رفتن به مطلب

مشکل cpu در بازی

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، amir467 گفته است :

خب دادا منم واسه همین گفتم یکم صب کنی الان حدود 700 یا 800 بدی به cpu یکسال دووم بیاره راضی هستی یا 1 سال دیگه cpu با مادربرد بخری تا 1.5 میلیون که 7 سال یا بیشتر دووم بیاره؟ الان اینو بخری مجبوری بعدا بفروشی چون واقعا یکسال دیگه تو همه بازی ها  لگ داره سیستمت. حالا هر جور صلاح میدونی من که نظرم این بود 1 سال تا 1.5 میل جمع کنی درست حسابی ارتقا بدی که واسه ایندتم بمونه

درست میگن سیستم شما فعلا نیازی به ارتقاء نداره فعلا تا میتونی ازش کار بکش بعدا به سوکت جدید مهاجرت کن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amir467 گفته است :

دادا الان cpu عوض کنی بزرگ ترین اشتباه تاریخو میکنی!!! الان اخره نسل هفتیم تقریبا تموم شده بعد میخوای از نسل 5 (اکه اشتباه نکنم) cpu بخری؟؟ اشتباه میکنی. به نظر من صبر کن معماری 7 یا 10 نانومتری بیاد تا یه سال دیگه اونو بخر. بهت قول میدم cpu با همون سوکتی که داری بگیری 1 سال دووم میاره. اکه هم صبرت کم بود سری نسل هشت اینتل یا amd رو بگیر که داره تازه میاد. Amd که رایزنه و tride ripper  اینتل هم skylake x ها

عزیز طبق گفته خودشون محدودیت بودجه دارن

بعدشم اگر کل مادربرد و cpu و رم و کلا نسل رو عوض کنن اونقدی ک خرج رو دستشون میزاره خروجی نمیبینن

4790 هنوز ک هنوزه کاملا از پس کارت های جدید برمیاد و تفاوت جزعی داره با 6700 و 7700

درکل حرف شما متینه ک از نسل جدید خرید کنن و اینده نگری هم هست تا چند سال راحتن

اما با توجه به محدودیت بودجه و بازدهی جزعی ارزش نداره

درکل بخوای صبر کنی تا اخر عمر باید صبر کنی چون همش نسل جدید میاد :))

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

درکل بخوای صبر کنی تا اخر عمر باید صبر کنی چون همش نسل جدید میاد :))

این نسل ها ادمو زود تر از سن خودش پیر میکنه:D. حالا گفتم "یک سال"که شاید بودجه ایشون جمع شد یا یه پول باد اورده ای برسه!!:/

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amir467 گفته است :

این نسل ها ادمو زود تر از سن خودش پیر میکنه:D. حالا گفتم "یک سال"که شاید بودجه ایشون جمع شد یا یه پول باد اورده ای برسه!!:/

پول بادد اورده الان دستمه و مطمعنن دیگه پولی برا سیستم نمیدم. ولی فکرنکنم ب همین راحتی باشه ک ۴۷۷۰ کم بیاره تا یکی دوسال دیگه همینطور ک میگین من تا جا داره ازین سی پی یو کار بکشم تا ۱ سال دیگه یا ۲ سال. خب مسلما اون سی پی یو ییشتر میتونه کمکم کنه‌. مطمعنید تا یک سال دیگه حتی i7 این نسلم کم میاره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir467 گفته است :

این نسل ها ادمو زود تر از سن خودش پیر میکنه:D. حالا گفتم یک سال شاید بودجه ایشون جمع شد یا یه پول باد اورده ای برسه!!:/

اره واقعا خیلی رو اعصابه این نسل 

جدیدترین و شاخترین سیستم رو ببندی فردا میگن از رده خارج :(

انشاالله به قول شما

یهپولی برسه و یه سیستم توپ با مانیتور asus rog 34 بخرن :x

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hamidmanu گفته است :

مطمعنید تا یک سال دیگه حتی i7 این نسلم کم میاره؟

i7 4790k نه میمونه. من فک کردم مدل ضعیف تر میخرین. بازم 4790k در حد i7 6700 بدون k عه. حالا حالا هست. حدس میزنم تا 5 سال گلوگاه انچنانی نشه

ویرایش شده توسط amir467
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

اره واقعا خیلی رو اعصابه این نسل 

جدیدترین و شاخترین سیستم رو ببندی فردا میگن از رده خارج

واقعا افتضاح شده تکنولوزی خیلی سریع داره پیشرفت میکنه.

منو گیم هام::x

New Bitmap Image.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amir467 گفته است :

i7 4790k نه میمونه. من فک کردم مدل ضعیف تر میخرین. بازم 4790k در حد i7 6700 بدون k عه. حالا حالا هست. حدس میزنم تا 5 سال گلوگاه انچنانی نشه

۴۷۷۰ کا  هم ًضعیفه؟

لینک به دیدگاه

۴۷۷۰ کا  هم ًضعیفه؟

منظورم همین بود ویرایش کردم:D زیاد فرقی نداره base اون یکی 3.5 عه این یکی هم 4:

New Bitmap Image.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir467 گفته است :

منظورم همین بود ویرایش کردم:D زیاد فرقی نداره base اون یکی 3.5 عه این یکی هم 4:

New Bitmap Image.jpg

خب خدارو شکر پس ۴۷۷۰k میگیرم ک دیگه مشکلی نباشه پس تا سال های دیگه مشکلی ندارم؟ با ۴۷۷۰ k

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hamidmanu گفته است :

خب خدارو شکر پس ۴۷۷۰k میگیرم ک دیگه مشکلی نباشه پس تا سال های دیگه مشکلی ندارم؟ با ۴۷۷۰ k

داداش قیمت این 4770k چنده؟

چقد میخوای هزینه کنی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Pc Gaming گفته است :

داداش قیمت این 4770k چنده؟

چقد میخوای هزینه کنی؟

4460 خودمو بفروشم ۵۰۰ سرش بزارم اینو بگیرم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hamidmanu گفته است :

4460 خودمو بفروشم ۵۰۰ سرش بزارم اینو بگیرم

عالی

فقط قبلش بازم تحقیق کن تو سایتای خارجی

خرج نکنی بعد ببینی اونقد تغییری نکرد ....

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Pc Gaming گفته است :

عالی

فقط قبلش بازم تحقیق کن تو سایتای خارجی

خرج نکنی بعد ببینی اونقد تغییری نکرد ....

موفق باشی

فدات داداش فقط میخوام گلوگاه نشه ک الکی ۴۴۶۰ سالمم مشکل دار شه زیر فشار ک فک نکنم ۴۷۷۰ گلوگاه کنه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hamidmanu گفته است :

الان مشکل فریم من حل شده با ریست تنظیمات بازی. من حرفم اینه ک اگه قراره cpu گلوگاه کنه الان ک میکنه من الان عوضش کنم ک تا یکی دو سال دیگه ی مشکل بر نخورم الان ک هم پولش هست هم موجودی هست. 

درست شده یعنی ؟ تنظیماتو ریست کردی؟ کاردیگه ای هم انجام دادی؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

درست شده یعنی ؟ تنظیماتو ریست کردی؟ کاردیگه ای هم انجام دادی؟

نه هیچی دس نزدم فقط ریست کردم. فریم ثابت شده اما نمیخوام گلوگاه شه ک میشه اخه گلوگاه خیلی ب cpu فشار میاره. 

لینک به دیدگاه

با مانیتور 1920x1080 و gtx 1070 میتونه 5 سال دووم بیاره روی 60 فریم. البته سالای اخر تنظیماتو از ultra بیاری رو high  بستگی داره. ولی 1070 واس 2k کم نمیاره

لینک به دیدگاه

با مانیتور 1920x1080 و gtx 1070 میتونه 5 سال دووم بیاره روی 60 فریم. البته سالای اخر تنظیماتو از ultra بیاری رو high  بستگی داره. ولی 1070 واس 2k کم نمیاره

دقیقا همین منظور منم هست . من ک میدونم کارت کم نمیاره اما سی پی یو چرا پس سی پی یو عوض کنم ک حداقل تا ۲ ۳ سال دیگه بشه مثل i5 نه از رده خارج

لینک به دیدگاه

اما سی پی یو چرا

cpu جدیدتم نگه میداره واس 60 فریم i7 کم چیزی نیس معماری 28nm با 8mb cach و اونم اینتل 4core 8 tread

لینک به دیدگاه

cpu جدیدتم نگه میداره واس 60 فریم i7 کم چیزی نیس معماری 28nm با 8mb cach و اونم اینتل 4core 8 tread

پس ۴۷۷۰ k میگیرم. مرسی از راهنماییتون دوستان لطف کردید واقعا حالا ۴۴۶۰ رو کجا بفروشم

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، hamidmanu گفته است :

پس ۴۷۷۰ k میگیرم. مرسی از راهنماییتون دوستان لطف کردید واقعا حالا ۴۴۶۰ رو کجا بفروشم?

توی همین فروم بذارید زود فروش میره

یا برای تعویض بذارید

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/26, 21:59:37، rambo.2020 گفته است :

شما که زیاد در این زمینه ها مطلع نیستی ، چرا به جای راهنمایی کردن مردم رو گمراه میکنی ، بعضی جاها بهتره آدم سکوت کنه.

الان که صاحب تایپینگ خودش به حرفی که من ابتدای تایپینگ بهش گفتم رسید.

این شمایین که نباید توی بحث که هیچی نمیدونید دخالت نکنید و احترام دیگران واجب بهتون یاد ندادن

لینک به دیدگاه

نقل قول
در در 1396/03/27, 03:14:56، hamidmanu گفته است :

خب عزیز

در در 1396/03/27, 03:06:25، aVaOMi گفته است :

احسنت.

در در 1396/03/27, 02:44:19، mnbv172 گفته است :

اینی که

دوستانی که نظرات منو در مورد windows 10 شنیدن و یا کسان دیگه. بعد از 2 هفته کلنجار رفتن و سرچ توی نت فهمیدم که مشکل از درایور های سیستم بوده. فایل nt kernel and system زمانی که درایور ها سالم نباشن باعث اختلال میشه و دیسک رو روی 100% درگیر میکنه. فقط خواستم بگم با نظرات من گمراه نشین مشکل از windows 10 نبود. درضمن قابلیت game mode توی widnows 10 creator update واقعا فوق العدست. توی گیم start+G رو بزنین بعد turn on game mode for this game  رو تیکشو بزنین بعد بازیو ریست کنین. میانگین فریمم توی بنچمارک تست Arkham knight از 69 رسید به 75. توی gta v هم حدود 7 فریم رفت بالا.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در 16 دقیقه قبل، Alimm001 گفته است :

سلام افت فریم زیاد در بازی ربتی به cpu داره? ممنون

درود

سیستمتون رو ذکر کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...