رفتن به مطلب

Recommended Posts

کارت فروخته شد . ختم تاپیک

یک عدد کارت MSI RX 480 GAMING X 8G برای فروش موجود است .

امروز بصورت آکبند به دستم رسید . برای تست باز کردم و کاملا سالم هست . تا 99/1/9 گارانتی گرین دارد.

قیمت پایه 1.500

فوری 1.550

با کارت GTX 1070 کارکرده و تمیز هم تعویض میکنم.

اگر قیمت خوب بدید میفروشم در غیر اینصورت برای استفاده شخصی خودم برخواهم داشت .:12_slight_smile:

3.JPG

2.jpg

1.jpg

ویرایش شده توسط A7Up
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، gamero گفته است :

1500 خریدارم 

با توجه به پیشنهاد مطرح شده توسط این بزرگوار قیمت پایه 1500 در نظر گرفته میشه و فعلا کارت برای ایشان هست .

1500 قیمت پایه

فروش فوری 1550

گام 10تا

ویرایش شده توسط A7Up
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، A7Up گفته است :

دوستانی که قصد خرید ندارند تاپیک رو خراب نکنند . لطفا مقداری احترام بگذارید .

up

داداش شما قیمتت از اکبندشم بیشتره اکش 1200 1300 شاید باشه شاید

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

عزیز این کارت الان قیمتش همین بالاست درست ولی برای ماینینگ به صرفه هست شما باز بگو 1200 1300

عزیزم این کارت اصلا اکبندش گیر نمیاد الان

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

سلام.

داداش تو از یه گوشه وارد شدی همه رو درو کردی و رفتی. خیلی انگار عصبانی هستی!

یه کوچولو به عرایض دوستان دقت کن.

این کارت دیگه آکبندش موجود نیست. چنانچه مثلا کمپانی مجددا تولید کنه و قرار باشه با قیمت رسمی فروخته بشه باز هم طی یک ساعت میریزن همش رو می خرن.

اصلا کاربرد این سری از کارت ها گیمینگ نیست و اصلا به صرفه نیست که برای گیمینگ استفاده بشه.

در 4 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

چه دلیلی داره ۱۵۰ نذارم روش ۱۰۷۰ نخرم؟!

دوستان مطلع یاری بفرمایید شاید من نظرم از ۱۰۷۰ برگشت!

دوست عزیز هیچ دلیلی نیست که بهت بگیم شما نرو 1070 نخر. حتما 1070 برای شما بهتره و 100 درصد من هم همین پیشنهاد رو می کنم. 150 رو میخوای نذاری 250 از روش بردار و 1060 بخر. این کارت اصلا مناسب نیاز شما نیست.

یه سری کارت Matrox الان لیون گذاشته برای فروش قیمتش 14 میلیون تومنه. کل قابلیتش هم اینه که میتونه 20 تا مانیتور رو ساپورت کنه (بصورت Extend نه Duplicate). حالا شما برو تو صفحه اون محصول به لیون بگو یه دلیلی بهت بگن که نری 4 تا 1080TI بخری و SLI کنی. خوب مسلما اون کارت برای شما مناسب نیست و بهت میگن همون 4 تا 1080TI رو زحمتش رو بکش.

در 3 ساعت قبل، xshadow70 گفته است :

د

درسته ولی اگر یه بنده خدایی سرش کلاه بره شما وجدانت راحت میشه ؟

این کارت خیلی ارزش داشته باشه 1 تومان هستش  -    1 تومان هم برای کارت گیمینگی مثل این کارت عالی هستش

فروشنده محترم منصف باش قیمت درست بزار یکی بخره 

تو واقعا فکر کردی یکی از همه جا بی خبر میره 1.5 میلیون تومن قرض می کنه و میگه اه برم کارت گرافیک بخرم. بعد میاد اینجا میبینه یه کارت قرمز خوشکل هست 1.5 میلیون پولشه میدم میخرم. خوب هرکی بخواد اینقدر توی کارت گرافیک هزینه کنه، عضو انجمن لیون کامپیوتر شده باشه، توی فروم دنبال کارت دسته دوم میگرده حتما میدونه RX480 چیه و 1060 چیه و 1070 چیه چرا مغالطه می کنید؟ 

در 19 دقیقه قبل، xshadow70 گفته است :

نیست برادر من. نیست. آکبندش نیست. شما 10 تا برام آماده کن. بنده 12.000.000 میلیون تومن تقدیم حضور کنم. نه 13.000.000 تومن.

در 4 ساعت قبل، farsar گفته است :

دیگه قیمتا طوری نباشه به شعور اهالی انجمن توهین شه ، با این قیمت تو دیوار و شیپور هم نمیشه فروخت

داداش واقعا به شعور کسی توهین نشده. توضیح داده شده. پر واضحه که همه میدونن قیمت آکبند این کارت چقدر بود.

والا ما 10 میلیون وام گرفتیم رفتیم پراید صفر بخریم. به مدارک یه ضامنمون گیر دادن. تا مدارک و اوکی کنیم و پول واریز شه و ... با 10.000.000 تومن میشد RD دسته دوم خرید. از اون موقع تا الان هم پیاده ایم. اینقدر مثل این دوستان شاکی و عصبانی نبودیم و بقیه رو کلاه بردار و ... خطاب نمیکردیم. (جز همون نفری که کل ملت ایران میدونن کیه). طوری رفتار نکنین انگار کارتهای RX نون شبتون بوده و الان آجر شده.

1060 , 1070 فراوون موجوده. به همتون هم میرسه تو راهش همدیگه رو هم نکشید لطفا.

دوستان یه ذره مهربون تر باشید خوبه همه همزبونیم و تو این سایت حد اقل همه اهل PC و گیم و ... هستیم زبون همدیگه رو میفهمیم. دنبال یک چیزی نگردیم و همدیگه رو یقه نکنیم فوری. یه لیوان آب بخورید بعد به فروشنده یه پخ بدید که آقا برای چی این کارت رو انقدر بالا آگهی کردی. 

ویرایش شده توسط Magneto
لینک به دیدگاه

1.از مدیر گرامی تشکر میکنم که پست های غیرمرتبط بعضی از دوستان رو پاک کردند .

2.عزیزی که در بالا کارت رو میخواستن فعلا منصرف شدند بنابراین همچنان فروش برقراره ..

3.با 1070 کارکرده و  تمیز هم تعویض دارم.

UP

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، A7Up گفته است :

کارت به جناب gamero فروخته شد .

ختم تاپیک :21_kissing_closed_eyes:

تایید میشه و به روش معاوضه  انجام میشه.

لطفا دیگه قیمت ندین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...