رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام فرامرز عزیز من 2 3 روز پیش . پیش سعید جان حسینی بودم عجب واقعآ پدی هست این پد رازر

سلام جناب مقدم ! با نظر جناب عالی موافقم ! ولی توجه دارید که منظور من بیشتر بالشتک همراه اون پد بود تا خودش ! و پیشنهاد میکنم پدهای سری razer / destructor رو هم ملاحظه بفرمایید ! بنظر من بی نظیر هستند ! فقط حیف که هنوز بالشتک مخصوصی برای انها عرضه نشده ! در ضمن این پدهای destructor در 2 نوع عرضه شدن که در حقیقت تفاوت ایشان در همان رنگ انهاست که یکی نوک مدادی تیره و دیگری که محصول جدیدتری هم هست ! برنگ سفیده !

حقیر مورد نوک مدادیشو تهیه کردم و فقط میتونم بگم بهترینه ! به امیدخدا و سره فرصت ! سعی میکنم از تمامی قطعاتم یه شناسنامه و رویو مانندی در حد بضاعت دانسته ها و تجربیاتم ! تقدیم دوستان کنم ! ( مثل همون ال سی دی ) !

در پایاان اضافه کنم که من در میان محصولات razer تنها موس پد های اونو قبول دارم و بنظر من سایر محصولاتش اونقدرها جالب نیستن و شایدم رقبای قدرتمند تری دارند !

بازنده

لینک به دیدگاه

:) بقیه محصولاتش جالب نیست؟ :D

اقا فرامرز ممکنه از نظر قیافه نسبت به موس های دیگه کم بیاره ولی مطمئن باش توی کارایی همشون رو میزاره تو جیبش.من قبلا یه دونه Razer Lachesis داشتم.اون موقعی که به ایران نیومده بود از دبی 135 گرفتمش 4000dpi هسته و خیلی هم خوش دسته ریزر چیزه دیگست بابا یعنی چی جالب نیست.فقط تنها مشکلی که داره نسبت به بقیه گرونتره که به گورنیش هم می ارزه.من به جرائت می تونم بگم Mouse 1600dpi ریزر بهتر از Mouse 2500dpi A4tech کار میکنه.موس قبلی من Logitech G5 بود که بعدا A4tech XL-750BF گرفتم (که دادم به یکی از بچه ها ) و الانم ار اقای حسینی A4tech XL-740K گرفتم که هنوز دستم نرسیده.بودجه کم بود وگرنه بازم ریزر می گرفتم (اگه شده 1600dpi ولی ریزر)

لینک به دیدگاه

:) بقیه محصولاتش جالب نیست؟ :D

اقا فرامرز ممکنه از نظر قیافه نسبت به موس های دیگه کم بیاره ولی مطمئن باش توی کارایی همشون رو میزاره تو جیبش.من قبلا یه دونه razer lachesis داشتم.اون موقعی که به ایران نیومده بود از دبی 135 گرفتمش 4000dpi هسته و خیلی هم خوش دسته ریزر چیزه دیگست بابا یعنی چی جالب نیست.فقط تنها مشکلی که داره نسبت به بقیه گرونتره که به گورنیش هم می ارزه.من به جرائت می تونم بگم mouse 1600dpi ریزر بهتر از mouse 2500dpi a4tech کار میکنه.موس قبلی من logitech g5 بود که بعدا a4tech xl-750bf گرفتم (که دادم به یکی از بچه ها ) و الانم ار اقای حسینی a4tech xl-740k گرفتم که هنوز دستم نرسیده.بودجه کم بود وگرنه بازم ریزر می گرفتم (اگه شده 1600dpi ولی ریزر)

سلام دوست من ! اقا معذرت ! نمیدونستم طرفدار این برند هستید ! ولی خب من گفتم که این نظر شخصیه ! البته بنظر من کلا شاید 3 تا موس تا حالا درست شده که من از نظر ظاهر و خوش دستی قبول شون داشته باشم ! که خوشبختانه بهترین شون یه مدتی در ایران یافت میشد بنام g7 / از لاجیتک ! که اخرشه ! من موس های razer رو دستم گرفتم ! تقریبا بهتریناشو ! ولی از نظر من هیچ موسی نه به زیبایی و نه به خوشدستی همون g7 نیست ! نمیگم موس های RAZER خوش دست نیستن ! ولی در مقابل خوش دستی و ارگونومی g7 هیچن !

این موس واقعا بی نظیره ! حتی چند محصول جدیدتر از اون هم بهیچ وجه قابل مقایسه با این موس نیستن ! فقط باید از نزدیک ببینید و باهاش کار کنید تا متوجه عرض بنده شید ! من با موس های زیادی کار کردم و چون در این مورد حساسیت دارم ! ولی g7 یک استثناست ! ( البته فقط رنگ black ) ! قیمتشم در حدود 100 تومانه ! هر چند دیگه در ایران گیر نمیاد و اگه سفارش بدید از خارج میارن به قیمت 125 با جعبه و 110 بدون جعبه ! اگه کسی بخواد میتونم راهنمایی کنم ! به هر حال بازم ازتون عذر میخوام و مجدد عرض میکنم گفته های من تنها نظر شخصی بوده و هستند !

و فراموش نکنید که هر کسی ذائقه و سلیقه خاص خودشو داره و حقیر هم تنها نظر شخصی خودمو مطرح کردم ! با تشکر

بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

نه amd 9550 ?

حدودا 120 تومان

ممنون میشم قیمت پرینتر hp مدل cp 1215 هم بگید چقدر هست!

حدودا 215 تومان

لینک به دیدگاه

یعنی اینقدر اومده پایین:)

پایینتره حدودا 1 هفته توی سایتمون قیمت 279 زدیم .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی

قیمت چند مدل lcd الجی و سامسونگ در سایز 20 رو می خواستم.

شنیدم که قیمت های مادیران امده پایین حقیق داره؟

مرسی :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

قیمت دقیق موس logitech g5 رو بدید ممنون میشم.

با سلام

دوست عزیز قیمتش 74/000 هست.

لینک به دیدگاه

قیمت 4830 و 9800gt , 9800gtx , 4850?

اینا الان حدودی تو بازار چنده ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

قیمتها با برندهای مختلف حدودا به صورت زیر هست:

Msi / 4830 / 1g / 193.000

msi / 4850 / 1g / 217.000

msi / 9800gt / 1g / 219.000

gigabyte/ 4850 / 512m / 210.000

gigabyte/ 9800gt / 512m / 213.000

gigabyte/ 4850 / 1g / 228.000

club / 9800gtx / 512m / 236.000

club / 9800gtx + / 512m / 254.000

sapphire / 4850 toxic / 512m / 240.000

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی

قیمت چند مدل lcd الجی و سامسونگ در سایز 20 رو می خواستم.

شنیدم که قیمت های مادیران امده پایین حقیق داره؟

مرسی

بله درسته قیمتها اخر سالی به خاطر خالی کردن انبارها اومده پایین .

سلام دوستان.

قیمت دقیق موس Logitech G5 رو بدید ممنون میشم.

این هم هستش امروز 72 تومان بود

4850 connect3D = 199

4830 = 170

9800GTX+ = 245

9800GT 175

tp43 d2 a7 چنده النا تو بازار ؟

قبلا حدودا 88 تومان بوده که الان TP45 شده حدودا 102 تومان .

لینک به دیدگاه

سلام اقاي حسيني ميخواهم بدونم قيمت intel core2 extemer qx 9770 چنده؟

حدودا 1520000 تومان

قیمت zotac 9600 gt amp رو میخواستم با گارانتی

معمولیشو دارم 138 تومان

لینک به دیدگاه

سلام ! سعید اقا میخواستم خواهش کنم تا لطف بفرمایید و ارزون ترین برند کارت gtx 260 / core 216 موجود در بازار رو به همراه قیمتش برای حقیر مشخص کنید !

( در ضمن اگه امروز و در اسرع وقت این کارو انجام بدید ! خیلی خیلی ازتون ممنون میشم چون یه دوستی میخواد یکی از این کارت ها رو حداکثر تا فردا صبح تهیه کنه ) با تشکر !

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! سعید اقا میخواستم خواهش کنم تا لطف بفرمایید و ارزون ترین برند کارت gtx 260 / core 216 موجود در بازار رو به همراه قیمتش برای حقیر مشخص کنید !

( در ضمن اگه امروز و در اسرع وقت این کارو انجام بدید ! خیلی خیلی ازتون ممنون میشم چون یه دوستی میخواد یکی از این کارت ها رو حداکثر تا فردا صبح تهیه کنه ) با تشکر !

بازنده

با سلام

دوست عزیز به نظر بهترین انتخاب EVGA / GTX 260 / CORE 216 هست که الان فروشگاه Coolingsys با قیمت 295/000 داره می فروشه.

البته تعداد محدود بود شما پیگیری کنید ببینید تموم شده یا نه.

ولی با این قیمت خیلی عالیه.

در ضمن این قیمت برای اعضا فروم بود و قیمت USER فکر کنم حدود 310 یا بیشتر باشه.

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

با تشکر :):D:cool:

لینک به دیدگاه

به نظر من برای به دست آوردن قیمت تمام قطعات به سایت شرکت تحلیل و نشر به آدرس www.t-va-n.com مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

به نظر من برای به دست آوردن قیمت تمام قطعات به سایت شرکت تحلیل و نشر به آدرس www.t-va-n.com مراجعه کنید

با سلام

دوست عزیز قیمتهای سایت خیلی قدیمیه و اصلا به روز نیست.

به طور مثال: قیمت Q9550 رو زده 386/000 در صورتی که حدود دو یا سه هفته ای هست که قیمتش شده 280/000.

باتشکر :):D:cool:

لینک به دیدگاه

من الان امار گرفتم میتونم 260 evga رو 295 به بچه های فروم تقدیم کنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...