رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Sapphire R9 290 4gb

A7Up
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 37 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

واقعا ۱۰۰ وات در ساعت معادل ۱۲ تا تک تومنی در ساعت برای شما خیلی زیانباره؟؟ واقعا سره این قضیه قبض خونتون میلیاردی میاد؟

احسنت.

روی این قضیه "مصرف" در تمام تاپیک های خرید و فروش عجیب مانور میرود. حرف دلم رو زدی . باز اگه بگید حرارت بالا هست یه چیزی.

حرارت هم که قربون AMD بشم هرچی هم تکنولوژی اش پیشرفت میکنه بازهم کارت هاش باید یه سرکی به بالای ۸۵ درجه بزنند:D

گرافیک ۴۸۰ نیترو رو گزاشتم روی فیور.  بعدش سرم انداختم توی گوشی . نمیدونم چند دقیقه شد سرم رو آوردم بالا دیدم ۸۸ هستش ?

هول شدم کامپیوتر رو ریست کردمO.o:P

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز تاپیک فروش هست ؛ کسانی که نمیخان بخرن توی سر مال نزنند ... بزارید ما هم بفروشیم

در مورد مصرفش والله من سه ساله دارم استفاده میکنم و همیشه ی خدا هم این سیستم ما روشنه شما به اینها یک یخچال و یک تی وی 42 ال ای دی اضاف کنید . تا حالا بیشتر از (حدود) 20 تومن برام پول برق نیومده ماهانه ..  20 تومن در ماه پول زیادی هست واقعا ؟؟
 خیر.

در مورد ماین شدن ؛ خب سه ساله دست منه ؛ من که ماین کار نیستم ! پس ماین نشده ؛ از کسی هم که خریدم گیمر بود .. اگر مشکلی داشت باید توی این سه سال خودشون نشون میداد. که تا حالا یه آخ هم نگفت وجدانا.

خریدار بیا جلو :12_slight_smile:

ویرایش شده توسط A7Up
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

شما برابی هرکاری بخای ۲۹۰ بهتر از ۴۷۰ هستش

O.o:14_relaxed:

واقعا ۱۰۰ وات در ساعت معادل ۱۲ تا تک تومنی در ساعت برای شما خیلی زیانباره؟؟ واقعا سره این قضیه قبض خونتون میلیاردی میاد؟؟

نه خیر دوست عزیز. منظور از مصرف که لغت کلی هست که بیشتربه منظور حرارت تولید شده و مقدار توانی که از منبع تغذیه لازم داره که حدود 300 وات هست برای 290 و حدود مقدار 100 وات برای 470 این اختلاف زیادیه. یعنی هر کسی با هر پاوری نمی تونه استفادش کنه و اگر هم پاور مناسب داشته باشه فشار مضاعف (بیشتر از مضاعف!) روش هست.

احتمال ماین شده بودن ۴۷۰ نزدیک به ۹۵٪ هستش ولی برای ۲۹۰ این احتمال زیر ۱۰٪ هست!!

این احتمال رو شما از کجا بهش استناد می کنی؟

استارتر عزیز لطفا به من هم قیمت رو بگو. ممنونم.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

نه خیر دوست عزیز. منظور از مصرف که لغت کلی هست که بیشتربه منظور حرارت تولید شده و مقدار توانی که از منبع تغذیه لازم داره که حدود 300 وات هست برای 290 و حدود مقدار 100 وات برای 470 این اختلاف زیادیه. یعنی هر کسی با هر پاوری نمی تونه استفادش کنه و اگر هم پاور مناسب داشته باشه فشار مضاعف (بیشتر از مضاعف!) روش هست.

قیمت نهایی رو قرار دادم  در پست اول .
800 .

لینک به دیدگاه

کارت خوبیه انشا الله خوب بفروشی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

کارت خوبیه انشا الله خوب بفروشی دوست عزیز

سلامت باشید بزرگوار

ان شاالله

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/27, 12:06:58، hrp32 گفته است :

300 وات 290 و حدود 100 وات برا 470 برا 470 40 وات پایینتر میگیری برا 290 30 وات بالاتر؟؟؟

حرارات هم به قول دوستمون کلا AMD حرارتش بالاست چه فیوری 300 واتی چه 470 140 واتی

پاور هم بیشتر از 600 نیازی نیست که یه چیز معمولی هست برا گیمر، شما برا همون 470 پاور 500 وات میخواید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...