رفتن به مطلب

بدترین بازی

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/03/27, 17:09:02، M.javad99 گفته است :

pes    ( نسخه pc)

در نسخه های 2016 و به شدت در 2015 با شما موافقم اما یه نگاهی به 2017 هم بیندازید

لینک به دیدگاه

به قول یکی از دوستان بازی بد که زیاده. خیلی بیشتر از بازی خوب

ولی بدترین بازی ها ، بازی هایی هستند که شماره ۱ عالی بوده ولی شماره ۲ و ۳ اش خراب شده. مثل فارکرای. شماره ۱  عالی بود، ۲۰۰۴ منتشر شد و تا چند سال بعدش رودست نداشت.

ولی شماره دومش آدم رو نا امید میکرد.

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

البته اگه گیر یه مشت اسمورف و روس نیفتی لذت بخشه وگرنه اعصاب که سهله یهو دیدی مانیتورو از پنجره انداختی بیرون xD

دو هفته پیش یه مچ رفتم سه تا فقط واستادن بیس میچرخیدن دور خودشون یکیم اسکورش شد 2-18 ما هم 16-2 باختیم xDDDD

معمولا در بخش آنلاین بازی های شوتر اول شخص میدان داری می کنند این روسها.(چیت.زنهای خوبی هم هستند)

#

در این زمانها که خیلی اذیت کنند هم هست چون معمولا اون افراد به صورت تیمی و دقیق عمل می کنند و....،

خلاصه به ناچار مپ رو تغییر میدم.... .

:D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

بازی های بد که معروف نیستا تا دلتون بخواد داریم ولی اینکه یه بازی از نظر همه خوب باشه و شخصا خوشم نیومده باشه GTA V ! با کمال احترام به طرفداراش ، برای بنده به شدت خسته کننده و تکراری میشد بعد چند دقیقه! نسخه های قدیمی مثل San Andreas و Vice City خیلی خیلی خیلی برام لذت بخش بودن! واقعا آدم رو پشت کامپیوترش میخکوب می کرد! GTA V چیز جدیدی نداشت برام همون بازی های قدیمی با داستان بدتر و گرافیک و فیزیک بهتر! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Noruzi گفته است :

Call Of Duty Black Ops 3

این و که ولش کلا دری وری بود

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

در نسخه های 2016 و به شدت در 2015 با شما موافقم اما یه نگاهی به 2017 هم بیندازید

خودم pes17 بازی میکنم البته با یه سری افزونه های گرافیکی اما بدون این افزونه ها گرافیک نسخه pc نسبت به کنسول به ویژه ps4واقعا پایینه

ویرایش شده توسط M.javad99
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز کانتر بهترین بازیی هستش که تا الان تجربه کردم .

کانتر یعنی گیم پلی .

BF4 و نسخه های مختلف COD رو به صورت آنلاین و شبکه بازی کردم کانتر چیز دیگه ای هستش .

اما بدترین بازی ها :

Rage

Resident Evil: Operation Raccoon City

Resident Evil 6

Mortal Kombat 8

Call Of Duty Black Ops 3

فعلا همینا یادمه .

لینک به دیدگاه

بد ترین بازی از نظر گرافیک HAWX 2 بود . تکسچر های محیط بازی رو با یه ماهواره درپیت گرفته بودن گذاشته بودن توی بازی . یعنی s7 میبردی فضا عکس میگرفتی با کیفیت تر بود . کلی هم اول بازی یوبی سافت پز داد که ما با فلان فناوری و فلان ماهواره این بازیو ساختیم . ولی از حق نگذریم گیم پلی بدک نبود

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/27, 00:13:35، M-yousef گفته است :

سلام دوستان

لطفا بگین بدترین بازی ای که توی ژانر خودش تجربه کردین چی بوده

فقط به چند تا نکته توجه کنید

1.به نظرات هم احترام بذارید 

2.دلیل بد بودن اون بازی و بگین

داداش dark soul 3 میدونم خیلی طرفدار داره ولی اولین بار که داداشم برام دانلود کرد این بازی رو دیگه حتی اسمشم میشنوم بالا میارم لا مصب خیلی سخته!! و بازی civ با اینکه کل بیشتر قسمتاشو بازی کردم ولی اصلا خوشم نمیاد خیلی طول میکشه ببری

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/27, 17:23:53، aVaOMi گفته است :

به قول یکی از دوستان بازی بد که زیاده. خیلی بیشتر از بازی خوب

ولی بدترین بازی ها ، بازی هایی هستند که شماره ۱ عالی بوده ولی شماره ۲ و ۳ اش خراب شده. مثل فارکرای. شماره ۱  عالی بود، ۲۰۰۴ منتشر شد و تا چند سال بعدش رودست نداشت.

ولی شماره دومش آدم رو نا امید میکرد.

farcry3 خیلی قشنگه با primal برو بازی کن عالیه. هم گرفایک و هم گیم پلی خوبی دارن .

لینک به دیدگاه

اقا اين Dead Rising 4 چقد مضخرفه، گرافيكش چرا اينجوريه نصب كه كردم يه بار اومدم بيرون رفتم فايل نصبي رو چك كردم يه موقع Dead Rising 1 رو اشتباه دانلود نكرده باشم o.O

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، arpking12 گفته است :

farcry3 خیلی قشنگه با primal برو بازی کن عالیه. هم گرفایک و هم گیم پلی خوبی دارن .

اره ۳ قشنگه

کلا سبکش رو دوست دارم

فارکرای ۲ O.o زده بود جاده خاکی . شماره ۱ هم که عالی بود

لینک به دیدگاه

بلادبورن اصلا باورم نميشد درجه سختيش دو ساعت كلا بازي كردم ول يكي از دوستام پلاتش كرد?             تو پي سي هم نيد فور اسپيد ريوالز آشغاله به تمام معناست دليلشم نميدونم كلا حال نميداد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...