رفتن به مطلب

سیستم قابل قبول برای مجازی سازی

Recommended Posts

سلام

من رشته ام شبکه های کامپیوتری هستش .

نیاز به یک سیستم خوب دارم .

بودجه از 3 میلیون و پونصد بیشتر نشه بهتره

سیستمی که انتخاب شده به این صورت است

CPU i-5 7400

MainBoard MSI H270

RAM (32GB) 2x 16GBGskill 2400

HDD Raided 2x SamSung Evo850 120

HDD WEstern Green 2ta

Power Green 750w

Case ؟

حالا من چندتا سوال دارم و اینکه پیشنهاد میخام از دوستان

1- آیا main خوبه ؟ انتخاب اول z270 بود که روی کاغد تفاوتش بیشتر توی اوورکلاک  بود که من اینکارو انجام نخواهم داد

2- برای ssd ها اگر بجای این دو یک ssd256 m.2 گرفته بشه بهتر میشه کارایی ؟ آیا چون رید نیست فشار بیشتری روی sdd نمیاد ؟

3-کیس چی پیشنهاد میدید ؟ قیمت پایین باشه و معقول

4- اگر رم هارو بجای 2تا 16 4تا 8 بزارم کارایی بهتر میشه ؟ بیشتر جاها نوشته بود که روی کنترلر فشار زیاد میاد و جالب نیست .

ممنون میشم که راهنمایی کنید

----------------------------------

دوستان بعد از پیشنهادات لیست یکم تغییر کرد در مورد اینم نظر بدید

CPU i-5 7400

MainBoard MSI H270

SSD M,2 Plextor 256

HDD Seagate 2TB BarraCuda

Power cooler master 750

نظرتون چیه ؟

در ضمن یه بنده خدایی بهم گفت cpu i 5 اگه میگیری نمیتونه 32گیگ رو درست حسابی استفاده کنه . من که توی سایت اینتل نیگا کردم نوشته بود حداکثر 64گیگ جواب میده .اگه نظری دارین بهم بگین .

ویرایش شده توسط samansal1989
لینک به دیدگاه

سلام داداش مادربوردت خوبه اگه نمیخوای اورکلاک کنی

برای ssd یک m.2 بگیری خیلی بهتره تا ۲ تا ۱۲۰ بگیری سرعت و پرفورمنس بیشتری میگیری نه فشار هم بهش نمیاد نگران نباش

کیس هم هست همه مدل و قیمت یک مدل دیپ کول هست حدود ۱۹۰ پر طرفداره و نسبت به قیمت کیفیت خوبی داره

رم هم ۲ تا بگیر ۱۶ گیگ چون دوال چنل هست مادربورد و سی پی یوت و ۴ تا ۸ گیگ برای اونایی که ۴ چنله هست پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

دوست گرامی کارت گرافیک هم خودتون دارید یا خیر؟ بنده این کیس رو بهتون پیشنهاد میکنم که پر طرفدار هست . مورد 2 اگر زیبایی براتون مهمه.

1- green z4 asitak: 210

2- green z+ white : 145

بهتون ssd رو پیشنهاد میکنم خیلی سرعتش از هارد بیشتر هست. رم هم اگه بخوای در اینده ارتقا بدی 4 تا 8 پیشنهاد نمیکنم اما اگه با همین کارت تا چند وقت راه میوفته 4 تا 8 بهتره ( نه خیلی که بری بجای 4 تا 8 بگیری ! ) موفق باشی:3_grin:

لینک به دیدگاه

چه جالب منم کامپیوترم و کار اصلیم هم بیشتر برنامه نویسی و مجازی سازی هست . 

مین برد رو چرا از z270 استفاده نمیکنی؟ باس رم بالاتری داره خب قطعا ، تو همین رنج قیمت میتونی MSI Z270 TOMAHAWK رو بگیری . 

رم هم فرکانس پایین به نظرم یکم مشکل ساز میشه مخصوصا برا کارهای سنگین و شبیه سازی که سرعت حرف اولو توش میزنه . 32 گیگ یه نمور زیاد نیست؟ همین g.skill رو 16 گیگ trident z ولی 3200 اش رو میتونی تهیه کنی

هارد هم که سلیقه ای هست

ولی برای کیس این گزینه رو هم نگاه کن : Corsair Carbide Series SPEC-01 یا Deepcool dukase

پیشنهادم اینه که کلا سراغ برند گرین نری هیچ رقمه. پاور رو هم سعی کن corsair یا cooler master بگیری

راستی خنک  کننده مایع هم فکر کنم نیازت بشه

لینک به دیدگاه

ryzen 1400=650t
msi b350 tomahawk=450
geil evo potenza 2*8 , 3000mhz =250
1T westerndigital  blue 7200rpm=200
case =deepcool dukase  v3 (white)=200
LG dvd writer =50
graphic =msi rx460 ...2gig =500t
power=coolermaster lite 550=200t

LG 20inch =350toman

میتونی تبویزیون الجی هم ورداری ، ارزونتر درمیاد، چون مونیتور هم هستن   همزمان

LG 32 inch  LED  QHD  (refresh  120)= 650

سمت اینتل نرو ، اینتل تو  مولتی کور خیلی ضعیفه (تو تک هسته 5% قویترن نه مولتی کور)

قدرت سیستم فوق +140% کابیلیک 7700

بنچمارکهای جدید از سایت معتبر اناندتک

3dmark-1600x-oc.jpg

cinebench-1600x-oc (1).jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Haji Fatahi گفته است :

ryzen 1400=650t

ببخشید  پردازندت  1600x ایکس دار هست (اتوماتیک اورکلاک میکنه) من اشتباهی نوشتم 1400

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Haji Fatahi گفته است :

ببخشید  پردازندت  1600x ایکس دار هست (اتوماتیک اورکلاک میکنه) من اشتباهی نوشتم 1400

هیچی نمیشه گفت جز هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها  

رامین رستمی لول 

ویرایش شده توسط _theghostsleader_
لینک به دیدگاه

در در 1396/03/29, 12:51:09، gamer5 گفته است :

32 گیگ یه نمور زیاد نیست؟

رفیق رم زیاد مورد نیازه برای مجازی سازی. هرچقدر رم بیشتر ، بیشتر میتونی سیستم عامل مجازی بالا بیاری.

در در 1396/03/28, 23:12:41، samansal1989 گفته است :

سلام

من رشته ام شبکه های کامپیوتری هستش .

نیاز به یک سیستم خوب دارم .

بودجه از 3 میلیون و پونصد بیشتر نشه بهتره

سیستمی که انتخاب شده به این صورت است

CPU i-5 7400

MainBoard MSI H270

HDD Raided 2x SamSung Evo850 120

HDD WEstern Green 2ta

Power Green 750w

Case ؟

حالا من چندتا سوال دارم و اینکه پیشنهاد میخام از دوستان

1- آیا main خوبه ؟ انتخاب اول z270 بود که روی کاغد تفاوتش بیشتر توی اوورکلاک  بود که من اینکارو انجام نخواهم داد

2- برای ssd ها اگر بجای این دو یک ssd256 m.2 گرفته بشه بهتر میشه کارایی ؟ آیا چون رید نیست فشار بیشتری روی sdd نمیاد ؟

3-کیس چی پیشنهاد میدید ؟ قیمت پایین باشه و معقول

4- اگر رم هارو بجای 2تا 16 4تا 8 بزارم کارایی بهتر میشه ؟ بیشتر جاها نوشته بود که روی کنترلر فشار زیاد میاد و جالب نیست .

ممنون میشم که راهنمایی کنید

1. مینبرد خوبیه . کاملا مناسب cpuتون هست. اما خب اگه در آینده بخواین cpu از سری K استفاده کنین مجبور میشین که مینبرد رو عوض کنین. در نتیجه اگه مینبرد از سری z270 تو این رنج قیمتی پیدا کنین به نظرم بهتر باشه . و اینکه چون از فرکانس بالاتری برای رم هاتون پشتیبانی میکنه آینده نگرانه تر میتونه باشه.

2. درمورد فشار که خیر فشاری نمیاد . اما راجع به سرعت ، تا جایی که من میدونم ، بستگی داره چه مدلی از m2 ها انتخاب کنین چون تفاوت دارن تو سرعت. بهتره مدل انتخابیتون از m2 رو بفرمایین تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

3. کیس تو رنج قیمتی پایین اکثرا دوستان کیس DUKASE از دیپ کول و چند مدل از گرین رو پیشنهاد میدن که فکر میکنم بهترین انتخاب ها همینا باشه.

4. این مورد رو اطلاعی ندارم که فشار میاد یا خیر. خود من که 4 تا 8 انداختم. 

ضمن اینکه برای این مدل پردازنده ، اگه تصمیم به خرید کولر جداگانه دارین نیاز نیست زیاد هزینه کنین . فکر میکنم مدل True Spirit مناسب باشه . اساتید که برای i7 7700 هم این مدل رو پیشنهاد داده بودن.

ویرایش شده توسط nikghalb
لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد می کنم از پردازنده ی زئون و مادربوردی با تراشه ی c232 استفاده کنی،

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، nikghalb گفته است :

رفیق رم زیاد مورد نیازه برای مجازی سازی. هرچقدر رم بیشتر ، بیشتر میتونی سیستم عامل مجازی بالا بیاری.

1. مینبرد خوبیه . کاملا مناسب cpuتون هست. اما خب اگه در آینده بخواین cpu از سری K استفاده کنین مجبور میشین که مینبرد رو عوض کنین. در نتیجه اگه مینبرد از سری z270 تو این رنج قیمتی پیدا کنین به نظرم بهتر باشه . و اینکه چون از فرکانس بالاتری برای رم هاتون پشتیبانی میکنه آینده نگرانه تر میتونه باشه.

2. درمورد فشار که خیر فشاری نمیاد . اما راجع به سرعت ، تا جایی که من میدونم ، بستگی داره چه مدلی از m2 ها انتخاب کنین چون تفاوت دارن تو سرعت. بهتره مدل انتخابیتون از m2 رو بفرمایین تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

3. کیس تو رنج قیمتی پایین اکثرا دوستان کیس DUKASE از دیپ کول و چند مدل از گرین رو پیشنهاد میدن که فکر میکنم بهترین انتخاب ها همینا باشه.

4. این مورد رو اطلاعی ندارم که فشار میاد یا خیر. خود من که 4 تا 8 انداختم. 

ضمن اینکه برای این مدل پردازنده ، اگه تصمیم به خرید کولر جداگانه دارین نیاز نیست زیاد هزینه کنین . فکر میکنم مدل True Spirit مناسب باشه . اساتید که برای i7 7700 هم این مدل رو پیشنهاد داده بودن.

سلام داداش

1. ممنون از پیشنهاد برای Z270 . فکر میکنم منظقی تر باشه به قول شما

2.کیس هم پیشنهاد خوبی بود . مدل TrueSpirit هم پرسیدم میگن خوبه .

خیلی ممنون از پیشنهادات .

یکی از دوستان دیروز میگفت که CPU I5 باید در حد همون 16گیگ رم براش انتخاب کرد بیشتر باشه cpu خیلی نمیتونه بهره ببره ازون رم . نظرتون چیه در این مورد ؟ توی اطلاعات اینتل که من دیدم نوشته بود ماکسیموم 64گیگ رم ساپورت میکنن هم i5 و هم i7

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/29, 12:51:09، gamer5 گفته است :

چه جالب منم کامپیوترم و کار اصلیم هم بیشتر برنامه نویسی و مجازی سازی هست . 

مین برد رو چرا از z270 استفاده نمیکنی؟ باس رم بالاتری داره خب قطعا ، تو همین رنج قیمت میتونی MSI Z270 TOMAHAWK رو بگیری . 

رم هم فرکانس پایین به نظرم یکم مشکل ساز میشه مخصوصا برا کارهای سنگین و شبیه سازی که سرعت حرف اولو توش میزنه . 32 گیگ یه نمور زیاد نیست؟ همین g.skill رو 16 گیگ trident z ولی 3200 اش رو میتونی تهیه کنی

هارد هم که سلیقه ای هست

ولی برای کیس این گزینه رو هم نگاه کن : Corsair Carbide Series SPEC-01 یا Deepcool dukase

پیشنهادم اینه که کلا سراغ برند گرین نری هیچ رقمه. پاور رو هم سعی کن corsair یا cooler master بگیری

راستی خنک  کننده مایع هم فکر کنم نیازت بشه

سلام داداش

مین بورد رو همون z270  انتخاب میکنم .

برای رم هم اخه توی بنچمارک ها خیلی تفاوت عجیبی ندیدم

راستی داداش کیس Deepcool dukase  عالی بود دمت گرم عاشق شدم

و اینکه پاور هم همون cooler master انتخاب کردم ممنون

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/29, 00:06:10، GRANDAM گفته است :

دوست گرامی کارت گرافیک هم خودتون دارید یا خیر؟ بنده این کیس رو بهتون پیشنهاد میکنم که پر طرفدار هست . مورد 2 اگر زیبایی براتون مهمه.

1- green z4 asitak: 210

2- green z+ white : 145

بهتون ssd رو پیشنهاد میکنم خیلی سرعتش از هارد بیشتر هست. رم هم اگه بخوای در اینده ارتقا بدی 4 تا 8 پیشنهاد نمیکنم اما اگه با همین کارت تا چند وقت راه میوفته 4 تا 8 بهتره ( نه خیلی که بری بجای 4 تا 8 بگیری ! ) موفق باشی:3_grin:

ممنون از پیشنهادت داداش

کارت گرافیک شاید در آینده بگیرم .

چون الان که دیگه هزینش سنگین میشه برام

در مورد رم  هم ممنون از پیشنهادت

شمام موفق باشی :دی

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/28, 23:56:31، hamid_lifter گفته است :

سلام داداش مادربوردت خوبه اگه نمیخوای اورکلاک کنی

برای ssd یک m.2 بگیری خیلی بهتره تا ۲ تا ۱۲۰ بگیری سرعت و پرفورمنس بیشتری میگیری نه فشار هم بهش نمیاد نگران نباش

کیس هم هست همه مدل و قیمت یک مدل دیپ کول هست حدود ۱۹۰ پر طرفداره و نسبت به قیمت کیفیت خوبی داره

رم هم ۲ تا بگیر ۱۶ گیگ چون دوال چنل هست مادربورد و سی پی یوت و ۴ تا ۸ گیگ برای اونایی که ۴ چنله هست پیشنهاد میشه

سلام داداش . ممنون از نظرت

لیست رو تغییر دادم . دقیقا بجای دوتا ssd یه m.2 plextor انتخاب کردم .

بجای پاور گرین هم کولر مستر برداشتم

و برای هارد هم گفتن که گرین دیگه تولید نمیشه مسه اینکه. یا وسترن بلو انتخاب میکنم یا Seagate 2TB BarraCuda  .

اگه پیشنهادی داری بگو

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

چه نوع مجازی سازی مد نظرت هست؟ 

Ssd حجم بالا لازم داری اما رم ۳۲ گیگ میتونه نیازت رو با هارد دیسک برطرف کنه. به ازای هر سیستم اگه تعداد هسته ها بیشتر باشه بهتره پس ۱۴۰۰ بخر. 

فرکانس رم تا ۲۴۰۰ کافیه

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، KVICRE گفته است :

چه نوع مجازی سازی مد نظرت هست؟ 

Ssd حجم بالا لازم داری اما رم ۳۲ گیگ میتونه نیازت رو با هارد دیسک برطرف کنه. به ازای هر سیستم اگه تعداد هسته ها بیشتر باشه بهتره پس ۱۴۰۰ بخر. 

فرکانس رم تا ۲۴۰۰ کافیه

مجازی سازی برای دوره های MCSE و CCNP میخام . حالا شما حساب کن کنار این چیزهای دیگم هست مثلا نرم افزارهای مانیتوریگ (در حد 2گیگ رم میخاد) یا مثلا EXchange برای ران شدن فکر کنم 8گیگ میخاد . قرار نیست پراسس عجیب داشته باشن قطعا ولی خب برای تست انجام میدم . منظورت رو از 1400 متوجه نشدم ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، samansal1989 گفته است :

سلام داداش

1. ممنون از پیشنهاد برای Z270 . فکر میکنم منظقی تر باشه به قول شما

2.کیس هم پیشنهاد خوبی بود . مدل TrueSpirit هم پرسیدم میگن خوبه .

خیلی ممنون از پیشنهادات .

یکی از دوستان دیروز میگفت که CPU I5 باید در حد همون 16گیگ رم براش انتخاب کرد بیشتر باشه cpu خیلی نمیتونه بهره ببره ازون رم . نظرتون چیه در این مورد ؟ توی اطلاعات اینتل که من دیدم نوشته بود ماکسیموم 64گیگ رم ساپورت میکنن هم i5 و هم i7

خواهش میکنم رفیق

والا من که اصلا تا حالا نشنیدم این مورد رو . این نسل Skylake و Kaby Lake جفتشون حداکثر تا 64 گیگابایت رم ساپورت میکنن و اینتل هم هیچوقت ذکر نکرده که برای i3 یا i5 از ی مقدار بیشتر رم استفاده نکنین! 

پیشنهاد دیگه ای که دارم اینه که پردازندت رو با 7500 و اگه میتونی با 7600 جایگزین کنی خیلی بازده بهتری بدست میاری.

ضمن اینکه اینطور که من متوجه شدم برای مجازی سازی بهتره که از پردازنده با تعداد هسته های بیشتری استفاده کنی که تو این امر میتونی از سری زئون اینتل یا رایزن amd استفاده کنی. هرچند که خودم برای مجازی سازی از 7700 استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

خواهش میکنم رفیق

والا من که اصلا تا حالا نشنیدم این مورد رو . این نسل Skylake و Kaby Lake جفتشون حداکثر تا 64 گیگابایت رم ساپورت میکنن و اینتل هم هیچوقت ذکر نکرده که برای i3 یا i5 از ی مقدار بیشتر رم استفاده نکنین! 

پیشنهاد دیگه ای که دارم اینه که پردازندت رو با 7500 و اگه میتونی با 7600 جایگزین کنی خیلی بازده بهتری بدست میاری.

ضمن اینکه اینطور که من متوجه شدم برای مجازی سازی بهتره که از پردازنده با تعداد هسته های بیشتری استفاده کنی که تو این امر میتونی از سری زئون اینتل یا رایزن amd استفاده کنی. هرچند که خودم برای مجازی سازی از 7700 استفاده میکنم.

اره 7600k خیلی بهتره از هر نظر به نسبت 7400

یه نکته اینکه کسی رو دیدی تا حالا برای مجازی سازی از amd  استفاده کرده باشه و مشکل خاصی داشته باشه ؟ منظورم اینه که مثلا با نرم افزار های مجازی سازی به مشکل خورده باشه . چون من تا حالا با amd کار نکردم اصلا و یکم شک دارم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، samansal1989 گفته است :

اره 7600k خیلی بهتره از هر نظر به نسبت 7400

یه نکته اینکه کسی رو دیدی تا حالا برای مجازی سازی از amd  استفاده کرده باشه و مشکل خاصی داشته باشه ؟ منظورم اینه که مثلا با نرم افزار های مجازی سازی به مشکل خورده باشه . چون من تا حالا با amd کار نکردم اصلا و یکم شک دارم

نه حالا 7600K هم نشد نشد ، 7600 و 7500 هم هستن . الان 7600 قیمتش تقریبا 870 ایناست و 7500 هم 760 . به نظرم روی پردازندت یه مقدار بیشتر بودجه بذار چون کار مهمی به عهده پردازندست توی مجازی سازی و خیلی مهمه که قدرت مناسبی داشته باشه.

دیدنش که نه ندیدم . البته دلیل داره چون تا قبل از رایزن ، amd پردازنده قدرتمندی نداشت برای استفاده توی مجازی سازی. اما حالا با ورود رایزن به بازار میتونه انتخاب خوبی باشه. با قیمت 7600 میتونی 1600 و با 70 تومن افزایش بودجه 1600X رو تهیه کنی که هم تعداد هسته بیشتر (6 در مقابل 4 ) و هم رشته بیشتر (12 در مقابل 4) دارن. ضمن اینکه مدل 1600X قابلیت اورکلاک رو هم داره که خب بالاخره مزیته. اما راجه به اینکه آیا برای مجازی سازی مناسب هستن یا نه ، به نظرم از اساتید بپرس. پیشنهاد میکنم یه پیام به آقای بهمنیان بدی و ازشون بپرسی. روی کاغذ که خیلی خوب به نظر میان و منم بعید میدونم مشکلی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

نه حالا 7600K هم نشد نشد ، 7600 و 7500 هم هستن . الان 7600 قیمتش تقریبا 870 ایناست و 7500 هم 760 . به نظرم روی پردازندت یه مقدار بیشتر بودجه بذار چون کار مهمی به عهده پردازندست توی مجازی سازی و خیلی مهمه که قدرت مناسبی داشته باشه.

دیدنش که نه ندیدم . البته دلیل داره چون تا قبل از رایزن ، amd پردازنده قدرتمندی نداشت برای استفاده توی مجازی سازی. اما حالا با ورود رایزن به بازار میتونه انتخاب خوبی باشه. با قیمت 7600 میتونی 1600 و با 70 تومن افزایش بودجه 1600X رو تهیه کنی که هم تعداد هسته بیشتر (6 در مقابل 4 ) و هم رشته بیشتر (12 در مقابل 4) دارن. ضمن اینکه مدل 1600X قابلیت اورکلاک رو هم داره که خب بالاخره مزیته. اما راجه به اینکه آیا برای مجازی سازی مناسب هستن یا نه ، به نظرم از اساتید بپرس. پیشنهاد میکنم یه پیام به آقای بهمنیان بدی و ازشون بپرسی. روی کاغذ که خیلی خوب به نظر میان و منم بعید میدونم مشکلی داشته باشه.

چقدر خوبه . مخصوصا اینکه رشته هاش 3 برابره . خیلی مهمه اگه واقعا در این حد تفاوت داشته باشن . چجوری میتونم با آقای بهمنیان در ارتباط باشم ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، samansal1989 گفته است :

چقدر خوبه . مخصوصا اینکه رشته هاش 3 برابره . خیلی مهمه اگه واقعا در این حد تفاوت داشته باشن . چجوری میتونم با آفای بهمنیان در ارتباط باشم ؟

آره واقعا خیلی خوبه. متاسفانه اون زمان که من سیستم تهیه کردم  (فروردین) محصولات رایزن انقدر متنوع و با قیمت مناسب تو بازار نبودن وگرنه..... !

چند پست بالاتر پست گذاشتن ، برو تو پروفایلشون و پیام خصوصی بده.

ضمن اینکه یه سیستم بر مبنای رایزن انتخاب کردم که به نظرم خیلی عالی و آینده نگرانه هستش. میتونی یه نیم نگاهی بهش داشته باشی :

برای صرفه جویی (سعی کن که صرفه جویی نکنی!) میتونی از پردازنده 1600 در کنار مادربورد ASUS Prime A320M-K استفاده کنی که در نهایت نزدیک به 270 تومن ارزونتر در میاد. البته اگه میخوای صرفه جویی کنی به نظرم از مادربورد B350 اما مدل های ارزونتر مثل ASUS Prime B350M-A استفاده کنی خیلی بهتره چون A320 دیگه واقعا خیلی محدوده.

thumb_1495518467_1.jpg
مادربرد ام اس ای B350 TOMAHAWK
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین - 3 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۹۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۹۰,۰۰۰ تومان
thumb_1495270746_AMD-RYZEN-5-1400-3.4-GHz-Socket-AM4-Processor-with-Wraith-Stealth-65W-cooler.jpg
سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1600X
وضعیت گارانتی : با گارانتی ماتریکس - 2 سال2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۹۴۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۹۴۹,۰۰۰ تومان
thumb_1457358942_p300%202tb.jpg
هارد پی 300 توشیبا 2 ترابایت
وضعیت گارانتی : با گارانتی اصلی (ماتریکس - لایف برد) 2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۲۶۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۶۹,۰۰۰ تومان
thumb_1469686793_Potenza%20red%20dual.jpg
رم گیل اوو پوتنزا DDR4 16GB 8GBx2 2400Mhz
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی ایستا - لایف تایم     رنگ : قرمز
delete.png حذف
قیمت : ۴۵۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۹۱۰,۰۰۰ تومان
thumb_1474124397_v2.jpg
کیس دیپ کول DUKASE V2
وضعیت گارانتی : با گارانتی فرا     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۱۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1461682052_V650%20gold%20-%2001.jpg
پاور کولرمستر وی 650 گلد RS650-AFBAG1
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - 4 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۹۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۹۵,۰۰۰ تومان
thumb_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jpg
اس اس دی سامسونگ 850 EVO 250GB SATA3
وضعیت گارانتی : با گارانتی دو سال MIT     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۳۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۸۹,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۳,۶۹۱,۰۰۰ تومان
لینک به دیدگاه

سلام

من ccnp وMCSE  رو با i5 6600 و 16 Gb رم گذروندم بدون کوچکترین مشکل مشخصات سیستمم اینه

MB:Gigabyte Z170x-Gaming 3

RAM:Gskill Ripjaws V 16Gb 2400

CPU:I5 6600

SSD:Plextor 256Gb M8pe

براحتی جوابگو هست.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

آره واقعا خیلی خوبه. متاسفانه اون زمان که من سیستم تهیه کردم  (فروردین) محصولات رایزن انقدر متنوع و با قیمت مناسب تو بازار نبودن وگرنه..... !

چند پست بالاتر پست گذاشتن ، برو تو پروفایلشون و پیام خصوصی بده.

ضمن اینکه یه سیستم بر مبنای رایزن انتخاب کردم که به نظرم خیلی عالی و آینده نگرانه هستش. میتونی یه نیم نگاهی بهش داشته باشی :

برای صرفه جویی (سعی کن که صرفه جویی نکنی!) میتونی از پردازنده 1600 در کنار مادربورد ASUS Prime A320M-K استفاده کنی که در نهایت نزدیک به 270 تومن ارزونتر در میاد. البته اگه میخوای صرفه جویی کنی به نظرم از مادربورد B350 اما مدل های ارزونتر مثل ASUS Prime B350M-A استفاده کنی خیلی بهتره چون A320 دیگه واقعا خیلی محدوده.

thumb_1495518467_1.jpg
مادربرد ام اس ای B350 TOMAHAWK
وضعیت گارانتی : با گارانتی گرین - 3 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۹۰,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۹۰,۰۰۰ تومان
thumb_1495270746_AMD-RYZEN-5-1400-3.4-GHz-Socket-AM4-Processor-with-Wraith-Stealth-65W-cooler.jpg
سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1600X
وضعیت گارانتی : با گارانتی ماتریکس - 2 سال2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۹۴۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۹۴۹,۰۰۰ تومان
thumb_1457358942_p300%202tb.jpg
هارد پی 300 توشیبا 2 ترابایت
وضعیت گارانتی : با گارانتی اصلی (ماتریکس - لایف برد) 2 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۲۶۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۲۶۹,۰۰۰ تومان
thumb_1469686793_Potenza%20red%20dual.jpg
رم گیل اوو پوتنزا DDR4 16GB 8GBx2 2400Mhz
وضعیت گارانتی : با گارانتی گارانتی ایستا - لایف تایم     رنگ : قرمز
delete.png حذف
قیمت : ۴۵۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۹۱۰,۰۰۰ تومان
thumb_1474124397_v2.jpg
کیس دیپ کول DUKASE V2
وضعیت گارانتی : با گارانتی فرا     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۱۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۱۸۹,۰۰۰ تومان
thumb_1461682052_V650%20gold%20-%2001.jpg
پاور کولرمستر وی 650 گلد RS650-AFBAG1
وضعیت گارانتی : با گارانتی آواژنگ - 4 سال     رنگ :
delete.png حذف
قیمت : ۴۹۵,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۴۹۵,۰۰۰ تومان
thumb_1421746993_850%20EVO%20-%2001.jpg
اس اس دی سامسونگ 850 EVO 250GB SATA3
وضعیت گارانتی : با گارانتی دو سال MIT     رنگ : مشکی
delete.png حذف
قیمت : ۳۸۹,۰۰۰ تومان تعداد : ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱۳۲۳۳۳۴۳۵۳۶۳۷۳۸۳۹۴۰۴۱۴۲۴۳۴۴۴۵۴۶۴۷۴۸۴۹۵۰  جمع : ۳۸۹,۰۰۰ تومان
  مبلغ قابل پرداخت : ۳,۶۹۱,۰۰۰ تومان

البته شما سیستمت خیلی خوبه خودش . من دیدم توی پروفایلت .

بهشون پیام دادم . واقعا ممنون از راهنماییت

این سیستم پیشنهادیتم دارم نیگا میکنم

اطلااعاتی در مورد هارد توشیبا ندارم چجوریه ؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، samansal1989 گفته است :

البته شما سیستمت خیلی خوبه خودش . من دیدم توی پروفایلت .

بهشون پیام دادم . واقعا ممنون از راهنماییت

این سیستم پیشنهادیتم دارم نیگا میکنم

اطلااعاتی در مورد هارد توشیبا ندارم چجوریه ؟

مرسی رفیق قابل دار نیست ?

والا هارد توشیبا مدل P300 رو من خیلی تو انجمن همینجا تعریفشو شنیدم. همینجوری گذاشتمش میتونی با مدل دلخواهت عوضش کنی. راجع به هارد هم میتونی از راهنمایی های آقای بهمنیان استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، sithlord گفته است :

سلام

من ccnp وMCSE  رو با i5 6600 و 16 Gb رم گذروندم بدون کوچکترین مشکل مشخصات سیستمم اینه

براحتی جوابگو هست.

خب میتونی به حرف این دوستمون هم یه نگاهی داشته باشی. طبق گفته ایشون نیاز نیست هزینه آنچنانی بشه و با 16 گیگ رم هم کار راه میفته. البته راستم میگن کاملا بدون مشکل میتونی کارا رو پیش ببری ولی خب قطعا اگه رم بیشتر داشته باشی میتونی گسترده تر هم کار بکنی دیگه . بازم بستگی به بودجت داره.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

مرسی رفیق قابل دار نیست ?

والا هارد توشیبا مدل P300 رو من خیلی تو انجمن همینجا تعریفشو شنیدم. همینجوری گذاشتمش میتونی با مدل دلخواهت عوضش کنی. راجع به هارد هم میتونی از راهنمایی های آقای بهمنیان استفاده کنی.

ارادت داداش

در 24 دقیقه قبل، sithlord گفته است :

سلام

براحتی جوابگو هست.

خیلی ممنون از راهنمایی . تقریبا نزدیک سیستم خودم هست . یه جورایی خیالم راحت شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...