رفتن به مطلب

باز کردن پنل جبو و سقف کیس green x3+ viper

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام کسی میدونه چطوری پنل جبو و سقف این کیسو برای تمیز کردن باز کنم؟ اگه مقدور باشه آموزش ویدیویی بزارین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

درود

فیلتر بالا و پایین کیس کشوییه و بیرون می آد. 

با این وجود اگر می خوای پنل بالا رو باز کنی اول دو تا در کیس رو باز کن، زیر سقف فکر کنم تعدادی پیچ داره که با باز شدنشون سقف جدا می شه.

برای پنل جلو تعدای فکر کنم شش تا چفت داره که اگر از داخل کیس به پنل جلو نگاه کتی می بینی شون. با فشار دادن اینها به سمت پنل جلو ، جدا می شه.

پ.ن از کی پرسیدن و کمک خواستن منفی داره؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام

این مشکله منم بود و تو فروم هم دیدم دوستانی که با باز کردنش مشکل دارن. اون چندتا چفت رو که اقای بهمنیان گفتن اونقدر سفته ادم میترسه فشار بده بشکنه. ولی باید دلتو بزنی به دریا . من یک پیچ گوشتی انداختم و فشار دادم یک دفعه با یک صدای وحشتناکی در میان بیرون :S. بعد شما پیش خودت میگی حتما شکست ولی راحت باش مدلش اینه چیزی نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهترین راه برای خارج کردن چفت ها استفاده از یک دم باریک هست.

با دم باریک چفت ها رو بگیرید و به بیرون هدایت کنید.اینجوری صدای شکستن هم نمیاد.

چون چفت ها دوجفت پین دارند و پنل رو نگه داشتن،وقتی با دم باریک بگیرینشون دو تا پین چفت ها به هم نزدیک میشه و راحت خارج میشن.

لینک به دیدگاه

کلا این خاصیت محصولات ایرانیه که به شما شوک وارد میکنه ولی چیزیش نمیشه!
من کیس Z2 برای برادرم خریدم پنل جلوش رو در اوردم گفتم ترکید! ولی چیزیش نشد بعدتر که جا زدم صدای به مراتب بلندتری از خودش ساتع کرد که الان جرات نمیکنم دیگه بازش کنم امیدوارم هیچ وقت نیاز نشه به باز کردن مجددش.

ولی به نظرم این یه کار حساب شده و مهندسی پزشکیه! این شوک ها باعث میشه ضربان قلبتون بالا بره و خیس عرق شید و از ترس چیز کنید به خودتون بعد که میبینید چیزی نشده سریعا این نشونه ها از بین میرن و ادرنالین بالایی تو وجودتون میمونه.

همونطور که دوستان گفتن خیلی از این سر و صدا ها نترسید عادیه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از همه نظراتتون اگه مقدور باشه میتونین یه آموزش ویدیویی بزارین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...