رفتن به مطلب

گرافیک 1060 یا rx 570 ?

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  میخوام گرافیک بخرم و عجله ای ندارم 

به نظرتون رفرنس 1060  6گیگ ایسوس توربو  بگیرم ؟ یا rx 570   ? نویز یکم برام مهمه  ارزش خرید کردومشون بالاتره ؟  برای خرید 570 میتونم صبر کنم یا از خارج کشور تهیه کنم ولی از طرفی 1060 خوش قیمتی آقای بهاور دارن فقط نمیدونم نویزش چقدره 

شما تجربه ای ازش ندارین؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

سلام  میخوام گرافیک بخرم و عجله ای ندارم 

به نظرتون رفرنس 1060  6گیگ ایسوس توربو  بگیرم ؟ یا rx 570   ? نویز یکم برام مهمه  ارزش خرید کردومشون بالاتره ؟  برای خرید 570 میتونم صبر کنم یا از خارج کشور تهیه کنم ولی از طرفی 1060 خوش قیمتی آقای بهاور دارن فقط نمیدونم نویزش چقدره 

شما تجربه ای ازش ندارین؟ 

یا RX 580 بخر یا 1060 6 گیگ.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Bloody گفته است :

یا RX 580 بخر یا 1060 6 گیگ.

رفرنس aus turbo 6gig  نویز و گرماش زیاده  ولی ارزش داره که از 570 بگذرم ؟ یا حتی 480 ؟ 

لینک به دیدگاه

570 ( در بازار جهانی ) همرده مستقیم 1060 نیست و 480 و 580 همرد 1060 محسوب میشن .

570 تقریبا به اندازه 480 فریم میده و با توجه به قیمت و مصرفش نسبت به 480 انتخاب بهتریه . در کلیت 480 هم کمی بهتر از 1060 هستش پس میشه نتیجه گرفت 570 انتخاب بهتری از 1060 باشه

اما یکی از دلیل های بهتر بودن 570 به 1060 قیمت بسیار بهترشه اگر قرار باشه 570 رو گرون بخرید نه !

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

570 ( در بازار جهانی ) همرده مستقیم 1060 نیست و 480 و 580 همرد 1060 محسوب میشن .

570 تقریبا به اندازه 480 فریم میده و با توجه به قیمت و مصرفش نسبت به 480 انتخاب بهتریه . در کلیت 480 هم کمی بهتر از 1060 هستش پس میشه نتیجه گرفت 570 انتخاب بهتری از 1060 باشه

اما یکی از دلیل های بهتر بودن 570 به 1060 قیمت بسیار بهترشه اگر قرار باشه 570 رو گرون بخرید نه !

حدود قیمت آکبند سری قبل 990 تومن بود که اومد اونم 4 گیگ 

الان من این نسخه رفرنسو 950 تومن که 6 گیگ هست بخرم می ارزه ؟ فقط از نویز و دماش میترسم الان یدونه کلیپ تو یوتیوب دیدم این کارت خیلی صداش زیاد بود 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

حدود قیمت آکبند سری قبل 990 تومن بود که اومد اونم 4 گیگ 

الان من این نسخه رفرنسو 950 تومن که 6 گیگ هست بخرم می ارزه ؟ فقط از نویز و دماش میترسم الان یدونه کلیپ تو یوتیوب دیدم این کارت خیلی صداش زیاد بود 

4 گیگ بودن 570 مشکل حادی نیست .

حتی 580 هم نیاز بالایی به 8 گیگ مموری نداره پس از این جهت چندان نگران نباشید .

اما مدل رفرنس 1060 .

برای هر کسی فرق می کنه . من به صدا اهمیت چندانی نمی دم . ظاهر برام خیلی مهم نیست . خیلی در مورد مصرف فکر نمی کنم و برام پرفورمنس و پرفورمنس در برابر قیمت مهمه پس یه رفرنس خوش قیمت رو به یه غیر رفرنس گرون ترجیح میدم  .با این حال نسخه های رفرنس به طور کلی چندان به درد نمی خورن . رفرنس ها از غیر رفرنس ها داغتر ، پر سر و صدا تر، زشت تر و ضعیفتر هستند !!! پس باید همه  این ها رو باید با قیمت جبران کنند ! حالا یکی ظاهر و صدا براش خیلی مهمه یکی نه . پس نفر اول با 200 تومن ارزونتر بودن رفرنس قانع نمیشه اما نفر دوم با 100 تومن ارزونتر بودن قانع میشه !

لینک به دیدگاه

به نظر بنده شما یه 1060 6gb بگیر . البته توربو نه ! توربو در برابر مدلای دیگه ضعیف تره بهتره شما یه msi  پیدا کنی gaming x که قیمت خوبیم دارن با توجه به benchmark ها 1060 6گیگ از 480 قویتر هست اما 3 گیگش ضعیف تره. اگه 1060 مناسب با قیمت خوب بتونین تهیه کنین . مدل رفرنس با این مدل بنده حدود 20 تومن بیشتر فرق نداره و نگران قیمت نباشید:14_relaxed: موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

4 گیگ بودن 570 مشکل حادی نیست .

حتی 580 هم نیاز بالایی به 8 گیگ مموری نداره پس از این جهت چندان نگران نباشید .

اما مدل رفرنس 1060 .

برای هر کسی فرق می کنه . من به صدا اهمیت چندانی نمی دم . ظاهر برام خیلی مهم نیست . خیلی در مورد مصرف فکر نمی کنم و برام پرفورمنس و پرفورمنس در برابر قیمت مهمه پس یه رفرنس خوش قیمت رو به یه غیر رفرنس گرون ترجیح میدم  .با این حال نسخه های رفرنس به طور کلی چندان به درد نمی خورن . رفرنس ها از غیر رفرنس ها داغتر ، پر سر و صدا تر، زشت تر و ضعیفتر هستند !!! پس باید همه  این ها رو باید با قیمت جبران کنند ! حالا یکی ظاهر و صدا براش خیلی مهمه یکی نه . پس نفر اول با 200 تومن ارزونتر بودن رفرنس قانع نمیشه اما نفر دوم با 100 تومن ارزونتر بودن قانع میشه !

حرفتون درسته فقط این مسئله زشت تر بودن رو نزنین اتفاقا دلیل اینکه خیلیا میرن سمت رفرنس ظاهر زیباشونه مثلا این دوتارو شما ببین انصافا کدوم قشنگ تره xD

b2703.jpg

21226-00_R9_290X_4GBGDDR5_DP_HDMI_2DVI_P

اگه کاربری استارتر محترم گیم هست و نمیخواین تا حداقل دو سال یا دوسال و نیم دیگه دست بزنید به گرافیک اونم روی فول اچ دی قطعا 480-570-580 جزو انتخاباتون باشه

ساپورت بهتر ای ام دی و کارایی بهتر در دایرکت 12 کارتای سری 10 رو خوراک گیمرای روی فول اچ دی کرده

هرچند ما که پیر شدیم از بس نشستیم منتظر وگا تا بیاد یکم حال انویدیارو بگیره

z8qo_crazy-funny-old-man-15-www.funnypic

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

من 1060 MSI سری GAMINGX با حافظه 6 gb دارم 

تا به حال توی هیچ بازی کم نیاورده حتا در بازی Biohazard resident Evli 7 که گزارش های زیادی مبنی بر افت فریم حتا در تنظیمات گرافیکی پائین در بسیاری از کارت های گرافیک  توی فروم های خارجی داده شده هم توی تنظیمات رو به بالا و تفکیک پذیر فول اچ دی کم نیاورد! 

https://steamcommunity.com/app/530620/discussions/0/152392549353807508/

https://steamcommunity.com/app/418370/discussions/0/141136086934983279/

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

انویدیا همیشه مناسب  تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...