رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام دوستان

اخرین قیمت ایت قطعات رو میخواستم :

Cpu : Intel e7300

mb: Asus p5kpl 1600

vga: Xfx geforce 9600 gso 768 mb ddr 2

ram : Patriot 1gb ddr2

hdd: Hitachi 320gb sata 2

قیمت این کارت هم ( با هر بردی ) اگه بدید ممنون میشم : :D

geforce 9600 gt 512mb ddr3

یک سوال هم داشتم

تا یکی دو هفته دیگه امکان داره قطعات ارزون بشن ؟

اگه اره حدودا چند درصد ؟

مثلا چند قطعه که الان 400 میدن ممکنه 350 بشه ؟

کسی حدود قیمت ها رو هم نمیدونه ؟ (:D

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

ایا کارت زیر از گیگا وارد شده ؟ :D

ga- 4850mc - 1gh

میتوانید از سایت وارد کننده وساپورتر این شرکت یعنی شرکت بزرگ آواژگ به ادرس زیر

www.avajang.com

اینگونه سوالت را پاسخ بگیرید.

گیگابایت 4850 تو بازار داره اما مدلشو نمیدونم همینیه که شما گفتید یانه.اما تو سایت اواژنگ میتونید ببینید

لینک به دیدگاه

این 4850 چقدر پاور می خواد تو سایت www.gpureview.com که نوشته 110 وات ایا پاور من جواب میده ؟

سیستم :

power: coolermaster extremepower plus 460 pcap-a3

mb: asus p5q deluxe

cpu: q6600

ram: apacer 2*2gb bus 1066

od: pioneer s16fxb

h.d.d: 1tb maxtor

ممنون میشم اگه جواب بدید:D

لینک به دیدگاه

این 4850 چقدر پاور می خواد تو سایت www.gpureview.com که نوشته 110 وات ایا پاور من جواب میده ؟

سیستم :

power: coolermaster extremepower plus 460 pcap-a3

mb: asus p5q deluxe

cpu: q6600

ram: apacer 2*2gb bus 1066

od: pioneer s16fxb

h.d.d: 1tb maxtor

ممنون میشم اگه جواب بدید:D

با سلام

دوست عزیز اگر پاور شما همین مدلیه که گفتید حتی با وجود اینکه از سری EXTREME می باشد ولی با اطلاعاتی که من از این پاور دیدم به احتمال خیلی زیاد با سیستم بالا اصلا جواب نمیده چون این پاور 460 وات می باشد و فقط همین کارت 4850 در حالت ماکزیمم 240 وات توان نیاز داره و در کل توان مورد نیاز سیستم شما به صورت زیر هست:

MB : 95W MAX

CPU : 185W MAX

RAM : 12 * 2 = 24W MAX

VGA : 240W MAX

ODD + HDD : 50W MAX

جمعا = 594W توان مورد نیاز سیستم شما در حالت ماکزیمم می باشد که با احتساب اورکلاک و ... پاور مورد نیاز برای سیستم شما 680 وات می باشد که من پیشنهاد میکنم پاور GREEN 680W را بگیرید ولی در کل انتخاب با شماست.

با تشکر :D:cool::D

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون.

من تا حالا فکر میکردم که چون کمی از 295 ضعیفتره، پس باید ارزون تر باشه.

اگه میشه که قیمت 295 رو هم بدید. حتی اگر دقیق نداشتید، حدودی هم بگید.

با سلام

4870 X2 کمی ضعیفتر از GTX 295 هست و قیمت کمتری هم نسبت به GTX 295 دارد.

در ضمن منظور من از قیمت های حدودی یعنی با اختلاف 3 الی 5 تومان بود نه بیشتر و یک موقعه شما فکر نکنید که چون قیمت ها حدودی بود مثلا قیمت این کارت از برند گیگابایت با قیمت 625/000 در فروشگاهی با قیمت 610/000 به فروش میره.

قیمتهای GTX 295 با برندهای زیر حدودا به شرح زیر هست:

MSI : 685/000

ASUS : 720/000

ولی در کل هنوز این کارت در ایران تنوع زیادی نداره و به غیر از این دو برند فکر کنم دو برند دیگر که یکی XFX با کارتهایی با قیمت نجومی ولی کیفیت عالی و دیگری گیگابایت باشه.

در کل من خرید این کارت از دو برند ASUS یا MSI رو پیشنهاد میکنم چون نسبت به سایرین دارای کارایی یکسان ولی قیمت مناسب می باشند.

با تشکر :D:D:cool:

لینک به دیدگاه

:Dاین 95 وات برای q6600 و 110 وات برای 4850 که رو سایتها نوشتن حالت مینیمم هست ؟

قیمت این پاور که گفتید چنده؟ GREEN 680W

coolermaster 650w extrempower plus pcapچطوره اگه قیمت اینم بگید ممنون میشم:D

لینک به دیدگاه

:Dاین 95 وات برای q6600 و 110 وات برای 4850 که رو سایتها نوشتن حالت مینیمم هست ؟

قیمت این پاور که گفتید چنده؟ GREEN 680W

coolermaster 650w extrempower plus pcapچطوره اگه قیمت اینم بگید ممنون میشم:eek:

با سلام

بله به احتمال زیاد این توان برای حالت بیکاری (IDLE) این قطعات نوشته شده در غیر اینصورت مگر کارت 4850 مثل 8600 GT هست که در حالت فول لود به 110 وات نیاز داشته باشه.

قیمت پاور GREEN 680W الان دقیقا 116/000 می باشد.

در مورد این پاور کولر مستر هم با اطلاعاتی که دیدم پاور خوبی به نظر میومد و قیمت این پاور 83/000 می باشد ولی من تا حالا با سری اکستریم کولر مستر کار نکردم و از کارایی واقعی این سری از پاورهای کولر مستر متاسفانه بی اطلاع هستم ولی پاورهای گرین هم بسیار عالی و کارامد هستند.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز اگر پاور شما همین مدلیه که گفتید حتی با وجود اینکه از سری extreme می باشد ولی با اطلاعاتی که من از این پاور دیدم به احتمال خیلی زیاد با سیستم بالا اصلا جواب نمیده چون این پاور 460 وات می باشد و فقط همین کارت 4850 در حالت ماکزیمم 240 وات توان نیاز داره و در کل توان مورد نیاز سیستم شما به صورت زیر هست:

mb : 95w max

cpu : 185w max

ram : 12 * 2 = 24w max

vga : 240w max

odd + hdd : 50w max

جمعا = 594w توان مورد نیاز سیستم شما در حالت ماکزیمم می باشد که با احتساب اورکلاک و ... پاور مورد نیاز برای سیستم شما 680 وات می باشد که من پیشنهاد میکنم پاور green 680w را بگیرید ولی در کل انتخاب با شماست.

:eek:این 95 وات برای q6600 و 110 وات برای 4850 که رو سایتها نوشتن حالت مینیمم هست ؟

قیمت این پاور که گفتید چنده؟ green 680w

coolermaster 650w extrempower plus pcapچطوره اگه قیمت اینم بگید ممنون میشم:eek:

سلام ! اقا این توانی که در سایت گرین نوشته شده خیلی بالاس ! و عجیب اینه که من هر جایی در سایت های خارجی رفتم ! هیچ کدومشون توان قطعات رو اینقدر بالا نزدن و پاور فایندر هام خیلی کمتر از اینو پیشنهاد میکنن !

مثلا همین سایت کرس ایر ! قطعات ایشون رو زدم و با اینکه تیک اورکلاک اکستریم و اور گرافیک رو هم فعال کرده بودم ! ولی بازم پاورهای 450 تا 550 رو پیشنهاد کرد ! لینکشو میذارم تا خودتون هم تست کنید ! در ضمن من پیشنهاد های این سایت رو تست کردم و دیدم حتی همون حداقلش هم جواب میده ! مثلا برای یکی از دوستان که پردازنده 7400 داشت یک کارت 260 خریدیم و با پاور 535 براحتی داره کار میکنه !

در ضمن توانی که گرین مطرح کرده و بانام مکس هم گفته ! با توجه به همون اورکلاک هستش و دیگه نیازی نیست که برای اورکلاک مجدد توان رو بیشتر کنیم !

در مورد پاور های اکستریم از کولر مستر هم تا جایی که من اطلاع دارم ! مدل های موجود در ایران از انواع پلاس نبوده و در انتهای اسم و مدلشون عبارت dou دارن که با این اسم در سایت رسمی کولر مستر هیچ پاوری وجود نداره و احتمالا مخصوص ایران تولید کردن ! اضافه کنم که توان حقیقی این نوع از پاور ها هم به استناد تست و بررسی دقیق جناب مهندس عمرانی ! کمتر از توان نوشته شدشونه ! مثلا مدل 600 واتش توان حقیقیش 500 واته ! کلا پاورهای کولر مستر دارای 2 نوع هستن که یک نوع شون مرغوب و یک نوع هم معمولی که متاسفانه همون معمولیشم واسه ایران نمیاد ! و برای ما مخصوص میزنن ! البته از نوع بدش !

در ضمن در جریان باشید که شما هر چی پاور پر توان تری بردارید و هر چی وات رو بالا ببرید به سود شرکت سازنده تموم میشه ! بهمین خاطر شاید بدشون نیاد یکمی بالاتر بگن ! ( نظر شخصی ) :D

لینک پاور فایندر سایت کرس ایر اینجا رو کلیک کنید !

بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک AGP که خروجی S-Video نوع 7 پین داشته باشه چی دارید؟

اگه در کنارش خروجی DVI و Video آنالوگ هم داشته باشه خیلی خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام ! اقا این توانی که در سایت گرین نوشته شده خیلی بالاس ! و عجیب اینه که من هر جایی در سایت های خارجی رفتم ! هیچ کدومشون توان قطعات رو اینقدر بالا نزدن و پاور فایندر هام خیلی کمتر از اینو پیشنهاد میکنن !

مثلا همین سایت کرس ایر ! قطعات ایشون رو زدم و با اینکه تیک اورکلاک اکستریم و اور گرافیک رو هم فعال کرده بودم ! ولی بازم پاورهای 450 تا 550 رو پیشنهاد کرد ! لینکشو میذارم تا خودتون هم تست کنید ! در ضمن من پیشنهاد های این سایت رو تست کردم و دیدم حتی همون حداقلش هم جواب میده ! مثلا برای یکی از دوستان که پردازنده 7400 داشت یک کارت 260 خریدیم و با پاور 535 براحتی داره کار میکنه !

در ضمن توانی که گرین مطرح کرده و بانام مکس هم گفته ! با توجه به همون اورکلاک هستش و دیگه نیازی نیست که برای اورکلاک مجدد توان رو بیشتر کنیم !

در مورد پاور های اکستریم از کولر مستر هم تا جایی که من اطلاع دارم ! مدل های موجود در ایران از انواع پلاس نبوده و در انتهای اسم و مدلشون عبارت dou دارن که با این اسم در سایت رسمی کولر مستر هیچ پاوری وجود نداره و احتمالا مخصوص ایران تولید کردن ! اضافه کنم که توان حقیقی این نوع از پاور ها هم به استناد تست و بررسی دقیق جناب مهندس عمرانی ! کمتر از توان نوشته شدشونه ! مثلا مدل 600 واتش توان حقیقیش 500 واته ! کلا پاورهای کولر مستر دارای 2 نوع هستن که یک نوع شون مرغوب و یک نوع هم معمولی که متاسفانه همون معمولیشم واسه ایران نمیاد ! و برای ما مخصوص میزنن ! البته از نوع بدش !

در ضمن در جریان باشید که شما هر چی پاور پر توان تری بردارید و هر چی وات رو بالا ببرید به سود شرکت سازنده تموم میشه ! بهمین خاطر شاید بدشون نیاد یکمی بالاتر بگن !

بازنده

با سلام

1-فرامرز جان تقریبا همه ی کارشناسان کامپیوتر این عقیده رو دارند که همیشه پاور انتخابی باید بین 10 تا 15 درصد از توان واقعی قطعات بیشتر باشه.

2- همه ی پاورها دقیقا به اندازه ی همون توانی که نوشتن خروجی نمیدن و کلا توان موثر (EFFICIENCNY) رو برای همین بر روی پاور ها درج میکنند که اکثر پاورها دارای توان موثر 85 الی 87 در صد می باشند.

3-مثلا همین دوست شما که برای سی پی یو 7400 و گرافیک GTX 260 پاور 535 وات گرین رو انتخاب کردند باید به نکات زیر هم توجه می کرد:

اولا اگر فرضا دوست شما بخواد یک رم دیگه با یک هارد دیگه اضافه کنه یا گرافیک رو تغییر بده 100 درصد به مشکل بر میخوره و دوباره برای یک رم و هارد اضافه یا یک گرافیک باید پاور رو عوض کنه.

دوما این نظر هم وجود که همه پاورها چه جنس مرغوب و چه جنس نامرغوب و کلا همه ی قطعات کارکردشون در ماه اول با شش ماه بعد یا یک سال بعد زمین تا آسمون فرق میکنه و 100 درصد همون کارایی ماههای اول رو در یک سال بعد از اون ندارند و اونوقت هست که همین پاوری که شما می گید به راحتی کار میکنه دیگه به این راحتی ها کار نمیکنه.

سوما شما به ایشون بگید سی پی یو و گرافیک رو اورکلاک کنند ببینند باز هم به این راحتی کار میکنه اون هم اورکلاکهای سنگین بعید میدونم که این پاور دوام بیاره.

در آخر شما دارید یک سی پی یو دو هسته ای 45 نانومتری رو با یک سی پی یو چهار هسته ای 65 نانومتری با توان بالا مقایسه می کنید والا اینا حداقل 40 تا 50 وات در حالت ماکزیمم با هم تفاوت دارند در ضمن این گرافیک GTX 260 هم آنچنان توان بالایی نمی خواد و تقریبا از لحاظ توان مصرفی با 4850 برابره.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون.

من تا حالا فکر میکردم که چون کمی از 295 ضعیفتره، پس باید ارزون تر باشه.

اگه میشه که قیمت 295 رو هم بدید. حتی اگر دقیق نداشتید، حدودی هم بگید.

سلام دوست من

نظر من هم 295 است چون از فیزیک هم به خوبی پشتبانی می کنه

الان قیمت جهانی این کارت ببین 589 تا 519 دلار است ( برد ها مختلف )

فکر کنم اگر ایران بیاید ببین 700 تا 620 قیمتش باشه

این صفحه رو ببینید

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&Description=gtx295&bop=And&Pagesize=100

با تشکر

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک AGP که خروجی S-Video نوع 7 پین داشته باشه چی دارید؟

اگه در کنارش خروجی DVI و Video آنالوگ هم داشته باشه خیلی خیلی بهتره.

الان در حال حاضر اینرو موجود دارم :

XFX 6200 512 DDR2 هستش 75 تومان . خروجی S-Video داره DVIو Video هم داره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

اخرین قیمت ایت قطعات رو میخواستم :

Cpu : Intel E7300

MB: Asus P5KPL 1600

VGA: XFX GeForce 9600 gso 768 mb ddr 2

RAM : Patriot 1gb ddr2

HDD: Hitachi 320gb sata 2

قیمت این کارت هم ( با هر بردی ) اگه بدید ممنون میشم :

Geforce 9600 gt 512mb ddr3

یک سوال هم داشتم

تا یکی دو هفته دیگه امکان داره قطعات ارزون بشن ؟

اگه اره حدودا چند درصد ؟

مثلا چند قطعه که الان 400 میدن ممکنه 350 بشه ؟

قیمتها رو توی پیغام خصوصی که داده بودید گذاشتم و 9600GT الان برند زوتاک موجوده 138 تومان

در مورد ارزونتر شدن قیمتها هیچ وقت قیمتها اینقدر پایین نمیاد مثلا بین 2000 تومان تا 5000 تومان البته بستگی به کالاها هم داره که چی باشه .

سلام . قیمت 4870x2 چنده؟

حدودا باید 600 تومان باشه

Main asus p5ql-e chande?

Power green 580 watt chande?

Vga en9500gt top/di/512m asus chande?

Main asus p5ql-e chande? = خیلی کمه توی بازار حدودا 118 تومان بوده

Power green 580 watt chande? = 84 تومان

Vga en9500gt top/di/512m asus chande? = موجود نیستش و به جاش 4670 پیشنهاد میشه که قویتره

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

نظر من هم 295 است چون از فیزیک هم به خوبی پشتبانی می کنه

الان قیمت جهانی این کارت ببین 589 تا 519 دلار است ( برد ها مختلف )

فکر کنم اگر ایران بیاید ببین 700 تا 620 قیمتش باشه

این صفحه رو ببینید

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&Description=gtx295&bop=And&Pagesize=100

با تشکر

با سلام

دوست عزیز این کارت خیلی وقته وارد شده (قبل از عید) در ضمن به پست 1712 هم یک نگاهی بندازید.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز این کارت خیلی وقته وارد شده (قبل از عید) در ضمن به پست 1712 هم یک نگاهی بندازید.

بلی 295GTX اسفندماه وارد ایران شد.من از اقای حسینی عزیز همینجا یه انتقاد دارم.میدونم به احتمال 90درصد این پستمو میخونید.عزیز شما تو سایت فروشگاهتون بعضی مدل ها وبعضی برندها جاشون بدجور خالیه تا چند روز پیش جای مین های بایواستار واقعا خالی بود.اما چیزی که الان حس میشه نبود مدل های رد بالای گرافیک انویدیا هست.

مانند 9800GX2 یا 280GTX یا 285GTX یا 295GTX و برای مثال شما فقط یه دونه 280GTX گذاشتید اونم از برند Zotac .و در قسمت کارت های ATI هم اصلا کارت نام اشنای 4870X2 دیده نمیشه.لطفا اینارو اضافه کنید.

یا درقسمت مادربورد جای خالیه مادربورد های فاکسکان خالیه.

لینک به دیدگاه

رضا جان من میبینم الان شما چندروزه معطل یه قیمت 295gtx هستی.خوب پسر خوب یه زنگ به اقا حسینی بزن سریع جوابتو میگیری دیگه تازه اگه خودشم نبود همکاراش قیمت میدن بهت بفرما 02188947927

لینک به دیدگاه

قیمت این سی پی یو خیلی نوسان داره موندم بخرم یا فعلا واسم ببینم چی میشه نظر شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

اقا اینا چنده؟

main asus p5ql-e

vga ati 4670 512

cpu intel core 2 dou e7400

ram 4gb dual chanel bass 800

power 530 freen

hard 320 sata

حدودی میخواستم.

لینک به دیدگاه

اقا اینا چنده؟

main asus p5ql-e

vga ati 4670 512

cpu intel core 2 dou e7400

ram 4gb dual chanel bass 800

power 530 freen

hard 320 sata

حدودی میخواستم.

مادربوردت کمیابه من قیمت ندارم

e7400=114tooman

VGA ASUS4670=105

Ram:2*2GB Patriut 800=45Tooman

Power:Green 535A=54Tooman

Hard500SATA2=65Tooman

لینک به دیدگاه

بازنده

سلام دوست من ! فکر کنم من نتونستم منظورمو درست بیان کنم ! ببینید من با هیچ یک از مطالبی که گفتید مخالف نبوده و کاملا موافقم و همه رو هم میدونم ! من گفته های شما رو با رنگ مشکی و پاسخمو با رنگ ابی مینویسم ! !

با سلام

1-فرامرز جان تقریبا همه ی کارشناسان کامپیوتر این عقیده رو دارند که همیشه پاور انتخابی باید بین 10 تا 15 درصد از توان واقعی قطعات بیشتر باشه.

درسته ولی منظورتونو نفهمیدم که چرا اینو اشاره کردید ؟

2- همه ی پاورها دقیقا به اندازه ی همون توانی که نوشتن خروجی نمیدن و کلا توان موثر (efficiencny) رو برای همین بر روی پاور ها درج میکنند که اکثر پاورها دارای توان موثر 85 الی 87 در صد می باشند.

اینم درسته ولی بازم نفهمیدم اینار و در جواب کدوم قسمت عرایض حقیر گفتید !

3-مثلا همین دوست شما که برای سی پی یو 7400 و گرافیک gtx 260 پاور 535 وات گرین رو انتخاب کردند باید به نکات زیر هم توجه می کرد:

اولا اگر فرضا دوست شما بخواد یک رم دیگه با یک هارد دیگه اضافه کنه یا گرافیک رو تغییر بده 100 درصد به مشکل بر میخوره و دوباره برای یک رم و هارد اضافه یا یک گرافیک باید پاور رو عوض کنه.

دوما این نظر هم وجود که همه پاورها چه جنس مرغوب و چه جنس نامرغوب و کلا همه ی قطعات کارکردشون در ماه اول با شش ماه بعد یا یک سال بعد زمین تا آسمون فرق میکنه و 100 درصد همون کارایی ماههای اول رو در یک سال بعد از اون ندارند و اونوقت هست که همین پاوری که شما می گید به راحتی کار میکنه دیگه به این راحتی ها کار نمیکنه.

سوما شما به ایشون بگید سی پی یو و گرافیک رو اورکلاک کنند ببینند باز هم به این راحتی کار میکنه اون هم اورکلاکهای سنگین بعید میدونم که این پاور دوام بیاره.

من کاملا با صحبت های شما موافقم ولی شما یک نکته رو فکر کنم اشتباها متوجه شدید ! این دوستی که من حرفشو زدم پاور رو جدید نخریدن و از قبل داشتن ! و الا همه میدونن که باید بالاتر گرفته بشه یا ....

و منظور من از بیان این مورد در اثبات درستی پیشنهادات پاور فایندر ها بود ! نه اینکه بگم کار درستیه یا ....

در آخر شما دارید یک سی پی یو دو هسته ای 45 نانومتری رو با یک سی پی یو چهار هسته ای 65 نانومتری با توان بالا مقایسه می کنید والا اینا حداقل 40 تا 50 وات در حالت ماکزیمم با هم تفاوت دارند در ضمن این گرافیک gtx 260 هم آنچنان توان بالایی نمی خواد و تقریبا از لحاظ توان مصرفی با 4850 برابره.

بازم نمیدونم شما چرا اینارو بهم ربط دادید ! من کی بین این 2 تا مقایسه کردم ! خدایی الان کسی هست که نتونه بین یک پردازنده 2 هسته ای 45 نانومتری و یک 4 هسته ایه 65 نانومتری تفاوت قائل نشه ؟ دستتون درد نکنه !در مورد برابر بودن تحداکثر توان مصرفی یک 260 برابر با 255 وات و4850 هم 240 وات ذکر شده ! خب اینا همش درست ولی مگه من بین 260 توان مصرفی 260 و 4850 مقایسه ای انجام دادم ؟ من فکر کنم شما از همون قسمت اول عرایض من برداشت اشتباهی داشتید ! چون تنها دلیل مطرح کردن جریان دوستم برای اثبات درستی پاور فایندر ها بود ! نه هیچ چیزه دیگه ای ! ولی فکرکنم شما تمام پاسخ هاتون رو با فرض مقایسه من بین این 2 کارت و ... انجام دادید !

دوست من ضمن تشکر از پاسخ تون ! با اینکه از پاسخ کامل تون خیلی استفاده کردم ولی هیچ یک از پاسخ های شما به عرایض حقیر هیچ ارتباطی نداشتند و من هر چقدر سعی کردم نتونستم رابطه ای پیدا کنم ! امیدوارم منظورمو درست بیان کرده باشم و خدایناکرده باعث ناراحتی یا دلگیری نشم ! به هر حال از اینکه عرایض حقیر رو قابل دونستید و پاسخ دادید ازتون قدر دانی میکنم !

کوچیک شما / بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

قیمت p5q3 اسوس چنده ؟ و قیمت پاور کولر مستر 600 اکتیو ؟

با تشکر.

با سلام :

p5q3= 150

coolermaster m620 realpowerpro = 120

اینارو حدودی زدم بازم اگه دوستان قیمت دارن بگن . :D

لینک به دیدگاه

بلی 295gtx اسفندماه وارد ایران شد.من از اقای حسینی عزیز همینجا یه انتقاد دارم.میدونم به احتمال 90درصد این پستمو میخونید.عزیز شما تو سایت فروشگاهتون بعضی مدل ها وبعضی برندها جاشون بدجور خالیه تا چند روز پیش جای مین های بایواستار واقعا خالی بود.اما چیزی که الان حس میشه نبود مدل های رد بالای گرافیک انویدیا هست.

مانند 9800gx2 یا 280gtx یا 285gtx یا 295gtx و برای مثال شما فقط یه دونه 280gtx گذاشتید اونم از برند zotac .و در قسمت کارت های ati هم اصلا کارت نام اشنای 4870x2 دیده نمیشه.لطفا اینارو اضافه کنید.

یا درقسمت مادربورد جای خالیه مادربورد های فاکسکان خالیه.

درود

دوست گلم من تزم اینه که زیاد سایت رو شلوغش نکنم و تا جایی که میتونم به روزش کنم کالا بگذارم چون تا همینجا که کالای زیادی توی سایت نگذاشتیم مشکل داریم چه برسه بیتشر کالا بگذاریم .

خوب هر فروشگاهی سیاست کاریه خودشو داره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...