رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

من ديدم اين مادبرد رو سايبر وارد ميكنه سازگار هم وارد ميكنه؟

سازگار هم اورده و قیمتش هم خوب بود ولی الان یه مقدار کم شد ه

لینک به دیدگاه

سلام اقاي حسيني ببخشيد كه دوباره مزاحم ميشم

اقا مادربورد مبتني بر x85 در انبار خودتون چي داريد در ضمن شنيدم اين مين هم داريد M.B DFI LP DK X58

در ضمن اون 6 گيگ با 1600 كه قيمتش 280 تومنه ماركش چيه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام.

آقای حسینی من می خوام یک سیستم دیگه واسه کارام بخرم( یک سیستم معمولی).

این سیستم انتخابی منه:

MB GIGABYTE GA-EP31-DS3L

Dual Core E5200 2.5GHz

OCZ Glod 1GB 800MHz

Maxtor 250GB SATA

ZOTAC 8600GT

CASE GREEN ADVICE

POWER GREEN GP380A

با توجه به قیمت های سایت سر جمع میشه: 355000 تومان.

حال می خواستم بدونم اگه بخوام این سیستمو از شما بخرم آیا تخفیف داره (اگه داره چقدر) ؟

اگه میشه سریع جواب بدید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی ! یکبار دیگه هم این درخواست قیمت رو داشتم که انگار در اون موقع هنوز مشخص نبود ! میخواستم لطف کنید و ببینید ایا 2 گیگ رم corsair / xms3 / dhx / ddr3 / 1333 / 2gb

به قیمت 112 تومان هستند ( همون رم های خودم که عکسشو هم در قسمت فروش گذاشتم ) ! و اینکه میتونم با این قیمت از خودتون خریداری کنم ؟ چون اگه به مشتری این قیمت بدن حتما به شما کمتر میدن !

اگه به همین 112 تومان جا داره براتون ! من خریدارم ! ادرسشو هم دوست عزیزی فرموده بودند اینجاست : بازار رضا ،ابتدا راهرو دوّم

فقط مطمئن بشید که شکل ظاهریشون عینا مثل رم های خودم باشه چون چند بار فروشنده ها با محصول مشابه اونو اشتباه گرفته بودند ! منظورم خدایناکرده شما نیستیدا ! منظورم اون فروشندس که ممکنه بخاطر تشابه اسمی دچار اشتباه بشه ! پس اگه براتون مقدوره لطف کنید و از نظر ظاهری هم خودتون ببینیدشون ! شرمندم سعید اقا و دست تون درد نکنه ! امیدوارم یه روزی بتونم زحمات تون رو جبران کنم !

ارادتمند شما / فرامرز

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

کسی قیمت یه فرمون خوب که دنده ، گاز و.. رو داره و اکثر بازی ها رو ساپورت کنه داره؟

لطفا قیمت به همراه مدل.=d>

سلام ! من این فرمون رو پیشنهاد میکنم ! محصولی از جنیوس بنام : GENIUS / WHEEL 3 MT

اینم عکسی از : Genius Speed Wheel 3 MT

r882qvl3pwioj4sp3mi.jpg

فرامرز

لینک به دیدگاه

سعيد جان لطفا اطلاعاتي دررابطه با blu ray writer از قبيل قيمت اينترنال و اكسترنال و قيمت ديسكهاش به من بده و آيا ديسكهاش توي بازار پيدا ميشه يا بايد از جاي خاصي تهيه كرد.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام اقاي حسيني ببخشيد كه دوباره مزاحم ميشم

اقا مادربورد مبتني بر x85 در انبار خودتون چي داريد در ضمن شنيدم اين مين هم داريد M.B DFI LP DK X58

در ضمن اون 6 گيگ با 1600 كه قيمتش 280 تومنه ماركش چيه؟

ممنون

درود

این مدل DFI موجوده دو مدله :

DFI LP UT X58 T3eH8 = 405T

DFI LP DK X58 T3eH6 = 316T

رمها هم مارک کورسیر هستش .

با سلام.

آقای حسینی من می خوام یک سیستم دیگه واسه کارام بخرم( یک سیستم معمولی).

این سیستم انتخابی منه:

MB GIGABYTE GA-EP31-DS3L

Dual Core E5200 2.5GHz

OCZ Glod 1GB 800MHz

Maxtor 250GB SATA

ZOTAC 8600GT

CASE GREEN ADVICE

POWER GREEN GP380A

با توجه به قیمت های سایت سر جمع میشه: 355000 تومان.

حال می خواستم بدونم اگه بخوام این سیستمو از شما بخرم آیا تخفیف داره (اگه داره چقدر) ؟

اگه میشه سریع جواب بدید.

با تشکر.

حتما تخفیف داره ولی نه اونقدر زیادا :|

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی ! یکبار دیگه هم این درخواست قیمت رو داشتم که انگار در اون موقع هنوز مشخص نبود ! میخواستم لطف کنید و ببینید ایا 2 گیگ رم corsair / xms3 / dhx / ddr3 / 1333 / 2gb

به قیمت 112 تومان هستند ( همون رم های خودم که عکسشو هم در قسمت فروش گذاشتم ) ! و اینکه میتونم با این قیمت از خودتون خریداری کنم ؟ چون اگه به مشتری این قیمت بدن حتما به شما کمتر میدن !

اگه به همین 112 تومان جا داره براتون ! من خریدارم ! ادرسشو هم دوست عزیزی فرموده بودند اینجاست : بازار رضا ،ابتدا راهرو دوّم

فقط مطمئن بشید که شکل ظاهریشون عینا مثل رم های خودم باشه چون چند بار فروشنده ها با محصول مشابه اونو اشتباه گرفته بودند ! منظورم خدایناکرده شما نیستیدا ! منظورم اون فروشندس که ممکنه بخاطر تشابه اسمی دچار اشتباه بشه ! پس اگه براتون مقدوره لطف کنید و از نظر ظاهری هم خودتون ببینیدشون ! شرمندم سعید اقا و دست تون درد نکنه ! امیدوارم یه روزی بتونم زحمات تون رو جبران کنم !

ارادتمند شما / فرامرز

پرسیدم براتون مدل xms3 هستش که قیمتش 78 تومانه و گفتن که dhx موجود ندارن .

لینک به دیدگاه

9600gso 384 mb تو بازار هست؟

اگر هم موجود باشه ارزش خرید نداره 9600gt الان حدودا 140 تومانه .

لینک به دیدگاه

سعيد جان لطفا اطلاعاتي دررابطه با blu ray writer از قبيل قيمت اينترنال و اكسترنال و قيمت ديسكهاش به من بده و آيا ديسكهاش توي بازار پيدا ميشه يا بايد از جاي خاصي تهيه كرد.

ممنون

امروز خیلی گشتم ولی متاسفانه گیر نیاوردم blu ray writer شرمنده

لینک به دیدگاه

garanti ham daran in farmoona?

اگه فارسی تایپ کنید گارانتی هم دارن :|

لینک به دیدگاه

پرسیدم براتون مدل xms3 هستش که قیمتش 78 تومانه و گفتن که dhx موجود ندارن .

سلام ! ممنون سعید اقا ! ولی میخواستم مجدد لطف کنید و بگید که قیمت dhx دارشون ! همون 2 گیگ 112 تومان بود ؟ و اینکه ایا از همون ادرسی که اون دوستمون گفته بود پرسیدید ؟ و مورد سوم هم اینکه چند گیگ و با چه باسی رو 78 میدادن ؟

چون فکر کنم امار ایشون مربوط به همین یکی دو روز اخیر بود ! شرمنده که وقت تون رو میگیرم !

دوستدار شما / فرامرز

لینک به دیدگاه

سلام ! ممنون سعید اقا ! ولی میخواستم مجدد لطف کنید و بگید که قیمت dhx دارشون ! همون 2 گیگ 112 تومان بود ؟ و اینکه ایا از همون ادرسی که اون دوستمون گفته بود پرسیدید ؟ و مورد سوم هم اینکه چند گیگ و با چه باسی رو 78 میدادن ؟

چون فکر کنم امار ایشون مربوط به همین یکی دو روز اخیر بود ! شرمنده که وقت تون رو میگیرم !

دوستدار شما / فرامرز

Dhx رو موجود نداشت و این رمی که قیمت گرفتم 2 گیگ بودش . باس 1333 . من قیمت رو از یکی از همکاران پرسیدم .

سلام

لطفا بفرمایید. لپ تاپ زیر با چه گارانتی موجوده؟

dell vostro 1510

دوست گلم اگر این سوال رو در تاپیک زیر مطرح کنید ممنون میشم . http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=1420

لینک به دیدگاه

آقاي حسييني براي اين مين بورد ميخوام هارد ساتا بگيرم آيا 500 گيگ رو ساپورت ميكنه ؟ چي بگيرم بهتره ؟ 7200 wd 32mb هست ؟ في ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ببخشید اخرین قیمت از کارت گرافیک gtx260 رو می خواستم و همچنین از نوع ارزانترین

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید من قیمت قطعات زیر رو میخواستم بدونم

Ram 2GB 1066 Dragon

CPU q6600

HD4670

Power Green 530w

dvd rw samsung

مرسی

لینک به دیدگاه

آقاي حسييني براي اين مين بورد ميخوام هارد ساتا بگيرم آيا 500 گيگ رو ساپورت ميكنه ؟ چي بگيرم بهتره ؟ 7200 wd 32mb هست ؟ في ؟

کدوم مادروبورد؟ :D

سلام اقای حسینی

رمDDR2 1066 Cl5 1*2یا 800 CL4 چیا دارید و چند؟

مرسی

1066 الان خیلی کم شده و تک و توک بشه گیر اورد مثلا OCZ حدودا 54 تومان البته قبلا 52 تومان بود . در کل وضعیت رمها در بازار به دلیل اخر سال خیلی خرراب شده .

سلام دوستان

ببخشید اخرین قیمت از کارت گرافیک gtx260 رو می خواستم و همچنین از نوع ارزانترین

با تشکر

سینا جان متاسفانه ندارم عزیز. چرا 4870 نمیبری ؟

سلام

ببخشید من قیمت قطعات زیر رو میخواستم بدونم

Ram 2GB 1066 Dragon

CPU q6600

HD4670

Power Green 530w

dvd rw samsung

مرسی

Ram 2GB 1066 Dragon = حدودا 55 تومان مطمئن نیستم

= 205 تومان حدودا و کم شده توی بازار 9400 حدودا شده 230 تومان CPU q6600

HD4670 = 105

= 535 وات ببرید بهتره 54 تومان Power Green 530w

dvd rw samsung = 26 تومان

لینک به دیدگاه

سلام ،کارت شبکه وايرلس ايو اس بی برند لينکسيس يا دی لينک اگر موجود داريد چند قيمت حدودا؟با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

قیمت کارت Sky Star 2 کسی داره؟

درود

اینریک عزیز عذر من رو بپذیرید و در کل بحث در مورد کارت D وی B در اینجا ممنوعه . :D

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسنی خسته نباشید

دو تا قیمت می خواستم ممنون میشم :

mouse razor copperhead و logitech g5

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...