 36500 NEC OR Liteon

Case+Powe =32000

Floppy = 4500

لطفا برای انتخاب بهتر و دقیقتر مقدار هزینه ایکه برای مادربورد در نظر دارید مشخص کنید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام .کل بودجه موجود 350000 تومان هست. این قطعات حدود 200000 تومان شده .میمونه 150000 تومان برای Cpu و مادربورد. با 10000 تومان بالا یا پایین .یک قطعه مناسب پیشنهاد بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام .کل بودجه موجود 350000 تومان هست. این قطعات حدود 200000 تومان شده .میمونه 150000 تومان برای Cpu و مادربورد. با 10000 تومان بالا یا پایین .یک قطعه مناسب پیشنهاد بدید ممنون میشم

با سلام

دوست خوبم پیغام خصوصی تون رو چک کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

منو بخخشید من الان درخواستتون رو دیدم . من روز 3 شنبه انجام وظیفه میکنم .

سعید جان پس چی شد

لینک به دیدگاه

سعید جان پس چی شد

با سلام

دوست خوبم من عذر میخوام ولی پیگیر فنهاتون بودم و با شرکت فونیران و یکی از دوستان که فنها ترمالتک میاره صحبت کردم و فونیران گفت که ندارم و بارم تا چند وقت دیگه میاد و دوستمون هم فرمودن فعلا ندارم و ایشون هم همین حرف رو زدن . البته امکان داره که فقط یه حرفی زده باشن و به ان دلیل که مشتری رو نگه دارن ای ن حرفها روزدن .

اگر موردهای دیگه ای دارید بفرمایید تا من انجام بدم و پیگیری کنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

قيمت اين رمها . لطفا

patriot 1G bus 800 cl4

يا

patriot( 2*1) G bus 800 cl4

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

قيمت اين رمها . لطفا

patriot 1G bus 800 cl4

يا

patriot( 2*1) G bus 800 cl4

با سلام

دوست عزیز براتون قیمت گرفتم و دو مدل بود توی بازار یکیش که گارانتی های متفرقه بود حدود 85000 تومان 2GB CL4 و گارانتیه فرایند 110000 تومان .

patriot 1G bus 800 cl4 سینگل 56000 تومان فرایند

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز براتون قیمت گرفتم و دو مدل بود توی بازار یکیش که گارانتی های متفرقه بود حدود 85000 تومان 2GB CL4 و گارانتیه فرایند 110000 تومان .

patriot 1G bus 800 cl4 سینگل 56000 تومان فرایند

با تشكر از شما

ميخواستم بدونم اين دو مدل فقط گارانتي هاشون فرق ميكنه يا از لحاظ كيفيت هم با هم فرق دارند ؟

نهايتا شما كدوم رو پيشنهاد ميكنيد ؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

با تشكر از شما

ميخواستم بدونم اين دو مدل فقط گارانتي هاشون فرق ميكنه يا از لحاظ كيفيت هم با هم فرق دارند ؟

نهايتا شما كدوم رو پيشنهاد ميكنيد ؟

با تشكر

با درود

دوست خوبم . من این مدل CL4 رو چک نکردم و دوست ندارم به اطلاعات نادرستی بدم . ولی رمهای پاتریوت ی که باس 800 بودن و گارانتیه شرکتی بودن تفاوت زیادی با رمهای فرایند داشتن . و خود شرکت Patriot فرایند رو به عنوان نماینده خودش معرفی کرده . و اگر بخواید در این مورد اطلاعات دقیقتر بدم . باید خودم شخصا اونها رو تست کنم و این هفته انجامش میدم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با درود

دوست خوبم . من این مدل CL4 رو چک نکردم و دوست ندارم به اطلاعات نادرستی بدم . ولی رمهای پاتریوت ی که باس 800 بودن و گارانتیه شرکتی بودن تفاوت زیادی با رمهای فرایند داشتن . و خود شرکت Patriot فرایند رو به عنوان نماینده خودش معرفی کرده . و اگر بخواید در این مورد اطلاعات دقیقتر بدم . باید خودم شخصا اونها رو تست کنم و این هفته انجامش میدم .

موفق باشید

اگر اونها رو تست كنيد و نتايج رو در اختيار بچه ها بذاريد خيلي عالي ميشه .

لینک به دیدگاه

اگر اونها رو تست كنيد و نتايج رو در اختيار بچه ها بذاريد خيلي عالي ميشه .

با درود

یکی از چیزهایی که وظیفه خودم میدونم مقایسه کالاهای شک برانگیز توی بازار هستش که شما دوستان عزیز معرفی کنید ومن در حد امکان اونها رو با هم مقایسه خواهم کرد تا مشخص بشه که کدوم کالاها برتریه بیشتری داره .

لینک به دیدگاه

سلام . من به یک دستگاه بارکد خوان با پرینتر و نرم افزار مربوطه به اضافه یک سیستم برای کارهای فروشگاهی احتیاج دارم . اگر ممکنه مدل دستگاه و قیمت اون رو برام مشخص کنید . ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

قيمت اين گرافيك رو لطف كنيد جناب حسيني

Inno3d 8800 gt 256 mb

خودتون از اين مارك يا مارك ديگه اي موجود داريد ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

قيمت اين گرافيك رو لطف كنيد جناب حسيني

Inno3d 8800 gt 256 mb

خودتون از اين مارك يا مارك ديگه اي موجود داريد ؟

با درود

دوست خوبم من باشرکت تماس گرفتم و قیمتی که دادن در حدود 275000 تومان بوده ولی به نظر من با بودن 512mb نمیصرفه چنین چیزی خریداری بشه .البه اگر خیلی پایینتر باشه تازه شاید بصرفه مثلا در حدود 240000 تومان

لینک به دیدگاه

با درود

دوست خوبم من باشرکت تماس گرفتم و قیمتی که دادن در حدود 275000 تومان بوده ولی به نظر من با بودن 512mb نمیصرفه چنین چیزی خریداری بشه .البه اگر خیلی پایینتر باشه تازه شاید بصرفه مثلا در حدود 240000 تومان

مگه قیمت 512 mb چنده ؟ که صرف نمیکنه ؟

من هم فکر میکردم قیمت اش حدود 230 باشه ؟ دوستان فروم 230 قیمت داده بودند .

لینک به دیدگاه

مگه قیمت 512 mb چنده ؟ که صرف نمیکنه ؟

من هم فکر میکردم قیمت اش حدود 230 باشه ؟ دوستان فروم 230 قیمت داده بودند .

سلام

دوست خوبم قیمت 512 mb inno3D 290000 تومان هستش عزیز . خوب قیمتش حتما قیمت سایتهای خارجی رو گفتن ولی ما توی ایران هستیم و باید قیمت اینجا رو داشته باشیم .

لینک به دیدگاه

سلام

دوست خوبم قیمت 512 mb inno3D 290000 تومان هستش عزیز . خوب قیمتش حتما قیمت سایتهای خارجی رو گفتن ولی ما توی ایران هستیم و باید قیمت اینجا رو داشته باشیم .

خوب پس با اين شرايط بايد بريم سراغ 3800 ati .

اين مدل ATI 3850 رو 512 مگابايتي اش تو ايران موجوده جناب حسيني ؟ قيمت چنده ؟

لینک به دیدگاه

خوب پس با اين شرايط بايد بريم سراغ 3800 ati .

اين مدل ATI 3850 رو 512 مگابايتي اش تو ايران موجوده جناب حسيني ؟ قيمت چنده ؟

با درود

مدل 3870 توی بازار ایران موجوده و قیمتش از 260000 تومان تا 290000 تومان هستش . و 3850 توی بازار ایران آخرین بار قیمتش 210000 تومان بوده . و تا اخر هفته امیدوارم که بیاد ( البته معلوم نیست و اخبارهای ضد و نقیض به گوش میرسه)

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی . . .

دیروز رایان صبا میگفت تا 10 روز دیگه 3870 ایسوس میاد

شما خبری ازش ندارین ؟

این 3870 ، 260 تومن مال کدوم مارکه ؟

لینک به دیدگاه

با درود

مدل 3870 توی بازار ایران موجوده و قیمتش از 260000 تومان تا 290000 تومان هستش . و 3850 توی بازار ایران آخرین بار قیمتش 210000 تومان بوده . و تا اخر هفته امیدوارم که بیاد ( البته معلوم نیست و اخبارهای ضد و نقیض به گوش میرسه)

يعني شما هم موجود نداريد ؟

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی . . .

دیروز رایان صبا میگفت تا 10 روز دیگه 3870 ایسوس میاد

شما خبری ازش ندارین ؟

این 3870 ، 260 تومن مال کدوم مارکه ؟

با درود

دوست خوبم بار 3870 ایسوس الماس هفته دیگه ایرانه .

3870 موجود 260000 تومان مارک Colorful هستش .

لینک به دیدگاه

يعني شما هم موجود نداريد ؟

با سلام

دوست خوبم متاسفانه من هم موجود ندارم و تا اخر این هفته یا اوسط هفته اینده بار خیلی از مارکهای وارد ایران میشه

لینک به دیدگاه

سلام . من به یک دستگاه بارکد خوان با پرینتر و نرم افزار مربوطه به اضافه یک سیستم برای کارهای فروشگاهی احتیاج دارم . اگر ممکنه مدل دستگاه و قیمت اون رو برام مشخص کنید . ممنون

با سلام

دوست خوبم براتون قیمتها رو میزارم و اگر دیر شد عذر میخوام .

دستگاهای رند بازار برای بارکد خوان دو مدل بود :

ZEBEX مدل Z3051 که قیمتش حدودا 170000 تومانه

Simbol مدل LS2208 که قیمتش 170000 تومانه

این مدلها تفاوت چندانی با هم ندارن .

در مورد پرینترش هم این مدل رو پیشنهاد میکنم که به یکی از دوستان داده بودم و راضی بودش :

ZEBRA TLP2844 که قیمتش هم حدودا 400000 تومان حساب کنید .

در مورد یک سیستم برای این کار هر سیستم معمولی هم که بخرید میتونه کارتون رو راه بندازه و به این لینک مراجعه کنید

http://www.lioncomputer.ir/themes/shop/main/system/

موفق با شید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...