رفتن به مطلب

پرچمدار کیبورد های Rapoo با قیمتی خارق العاده!

Recommended Posts

r8f0e4qhslwr29l2qkrt.jpg

Rapoo در حال گسترش محصولات سری VPRO است و این کیبورد جدید که V720S نام دارد قرار است پرچمدار کیبورد های این سری باشد . این کیبورد دارای یک طرح استاندارد و 12 کلید ماکرو است که کاربر می تواند این کلید هارا به هر شیوه ای که نیاز دارد برنامه ریزی کند . این کیبورد دارای بدنه فلزی و کلید های مکانیکال است که در زیر این کلید ها LED هایی با توانایی نمایش 16.7 میلیون رنگ خودنمایی می کنند . و به کاربر اجازه می دهند تا از طریق نرم افزار اختصاصی این شرکت رنگ تمام این LED هارا تغییر دهد . این نرم افزار برای برنامه ریزی کلید های ماکرو نیز کاربرد دارد و کاربر می تواند برای هر کلید یک رنگ خاص یا یک ماکرو خاص در نظر بگیرد . به لطف حافظه داخلی این کیبورد تمام دستورات و رنگ های تعریف شده برای کلید ها بروی حافظه داخلی ذخیره خواهد شد و هر کجا می توان از این پروفایل ها استفاده کرد . از دیگر مشخصات کیبورد می توان به قابلیت Anti-ghosting و نرخ ارسال 1000هرتزی اطلاعات اشاره کرد. این کیبورد هماکنون با قیمت 99دلار در دسترس است.

cc6eewujnqjnesx6qds.jpg

3b09d1qng3rm8fgt0fcm.jpg

yvhs6w1kedcjiljqqdc5.jpg

منبع: Techpowerup

مترجم: سامان یزدان نیک

لینک به دیدگاه

مهم تر از همه

کیلید هاش چه مدل مکانیکالی هستن؟ (اینی که لیون آورده)

توی عکس که  به نظر Cherry Blue میاد

توی لیون زده

Black Mechanical

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

Font on keycaps is so damn ugly, also chinese fake cherry switches ew

به نظر میرسه کیلید هاش ساخت چینی ها هست و اصلا chery mx نیست.

لینک به دیدگاه

اگه آدم بخواد 99دلار بده راپو بگیره بره هاپو بگیره بهتره چون برند های خوش نام تری است،البته تو این رنج قیمت قطعا نمیتونید محصول ایسوس تهیه کنید

در  کل باید ببینیم review ها تو یوتیوب  چطوری  هست شاید واقعا نسبت به بقیه بهتر باشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اگه آدم بخواد 99دلار بده راپو بگیره بره هاپو بگیره بهتره

به نظر من  بلادی خیلی بهتر از این هست ، قیمتاشون هم بهتره.

لینک به دیدگاه

راپو مکانیکی بیسیم داشتم. مکانیکی چینی بود و رنگشون زرد بود. زود دابل کلیکی شدن. در حد 6 ماه استفاده.ولی کیفیتش به جز کلید ها خوب بود.

لینک به دیدگاه

گوش آدم درازه مگه؟

یدونه razer ornata میگیری یا حتی razer deathstalker chroma با این قیمت 

لینک به دیدگاه

دقیقا قیمتش بین 50-100 تومن  از اونی که باید باشه بیشتره. اگه 99 دلار حساب کنید با دلار امروز باید قیمتش می  شد 370 تومن اگه هم به قیمت 85 دلاری آمازونش بخواییم حساب کنیم می شه 318 تومن.(اونم در صورتی که Switch هاش Kailh Black باشه! اگه Switch هاش Kailh Blue باشه که به نظر هم اینایی که وارد شدن Blue هستن قیمتش 80 دلاره توی آمازون که دقیقا می شه 300 تومن.) توی رنج 400-450 تومن کیبورد های مکانیکال زیر پیدا می شن که  برند های مطرح تری هستن و فقط RGB نیستن:

Cougar 600K /Cherry MX Red/Orange Back Light 426T

Asus Strix Tactic Pro /Cherry MX Red/Orange Back Light 425T

Logitech G310 Atlas Dawn/Romer G/Blue Back Light 429T

از لحاظ تفاوت کلید من خودم 1 سال و نیم با کلیدای V500 که Kailh Yellow هستن کار کردم و الانم 1 ساله که 700K دارم که Cherry MX Red داره...خیلی ثلیقه ایه بیشتر تا کیفیت Cherry MX Red نرم تره چون 40 گرمیه ولی Kailh Yellow 50 گرمیه. Kailh Yellow مثل Cherry MX Blue ولی بدون تق تق های بلند و ماشین تایپ وار کلید های MX Blue. می تونید اینجا یه سری بزنید آخر مطلب یه ویدئو گذاشتم توش صدای کلید های MX Red و Kailh Yellow هست.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HK888 گفته است :

دقیقا قیمتش بین 50-100 تومن  قیمتش از اونی که باید باشه بیشتره. اگه 99 دلار حساب کنید با دلار امروز باید قیمتش می  شد 370 تومن اگه هم به قیمت 85 دلاری آمازونش بخواییم حساب کنیم می شه 318 تومن.(اونم در صورتی که Switch هاش Kailh Black باشه! اگه Switch هاش Kailh Blue باشه که به نظر هم اینایی که وارد شدن Blue هستن قیمتش 80 دلاره توی آمازون که دقیقا می شه 300 تومن.) توی رنج 400-450 تومن کیبورد های مکانیکال زیر پیدا می شن که  برند های مطرح تری هستن و فقط RGB نیستن:

Cougar 600K /Cherry MX Red/Orange Back Light 426T

Asus Strix Tactic Pro /Cherry MX Red/Orange Back Light 425T

Logitech G310 Atlas Dawn/Romer G/Blue Back Light 429T

از لحاظ تفاوت کلید من خودم 1 سال و نیم با کلیدای V500 که Kailh Yellow هستن کار کردم و الانم 1 ساله که 700K دارم که Cherry MX Red داره...خیلی ثلیقه ایه بیشتر تا کیفیت Cherry MX Red نرم تره چون 40 گرمیه ولی Kailh Yellow 50 گرمیه. Kailh Yellow مثل Cherry MX Blue ولی بدون تق تق های بلند و ماشین تایپ وار کلید های MX Blue. می تونید اینجا یه سری بزنید آخر مطلب یه ویدئو گذاشتم توش صدای کلید های MX Red و Kailh Yellow هست.

دوست عزیز یه مسئله ای

فارغ از صدای بالا کیبوردهای مکانیکی (که البته گویا با Yellow chery) ها حل شده، ارتفاع زیاد کلیدهای کیبورد مکانیکی یکم آزار دهنده نیست؟ 

من خودم بیشترین مشکلم با کیبوردهای مکانیکی همین ارتفاع زیاد تا سطح کیبورد هست. به نظرم دست خوب نمیشینه رو دکمه ها

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

دوست عزیز یه مسئله ای

فارغ از صدای بالا کیبوردهای مکانیکی (که البته گویا با Yellow chery) ها حل شده، ارتفاع زیاد کلیدهای کیبورد مکانیکی یکم آزار دهنده نیست؟ 

من خودم بیشترین مشکلم با کیبوردهای مکانیکی همین ارتفاع زیاد تا سطح کیبورد هست. به نظرم دست خوب نمیشینه رو دکمه ها

خیر.من کسی رو ندیدم با این موضوع مشکلی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...