رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

ممنونم از این پاسخ بنده ی حقیر دادین :(

تشکر میکنم (:(

متاسفانه این مدل رو پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

Intel Core 2 Duo E8400 - 3.0GHz

main = TP43 A7 , TP45 HP

VGA = sapphire 4850 , msi 4850 , his 4850

Ram = crucial 4 gig 800

Power green 535 w

با تشکر .

حدودا قیمتها به شرح زیره :

Intel Core 2 Duo E8400 - 3.0GHz = 190

main = TP43 A7 = 80000

, TP45 HP= فعلا نیستش

VGA = sapphire 4850 , msi 4850 , his 4850 = 4850 الان فکر کنم موشکین موجوده 140 تومان

Ram = crucial 4 gig 800 = 75 تومان

Power green 535 w = 58 تومان

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی .

قیمت هارد های اکسترنال 1 ترابایت مکستور و سیگیت رو میخواستم

مرسی

حدودا 99 تومان

لینک به دیدگاه

gigabye ep45-ud3l

gigabyte ep43-ud3l

asus p5q

vga:

Spaphire 4850 1gb

zotac 250 gts 1gb

الان چیپ p43 فقط مدل p43 ud3l موجوده که قیمتش حدودا 111 تومانه

گراقیک هم مدل 250 gts گیگا حدوا 180 تومانه

لینک به دیدگاه

اقای حسینی 4850 چی موجوده؟

لطفا قیمت ep45-ud3r هم اگه با سایت فرق داره بنویسید.ممنون

ویرایش شده توسط extra
لینک به دیدگاه

اقای حسینی 4850 چی موجوده؟

لطفا قیمت ep45-ud3r هم اگه با سایت فرق داره بنویسید.ممنون

4850 سافایر 1 گیگ موجوده قیمت حدودا 170 تومان

ep45-ud3r کم شده توی بازار حدودا 148 تومان

لینک به دیدگاه

اقای حسینی من انتخاب کردم.فقط تو رم باس 800 موندم .4 گیگ می خوام.geil.ocz هیچی نیست الان؟2*2gb

لینک به دیدگاه

با سلام

CPU = E8400 , 8500

CPU = phenom x3 720 BE

Main = MSI K9A2 AM2 790

VGA = 4870 , 9800 GT DDR3

ویرایش شده توسط m_dj133
لینک به دیدگاه

سلام.

تو رنج 170 تومن بین کارتهای سری 4000 ATI چی و Geforce چی پیشنهاد میکنید ؟

اگه ممکنه به ترتیب قدرت بگید ؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام.

تو رنج 170 تومن بین کارتهای سری 4000 ATI چی و Geforce چی پیشنهاد میکنید ؟

اگه ممکنه به ترتیب قدرت بگید ؟

ممنون.

اینجا جاش نیست واز تایپیک مشورت برای قطعات استفاده کنید.

http://lioncomputer.ir/forum/forumdisplay.php?f=20

لینک به دیدگاه

CPU = phenom AM3 x2 550 3.1 GHZ

Main = giga byte-MA770T-UD3

VGA = CLUB - ATI RADEON HD 4870 - 1GB

MSI - ATI RADEON R4870 - 1GB

با تشکر .

ویرایش شده توسط dost
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم راهنماییم کنید:

میخوام برای کامپیوتر خونه Ram DDR1 400x 1GB بخرم.. میگن kingstone های توی بازار اکثرا Remark هستند و تقلبی!! خیلی ها به من UMax یا Transcend و .... رو به من پیشنهاد دادن ولی بعضی ها میگن نه اینها خوب نیستن و ...!!!!

واقعا گیج شدم . لطفا راهنماییم کنید کدوم مدل رو تایید میکنید ؟؟؟ چطور بدونم اصل هستند ؟؟ با کدوم گارانتی بگیرم بهتره ؟؟

قیمتش چنده ؟؟

ممنون میشم.

کامپیوترم AMD Athlon 64 3400+ : 0

سامان

لینک به دیدگاه

میخوام برای کامپیوتر خونه ram ddr1 400x 1gb بخرم.. میگن kingstone های توی بازار اکثرا remark هستند و تقلبی!! خیلی ها به من umax یا transcend و .... رو به من پیشنهاد دادن ولی بعضی ها میگن نه اینها خوب نیستن و ...!!!!

واقعا گیج شدم . لطفا راهنماییم کنید کدوم مدل رو تایید میکنید ؟؟؟ چطور بدونم اصل هستند ؟؟ با کدوم گارانتی بگیرم بهتره ؟؟

قیمتش چنده ؟؟

ممنون میشم.

کامپیوترم amd athlon 64 3400+ : 0

سامان

با گارانتی معتبر بخرید

لینک به دیدگاه

آقای حسینی امروز واقعا قیمت قطعات گرون شده یا به من اینجوری قیمت میدن ؟

CPU Q9550 = 248.000 Toman

VGA gtx 260 = 250.000 Toman

قیمت واقعیشون چنده ؟

صبر کنم بعد از عید فطر قیمت بگیرم یا اینکه فرقی نداره ؟

تازه میگفتن 9550 خیلی کم شده تو بازار .

نمیدونم والاه .

لینک به دیدگاه

میخوام برای کامپیوتر خونه Ram DDR1 400x 1GB بخرم.. میگن kingstone های توی بازار اکثرا Remark هستند و تقلبی!! خیلی ها به من UMax یا Transcend و .... رو به من پیشنهاد دادن ولی بعضی ها میگن نه اینها خوب نیستن و ...!!!!

قیمتش چنده ؟؟

ممنون میشم.

کامپیوترم AMD Athlon 64 3400+ : 0

سامان

درود

دوست عزیز لیون کامپیوتر رم اصل TeamGroup 1GB ddr 400 را وارد کرده و اصل بودذنش صد در صد هست با کیفیت خوب قیمت37500

b64ca676726402234f0697e455065540team4001.jpg

65a5b3166364459b2aa4d97e4b9f7d99team4003.jpg

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=794

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز لیون کامپیوتر رم اصل TeamGroup 1GB ddr 400 را وارد کرده و اصل بودذنش صد در صد هست با کیفیت خوب قیمت37500

ممنونم دوست عزیزم .

اما این برند(مارک) TeamGroup اصلا معروف نیست !! ویه سوال که جوابش برام خیلی مهمه : اینکه گارانتی کدوم کمپانی هستش و اینکه مدت گارانتیش چه مدتی هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اما این برند(مارک) TeamGroup اصلا معروف نیست !!

دوست عزیز Team یکی از بهترین رمهای جهان محسوب میشه و مدلهای حرفه ایش بسیار عالی هستند.:(

لینک به دیدگاه

خوب منو دیپورت کردن به این تاپیک :

دوستان قیمت سیستم زیر رو میفرمایید ( در مورد سیستم و قطعات هم اگه نظری دارین بفرمایید )

CPU:Intel Q9550

M.B:Asus P5Q

RAM:Kingmax 4Gb 800 (2x2Gb

HDD:Seagate 500Gb (7200.12)

DVD RW:Liteon 24X

Case:Green Vine

Monitor:Samsung P20500

VGA:GTX260 192

Power: Green GP 580B

قیمت مین برد GIGABYTE - EP45-UD3 رو هم لطف میکنین ؟ و اینکه نسبت به P5Q مزیتی داره و کدوم بهترن ؟

راستی دوستان لیون کامپیوتر فقط فرشگاه مجازیه یا واقعیم هست ؟ کسی خرید داشته ازش ؟

ویرایش شده توسط Nabakhshoode
لینک به دیدگاه

Nabakhshoode عزیز به فروم لیون خوش آمدید:(

قیمت ها رو میتونید تو سایت ملاحظه بفرمایید.

مزیت EP45-UD3R بیشتر قابلیت OC این برد هست.بله آدرس فروشگاه لیون رو میتونید در پایین سایت ملاحظه بفرمایید.

پیشنهاد بنده هم اینه که منتظر Core i5 باشید.

لینک به دیدگاه

قیمت ها رو میتونید تو سایت ملاحظه بفرمایید.

مزیت EP45-UD3R بیشتر قابلیت OC این برد هست.بله آدرس فروشگاه لیون رو میتونید در پایین سایت ملاحظه بفرمایید.

پیشنهاد بنده هم اینه که منتظر Core i5 باشید.

خیلی ممنون ماکسیموس جان... آخه دوست من اگه قراره از سایت قیمتا رو بگیرم که خوب دیگه این تاپیک واسه چیه !؟ بعدم قرار نیست قیمت همه قطعه ها تو سایت باشه و ضمن اینکه اینجا طبعا راحتتر افراد مطلع میتونن تو چند لحظه قیمتها رو بگن و به خصوص اینجا که وابسته به یه فروشگاه قطعاته امکان چانه زنی و گفتگو و نظر خواهی و سایر مسائل وجود داره...

بعدم همکار شما گفت بیام اینجا فکر کنم !! :

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3272

یعنی چه قدر صبر ؟ i5 کی به بازار میاد و به قیمت روتینی میرسه و مثلا بنده میتونم یه پردازنده این سری رو با قیمت حدود 230 بخرم ؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون ماکسیموس جان... آخه دوست من اگه قراره از سایت قیمتا رو بگیرم که خوب دیگه این تاپیک واسه چیه !؟ بعدم قرار نیست قیمت همه قطعه ها تو سایت باشه و ضمن اینکه اینجا طبعا راحتتر افراد مطلع میتونن تو چند لحظه قیمتها رو بگن و به خصوص اینجا که وابسته به یه فروشگاه قطعاته امکان چانه زنی و گفتگو و نظر خواهی و سایر مسائل وجود داره...

خواهش میکنم.

پس باید منتظر پاسخ جناب حسینی باشید.:(

یعنی چه قدر صبر ؟ i5 کی به بازار میاد و به قیمت روتینی میرسه و مثلا بنده میتونم یه پردازنده این سری رو با قیمت حدود 230 بخرم ؟

ببینید دوست عزیز بنده قیمت Core i5 750 حدود 199 دلار هست که انتظار میره اینجا بالای 250 تومن نره ولی خوب اگه 250 هم بشه باز به نظر من بهتر از Q9550 هست.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز Team یکی از بهترین رمهای جهان محسوب میشه و مدلهای حرفه ایش بسیار عالی هستند.:(

MAXIMUS عزیز ممنونم.

اگه میشه بفرمایید که ، TeamGroup گارانتی کدوم شرکته؟؟ و مدت گارانتیش چند وقته ؟؟ از اون گارانتی هاست که هروقت سوخت یا خراب شد میگیرن و یکی نوشو بهت میدن؟؟ (لایف تایم)!!

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیز بنده قیمت core i5 750 حدود 199 دلار هست که انتظار میره اینجا بالای 250 تومن نره ولی خوب اگه 250 هم بشه باز به نظر من بهتر از q9550 هست.

ممنون... بعد مین بردی که باید بگیرم حدودا هزینش چه قدر میشه و برای اینکه این پردازنده بیاد و هزینش به حدود 240-250 برسه چه قدر طول میکشه حدودا ؟ و اینکه چه قدر توان این پردازنده از q9550 بالاتره ؟ یعنی با توجه به بنچمارکها و سایر اطلاعاتی که شما دوستان دارید تو پردازش چه قدر این دوتا پردازنده اختلاف دارن ؟

لینک به دیدگاه

ممنون... بعد مین بردی که باید بگیرم حدودا هزینش چه قدر میشه و برای اینکه این پردازنده بیاد و هزینش به حدود 240-250 برسه چه قدر طول میکشه حدودا ؟ و اینکه چه قدر توان این پردازنده از q9550 بالاتره ؟ یعنی با توجه به بنچمارکها و سایر اطلاعاتی که شما دوستان دارید تو پردازش چه قدر این دوتا پردازنده اختلاف دارن ؟

خواهش میکنم.قیمت مینهای P55 از 105 دلار شروع میشه به بالا.که حداکثر تا یک ماه دیگه ایران هم موجود هست(البته همین الان هم محدود پیدا میشه)و بهتر از Q9550 هست. قابلیت OC خوبی هم داراست.رم هم حتما باید DDR3 بردارید در صورت خریدP55

عزیز ممنونم.

اگه میشه بفرمایید که ، TeamGroup گارانتی کدوم شرکته؟؟ و مدت گارانتیش چند وقته ؟؟ از اون گارانتی هاست که هروقت سوخت یا خراب شد میگیرن و یکی نوشو بهت میدن؟؟ (لایف تایم)!!

اگر اشتباه نکنم گارانتی لیون هست وlifetime(البته حدس میزنم).ولی مطمئن هستم که گارانتی خوبی داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...