رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

اقا حسینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

ep45-ud3r v1.1=144???????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????

اینجوری گفتین شک کردم و ورژنشو باید بپرسم

سلام

اگه ميشه قيمت geforce 260 core 216 رو بگيد!

حدودا 310 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام.

قیمت یه هارد 750 گیگ از برند Western Digital با 32 Buffer می خواستم.

توی سایتش فقط سه مدل Caviar Black/Cavir Blue/Caviar Green کدوم یکی واسه گیم و کارهای سنگین تر بهتره؟ (مگه مدل های دیگه هم نداشت؟ چرا توی سایت این سه مدل هست؟ :confused:

لطفا قیمتی که می گید مدلش رو هم بگید.

با تشکر.

الان 750 فقط samsung F1 هستش حدودا 99 تومان

لینک به دیدگاه

قیمت این دو قلم رو لطف بفرمایید.

AMD Phenom II X3 720 Black Edition

ECS A790GXM-A

و خودتون موجود دارید.

لینک به دیدگاه

الان مدل ep45 ud3r هستش حدودا 144 تومان و رم هم 23500 تومان شده

این gigabyte - ep45-dq6 باید خیلی گرونتر از ep45 ud3r باشه فک کنم حداقل 300 تومن باشه!

لینک به دیدگاه

اینجوری گفتین شک کردم و ورژنشو باید بپرسم

اره عزیز دل.اون ورژن 1.00 هست که یادمه ارزون بود ولی فکر کنم توبازار 180باشه ولی کمیاب هم هست یه سوال کن چون خودم عاشق 1.1 هستم چون اصلاحاتی توش انجام شده که خیلی سریعتر کرده مین رو و کنترلر ولتاژ رمش هم فیکس شده

لینک به دیدگاه

قیمت این دو قلم رو لطف بفرمایید.

AMD Phenom II X3 720 Black Edition

ECS A790GXM-A

و خودتون موجود دارید.

درود

حدودی قیمتها رو میگم :

AMD Phenom II X3 720 Black Edition = 168

ECS A790GXM-A = الابت سراغ ندارم ولی بایوستار قیمتش حدودا 105 تومانه

لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی .

corsair dominator 4gb 2x2 1066 + fan قیمتش چنده ؟؟

رمهای تیم کی میرسه باس 1200 و قیمت حدودی هم بگید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

آقا سعيد ببخشيد ورژنشو نگفتم .

منظورم ورژن 1.1 بود .

متاسفانه موجود ندارم و دیروز اخریشو فاکتور کردم و من اشتباه کرده بودم ورژنش 1.1 نبودش :confused:

درود به آقای حسینی .

corsair dominator 4gb 2x2 1066 + fan قیمتش چنده ؟؟

رمهای تیم کی میرسه باس 1200 و قیمت حدودی هم بگید ممنون میشم .

رضا جان تازه ما امروز سفارشمونو گذاشتیم و تا 10 روز طول میکشه البته خبرشو اینجا میدم الان دومینتور 1066 با فنش 145 تومان باید باشه

لینک به دیدگاه

سلام

آقای حسینی sapphire 4850x2 چنده ؟ خبر ندارید فونیران کی 4890 سافایر رو وارد میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام! آقای دومینیتور تا اونجایی که من یادم هستش شما قصد خرید 4890 رو داشتید! بهتون توصیه میکنم همون رو بخرید چون من هم مثل شما میخواستم 4850 x2 که طرف های ما هم قیمت Asus 4890 Top هستش بخرم ولی دیدم اکثرا با این گرافیک مشکل داشتند از طرفی مثرف بسیار بالایی داره و قدرتوش رو توی رزولیشن های بالا نشون میده!

فقط هم این کارت رو برند سافایر تولید میکنه!

لینک به دیدگاه

سلام! آقای دومینیتور تا اونجایی که من یادم هستش شما قصد خرید 4890 رو داشتید! بهتون توصیه میکنم همون رو بخرید چون من هم مثل شما میخواستم 4850 x2 که طرف های ما هم قیمت Asus 4890 Top هستش بخرم ولی دیدم اکثرا با این گرافیک مشکل داشتند از طرفی مثرف بسیار بالایی داره و قدرتوش رو توی رزولیشن های بالا نشون میده!

فقط هم این کارت رو برند سافایر تولید میکنه!

سلام

ممنون آرمان جان با شما کاملا موافقم اونقدرها کارت جالبی هم نیست اگر این کارت رو از نزدیک دیده باشید طول بردش حتی از 4870x2 بیشتره که خیلی این برام عجیب بود و منتظر 4890 میمونم و یا سافایر میگیرم یا ایسوس چون این دو در اورکلاک هم بهتر از دیگر برندها بودند شما خبر نداری فونیران کی وارد میکنه؟

لینک به دیدگاه

به زودی وارد میشه! باید با phenom II 810.... وارد شده باشه!

راستی 4890 Asus Top رو دیدی؟! 15 درصد قویتر از 4890 های معمولی هستش!

لینک به دیدگاه

به زودی وارد میشه! باید با phenom ii 810.... وارد شده باشه!

راستی 4890 asus top رو دیدی؟! 15 درصد قویتر از 4890 های معمولی هستش!

خوب آرمان جان اگر بخوام صبر کنم تا سری های اورکلاک شده بیاد خیلی طول میکشه بالاخره هر شرکتی تغییراتی رو در کارتهای خودش میده ولی خوب طول میکشه تا وارد ایران بشه که من هم اصلا حوصله صبر کردم ندارم خدا کنه تا یکی دو هفته دیگه بیاد.

ممنون.

لینک به دیدگاه

مدل های اورکلاک شده با همون 4890 معمول باید وارد بشه ! حالا من زیاد به بازار ایران وارد نیستم.

4890 x2 هم که تولیدش تکذیب شد!

:->منم دقیقا دو هفته و 3 روز دیگه! بر میگردم ! همون روزی که برسم سیستمو جمع میکنم! :confused: با اینکه 12 ساعت تو هواپیما بودم! =D>

با تشکر!.

لینک به دیدگاه

مدل های اورکلاک شده با همون 4890 معمول باید وارد بشه ! حالا من زیاد به بازار ایران وارد نیستم.

4890 x2 هم که تولیدش تکذیب شد!

:->منم دقیقا دو هفته و 3 روز دیگه! بر میگردم ! همون روزی که برسم سیستمو جمع میکنم! :confused: با اینکه 12 ساعت تو هواپیما بودم! =d>

با تشکر!.

خوب من که از خدامه سریهای اورکلاک شده هم زودتر بیاد ولی خوب مشکل اینجاست شما اونور آبی و خبر از بازار ایران نداری البته خوب تا ایران بخواد خریدش رو انجام بده و برسه کمی هم طول میکشه و باید منتظر بود :eek:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یک مدل کارت 4890 برای اورکلاک دیدم

که تا مموری 4800 و جی پی یو تا 900 اور کرده بودن

فکر کنم پهنایی باند شوده بود 151 گیگ

من به اقایی دومنیتور gtx275 و همچنین gtx285 رو پیشنهاد می دم ( در بعضی موارد gtx275 از gtx 285 بالاتر بوده)

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من به اقایی دومنیتور gtx275 و همچنین gtx285 رو پیشنهاد می دم ( در بعضی موارد gtx275 از gtx 285 بالاتر بوده)

با تشکر

سلام ! سینا جان در کل این سری 4890 اورکلاک بسیار عالی دارند و بهترین انتخابه و در مورد کارتهای انویدیا هم قبلا گفتم اگر GTX280 قیمتش با 4890 هم یکی باشه من همون 4890 رو میگیرم به هیچ وجه سمت انویدیا نمیرم :confused:

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با تشکر

سلام! در واقع این gtx275 از 4890 ضعیف تر و از 4870 قویتر هستش.

Gtx285>4890>gtx275>4870

لینک به دیدگاه

سلام ! سینا جان در کل این سری 4890 اورکلاک بسیار عالی دارند و بهترین انتخابه و در مورد کارتهای انویدیا هم قبلا گفتم اگر GTX280 قیمتش با 4890 هم یکی باشه من همون 4890 رو میگیرم به هیچ وجه سمت انویدیا نمیرم :confused:

تشکر.

سلام دوست من

این تست ها رو هم ببین در حالت اورکلاک و خارج اورکلاک کارت 4890 ( اورکلاک 4800 و جی پی یو 1000)

کلی تست از این کارت در اون حالت اورکلاک و خارج از اورکلاک تویه بازی گرفتن ببینشون

http://xbitlabs.com/articles/video/display/radeon-hd4890_8.html#sect1

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب حسینی

قیمت گرافیک 9600 gso با 384 مگ رم gddr3 رو میخواستم. برندش خیلی مهم نیست. هر چه ارزانتر بهتر.:D

و همینطور Radeon 4670 با 512 مگ رم GDDR3 . این هم هر چه ارزانتر بهتر.

سپاس فراوان.

ویرایش شده توسط vscoder
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...