رفتن به مطلب

ASUS Rampage III Extreme

amir3681
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز.

یک عدد مادر برد ASUS Rampage III Extreme برای فروش موجوده، این مادربرد حدود سه ماهه که بسته شده ولی در روز حدودا دو ساعت کارکرده، تا حالا اور نشده و تمامی لوازمش هم موجوده، در ضمن این برد دارای گارنتی تعویض هستش.

اگه کسی خریداره قیمت پیشنهادیش را اعلام کنه.

ممنون

لینک به دیدگاه

تجربه ای که من از فروش اینترنتی دارم اینه که هر قیمتی که بنویسی آخرش باید کلی به خاطرش چونه بزنی، به همین خاطر من خواستم که خودتون یه قیمت پیشنهاد بدید، البته از روی انصاف و با در نظر گرفتن نوع جنس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از سوء تفاهم و ناراحتی خودتون یک قیمت پایه بگذارید. تشکر

لینک به دیدگاه

خودم از یه فروشنده قیمت گرفتم گفت با توجه به اینکه خیلی کم کارکرده و الان هم توی بازار کمیابه 440 روش قیمت گذاشت.

لینک به دیدگاه

مادربورد خیلی خوبیه و با توجه به مدت کارکردش حدود 440 که میگین می ارزه اما دوست من این بورد در حال حاضر تو بازار کامپیوتر رضا و ایران ریخته!!!!

قیمتش هم برابر قیمت ماکسیموس ای وی اکستریم هست یعنی 500 تومن!

یه زمان اصلا نبود اگه بودم قیمتش فضایی بود اما الان پر رمپیج 3 شده!

لینک به دیدگاه

مادربورد خیلی خوبیه و با توجه به مدت کارکردش حدود 440 که میگین می ارزه اما دوست من این بورد در حال حاضر تو بازار کامپیوتر رضا و ایران ریخته!!!!

قیمتش هم برابر قیمت ماکسیموس ای وی اکستریم هست یعنی 500 تومن!

یه زمان اصلا نبود اگه بودم قیمتش فضایی بود اما الان پر رمپیج 3 شده!

پس میفرمایید که 440 می ارزه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت امروز بازار رضا 490

حداقل 7-8 فروشگاه از این مین پشت ویترین داشتند smile.gif

لینک به دیدگاه

در هر صورت اینم هست اگه کسی خواست بگه، با نو هیچ فرقی نمیکنه، اگه کسی قصد خرید این مدل را داشته باشه میتونه این مادربرد را بخره و 60 تومن مابه التفاوتش را روی رم یا کولینگ بهتر هزینه کنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...