رفتن به مطلب

مشکل باطری لپ تاپ

XXL33
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران این انجمن

غرض از مزاحمت این بود که من حدود 2 سال هست که لپ تاپ گرفتم و مدلش هم (DELL Inspiron 1545) هست . ابتدای کار وقتی که گرفته بودم شارژر لپ تاپ به طور دائم وصل بود به لپ تاپ و من اصلا شارژر رو از لپ تاپ نمی کشیدم (چند بار هم اطرافیان گفتند که این کار باعث میشه که باطری دیگر AC رو نشناسه)

الان مشکل من اینه که وقتی باطری لپ تاپ رو میزنم به لپ تاپ در حالت IDLE قرار میگیره و شارژ نمیکنه . سایت های متعددی رفتم برای این که راه خل رو بفهمم ولی مشکل من حل نشد.

یه سایت نوشته بود زنده کردن باطری لپ تاپ در فریزر که یک روشی بود من ان را انجام دادم ولی باز نشد.(چون باطری من سالم هست)

روش دیگر این بود که گفتند شاید BIOS نصب نیست یا اگر نصب آپدیت نیست که من ویندوز 7 روی لپ تاپم نصبه و از سایت دل ستاپ BIOS رو گرفتم ولی نصب نمیشه وقتی که میزنم اینستال بشه میزنه حداقل باطری باید 10 دقیقه شارژ بشه تا Bios ریخته بشه.. (Battery Not Plagin) هست.

از دوست های خوبم در این انجمن تقاضا دارم این مشکل من را رفع کنید. پیشاپیش ممنونم از کمکتان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این روش که من میگم علمی نیست اما من انجام دادم روی لپ تاپ msi جواب داد .باتری باید از لپ تاپ در بیاری با اهم متر سرهای مثبت و منفی و اگر چند ولتاژ است هم سرهای ولتاژ های مختلف را به دست بیاری و با اتصال کوتاه کردن یک سیم بین مثبت و منفی باتری را دشارژ کنی و وقتی لپ تاپ داخل برقه و خاموش است باتری را جا بزنی البته این کار ریسک داره شاید باتری را خرابش کنی .

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از کمکت دوست عزیز

اما

باطری لپ تاپ من مشکل نداره یعنی خراب نیست

مشکل اینه که چه کاری انجام بدم که ac یا همون شارژر لپ تاپ با باطری مچ بشه و شارژ کنه

مشکلم اینه..

ممنون میشم اگر باز هم کمکتان شامل حال من بشه.

برای روشن شدن اذهان و شکافتن موضوع دوباره بیشتر توضیح میدم.

ببینید دوستان من وقتی باطری را در لپ تاپ میزارم ..باطری حالت IDLE میشه و شارژ نمیکنه.

مشکلشم میدونم چیه شارژر با باطری مچ نمیشن و من میخوام راه حلی ارائه کنید که شارژر با باطری مچ بشه ...

مجددا تشکر می کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم دقیقا مشکل شما را داشتم باطری من هم سالم بود اما وقتی داخل لپ تاپ قرار میدادم شارژ نمیشد .اگر مشکل شما نرم افزاری باشه که خوب حداکثرش اینه که یک بار ویندوز را کامل ریکاوری میکنی. بر داشت من از این مشکل اینه که باید مقدار مقاومت داخلی باتری بالا بره تا دوباره لپ تاپ اقدام به شارژش بکنه من تجربه خودم این بود حالا بقیه دوستان هم میایند و کمک میکنند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...