رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

آیا در کشور فقط گرافیک ati 4770 برند his وجود داره؟

اگر برند های دیگری هست قیمتش چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

یه بنده خدایی به من گفته که قیمت کارت 4870 با رم 1 گیگ تویه بازار الان 195 تومان است برد کلوب ( به تازگی وارد شود )

ایا چنین چیزی صحت داره

و هچنین به من گفتن که برد ای وی جی الان 260 قیمتش 270 و همچنین سافر 4870 قیمتش 220 تومان است( البته دیروز گفتش)

می تونی راهنمایی بفرمایید

با تشکر

سینا جان حرفش به دور از ذهن نیستش . ولی در مورد 260 evga به نظر من با این قیمت ارزش خرید نداره چون 4890 الان میتونم با همین مارک کلاب 275 تومان بدم . خودتون میدونید اکثر برندها مثل همن و فقط اگر اور شده باشن و یا فن خاصی داشته باشن میشه روشون بیشتر حساب کرد اون هم به اندازه افزایش کیفیت قیمت باید بالاتر بره . همین .

لینک به دیدگاه

آقا سعید فقط این مودم با بردی که بهم دادین سازگار هست دیگه ؟ و دیگه اینکه ویندوزهای 64 بیتی اینو می شناسن ؟

در مورد اون tv box هم می خوام به crt وصلش کنم... می خوام دورو بر 20 تومن باشه....

این مودم با بردتون سازگاره ولی در مورد ویندوز 64 بیت تظمینی نمیکنم .

این باکسها رو نمیشه به CRT وصل کرد . حالا شما برای بهتر شدن کار میتونید از TV card USB استفاده کنید . حدودا 38 تومانه . که این موقع سیستمتون روشن میممنونه .

سعید جان یه سوال دیگه خدا کنه تا فردا صبح جواب بدی چون اینم می خوام...

DVD RW Liteon 22X SATA

این دی وی دی 9 رو هم ساپورت می کنه ؟

این DVD RW هم موجوده و فق اینرو به همه دوستان بگم که این DVD RW های جدید جعبه نداره . 9 هم رایت میکنه .

آیا در کشور فقط گرافیک ati 4770 برند his وجود داره؟

اگر برند های دیگری هست قیمتش چقدر هست؟

علی جان حالا دیگه اینه 4770 HIS هم توی کشور وجود نداره تموم شد عزیز . @};-

جناب حسینی عزیز از کارتهای bfg خبری نشد؟ قیمتهاش معلوم هست؟

دست رو دلم نگذار خونه . اگر خدا بخواد تا چند روز دیگه ترخیص میشه الان کالا توی گمرکه .

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون اقایی حسینی

ادم همیشه باید از ادم ها مورد اطمینان و قیمت بدست بازار راهنمایی بگیریه @};-

با تشکر بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

g15 رو بهم 225 تومان قیمت دادن نمیودنم قیمتش خوبه یا نه یه جا بیشتر نپرسیدم .

مدل microsoft sidewinder x6 keyboa رو هم دارم 105 تومان

سلام آقای حسینی جی 15 رو قیمتشو مطمئن هستید؟؟؟؟ من تا 3 ماه پیش 95 قیمت داشتم اگه میشه یک باره دیگه قیمتشو بگید ممنونتون می شم جی 15 و جی 19

سلام ! بنظر من هم یه اشتباهی شده ! برای قیمت جی 15 ، یا اون 225 تومن اشتباه شده و منظور 125 تومن بوده و یا اینکه این 225 تومن مربوط به قیمت جی 19 ست !

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی جی 15 رو قیمتشو مطمئن هستید؟؟؟؟ من تا 3 ماه پیش 95 قیمت داشتم اگه میشه یک باره دیگه قیمتشو بگید ممنونتون می شم جی 15 و جی 19

سلام ! بنظر من هم یه اشتباهی شده ! برای قیمت جی 15 ، یا اون 225 تومن اشتباه شده و منظور 125 تومن بوده و یا اینکه این 225 تومن مربوط به قیمت جی 19 ست !

درود

فرامرز جان پرسیدم الان 120 تومانه این کیبرد .

لینک به دیدگاه

اقای حسینی من راستش تو این موضوع تخصص ندارم برای همین دارم از شما سوال میکنم که به نظر شما چه برندی بخرم؟

بعد به نظر شما اکسترنال بخرم یا اینترنال چون من مسافرت زیاد میرم اما کامپوترم دسکتاب هست

برای همین فکر کردم که اگر یه هارد اکسترنال بخرم میتونم در مواقع مسافرت به لپ تاب خانواده وصل کنم و از اطلاعات کامپوتر خودم روی لپ تاب دیگران استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی چرا قیمت این فلش افزایش پیدا کرده 16 گیگ [213b98b041ef444f999e41f1a248e3f1fusion_plus_II-16G-3.jpgteam

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز دستتون در د نکنه یه سوال دیگه هم داشتم بین جی 15 و microsoft SideWinder X6 Keyboard کدوماش از نظر شما برتره از همه نظر اگه میشه چند تا عکس بیشتر هم از microsoft SideWinder X6 Keyboard بگذارید من منتظر جواب شما عزیز هستم با تشکر .: o و آیا کیبورد مایکروسافت دگمه هاش مثل جی 15 روشن می شوند یا فقط کنار دگمه ها مرسی

ویرایش شده توسط mohsen.haftom
لینک به دیدگاه

اقای حسینی اینو دارید قیمتم بزاریدDVD RW Liteon 24X SATA

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

لطفا قيمت cpu intel C2Q q9550 را اعلام بفرماييد.

وضعيت قطعه مذكور در بازار چطور هست؟ ظاهرا چند وقتي است دربازار كمياب شده؟@};- كي به قيمت واقعي خودش مي رسد؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی هارد وسترن 500گیگ الان تهران موجود هست چند مگبافر هست 16 یا 32 واینکه از کدوم سری هست 'green,black ,blue واینکه باگارانتی کجاست و قیمت چقدر هست پیام خصوصی رو که جواب ندادید

لینک به دیدگاه

اقای حسینی من راستش تو این موضوع تخصص ندارم برای همین دارم از شما سوال میکنم که به نظر شما چه برندی بخرم؟

بعد به نظر شما اکسترنال بخرم یا اینترنال چون من مسافرت زیاد میرم اما کامپوترم دسکتاب هست

برای همین فکر کردم که اگر یه هارد اکسترنال بخرم میتونم در مواقع مسافرت به لپ تاب خانواده وصل کنم و از اطلاعات کامپوتر خودم روی لپ تاب دیگران استفاده کنم؟

درود

دوست گل و ماهم .

1- اول اینکه شما برای اینکه مسافرت میری و احتیاج به جابجایی هارد داری باید هارد اکسترنال بخری .

2 - هاردهای اکسترنال دو مدل دارن 2.5 اینچ و 3.5 اینچ

3- هاردهای 2.5 اینچ کوچیکتر هستن و مستقیما به سیستم وصل میشن و برقشون رو از usb میگیرن ولی هاردهای 3.5 اینچ اداپتور میخورن و انرژی شون رو توسط اداپتور متصل به پری برق میگرن و بزرگتر هستن .

4 - قیمت هاردهای 2.5 اینچ بیشتره و توی ایران بیشتر 500 گیگ موجود نیستش مثلا 500 گیگ 2.5 اینچ حدودا 104000 تومانه ولی 500 گیگ 3.5اینچ حدودا 70000 تومانه .

حالا تصمیم با شما

لینک به دیدگاه

اقای حسینی چرا قیمت این فلش افزایش پیدا کرده 16 گیگ [213b98b041ef444f999e41f1a248e3f1fusion_plus_ii-16g-3.jpgteam

کوروش جان نگران نباش .قیمت فلشها برای دوستان فروم همون قیمت سابقه .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز دستتون در د نکنه یه سوال دیگه هم داشتم بین جی 15 و microsoft sidewinder x6 keyboard کدوماش از نظر شما برتره از همه نظر اگه میشه چند تا عکس بیشتر هم از microsoft sidewinder x6 keyboard بگذارید من منتظر جواب شما عزیز هستم با تشکر .: O و آیا کیبورد مایکروسافت دگمه هاش مثل جی 15 روشن می شوند یا فقط کنار دگمه ها مرسی

درود

محسن جان چون من دقیقا این دو تا مدل رو بررسی نکردم متاسفانه نمیتونم مطلب و نظر دقیقی به شما ارائه بدم و نمیخوام بازاری بازی براتون در بیارم از اینرو شما یه بررسی توی سایتهای ایرانی و خارجی بکنید و یا به سایتهای خودشون مراجعه کنید بهتره عزیز .

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

لطفا قيمت cpu intel c2q q9550 را اعلام بفرماييد.

وضعيت قطعه مذكور در بازار چطور هست؟ ظاهرا چند وقتي است دربازار كمياب شده؟ كي به قيمت واقعي خودش مي رسد؟

حسینجان به فروم خودتون خوش اومدید . این کالا کم شهد بود ولی الان موجوده و من میتونم حدودا 240 تقدیمتون کنم .

اقای حسینی هارد وسترن 500گیگ الان تهران موجود هست چند مگبافر هست 16 یا 32 واینکه از کدوم سری هست 'green,black ,blue واینکه باگارانتی کجاست و قیمت چقدر هست پیام خصوصی رو که جواب ندادید

الان وسترن مدل گرینش هستش توی بازار ولی قیمتش 59500 تومانه چون کمه این قیمته .و 32 مگ بافر هستش .

اقای حسینی اینو دارید قیمتم بزاریدdvd rw liteon 24x sata

کوروش جان در کل کمبود dvd rw توی بازار داره احساس میشه از اینرو اونهایی که مثل همین مدل فروش بیشتری داشتن قیمتشون افزایش داشته و به 29000 تومان رسیدن .

لینک به دیدگاه

اقای حسینی وسترن 500 گیگ الان با کدوم گارانتی تو بازار موجود هست و کدوم فروشگاه الان وسترن رو موجود داره لطفا ادرس وشمارش رو به من بدید ممنون میشم

ویرایش شده توسط rrtt
لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

ببخشید می تونید بگیید که سرنوشت برد bfg چی شود@};-

اقایی حسینی قیمت BFG GTX260oc قیمت چنده ( حدود بگید )

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی قیمت این کارت رو میخواستم و شما دارید از اینا یا نه

PlusTV Analog Lite PCI

imgD1.jpg

لینک به دیدگاه

وسترن 500 گیگ الان با کدوم گارانتی تو بازار موجود هست

با گارانتیه سارگار ارقامه خودم موجود دارم

لینک به دیدگاه

اقای حسینی اگر میتونین یه لیستی از هاردهای موجود در فروشگاه بزارین

من رفتم توی فروشگاه (صفحه اول) قسمت هارد خالی بود

حالا به نظر شما از اون دو تا هارد که گفتین(2.5 و 3.5) کدوم سرعت و امکاناتش بیشتره(چون اندازه هارد خیلی برام مهم نیست از لحاظ برق مستقیم هم مشکلی ندارم)

در اخر شما کدومو برای من پیشنهاد میکنین؟

من از یکی پرسیدم گفت که سرعت اکسترنال کمتره یه کم؟

و در اخر شما از این هارد دارین؟ به نظرتون چه جوریه؟ چون اگر داشته باشین میخوام؟

http://www.digikala.com/Reviews/Computers/Details.asp?PId=CA-HDD-WD-EX-MyBook-Ess-1T

ببخشید خیلی زحمت دادم

ویرایش شده توسط black_rose
لینک به دیدگاه

ببخشید اگه میشه قیمت هاردهای اکسترنال از یه برند خوب رو بدید . مثلا 80 یا 160

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

ببخشید می تونید بگیید که سرنوشت برد bfg چی شود@};-

اقایی حسینی قیمت bfg gtx260oc قیمت چنده ( حدود بگید )

با تشکر

سینا جان اینی که داره میاد oc2 هستش و قیمتش حدودا 250 تومان حالا چند تومان بالا یا پایینتر

اقای حسینی قیمت این کارت رو میخواستم و شما دارید از اینا یا نه

plustv analog lite pci

نه متاسفانه اینرو سراغ ندارم ولی اینرو یه جایی دیده بودم ولی نمیدونم کجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...