رفتن به مطلب

رایت کردن فیلم رو dvd با کیفیت عالی

arvin zokaei
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان تاحالا از بیرون فیلم سینمایی خارجی خریدید؟ میبینید چه کیفیت خوب و عالی داره؟ انگار قشنگ 720p  رایت کردن درصورتی که میدونید 720p رو دی وی دی نمیشه! حالا من خدمات کامپیوتری زدم فیلم که میخوام بریزم با نرو که کیفیتش میاد پایین... تبدیل هم میکنم بعد رایت میکنم که خودتون میدونید چه افتضاهی میشه! حالا چه طوری مثل بیرون با کیفیت رایت کنم؟ فک میکنم یه قلقی یاد گرفتن اونا :(

لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه که از blue ray استفاده کنید اینجوری میتونید تا کیفیت 1080p و روی دیسک انتقال بدید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

بهترین کار اینه که از blue ray استفاده کنید اینجوری میتونید تا کیفیت 1080p و روی دیسک انتقال بدید

من بلوری رو که خودم میدونم. من الان دارم دی وی دی معمولی رو میگم. آخه چند نفر تو خونشون بلوری پلیر دارن که من همه فیلمامو رو بلوری بزنم؟! :|

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arvin zokaei گفته است :

من بلوری رو که خودم میدونم. من الان دارم دی وی دی معمولی رو میگم. آخه چند نفر تو خونشون بلوری پلیر دارن که من همه فیلمامو رو بلوری بزنم؟! :|

خب اونایی که بلوری دارن بلوری میبرن 

من دیگه چند وقته ندیدم کسی روی dvd فیلم بگیره اکثر افراد فلش میارن روی فلش فیلم میگیرن

لینک به دیدگاه

درود 

در کارروند ویرایش و  انکودینگ dvd های سینمایی و تلویزیونی از سخت افزارهای خاصی استفاده می شه. با این وجود با برنامه هاحرفه ای که disk authoring دارند، مثل edius می تونی تا حدی کیفیت خروجی رو حفظ کنی.

تاپیک خوب دوستمان حمیدرضا الماسی رو هم ببین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...