رفتن به مطلب

فروش گرافیک Asus RX470 4GB Strix Gaming فقط تا امشب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز

کارت کاملا در حد نو هست کارکرد زیر یک ماه بوده گارانتیهم تا 2020 و فقط گیم جزئی باش زدم تا اخر امشب اگر کسی در خواست داد 1100 تقدیم میکنم وگرنه فروش کنسل هست چون خودم یه گیمر معمولی هستم صرفا واسه ارتقا میفروشم بخاطر وضعیت ناموجود بودن و قیمت بالای 580 و 480 کمتر از این هم خدایی اصلا راه نداره و دیگه نمیصرفه برام اولویت هم با کسی هست که زودتر وجه رو واریز کنه

عکس های کارت به همراه اسیک

با تشکر...

74iv_img_20170618_192444.jpg

l7ct_img_20170618_192457_thumb.jpg

i5s4_img_20170618_192500_thumb.jpg

mocv_img_20170618_192504_thumb.jpg

ch5s_img_20170618_192450_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

ببخشید قیمت  یک میلیون و صد هزارتومن  قیمت  پایه هستش؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

ببخشید قیمت  یک میلیون و صد هزارتومن  قیمت  پایه هستش؟

سلام جناب فردوسی عزیز قیمتی که مد نظرم هست بله ولی اگه کسی پیشنهادی هم توی پ.خ بده بررسی میکنم

لینک به دیدگاه

اخرین اپ رو هم میدم تا چند ساعت بعد به احتمال زیاد کنسل میکنم فروش رو کسی خریدار واقعی باشه یه مقدار تخفیف هم داره

لینک به دیدگاه

به نظرم کنسل کن.جسارت نباشه ناراحتم نشو من خودم ۱۰۶۰ رو فروختم ۹۴۰ .اونوقت ۴۷۰ شده ۱۱۰۰ .تازه آکش بوده ۹۰۰.حالا با چه منطقی این قیمت ها رو میدن نمیدونم. نه فقط شما بلکه همه.به غیر از دوستان ماینر گیمرا باید مغز مانکی خورده باشن اینقدر واسه این کالا پول بدن دوست عزیز

لینک به دیدگاه

البته حق ميدم هر قيمتي دوست داشته باشي بزني  ولي با اين تاپيكا انتظار فروشندگان بالا ميره

به نظر بنده هم كنسل كنيد و كارت رو نگه دارين

كارتي كه تا هفته پيش 770 فروش ميرفت  الان 11000 شده

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، mehdidolaty گفته است :

البته حق ميدم هر قيمتي دوست داشته باشي بزني  ولي با اين تاپيكا انتظار فروشندگان بالا ميره

به نظر بنده هم كنسل كنيد و كارت رو نگه دارين

كارتي كه تا هفته پيش 770 فروش ميرفت  الان 11000 شده

دوست عزیز قیمت نه فقط اینجا و نه فقط ایران بلکه قیمت جهانی این کارت بالا رفته ، حالا اینکه برا گیمر بصرفه هست یا نه مشخصه که تو این وضع نه ولی چیزی هست که اتفاق افتاده و کاریش هم نمیشه کرد و نمیشه به فروشنده گفت که حالا که قیمت بالا رفته تو بیا قیمت پایین بده ، همونطور که وقتی قیمت پایین میاد فروشنده باید قیمت رو پایین بیاره هرچند تو گرونی خریده باشه

مثلا چند وقت دیگه که تب ماینینگ خوابیده به شدت کارت های AMD افت قیمت پیدا میکنن و اگه کسی اون موقع حتی همون 770 قبل از این جریانات هم قیمت بذاره کسی نمیخره چون بازار پر میشه از کارت دست دو 480 و 470 با قیمت به شدت نازل

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

دوستان حرفای شما همه قبول بالاخره هرکس نظری داره و بش احترام میزاریم ولی خواستم اطلاع بدم که کارت فروخته شد دوست عزیزی پیشنهاد دادن مقداری پایین تر از قیمت بنده و من هم قبول کردم دیروز هم گفتم اگر کسی پیشنهادی داشت بررسی میکنم

در هر حال مبارک خریدارش باشه

ختم تاپیک...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...