رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

قیمت radeon x1950 pro ddr3 512 رو می خواستم

radeon x1650 pro ddr2 512

ویرایش شده توسط hamedy12
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.قیمت مینهای P55 از 105 دلار شروع میشه به بالا.که حداکثر تا یک ماه دیگه ایران هم موجود هست(البته همین الان هم محدود پیدا میشه)و بهتر از Q9550 هست. قابلیت OC خوبی هم داراست.رم هم حتما باید DDR3 بردارید در صورت خریدP55

راستش ماکسیموس جان خوب همونطور که خودت گفتی به هر حال تا بیان و مین بردها و پردازنده هاش فراگیر بشه و... اولا به نظر میرسه چند ماهی وقت لازمه ( حالا دیگه دست کم 2-3 ماه ) بعد هزینه هم هر کاری کنم باز بالاتر از الان خواهد بود تازه رم DDR3 رو هم که دیگه نور علی نوره... البته خیلی ممنونم و میدونم که دلسوزانه راهنمایی کردی... ولی ببین من مثلا همین الان یه سیستم سلرون 2.2 دارم ( 4 سال پیش خریدم ... کلا دیر به دیر سیستم عوض میکنم ) + 256 کیلو کش ! + رم 256 مگ ! با اینا سالید 2008 بالا میاد البته کند و 1.5-2 دقیقه طول میکشه تا برنامه بالا بیاد + باهاش کارای خفن و محاسبات پیچیده و ... نمیشه انجام داد ولی در حد نرمال کافیه ! این از این منظور اینکه وقتی سلرون 2.2 که 4 سال پیش با فقط 430 تومن بسته شده الان بعد 4 سال هنوز توان اجرای برخی از نرم افزارهای نسبتا به روز رو داره طبعا فکر میکنم اگه الان این سیستم 4 هسته ای با پردازنده ای مثه q9550 رو ببندم نباید تا 3-4 سال دیگه دست کم مشکل خاصی برای اجرای نرم افزارها داشته باشم اونم با 4 گیگ رم نه با 256 مگ ! درسته ؟

اما خوب من اگه بخوام فرضا 2 ماه صبر کنم به چندتا مشکل میخورم : 1- وسط ترم دانشگاهم میفته الانم واحدام اختصاصیه و خیلیاشم پروژه ای و وقت زیادی برا خرید و این پیگیریا ندارم ! 2- داره چشمام در میاد با این مانیتور CRT پونزده اینچ ! 3- فکر میکنم همین سیستم مبتنی بر پردازنده مذکور و رم 4 گیگ تا 4 سال دیگه کارم رو راه بندازه ( غیر از اینه ؟ ) 4- نظر شما و سایر دوستان در این مورد برام راهگشا خواهد بود !

( پی نوشت : یه براورد به من بدین ! یه سیستم پایه مبتنی بر i5 که از یه مین برد متوسط + 4 گیگ رم بخواد استفاده کنه چه قدر در میاد : در واقع مجموع پردازنده + مین + رم 4 گیگ چه قدر میشه هزینش( حدستون چیه ؟ ) و حدودا چند درصد از سیستمی که گفتم قویتره ؟ 10 درصد ؟ 50 درصد ؟ 100 درصد ؟ )

راستی من تو کار اور کلاک نیستم !!

ویرایش شده توسط Nabakhshoode
لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی لطفا pm رو جواب بدید. ممنون میشم. مرسی:((

ویرایش شده توسط mohsen.haftom
لینک به دیدگاه

راستش ماکسیموس جان خوب همونطور که خودت گفتی به هر حال تا بیان و مین بردها و پردازنده هاش فراگیر بشه و... اولا به نظر میرسه چند ماهی وقت لازمه ( حالا دیگه دست کم 2-3 ماه ) بعد هزینه هم هر کاری کنم باز بالاتر از الان خواهد بود تازه رم DDR3 رو هم که دیگه نور علی نوره... البته خیلی ممنونم و میدونم که دلسوزانه راهنمایی کردی... ولی ببین من مثلا همین الان یه سیستم سلرون 2.2 دارم ( 4 سال پیش خریدم ... کلا دیر به دیر سیستم عوض میکنم ) + 256 کیلو کش ! + رم 256 مگ ! با اینا سالید 2008 بالا میاد البته کند و 1.5-2 دقیقه طول میکشه تا برنامه بالا بیاد + باهاش کارای خفن و محاسبات پیچیده و ... نمیشه انجام داد ولی در حد نرمال کافیه ! این از این منظور اینکه وقتی سلرون 2.2 که 4 سال پیش با فقط 430 تومن بسته شده الان بعد 4 سال هنوز توان اجرای برخی از نرم افزارهای نسبتا به روز رو داره طبعا فکر میکنم اگه الان این سیستم 4 هسته ای با پردازنده ای مثه q9550 رو ببندم نباید تا 3-4 سال دیگه دست کم مشکل خاصی برای اجرای نرم افزارها داشته باشم اونم با 4 گیگ رم نه با 256 مگ ! درسته ؟

اما خوب من اگه بخوام فرضا 2 ماه صبر کنم به چندتا مشکل میخورم : 1- وسط ترم دانشگاهم میفته الانم واحدام اختصاصیه و خیلیاشم پروژه ای و وقت زیادی برا خرید و این پیگیریا ندارم ! 2- داره چشمام در میاد با این مانیتور CRT پونزده اینچ ! 3- فکر میکنم همین سیستم مبتنی بر پردازنده مذکور و رم 4 گیگ تا 4 سال دیگه کارم رو راه بندازه ( غیر از اینه ؟ ) 4- نظر شما و سایر دوستان در این مورد برام راهگشا خواهد بود !

( پی نوشت : یه براورد به من بدین ! یه سیستم پایه مبتنی بر i5 که از یه مین برد متوسط + 4 گیگ رم بخواد استفاده کنه چه قدر در میاد : در واقع مجموع پردازنده + مین + رم 4 گیگ چه قدر میشه هزینش( حدستون چیه ؟ ) و حدودا چند درصد از سیستمی که گفتم قویتره ؟ 10 درصد ؟ 50 درصد ؟ 100 درصد ؟ )

راستی من تو کار اور کلاک نیستم !!

خوب با این تفاسیر همین سیستم خوبه براتون.

Core i5 750...250T

Mobo P55...150T

Ram 4GB DDR3 1333...95T

اگه سوال دیگه داشتید پ.خ بدید چون ایجا فقط باید قیمت بگیرید.

با تشکر از همکاریتون:(

لینک به دیدگاه

Core i5 750...250T

Mobo P55...150T

Ram 4GB DDR3 1333...95T

با تشکر از همکاریتون:(

منم با پیشنهاد ایشون موافقم بحث خرید مانیتور هم فکر کنم کلا باید از مبحث خرید کامپیوتر جدا کنید

بنظرم الان وقت دارید بروید یک مانیتور با کیفیت پیدا کنید در زمان مناسب سیستم بگیرید !

البته در آینده همیشه نو آوری هست مانند تکنولوژِ ی 32 نانو متری هم تا چند ماهه دیگر میاید

اما شما در نظر بگیرید با این سیستمی که میگیرید 2 سال دیگر به ارتقا < دادن احساس میکنید

حالا بگذریم usb3 هم بزودی میاید !!!!!:( بازم صلاح مملکت خویش خسروان دادنند

8 مگ کش در محاسبات بالا خودش را براحتی نشان میدهد البته نسبت قیمت پایین هم !!!!

لینک به دیدگاه

اقای حسینی این رمها موجوده وقیمتشون چنده

Ballistix crucial 1Gb*2 1066MHz Ballistix

crucial 1Gb*2 1066MHz Tracer

Geil 1GB*2 1066MHz 2GB

Corsair 1GB*2 1066MHz DOMINATOR

OCZ Platinum 1GB*2 1066MHz

TeamGroup 1GB*2 1066 CL5

در ضمن خمیر سیلیکون خوب دارید:)

لینک به دیدگاه

Core i5 750...250T

Mobo P55...150T

Ram 4GB DDR3 1333...95T

با تشکر از همکاریتون:)

مگر i5 و مادربورد های ساپورت کننده وارد شده؟و اون مادربوردی که قیمت دادید چی هست؟

لینک به دیدگاه

مگر i5 و مادربورد های ساپورت کننده وارد شده؟و اون مادربوردی که قیمت دادید چی هست؟

وارد شده ولی به صورت بسیار محدود....

قیمت حدودی از ارزونترین بردهای p55 بود و مدل خاصی مد نظر نبوده(امکان داره اشتباه هم باشه).

لینک به دیدگاه

کسی میتونه اطلاعات دقیق از قیمت i5 و مادربورد های گیگا ساپورتش بده؟

لینک به دیدگاه

درود خدمت جناب حسيني

جناب حسيني خمير cpu خوب تو بازار پيدا ميشه؟

لینک به دیدگاه

سلام..لپ تاپ Acer 5738G موجود دارید؟؟چنده؟؟ 1سوال...5738 یا ZG یا Z یا هرچی..کدومش گرافیک G105M داره؟؟ میدونم مدلی که من میخوام داره اما خواستم بدونم مدل های دیگش کدومن؟:)

لینک به دیدگاه

دوستان قيمت اين مادر بور هارو ميخواستم ممنون

ga-ma785gmt-us2h

ga-ma785gmt-ud2h

تو سايتاي فارسي كه اصلا پيدا نكردم

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی عزیز امروز صبح پد رسید ممنون =D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>:)

لینک به دیدگاه

آقای حسینی خشته نباشید .

چند روزی هست قیمت چیزی رو ندادید ؟

بازار خیلی بالا و پائین میشه ؟

من ثیمت این 2 تا سی پی رو میخواستم :

INTEL = Q9550

AMD = phenom II x4 955

ممنونم .

لینک به دیدگاه

اقای حسینی سلام ببخشید اگه امکان داره قیمت این قطعات رو بدین ممنون میشم

m.b:giga-ep43-ud3l-ddr3

cpu:intel-9300 quad-ddr3-box

ram:geil(4g)1333-ddr3

h.d.d:samsung 500 sata

dvd/rom:pioneer 18x

dvd/rw:hp 1270

vga:axterom 9600 gt 1g ddr3

case:elegance 704k

power:axterom 600w real

speaker:hessel 445 rd

لینک به دیدگاه

maximus عزیز ممنونم.

اگه میشه بفرمایید که ، teamgroup گارانتی کدوم شرکته؟؟ و مدت گارانتیش چند وقته ؟؟ از اون گارانتی هاست که هروقت سوخت یا خراب شد میگیرن و یکی نوشو بهت میدن؟؟ (لایف تایم)!!

سامان جان من فقط یه جواب کوتاه بهتون میدم

این رمها اورجیناله و اگر اورجینالتر از و زیباتر از این رم در بازار پیدا کردید من خریدارم .

این رم گارانتی ما هستش و در ضمن خرابی نداره که لزومی داشته باشه که شما از گارانتیش استتفاده کنید

در اخر اگر خراب شد در جا تعویض و یا درصورت نبودش به شما رم جایگزین داده میشه

لینک به دیدگاه

سلام..لپ تاپ acer 5738g موجود دارید؟؟چنده؟؟ 1سوال...5738 یا zg یا z یا هرچی..کدومش گرافیک g105m داره؟؟ میدونم مدلی که من میخوام داره اما خواستم بدونم مدل های دیگش کدومن؟:)

سلام..خوبید اقای حسینی؟؟چی شد؟موجود بود؟؟

اگه اون نیست این چنده؟ :)sony vaio vgn-fw490dcb

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی .

هارد یک ترابایت Western موجود دارید ؟! البته مدل اکسترنال .

ممنون

لینک به دیدگاه

بادروود

بهایچندمودم ای دی اس ال را می خواستم

TPLink 8811

Asus am-602

Asus am-604

با سپاس

لینک به دیدگاه

اقای حسینی قیمت اینارو می خواستم

radeon x 1650

radeon x 1950 pro

لینک به دیدگاه

درود خدمت جناب حسيني

جناب حسيني خمير cpu خوب تو بازار پيدا ميشه؟

عملا هیچی :)

سلام..لپ تاپ acer 5738g موجود دارید؟؟چنده؟؟ 1سوال...5738 یا zg یا z یا هرچی..کدومش گرافیک g105m داره؟؟ میدونم مدلی که من میخوام داره اما خواستم بدونم مدل های دیگش کدومن؟

الان مدل 5738z موجوده که 4500 اینتل هستش و قیمتش هم 620 تومانه

دوستان قيمت اين مادر بور هارو ميخواستم ممنون

ga-ma785gmt-us2h

ga-ma785gmt-ud2h

تو سايتاي فارسي كه اصلا پيدا نكردم

این مدلها رو من که ندیدم عزیز

اقای حسینی رم 2 گیگ 800 چیزی نرسید جز پاتریوت؟

از این رمهای معمولی پاتریوت و کینگستون و امثال اینها هستش عزیز

آقای حسینی خشته نباشید .

چند روزی هست قیمت چیزی رو ندادید ؟

بازار خیلی بالا و پائین میشه ؟

من ثیمت این 2 تا سی پی رو میخواستم :

Intel = q9550

amd = phenom ii x4 955

ممنونم .

ممنونم عزیز . همونطور که فرمودید توی این چند روز قیمتها خیلی تغییر داشته و این cpu q9550 شده 260 تومان و 955 هم شده 220 تومان

لینک به دیدگاه

سلام ! آقای حسینی این کارت 9500 drr3 zotac چرا قیمتش اصلا عوض نمیشه !؟ الان قیمتش همونه که تو سایته !!؟

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی .

هارد یک ترابایت western موجود دارید ؟! البته مدل اکسترنال .

ممنون

موجوده حدودا 108 تومان

اقای حسینی سلام ببخشید اگه امکان داره قیمت این قطعات رو بدین ممنون میشم

m.b:giga-ep43-ud3l-ddr3

cpu:intel-9300 quad-ddr3-box

ram:geil(4g)1333-ddr3

h.d.d:samsung 500 sata

dvd/romioneer 18x

dvd/rw:hp 1270

vga:axterom 9600 gt 1g ddr3

case:elegance 704k

power:axterom 600w real

speaker:hessel 445 rd

دوست عزیز اولین مسئله اینکه این مادربورد ddr3 ساپورت نیستش

بادروود

بهایچندمودم ای دی اس ال را می خواستم

tplink 8811

asus am-602

asus am-604

با سپاس

قیمت اینها توی سایت هستش و فقط مدل 602 ایسوس موجود نیستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...