رفتن به مطلب

تشخیص نو بودن دستگاه Ps4 slim

Arioman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید

من دیشب  از یکی از مراکز فروش کنسول که نسبتا معتبر و شناخته شده ست یه ps4 slim 500 سفارش دادم

گفتن کنسول باید برای 24 ساعت برای ریختن بازی بمونه ، اینجا چند سوال برام میمونه

ایا مثل گوشی های اپل ک میشه تاریخ اولین قرار دادن سیم کارت و روشن و کانکت شدن رو از سایت فهمید سونی هم چنین چیزی داره که مطمعن بشم دستگاه کاملا نو هست و یوقت ریفوربیش یا تعمیری یا دست دوم تمیز نیست ؟!

و اینکه در مورد بازی های دیجیتالی و اشتراکی و ... کاملا گیج شدم ، طبق چیزی که فهمیدم هر بازی بین دو یوزر قابل اشتراک هست درسته ؟!

پس این شرکت چطوری بابت هر بازی افلاین از من 60 تومن گرفته یعنی نصف قیمت اشتراکی ، این یعنی بازی داره بین بیش از دو یا چند یوزر نصب میشه و آیا این ریسک بن شدن دستگاه و بریک شدنش رو نداره ؟!؟ که اگر داره چطوری دارن دستگاه رو یکسال گارانتی میکنن بطور کامل اگر ریسک و احتمال هر چند کمی برای این اتفاق وجود داره ؟!

ایا یه اکانت خریدن و باهاش دارن روی همه کنسول ها نصب میکنن ؟!

و اینکه ایا این روش همون روش باز کردن دستگاه و دستکاری کردن بایوس و احتمال بریک شدن هستش ؟! یعنی هیچی نشده دستگاه من قراره فردا برای گرفتن چند بازی به سبک اکس باکس های قدیمی که به اصطلاح کامل هک میشد و کلی بازی راحت میریختن روش قراره دستکاری بشه مثه تعمیری ها ؟!؟

ایا هنگام تحویل گرفتن دستگاه هیچ توصیه ای برای تشخیص نو بودن دستگاه یا بررسی هایی که باید انجام بگیره و تست گرفته بشه دارین ؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

داداش تو که اینقدر حساس هستی دیگه چرا گفتی برات بازی بریزن؟؟؟؟

اگه دستگاهتو باز کنن چیکار میکنی؟؟؟؟ چند خریدی؟؟؟؟؟ از کودوم سایت خریدی؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دستگاه بریک که نمیشه اصلا دستگاه رو باز نمیکنن خیالت راحت .

درمورد بازی اطلاع ندارم . 

لینک به دیدگاه

من دو ساله پيش كه هكبرزيلي اومده بود از يكي از فروشگاه خوب تهران كنسول گرفتم ايشون براي من حدود ١٥ تا بازي آفلاين ريختن بعدش بدون مشكل گذشت و بازي ها رو تموم كردم و پاك كردم تا چند هفته پيش به خاطر گرم شدن بيش از حد كنسول مجبور به بازكردنشو تعويض خمير سليكونش شدم وقتي باز كردم كنسولو متوجه شدم چهار تا جاي پيچ خالي هست?

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، erfan90ir گفته است :

داداش تو که اینقدر حساس هستی دیگه چرا گفتی برات بازی بریزن؟؟؟؟

اگه دستگاهتو باز کنن چیکار میکنی؟؟؟؟ چند خریدی؟؟؟؟؟ از کودوم سایت خریدی؟؟؟؟؟؟؟

والا راستش من همیشه خیلی در مورد این چیزا تحقیق میکردم و بعد برای خرید اقدام میکردم این سری خیلی سریع و بدون تحقیق رفتم جلو از بس هر جا پرسیدم پلی بهتره یا اکس باکس و تهش فقط دعوا بین طرفداراش دیدم

راستش نمیدونم درسته بگم اسمشو یا نه ؛ از نارسیس رایانه اصفهان خریدم که یجورایی مرکز پخشه و حداقل 4-5 سال رو میدونم سابقه داره و وقتی رفتم کلی مشتری و پلی استیشن اونجا خوابیده بود که میخواست براشون بازی بریزه

در مورد اینکه چرا گفتم برام بازی بریزن ؛ راستش دیدم هر بازی 200 تومن هستش و اصلا بودجه م نهایتش به یه فیفا بیشتر نمیرسه چ برسه بخوام مافیا 3 یا GTA که دوس دارم رو بازی کنم ؛ دیدم اونجا همینجور پشت سر هم ps4 ریخته و چند نفر دارن روشون بازی میریزن و کلی سفارش میدن هر بازی افلاین بین 40 تا 60 تومن

گفتم حتما اگه چیز بد و خطرناکی بود اینهمه سفارش نداشتن و حتما خطرات جی تگ و اینا رو نداره که اینا دارن دستگاه رو یکسال گارانتی میکنن و از اونور خودشونم پیشنهاد میدن بازی بریزم

اصلا نمیفهمم PS4 که میگن هیچ هکی نشده و نمیشه ، این بازی ریختن مگه استفاده از اکانت شیرینگ نیست ؟!  چرا باید دستگاه باز و بسته بشه یا بایوس دستکاری بشه

لینک به دیدگاه

دستگاه که باز نمیشه! این ی روش بود زیره 40 روز راهشو بستن اینم که هست شیرینگ و بستگی ب انصاف فروشنده داره ب چه قیمتی و درجه چند بریزه من که پیشنهاد نمیدم این کارو من خودم با دوتا پسر خاله هام یه اکانت گرفتیمم رو هر 3 دستگاه که اونا افلاین پلی میدن هزینشم نصف میشه دیتاشم براشون با ایرانسل میگیرم 

اک یا کارکرده بودن دستگاه هم باز ب انصاف طرف بر میگرده من که از مغازه دار جماعت خوشم نمیاد خرید انلاین رو ترجیح میدم ای کاش از لیون ،دیجی یا سان میگرفتید که حداقل جای اعتماد دارن من هر 3 دستگاه رو دیجی گرفتم واقعا اکبند بوود و عالی 

لینک به دیدگاه

والا کنسول ریفریبیوشد یا دست دوم تمیز و اینا که من ندیدم تو بازار ، PS4 فت و فراوون همه جا ریخته دیگه و اصلا تعمیریش هم به نسبت دردسرش برای فروشنده شاید صرف نکنه حتی

بر خلاف دسته که دسته های کپی و تقلبیش تو بازار هست و باید حواستون باشه

در زمینه اکانت هم یه چیزیو همیشه یادت باشه : اکانت شرینگ ، هکی ، اکانت ظرفیت دوم سوم ، اکانت نمیدونم فلانی با تضمین یکسال و ... اینا همش کشکه 

دیگه هر آدم دراز گوشی میدونه بازی 60 دلاری رو به هیچ روش قانونی نمیشه 40 تومن داد دست مردم. اینا با روشهای مختلف از قبیل بازی با ظرفیت اکانت و کردیت کارت هکی و ... اقدام به فروش این اکانتا میکنن که کاملا غیر قانونی هست و شانسی . ممکنه اکانت بزنی یه سال اتفاقی براش نیفته یکی بزنه دو روزه از کار بیفته ، در این صورت اکانت قفل میشه و غیر قابل استفاده . در موارد حاد دیده شده که سونی کل کنسول رو بن کرده و کنسول دیگه نمیتونسته به PSN وصل بشه

این اکانتها رو از یه بدبختای مثل من و شما گه خودشون گیمر هستن میدزن (حالا یا با کردیت کارت هکی یا خود اکانت رو میزنن) . خواهش میکنم همچین کاری نکنید

بازی دست دوم بگیرین و دست دوم هم بفروشین. خود من بگم سر یه بازیهایی قیمت خریدش با قیمت فروشش برام یکی تموم میشه باورتون میشه؟ تو حالت های معمول هم بازی که یک ماه دستم هست رو با 15 تومن ضرر میفروشم

لینک به دیدگاه

مرسی تو از توصیه ها و راهنمایی های همه دوستان

حداقل خیالم راحت شد که برای بازی ریختن بازی نیازی به باز شدن دستگاه نیست حالا اگه برای چیز دیگه ای باز نشه

در مورد اکانت هنوز متوجه نشدم مگه اینا همون اکانت های اورجینال بازی نیست که فقط روی دو دستگاه کار میده ؟!؟

بهرحال دستگاه باید برای اپدیت و ... آنلاین بشه دیگه ایا نمیاد حتی بازی افلاین رو یه لحظه اولش چک کنه لایسنسش رو و متوجه بشه روی 50 تا دستگاه نصب شده ؟!؟

اگه اینکار ریسک بن شدن و بریک شدن کل دستگاه رو داره !! چطور این شرکت که حداقل ماهی 30 تا کنسول رو میفروشه داره تک تکشون رو به ازای 150 تومن گارانتی میکنه اینجوری که برخی دوستان میگن این روش غیرقانونی و ریسک بالایی داره با توجه به اینکه این شرکت داره هر روز روی تعداد زیادی دستگاه نصب میکنه این بازیا رو

و فقط بیستا دیشب که من رفتم تو صف ریختن بازی بودن

خوب اینجوری که  اگه یه دفعه دستگاه هایی که این بازیهای غیرقانونی روشه بخواد بن بشه طرف باید هر چی تو این 10 سال کاسبی کرده بابت گارانتی این دستگاه هایی که در یک سال اخیر فروخته بده که !

یعنی اینقد سرخوش و کم عقلن که همچین ریسک بزرگی رو میکنن راحت ؟!

در مورد خرید غیرقانونی و اینا هم والا خودم هم راستش دوس داشتم دیسک اورجینال بخرم ولی واقعا با درامد های حداقل مثل من اصلا نمیشه حتی اول کار که اینقد هزینه کردم و ذوق بازی کردن رو دارم دو یا سه بازی بخرم و نصف پول کنسول رو به بازی هایی بدم که بعضی هاش مثل assasin کمتر از یکماه تموم میشه و یا فیفا که زودتر از یکسال نسخه جدید میده بیرون

بازیهای دست دوم هم مثلا 20-40 تومن ارزون تر هستن و بازم حدود 180 پیاده میشه ادم

کلا برای ما ایرانیا که ارزش پولمون داغونه این قیمت ها خیلی غیرمنطقی و مسخره س ، مگه اینکه کلی دوست داشته باشی که همشون کنسول باز باشن و هر کدوم یه بازی که بخرین و دست به دست کنین در نهایت بتونی سالی 10-12 بازی کرده باشی حداقل

حتی به دلار هم بخوای در نظر بگیری چطوری وقتی خوده کنسول 299 تا 350 دلاره ، میان قیمت هر بازی یک پنجم قیمت خوده کنسول با اینهمه سخت افزار و ... گذاشتن

کاش حداقل اپشن های محدود مثه افلاین و امکانات کمترم برای خیلی ها که علاقه ای به انلاین و ... نداشتن برای هر بازی با قیمت نصف و کمتر میذاشتن

ویرایش شده توسط Arioman
لینک به دیدگاه

پلی استیشن به محض اینکه وارد ایران شد به قیمت زیادی خریدمش بدون گارانتی اینقدر حساس نبود مثل بلبل کار  کرد بعد ردش کردم یه PROخریدم

خیلی بیش از اندازه حساس هستید،بازی ها هم آفلاین هستن یعنی من خودم  میتونم  واست 100تا بازی بریم و این یعنی اینکه    میتونم کنسول دست  دوم  هم بهت قالب کنم

اکانت  هکی بعد از 4 سال مرد عزیز تموم شد رفت دیگه نخر!چون اون موقع 40تومن   میدادی GTA Vمیخریدی بعد با اکنت خودت آنلاین هم بازی میکردی و هیچ مشکلی نبود اما الان فرداش بازی بن میشه و نباید وصل بشی به اینترنت

شما در ابتدا ی کار باید چندتا بازی اورجینال میگرفتی و با روش تعویض  و  فروش  برای بقیا بازی هات اقدام میکردی که نمیتونستی از پسش بر بیایی اصلا نباید خریدم میکردی!خود  من جز  انحصاری چیزی نمیخرم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پلی استیشن به محض اینکه وارد ایران شد به قیمت زیادی خریدمش بدون گارانتی اینقدر حساس نبود مثل بلبل کار  کرد بعد ردش کردم یه PROخریدم

خیلی بیش از اندازه حساس هستید،بازی ها هم آفلاین هستن یعنی من خودم  میتونم  واست 100تا بازی بریم و این یعنی اینکه    میتونم کنسول دست  دوم  هم بهت قالب کنم

اکانت  هکی بعد از 4 سال مرد عزیز تموم شد رفت دیگه نخر!چون اون موقع 40تومن   میدادی GTA Vمیخریدی بعد با اکنت خودت آنلاین هم بازی میکردی و هیچ مشکلی نبود اما الان فرداش بازی بن میشه و نباید وصل بشی به اینترنت

شما در ابتدا ی کار باید چندتا بازی اورجینال میگرفتی و با روش تعویض  و  فروش  برای بقیا بازی هات اقدام میکردی که نمیتونستی از پسش بر بیایی اصلا نباید خریدم میکردی!خود  من جز  انحصاری چیزی نمیخرم

درست متوجه نشدم یعنی این شرکت های بزرگ که دارن گارانتی یه ساله میکنن + تضمین اینکه بازی 6 تا 12 ماه بدون مشکل کار کنه اینقدر نادون و سرخوش هستن که از این همین اکانت های هکی که قدیم یسری اماتور استفاده میکردن و بازی ها و یا حتی دستگاهشون بن میشد استفاده میکنن ؟!

خوب بازی پس فردا بن شه که میرم یقه طرف رو میگیرم میگم این چیه بابت 6 تا بازیش 400 تومن گرفتی و هیچکدومم بعد یک ماه کار نمیده !!

چیزی که شما در مورد خرید چند بازی اورجینال که حداقل 800 تومنی خرج برمیداره میگی مال کساییه که گیم نت دارن یا رابطه خیلی قوی و زیاد با گیم خورهایی که همه هم PS4 باز باشن که تازه بعدش دو تا مشکل وجود داره :

1-اکثرا همون بازیهای محبوب و پرطرفدار مثل Assassin و Mafia و FIFA و PES و Horizon رو دارن و خریدن اگه قصد خرید داشتن در نتیجه انتخاب ها بسیار محدود و مشابه میشه بین اون تعداد و کمتر کسی قبول میکنه با شما به تفاهم برسه که شما یه بازی متوسط و ناآشنا رو که بعدا هم سخت فروش میره یا عوض میکنن رو بخر من اون خوبه رو میخرم و بعدا قول میدم با هم عوض کنیم

2-همونطور که گفتم حداقل در فضایی که من هستم تعداد زیادیشون XBox یا PS3 یا لب تاب گیم دارن یا اصلا بازی در حد کلش بسشونه ، در نتیجه میمونه راه گشتن تو اینترنت و کانالای تلگرام دنبال یوزرهایی که قصد تعویض گیم اورجینال دارن اونم بر اساس منطقه و شهر خودت و اینکه شانست بگه طرف ادم حسابی باشه یا نباشه و خیلی چیزای دیگه

نمیگم شدنی نیست ولی دل خوش و وقت ازاد میخواد و اینکه وقتی فیفا 18 اومد هر کسی 17 رو دستت دید نگه اه این چیه بابا قدیمی شده کسی ازت نمیخره

در ضمن من تنها کسی نبودم اونجا که تصمیم ریختن بازی رو داشت تو اون مدت یک ساعت هفت هشتا دستگاه نو و کارکرده که برای ریختن بازی اومده بودن و ندیدم هیچکس حتی قیمت دیسک های اورجینال رو بپرسه اینگار همه یجورایی میدونستن چه خبره

حتی کسی که VR خرید هم جلوی خودم سفارش ده بازی داد و من پیش خودم گفتم این دیوونه س 2 تومن داده عینک مجازی و بعد نمیاد بازی اورجینال بخره

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

وقتی کنسول رو تحویل گرفتید همونجا چک کنید که بحز اکانت خودتون ، اکانت دیگه ای ساخته نشده باشه ، اگه دیدید روی کنسولتون چندتا اکانت هست ، بازی هکی یا ترکیبی براتون زدن ...
بازی هکی ممکنه ۲روز دیگه قفل شه و یا ممکنه ۶ ماه دیگه قفل شه، ولی حداکثر قفل شدن اکانت همون ۶ ماه هست اگه شانس داشته باشید و طرفی که اکانتش هک شده نفهمه.

خلاصه اگه تنها یدونه اکانت خودتون فعال بود و بازیها هم همه داخل این اکانت بود یعنی بازیها اشتراکی و قانونی هست و از نظر سونی هیچ مشکلی نداره.

Sent from mTalk

عزیز من تازه کارم تو پلی ، قسمت خاصی باید بری یا خیلی روان و جلوی چشم گزینه ای به اسم Account وجود داره ؟

و اینکه این اکانت خودتون ک گفتین منظور اولین اکانتی هست که خوده اون مغازه موقع ثبت نام با هر اطلاعاتی دلش خواست رجیستر میکنه یا مثلا کارت رجیستر و کدی روی دستگاه و داخلش هست که برای هر دستگاه مشخص و منحصر به فرده ؟ 

لینک به دیدگاه

دو چیزه دیگه :

1- فروشنده به من گفت اگه بخوام هر زمان بازی جدیدی بریزم تمام این بازیهایی که الان برام میریزه پاک میشن و در حقیقت یجورایی ریست میشه ، ایا این میتونه نشانگر هکی بودن یا نبودنش باشه ؟؟

2-آیا اصلا تا حالا دستگاهی دیدین به چشم که بخاطر بازی هکی کلا بن شده باشه و قابل استفاده نباشه ؟

چون طبق اسکرین شات و یه سرچ ساده در گوگل متوجه میشین که 26 دلار بازی فیفا رو دارن 198 هزارتومن بهمون میفروشن و یجورایی 50% سود و زحمت واردات و گذاشتن سی دی در قفسه ویترینشون رو از ما میگیرن

آدم یجورایی شک میکنه که نکنه این همهمه و ترسی که از بن شدن دستگاه ها و بازی هکی نخرین فقط اورجینال بخرین بخاطر جیب مبارک بعضی واردکنندگان و سود بالاش باشه

FIFA_17_(PS4)_-_Walmart.com_-_2017-06-20_15.07.jpg

ویرایش شده توسط Arioman
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arioman گفته است :

درست متوجه نشدم یعنی این شرکت های بزرگ که دارن گارانتی یه ساله میکنن + تضمین اینکه بازی 6 تا 12 ماه بدون مشکل کار کنه اینقدر نادون و سرخوش هستن که از این همین اکانت های هکی که قدیم یسری اماتور استفاده میکردن و بازی ها و یا حتی دستگاهشون بن میشد استفاده میکنن ؟!

خوب بازی پس فردا بن شه که میرم یقه طرف رو میگیرم میگم این چیه بابت 6 تا بازیش 400 تومن گرفتی و هیچکدومم بعد یک ماه کار نمیده !!

1-اکثرا همون بازیهای محبوب و پرطرفدار مثل Assassin و Mafia و FIFA و PES و Horizon رو دارن و خریدن اگه قصد خرید داشتن در نتیجه انتخاب ها بسیار محدود و مشابه میشه بین اون تعداد و کمتر کسی قبول میکنه با شما به تفاهم برسه که شما یه بازی متوسط و ناآشنا رو که بعدا هم سخت فروش میره یا عوض میکنن رو بخر من اون خوبه رو میخرم و بعدا قول میدم با هم عوض کنیم

2-همونطور که گفتم حداقل در فضایی که من هستم تعداد زیادیشون XBox یا PS3 یا لب تاب گیم دارن یا اصلا بازی در حد کلش بسشونه ، در نتیجه میمونه راه گشتن تو اینترنت و کانالای تلگرام دنبال یوزرهایی که قصد تعویض گیم اورجینال دارن اونم بر اساس منطقه و شهر خودت و اینکه شانست بگه طرف ادم حسابی باشه یا نباشه و خیلی چیزای دیگه

نمیگم شدنی نیست ولی دل خوش و وقت ازاد میخواد و اینکه وقتی فیفا 18 اومد هر کسی 17 رو دستت دید نگه اه این چیه بابا قدیمی شده کسی ازت نمیخره

در ضمن من تنها کسی نبودم اونجا که تصمیم ریختن بازی رو داشت تو اون مدت یک ساعت هفت هشتا دستگاه نو و کارکرده که برای ریختن بازی اومده بودن و ندیدم هیچکس حتی قیمت دیسک های اورجینال رو بپرسه اینگار همه یجورایی میدونستن چه خبره

حتی کسی که VR خرید هم جلوی خودم سفارش ده بازی داد و من پیش خودم گفتم این دیوونه س 2 تومن داده عینک مجازی و بعد نمیاد بازی اورجینال بخره

گارانتی  هیچ ربطی به  اکانت هکی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!هیچ ارگانی تو  کل کشور اکانت هکی رو گارانتی نمیکنه مگر  اینکه خودفروشنده یه چیزی پرونده باشه ! بازی ها در نهایت قفل میشه حالا شما بگو 6 ماه! هیچ وقت تا آخر تو کنسول  نمومنه چون اون اکانت صاحب داره

1-اصلا نمیدونم چی نوشتی الان ! ولی اکثر  کسایی که PS4دارن همه چی بازی میکنند نه فقط انحصاری و هیچ مشکلی از بابت تعویض یا خرید و فروش بازی وجود نداره!!!!!

2-کدوم فضا؟تعویض به صورت آگهی  تو اینترنت انجام میگیره نه با بچه های محل

من  VRدارم  با دو تا بازی   که اورجینال خریدم

این راهی  که شما شروع  کردی من 4سال پیش تا تهش رفتم بدون اینکه  بهمون بگن اوضاع از چه قرار هست !آخرش مجبور میشی اورجینال بگیری وقتت و پولت رو حروم اکانت هکی نکن..هرچند  90رصد بلکه 100درصد گول حرف مفت اون فروشنده رو میخوری و تا قشنگ یه  تومنی ازت نگیره متوجه داستان نمیشی!من وقتی 5بازی میخرم  پولم زنده است..میرم دست دوم میگیرم  راحت میتونم هر کاری بخوام بکنم در بعضی مواقع سود هم بکنم و در اکثر مواقع  نه سودی هست نه ضرری!

در ضمن دوست گرام این اکانت ها صاحب داره و صاحبش قطعا راضی نیست !

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arioman گفته است :

دو چیزه دیگه :

1- فروشنده به من گفت اگه بخوام هر زمان بازی جدیدی بریزم تمام این بازیهایی که الان برام میریزه پاک میشن و در حقیقت یجورایی ریست میشه ، ایا این میتونه نشانگر هکی بودن یا نبودنش باشه ؟؟

2-آیا اصلا تا حالا دستگاهی دیدین به چشم که بخاطر بازی هکی کلا بن شده باشه و قابل استفاده نباشه ؟

چون طبق اسکرین شات و یه سرچ ساده در گوگل متوجه میشین که 26 دلار بازی فیفا رو دارن 198 هزارتومن بهمون میفروشن و یجورایی 50% سود و زحمت واردات و گذاشتن سی دی در قفسه ویترینشون رو از ما میگیرن

آدم یجورایی شک میکنه که نکنه این همهمه و ترسی که از بن شدن دستگاه ها و بازی هکی نخرین فقط اورجینال بخرین بخاطر جیب مبارک بعضی واردکنندگان و سود بالاش باشه

FIFA_17_(PS4)_-_Walmart.com_-_2017-06-20_15.07.jpg

1-برای این پاک و بقول فروشنده ریست میشه چون برای نصب بعدی به اینترنت نیاز داره تا اکانت بزنه و موقعی ک بعد مدتی ب نت وصل بشین(فقط وصل بشین)چون بازیها آپدیت میشن بعد مدتی از طرف سونی بازی آپدیت میخواد و نمیتونین بازی کنین-کل فلسفه رسیتی ک گفتن همینه: پ ن:***وصل شدن ب نت برابر است با آپدیت خواستن بازی ها***

2-بله اگر ب نت وصل شین و صاحب اصلی اکانت ک هکش کردن ب سونی شکایت کنه مدت 6 ماه تقریبا دستگاه بن میشه و لاغیر و هیچ دردسری نداره بعد مدت مشخص شما راحت بازتو نصب و اجرا میکنی

همه بازیا هکی هستن و فروشنده اکانت هکی از کانالها میخره ک توش چنتا بازی داره و میاد اد میکنه تو لیست بازیای دستگاه و  دیتارو میریزه روش و والسلام(فقط بار اول باید بازی فول آپدیت نصب بشه و تا مادام اینکه به نت وصل نشین هیییییییچ مشکلی پیش نمیاد)

بهتون توصیه میکنم خودتون در صورت امکان یاد بگیرین و بازی بزنین برای دسگاهتون هم خیلی بصرفه هست هم چیز خاصی نداره

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

گارانتی  هیچ ربطی به  اکانت هکی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!هیچ ارگانی تو  کل کشور اکانت هکی رو گارانتی نمیکنه مگر  اینکه خودفروشنده یه چیزی پرونده باشه ! بازی ها در نهایت قفل میشه حالا شما بگو 6 ماه! هیچ وقت تا آخر تو کنسول  نمومنه چون اون اکانت صاحب داره

1-اصلا نمیدونم چی نوشتی الان ! ولی اکثر  کسایی که PS4دارن همه چی بازی میکنند نه فقط انحصاری و هیچ مشکلی از بابت تعویض یا خرید و فروش بازی وجود نداره!!!!!

2-کدوم فضا؟تعویض به صورت آگهی  تو اینترنت انجام میگیره نه با بچه های محل

من  VRدارم  با دو تا بازی   که اورجینال خریدم

این راهی  که شما شروع  کردی من 4سال پیش تا تهش رفتم بدون اینکه  بهمون بگن اوضاع از چه قرار هست !آخرش مجبور میشی اورجینال بگیری وقتت و پولت رو حروم اکانت هکی نکن..هرچند  90رصد بلکه 100درصد گول حرف مفت اون فروشنده رو میخوری و تا قشنگ یه  تومنی ازت نگیره متوجه داستان نمیشی!من وقتی 5بازی میخرم  پولم زنده است..میرم دست دوم میگیرم  راحت میتونم هر کاری بخوام بکنم در بعضی مواقع سود هم بکنم و در اکثر مواقع  نه سودی هست نه ضرری!

در ضمن دوست گرام این اکانت ها صاحب داره و صاحبش قطعا راضی نیست !

ممنون از توضیحاتتون

اینو متوجه نمیشم که وقتی در گارانتی قید شده به غیر از آسیب فیزیکی و ریختن آب بقیه موارد رو تا یکسال شامل نمیشه چطور ممکنه بن شدن کل کنسول که به دلیل ریختن بازی اونم توسط خودشون صورت گرفته و دستگاه هیچ رقمه قابل تعمیر هم نیست جز گارانتی نباشه و بگن به ما چه که برات بازی ریختیم و بن شدی !

حالا گیرم من  بی زبون و داغون و هیچی نگم ولی فکر نمیکنید کلی مشتری هستن که سریش بشن و کارو به شکایت و درگیری کشونده باشن تا حالا که اینا دارن یه همچین ریسکی رو حتی برای کسایی که کنسول رو ازشون نخریدن میکنن  ؟!

2- مگه دیسک اورجینالی که خریداری میشه فیزیکی نیست و نباید چیزی تحویل داده بشه و گرفته بشه ؟؟! چطوری به صورت اینترنتی صورت میگیره ؟! ایا منظور شما نسخه دانلودی و با لایسنس هست ؟!

3- شما این رو در نظر نمیگیری که امثال من از این قضایا بی خبر هستن و ضمن اینکه به قول شما داریم برای هر بازی یک سوم مبلغ دیسک اورجینالش رو پرداخت میکنیم یعنی 60 هزارتومن برای چندماه و بعدشم هیچ چیزی حتی اکانت هک شده  خالیشم دستمون نیست و هیچی به هیچی

این وظیفه فروشنده ست که من که برای اولین باره کنسول میخرم با توضیحات کامل که اقا اینها اکانت دزدی هست یا خیر خریدار رو مطلع کنه و بگه اینطوریه و صاحبش راضی نیست و ...  اگر من اون موقع قبول کنم حرفای شما در مورد من و انتخابم درست از اب در میاد

ولی وقتی توضیح خاصی به من نمیدن و فقط میگن انلاین میخواین یا افلاین ، و یکیشون میگه اینا رو با اکانت شرکت خودمون خریداری کردیم و ارائه میدیم ( که اگر درست باشه هم راضی هستن هم شکایت و بنی در کار نیست ) من که اولین بارمه یا پدری که اومده برای بچه ش بخیره و فرق پلی و اکس باکس رو نمیدونه از کجا تشخیص بدم

4- من از سیستم پلی استیشن با این تجربه و تشکیلات و درامد در عجبم !

یعنی یه همچین دستگاهی که  سیستم اپگرید و وصل شدن به اکثر بازیهاش انلاین هستش آیا یه چک کردن ساده اکانت های ثبت شده در کنسول و Log از اینکه چند دستگاه و بازی باهاش کانکت شدن و ارسال Notification ساده که حتی جیمیل و تلگرام هم وقتی یکی دیگه با اکانت شما لوگین میکنه میفرستن نداره ؟

که صاحابش از اینور یا اونور دنیا باید چند ماه طول بکشه که متوجه بشن یکی داره از اکانتشون استفاده میکنه و تازه اقدام به شکایت هم بکنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، گفته است :

1-برای این پاک و بقول فروشنده ریست میشه چون برای نصب بعدی به اینترنت نیاز داره تا اکانت بزنه و موقعی ک بعد مدتی ب نت وصل بشین(فقط وصل بشین)چون بازیها آپدیت میشن بعد مدتی از طرف سونی بازی آپدیت میخواد و نمیتونین بازی کنین-کل فلسفه رسیتی ک گفتن همینه: پ ن:***وصل شدن ب نت برابر است با آپدیت خواستن بازی ها***

2-بله اگر ب نت وصل شین و صاحب اصلی اکانت ک هکش کردن ب سونی شکایت کنه مدت 6 ماه تقریبا دستگاه بن میشه و لاغیر و هیچ دردسری نداره بعد مدت مشخص شما راحت بازتو نصب و اجرا میکنی

همه بازیا هکی هستن و فروشنده اکانت هکی از کانالها میخره ک توش چنتا بازی داره و میاد اد میکنه تو لیست بازیای دستگاه و  دیتارو میریزه روش و والسلام(فقط بار اول باید بازی فول آپدیت نصب بشه و تا مادام اینکه به نت وصل نشین هیییییییچ مشکلی پیش نمیاد)

بهتون توصیه میکنم خودتون در صورت امکان یاد بگیرین و بازی بزنین برای دسگاهتون هم خیلی بصرفه هست هم چیز خاصی نداره

موفق باشین

عزیز ممنون از اطلاعاتت بهرحال با توجه به توضیحات شما و سایر دوستان به نظرم این شرکت ها دارن شارلاتان بازی در میارن که هیچی نمیگن و از ریسکش نمیگن ( بن شدن دستگاه برای 6 ماه مدت کمی نیست و اینکه با استرس منتظر باشی ببینی در بیاد از بن بودن یا نه )

من فکر میکردم پلی استیشن اول هر بار روشن شدن باید به اینترنت وصل بشه برای اجرای بازی ها و چک کردن لایسنس و ...   اگه میشه روش بازی افلاین ریخت و تا وقتی انلاین نشی بدون هیچ مشکلی باهاش کار کنی پس این اگه اسمش هک شدن نیست چیه ؟!  یجورایی هک شده دیگه وقتی یه یوزر بتونه با یه اکانت رو کلی دستگاه بازی بریزه در حالت افلاین !

*** طبق بند شماره دو شما اگر صاحب اصلی اکانت شرکت باشه چی ؟!  وقتی خوده شرکتی که داره نصب میکنه روی صد ها کنسول هیچ شکایت و حرفی از هک شدن به سونی نزنه سونی چطور میخواد متوجه بشه ؟!  یعنی هر شرکتی میتونه یه اکانت مادر بخره و ازش برای نصب بازی روی تمام کنسولهایی که میفروشه استفاده کنه با خیال راحت بدون اینکه نگرانی از جانب هک شدنش باشه ؟!

لینک به دیدگاه

داداش من یه کنسول می  خوای بخری آپولو  که نمی  خوای هوا کنی 10 خط انشاء  نوشتی ! خخخخخ

کنسول بن نمیشه بازی قفل میشه اصلا نمیدونم چرا حرف بن رو وسط  کشیدی و مسئله رو اینقدر پیچیده کردی !

بعد کلا یک درصد هم متوجه حرف من نشدی!تو هیچ کجا دنیای اکانت تعویض نمیکنند  منظور از بازی اورجینال  همون دیسک !منظور از آگهی دادن آگهی برای تعویض دو بازی به صورت دیسکی  هست xdxdxdxdxdxd

تو لیون کامپیوتر یا پرشین تولز یا هر جای دیگه تاپیک میزنی  میگی من مورتال کمبت دارم فلان شهرم کی فلان بازی رو داره تعویض کنیم؟بعد میبینی طرف 20امتیاز مثبت داره آدم  معتبری هست میری باهاش معالمله میکنی  اگعه معالمه حضوریه امتیاز هم مطرح نیست میری طرف رو میبینی دیگه!اگه نیست  از روش ارسال با پست..البته تو این مورد سایت (دیوار) بهتره بعدش قرار میذاری بازیتون رو عوض  میکنید تمام  ! اکانت هکی  هم  صدبار گرفتم در آخر  بن میشه!اکانت بن میشه!نه کنسول !یعنی بازیت از بین میره  !چون بازیت  تو اکانته ! xDاونی  که  میریزه  تو   کنسول دیتا بازیه!حجم بازیه!اجرای بازی نیاز به اکانتی هست که لایسنسش  توش باشه.. اگه باز متوجه  نشدی بی خیال ولش کن  xD

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در در 1396/03/31, 02:07:24، Coffee Addicted گفته است :

داداش من یه کنسول می  خوای بخری آپولو  که نمی  خوای هوا کنی 10 خط انشاء  نوشتی ! خخخخخ

کنسول بن نمیشه بازی قفل میشه اصلا نمیدونم چرا حرف بن رو وسط  کشیدی و مسئله رو اینقدر پیچیده کردی !

بعد کلا یک درصد هم متوجه حرف من نشدی!تو هیچ کجا دنیای اکانت تعویض نمیکنند  منظور از بازی اورجینال  همون دیسک !منظور از آگهی دادن آگهی برای تعویض دو بازی به صورت دیسکی  هست xdxdxdxdxdxd

تو لیون کامپیوتر یا پرشین تولز یا هر جای دیگه تاپیک میزنی  میگی من مورتال کمبت دارم فلان شهرم کی فلان بازی رو داره تعویض کنیم؟بعد میبینی طرف 20امتیاز مثبت داره آدم  معتبری هست میری باهاش معالمله میکنی  اگعه معالمه حضوریه امتیاز هم مطرح نیست میری طرف رو میبینی دیگه!اگه نیست  از روش ارسال با پست..البته تو این مورد سایت (دیوار) بهتره بعدش قرار میذاری بازیتون رو عوض  میکنید تمام  ! اکانت هکی  هم  صدبار گرفتم در آخر  بن میشه!اکانت بن میشه!نه کنسول !یعنی بازیت از بین میره  !چون بازیت  تو اکانته ! xDاونی  که  میریزه  تو   کنسول دیتا بازیه!حجم بازیه!اجرای بازی نیاز به اکانتی هست که لایسنسش  توش باشه.. اگه باز متوجه  نشدی بی خیال ولش کن  xD

مرسی که وقت میذارین و جواب میدین

چرا متوجه شدم همون تعویض دیسک منظور منم بود که البته شما درست میگی میشه از دیوار و همینجا استفاده کرد حق با شماست

در مورد بن شدن کنسول والا من از همه جا بی خبرم و تا هفته پیش با PC بازی میکردم فقط چیزی که منو ترسوند سایت هایی مثل این لینکا بودن که میگن در صورت استفاده از اکانت های هکی خوده کنسول ممکنه بین 3 ماه تا 2 سال بریک و بن بشه از طرف سونی و هیچ راه تعمیر و دور زدنی هم نداره

https://irgamers.com/post/1291/

http://forum.hackedconsoles.com/thread-1827.html

https://www.playstation.com/en-au/get-help/help-library/my-account/grief-reporting/banned-and-suspended-consoles-and-accounts/

دقت کنید لینک اخری که مال خوده سایت سونی هست حرف از بن شدن کنسول زده و ننوشته فقط Baneed account

شاید تو سونی تازه کار باشم ولی خیلی از مرحله پرت نیستم که متوجه توضیحات دوستان نشم فقط قصدم این بود این بار بصورت تجربی از دوستانی که تجربه دارن تجربه کسب کنم و همونطور که خودتون میخونید هر کسی یه نظر متفاوت داده و برای همینه که آدم گیج میشه و نمیدونه کی این وسط درست میگه کی اشتباه

وگرنه بازی خالی بن میشد که نهایتش فدای سرم اصن این بازیا تو سه هفته تمام میشه

بهرحال من این سری 6 تا بازی هک شده افلاین برام ریخته که اصلا نباید انلاین شم با دستگاه طبق گفته خودشون و نمیشم ، حالا چند ماهم کار بده راضیم بعدشم دیگه کار شما رو میکنم میرم یکی دو تا دیسک اورجینال خوب میخرم و عوض بدل میکنم با خیال راحت یا شنیدم حتی برخی جاها کرایه هم میدن

ممنون

ویرایش شده توسط Arioman
لینک به دیدگاه

در ضمن حداقل از چیزایی که از خودشون پرسیدم و تحقیقی که کردم شرکت های بزرگ با فروش بالا از اون اکانت های هکی اماتور و ارزون استفاده نمیکنن

کاری که میکنن اینه که بازی رو خریداری میکنن که قابلیت نصب روی دو کنسول به حالت انلاین رو داره به قیمت مثلا 200 تومن

حالا میان یکیش رو بصورت انلاین برای کسی که بازی انلاین سفارش میده میریزن مثلا 80 یا 100 تومن

لایسنس دوم رو میذارن و برای تعداد زیادی کنسول که در روز و هفته درخواست نصب این بازی رو میدن بصورت افلاین بازی ها رو بصورت افلاین به قیمت کمتر مثلا 50 تومن ارائه میدن که اگه 10 تا هم نصب کنن که خیلی بیشتره دو برابر پول بازی رو سود کردن

و در نهایت لایسنس دوم رو هم بر روی یه کنسول دیگه ک انلاین میخواد نصب میکنن و پولشو میگیرن باز

به اینصورت نه خبری از شکایت و دزدی  هست نه تا زمانی که یوزرهایی که افلاین سفارش دادن انلاین نکنن کنسولشون رو سونی متوجه میشه که این کنسول روی بیشتر از دو کنسول نصبه

هکی هم وجود نداره و فقط شرکت داره برخلاف قوانین سونی بازی رو روی بیش از دو کنسول نصب میکنه که البته همه افلاین هستن و این تیکه و حلال و حرومش به خوده شرکت برمیگرده که ماشالا هر روز داره پول امثال من وشما رو پارو میکنه

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام به همه دوستان 

منم تازه واردم و قصد خرید دارم فقط اینکه بنظرتون پرو خریداری کنم یا اسلیم ؟؟

و اینکه اگه بازی آفلاین بریزم واستفاده کنم مشکلی پیش نمیاد مگه اینکه به اینترنت وصل شم که لزومی نداره وصل شی دوباره میری اونا رو پاک میکنی مجدد آفلاین میریزی. آیا درسته؟؟

یا نه کلا بیخیال آفلاین بشم و قانونی خریداری کنم؟؟

و اگه توصیه ای دوستان دارند در مورد خرید مثلا از کجا بخرم یا هرچیز دیگه ای بگن ممنون میشم از ترجبه شما استفاده کنم.

اگرم سوالام مبتدی هستن عذر میخوام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...