رفتن به مطلب

Mining Rig - راهنمایی برای انتخاب قطعات سیستم "ماینینگ"

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، amir_hb گفته است :

خیلی ممنونم ازتون

نو اون قسمتی کی فرمودید  کسایی که 6 ماه پیش شروع کردن وضعیتشون فرق داره منظورتون چی هست؟ 

چه تغییری نسبت به 6 ماه پیش به وجود اومده

ده ها برابر بدست آوردن اتریوم سخت تر شده، قبلا با یک ریگ میشد روزی یدونه بدست آورد، الآن با همون ریگ ماهی 1دونه بدست میاد.

اینها یکجور سرمایه گذاری هست روی سکه ها.بایستی دید کدوم سکه الآن کم ارزشه ولی بعدا ممکنه رشد صعودی کنه.بدین شکل.

در 3 ساعت قبل، amir_hb گفته است :

و با توجه به اون سایتی که دادین بهتر نیست که از کارت r9 390x برای اینکار استفاده کرد؟

بله میشه استفاده کرد ولی مصرف واتش بالاست.

در 2 ساعت قبل، 8030 گفته است :

یه نکته بسیار مهم رو جا گذاشتین

رو ویندوز بیشتر از 4 تا کارت گرافیک amd نمیتونید ببندید و برای 6 تایی شدنش حتما باید لینوکس نصب بشه بعلاوه درایور گرافیکش و برنامهای مورد نیاز که واقعا مصیبت به تمام معنا هست 

این محدودیت 4 گرافیک هم بر میگرده به amd .

امیدوارم  این مشکل کمبود رایزر هم هر چی سریعتر حل بشه.

مرسی متشکرم.

فکر میکنم برمیگرده به ویندوز، چون مطلبشو خوندم آپدیت ویندوز10 میاد که همزمان ساپورت تا 8گرافیک، اعمال خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 114
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

ده ها برابر بدست آوردن اتریوم سخت تر شده، قبلا با یک ریگ میشد روزی یدونه بدست آورد، الآن با همون ریگ ماهی 1دونه بدست میاد.

اینها یکجور سرمایه گذاری هست روی سکه ها.بایستی دید کدوم سکه الآن کم ارزشه ولی بعدا ممکنه رشد صعودی کنه.بدین شکل.

بله میشه استفاده کرد ولی مصرف واتش بالاست.

مرسی متشکرم.

فکر میکنم برمیگرده به ویندوز، چون مطلبشو خوندم آپدیت ویندوز10 میاد که همزمان ساپورت تا 8گرافیک، اعمال خواهد شد.

با بالا رفتن سختی قیمتش هم بالاتر میره یا تغییر نمیکنه؟

قیمت اتریوم نسبت به 6 ماه قبل چه تغییری داشته

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amir_hb گفته است :

با بالا رفتن سختی قیمتش هم بالاتر میره یا تغییر نمیکنه؟

قیمت اتریوم نسبت به 6 ماه قبل چه تغییری داشته

این بحث ها رو در تاپیک ماینینگ انجام دادیم، خواستید یه نیم نگاهی بندازید.

اینجا نمودارش هست:

https://www.tradingview.com/chart/ETHUSD

اینجا هم هست دقیق تره:

https://www.coingecko.com/en/price_charts/ethereum/usd

بزنید max

دی ماه 2سال پیش، 1دلار بود

دی ماه پارسال، 10دلار بود.

فروردین ماه به 50دلار رسید، الآن موقتاً 330 دلار هستش.البته یه سقوط قطعا خواهد داشت ولی هیچکس نمیدونه کی، شاید هم بمب دیفیکالتی بندازن، یعنی بدست آوردن اتریوم رو بشدت سختش کنن.هرچقدر هم سخت بشه، معمولا قیمتش میره بالا، ولی اونقدر سختی زیاد میشه که فقط اوناییکه سخت افزار عظیم و مخصوص  اینکار دارن، میتونن دووم بیارن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطلبتون بی نقصه اما میخواستم بدونم شما در مورد بستر و زیر ساخت اینترنت اشاره ای نکردید در مورد اون نیز چه مقدار حجم و سرعتی بصورت ایده آل نیاز است؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/01, 03:18:50، amir_hb گفته است :

خیلی ممنونم ازتون

نو اون قسمتی کی فرمودید  کسایی که 6 ماه پیش شروع کردن وضعیتشون فرق داره منظورتون چی هست؟ 

چه تغییری نسبت به 6 ماه پیش به وجود اومده

تغییرات خیلی زیاد ...

مهم ترینشون افزایش  سختی بلاک ها هستش  , افزایش بالای تعداد ماینر ها (باعث میشه بلاک های زیادی به سرعت حل بشه و در حالی که سختی در حال افزایشه و پاداش در حال کاهش)

6 ماه تا الان قدرت حل هش  گرافیک ها ثابت هست مثلا شما میگی تا شش ماه پول سیستمو در میارم !!!× (یعنی فکر می کنی در آمد تضمینی و ثابت ــه ) در حالی که بنابر دلایل بالا این طور نیست ...

ویرایش شده توسط Cube
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Cube گفته است :

تغییرات خیلی زیاد ...

مهم ترینشون افزایش  سختی بلاک ها هستش  , افزایش بالای تعداد ماینر ها (باعث میشه بلاک های زیادی به سرعت حل بشه و در حالی که سختی در حال افزایشه پاداش و در حال کاهش)

6 ماه تا الان قدرت حل هش ها گرافیک ها ثابت هست مثلا شما میگی تا شش ماه پول سیستمو در میارم !!!× (یعنی فکر می کنی در آمد تضمینی و ثابت ــه ) در حالی که بنابر دلایل بالا این طور نیست ...

نمودارشو. الان گرفتم شیبش تقریبا عمودی شده یعنی اینکه سختی اتر داره به بینهایت میل میکنه و این خبر بسیار بسیار بدیه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، shivau گفته است :

نمودارشو. الان گرفتم شیبش تقریبا عمودی شده یعنی اینکه سختی اتر داره به بینهایت میل میکنه و این خبر بسیار بسیار بدیه

دقیقا تا چند ماه کاملا اشباع میشه شبکه

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، shivau گفته است :

دوست عزیز مطلبتون بی نقصه اما میخواستم بدونم شما در مورد بستر و زیر ساخت اینترنت اشاره ای نکردید در مورد اون نیز چه مقدار حجم و سرعتی بصورت ایده آل نیاز است؟

لطف دارید متشکرم.

اینترنت 128کیلوبیت، کافیه.

در ارتباط با سختی اتریوم، کوین های مختلفی هستن که میشه ماین کرد و سختیشون هم خوبه، میشه روی اونها سرمایه گذاری کرد، برای مثال اتریوم کلاسیک واقعا قابل قبوله در حال حاظر، تا یک ماه آینده هم بنظر میاد به همین منوال باشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام اقا محسن شما هم از استخر استفاده میکنین یا نه چون سیستم قوی دارید 

لینک به دیدگاه

پست اول آپدیت شد

============================================================================

در 10 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

سلام اقا محسن شما هم از استخر استفاده میکنین یا نه چون سیستم قوی دارید 

سلام، من سیستم قوی ندارم. از استخر استفاده میکنم.

کسانی بصورت SOLO کار میکنن که حداقل بایستی 500تا1000 عدد کارت گرافیک داشته باشن (برخی شرکت ها)، اون موقع ارزش Solo داره، برای همه ی ماها همون استخر بهتره.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

کسانی بصورت SOLO کار میکنن که حداقل بایستی 500تا1000 عدد کارت گرافیک داشته باشن (برخی شرکت ها)، اون موقع ارزش Solo داره، برای همه ی ماها همون استخر بهتره.

کوین های دیگه هم استخر دارند ؟

به یکی دو مورد رسیدم. ولی همون اولش یه بلاک به حجم ۴۰گیگ باید دانلود می کردی.

چرا میزان بدست آوردن کوین های دیگه با calculator معتبر همخوانی نداره.

مثلا من با لپتاپ بصورت آزمایشی bcn گرفتم. 

سرعت استخراج خیلی پایین و  "یک پنجم"  انتظار بود. (پیش بینی با توجه به سخت افزار)

ضمنا امیدوارم مزد و عوض اینهمه آموزش و اصلاع رسانی رو در این دنیا قبل از اون دنیا بگیرید :16_relieved:

:x 

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط aVaOMi
تکراری
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

کوین های دیگه هم استخر دارند ؟

به یکی دو مورد رسیدم. ولی همون اولش یه بلاک به حجم ۴۰گیگ باید دانلود می کردی.

چرا میزان بدست آوردن کوین های دیگه با calculator معتبر همخوانی نداره.

مثلا من با لپتاپ بصورت آزمایشی bcn گرفتم. 

سرعت استخراج حدود ۱/۵ کمتر از انتظار بود.

ضمنا امیدوارم مزد و عوض اینهمه آموزش و اصلاع رسانی رو در این دنیا قبل از اون دنیا بگیرید :16_relieved:

:x 

بله دارند. آموزششون رو هم دونه دونه سعی میکنم بسازم. توی امضام ویدیو های جدید رو قرار میدم اگر خواستید تماشا کنید.B|

اونجاییکه از شما میخواد چندین گیگابایت دانلود کنید، اونها SOLO Mining هستند که توی ویدیو دنیای پول های الکترونیکی در موردش گفتم مخصوص کسانی هست که یه ابر رایانه واسه خودشون دارن نه واسه ماها!

محاسبه گر ها، بصورت ایده آل درنظر میگیرن، خیلی مواقع گرمای قطعه باعث میشه بسامد خودش رو کاهش بده که فشار بهش نیاد، یا مثلا یه تنظیم اشتباه باعث میشه بشدت هش ریت (قدرت ماینینگ) کاهش پیدا کنه،یا مثلا نصب درایور اشتباه یا تنظیم اشتباه نرم افزار باعث میشه هش ریت کاهش پیدا کنه.

اگر زیاد بلد نیستید با این نرم افزار ها کار کنید، همون minergate خوبه، ماینرگیت خودش هم استخره هم اکانت! یعنی چیزی دیگه نمیخواد بسازید، یه آموزش افزایش بازدهی ماینر گیت در ذهن دارم بسازم،یکم واسم مشکله تند تند ویدیو بسازم، ولی وقتی آموزش رو ببینید هش ریتتون رو میتونید خیلی خوب افزایش بدید.

ممنونم لطف دارید شما.:100_pray:

لینک به دیدگاه

فقط یه چیز دیگه  توی صفحه اول عکس  cryptocompare که فرستادین  با 21 مگاهش روزی 5 دلار در میاوردی  اما الان برو نگاه کن الان شده 2.68 شده واقعا چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

واقعا چه خبره یکی بیاد به من بگه تو یک هفته  نصف شده :52_fearful::52_fearful:

1111111.jpg

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دمت گرم محسن اقا کارت بیسته 

فقط یه چیز دیگه  توی صفحه اول عکس  cryptocompare که فرستادین  با 21 مگاهش روزی 5 دلار در میاوردی  اما الان برو نگاه کن الان شده 2.68 شده واقعا چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چه خبره یکی بیاد به من بگه تو یک هفته  نصف شده :52_fearful::52_fearful:

1111111.jpg

مرسی.

متغیره، برای همینه مثل سرمایه گذاری میمونه و ریسک داره. اگر تحلیل گر خوبی باشی وقتی قیمت 4ماهه پیشش 20دلار بود، صد عدد میخریدی، (میشد 8 میلیون تومن) و اگر الآن میفروختی میشد 120 میلیون تومن. به همین سادگی!

ماینینگ جزء کوچکی از پول در آوردن از طریق پول های الکترونیکی هستند، قسمت اعظمش سرمایه گذاری صحیح و عاقلانه هست.

لینک به دیدگاه

ممنون آقا محسن 

منظورم از ۱/۵   همون یک پنجم بود  :12_slight_smile: ۲۰درصد

من فقط با ماینر گیت کار میکنم.

اینکه ماینرگیت  برای eth مناسب نیست رو میدونم.

ولی در کوین های دیگه هم سرعت خیلی پاییتر از انتظاره.

یه سوال عزیز

بالای ۳۰۰ تا کوین وجود داره. برای استخراج باید برای هر یک نرم افزار تهیه کرد !

چرا ماینرگیت فقط ۱۰ تا کوین داره و به نظر شما بهترین شون برای استخراج کدومه؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

ممنون آقا محسن 

منظورم از ۱/۵   همون یک پنجم بود  :12_slight_smile: ۲۰درصد

من فقط با ماینر گیت کار میکنم.

اینکه ماینرگیت  برای eth مناسب نیست رو میدونم.

ولی در کوین های دیگه هم سرعت خیلی پاییتر از انتظاره.

یه سوال عزیز

بالای ۳۰۰ تا کوین وجود داره. برای استخراج باید برای هر یک نرم افزار تهیه کرد !

چرا ماینرگیت فقط ۱۰ تا کوین داره و به نظر شما بهترین شون برای استخراج کدومه؟

خواهش میکنم.

یک پنجم کمه... خیلی کمه.

خب بهترین سکه که میشه کار کرد مسلما اتریوم هست الآن بازدهیش خیلی خوبه.ولی توی ماینر گیت، بهترین سکه ای که میتونی با نرم افزارش استخراج کنی XMR یا مونرو هست چون بخوبی از سی پی یو کار میکشه و از گرافیک هم کار میکشه،مونرو رو میشه مستقیما به پول تبدیلش کرد توی همین ایران بدون نیاز به یادگیری خاصی. سکه ی آینده دار خاصی در لیست ماینرگیت حس نمیکنم وجود داشته باشه به جز همین XMR و ETH و ETC   حتی همین بایت کوین هم فکر میکردم خوبه ولی بعد از بررسی متوجه شدم واقعا کد نویسیش کیلویی بوده! هرچند سرمایه گذاری هیچوقت صد در صد قابل پیشبینی نیست یوقت دیدی گرفت! 

البته ETCوETH آموزش ویدیوییشون هست میتونی اکانت مخصوص به خودت رو بسازی بدون نیاز به ماینرگیت، بصورت روش استخر خودت انجام بدی هرجا هم مشکلی داشتی خبرم کن.

خود سکه ی XMR هم میشه اکانت مخصوص بهشو ساخت و با نرم افزار Claymore استخراجش کرد.حتی میشه اکانت نساخت و روی همون اکانت ماینرگیت، ولی با نرم افزار Claymore که بسیار بهینه تره،استخراجش کرد.

نه، درواقع خیلی از آلتکوین ها غیرقابل استفاده هستند (واسه ما ها) و یجورایی در حالت تست و بتا قرار دارند و خیلی هاشون حذف میشن.مهمتریناشون همینهایی هستن که نرم افزار های معروف ساپورتشون میکنن. نرم افزار Claymore حدود ده سکه رو بصورت تخصصی ساپورت میکنه بقیه ی سکه ها رو هم در تنظیماتش میتونی کاری کنی که استخراج کنه.بستگی داره.

ماینرگیت یه شرکت خصوصیه، مالیات زیادی هم میگیره (بین 1.5% تا 2.5%) ،ولی کار باهاش راحته. بهینه هم نیست! برای همین از نرم افزار هایی مثل Claymore بخوبی پشتیبانی میکنه. آموزش کار با ماینرگیت روی Claymore در دست احداث می باشد B|

لینک به دیدگاه

سلام

الان که کارت گرافیک amd مخصوص ماینینگ گیر نمیاد

به نظر شما 1070 یا 1080 مناسبه؟

در کل در حال حاظر و با توجه به موجودی بازار چه کارتی مناسب این  کاره؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، amir9711 گفته است :

سلام

الان که کارت گرافیک amd مخصوص ماینینگ گیر نمیاد

به نظر شما 1070 یا 1080 مناسبه؟

در کل در حال حاظر و با توجه به موجودی بازار چه کارتی مناسب این  کاره؟

سلام.

موجودی همه ی کارت ها کم شده،بایستی صبر کنیم تا واردات بعدی بیان.

1080 مناسب این کار نیست ولی بلعکس، کارت 1070 بخوبی مناسب ماینینگه ولی قیمتش بسیار بالا رفته.

کارت RX460 هم که بود، مناسب این کار هست و میشد با توجه به قیمتش،قدرت خوبی بدست آورد.بقیه ی کارت ها هم کم و بیش.

در این تاپیک در موردشون صحبت داشتیم و هش ریت گذاشتیم:

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام به همه ی بچه های علاقمند به تکنولوژی 

من عاشق تکنولوژی ، صحبت راجع به اخبارش و تست کردن جدید ترین دست آورداش هستم . 

چیز زیادی از ماینینگ نمیدونم ، میخواستم یک سیستم حرفه ای واسه گیم و کارای productivity ببندم ولی با آشنا شدن با قضیه ی ماینینگ دوست دارم همون مقدار پولو روی سیستم ماینینگ سرمایه گذاری کنم . ولی سردرگمم . در اولین پست تاپیک نوشتین که بعد از بررسی متوجه شدین استفاده از کارت گرافیک های rx amd برای بیشتر از 5 ماه مناسب نیست که خب من مسلما میخوام مدت طولانی تری رو ازش استفاده کنم  !!! سوال اینه که الان بهترین گزینه gtx 1060 هستش ؟ دوست دارم ماینینگ رو یاد بگیرم و به چشم شروع و به عنوان یادگیری بهش نگاه میکنم اما خب دوست ندارم که ضرر کنم ! و حداقل پول خود سیستم دراد ! آیا کارت گرافیک ها برای استفاده ی معمولی هم میتونن استفاده شن یا خروجی تصویر ندارن ؟ و لطفا منو راهنمایی کنید که چه ریگی دقیقا مناسب منه . البته ریسکش رو میپذیرم و میدونم هیچ چیز 100 در صدی نیست . 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، 2Pamine گفته است :

سلام به همه ی بچه های علاقمند به تکنولوژی 

من عاشق تکنولوژی ، صحبت راجع به اخبارش و تست کردن جدید ترین دست آورداش هستم . 

چیز زیادی از ماینینگ نمیدونم ، میخواستم یک سیستم حرفه ای واسه گیم و کارای productivity ببندم ولی با آشنا شدن با قضیه ی ماینینگ دوست دارم همون مقدار پولو روی سیستم ماینینگ سرمایه گذاری کنم . ولی سردرگمم . در اولین پست تاپیک نوشتین که بعد از بررسی متوجه شدین استفاده از کارت گرافیک های rx amd برای بیشتر از 5 ماه مناسب نیست که خب من مسلما میخوام مدت طولانی تری رو ازش استفاده کنم  !!! سوال اینه که الان بهترین گزینه gtx 1060 هستش ؟ دوست دارم ماینینگ رو یاد بگیرم و به چشم شروع و به عنوان یادگیری بهش نگاه میکنم اما خب دوست ندارم که ضرر کنم ! و حداقل پول خود سیستم دراد ! آیا کارت گرافیک ها برای استفاده ی معمولی هم میتونن استفاده شن یا خروجی تصویر ندارن ؟ و لطفا منو راهنمایی کنید که چه ریگی دقیقا مناسب منه . البته ریسکش رو میپذیرم و میدونم هیچ چیز 100 در صدی نیست . 

سلام.

من یادم رفت پست اول رو آپدیت کنم، مشکل حجم دگ فایل و همینجور کاهش هش ریت تا حدود بسیار زیادی رفع شده خداروشکر و میتونید با خیال راحت خرید کنید.

اگر قصد انیمیشن سازی و کار با آدوبی و غیره دارید گرافیک RX Vega 56 فوق العادست هم برای ماینینگ هم برای کار مد نظرتون

ولی اگر خواستید سمت ماینینگ بیاید هم خودم 470 دارم و تدوین فیلم میکنم خداوکیلی مشکل خاصی باهاش ندارم.

الآن بهترین گزینه RX 470 570 480 580 هست اول سری 4گیگابایت بعدش اگر قیمت خوب بود سری 8 گیگابایت.

اگر کارت گرافیک گیمینگ بخرید هم خروجی تصویر دارن هم میتونید ماین کنید، ترجیحا کارت گرافیک مخصوص ماینینگ نخرید چون نه میتونید خوب بفروشید و نه میتونید ازش استفاده ای به جز ماینینگ و نرم افزار مهندسی،ببرید.

خوبه که ریسک رو میدونید.

خب اگر قصدت اینه 10تومن هزینه کنی،ریگ های لیون تخفیف دارن میتونی استفاده کنی یا از مقداد آی تی بخری هرجا حس میکنی بهتره خرید کن،ولی حداقل زنگ بزن لیون مشاورهاشون باهات صحبت کنن یوقت خرید اشتباه انجام ندی.

اگر خواستی کمتر از 5گرافیک استفاده کنی مثلا 4گرافیکه باشی، میتونی یه سیستم کاملا معمولی ببندی، مثلا مادربورد B350 Tomahawk و یک عدد رایزن 1700 و سپس یک گرافیک رو روی مادربورد و 3تای دیگه رو خارج از کیس با رایزر ببندی و بگذاری برای ماینینگ که هم خدا رو داشته باشی هم خرما:3_grin:

ولی اگر قصدت فقط ماینینگ هست و کمتر مسائل دیگه،پیشنهاد میکنم ریگ ماینینگ 6 یا 8 کارته بخری.

سوالی داشتی بپرس در خدمتم:9_innocent:

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.

من یادم رفت پست اول رو آپدیت کنم، مشکل حجم دگ فایل و همینجور کاهش هش ریت تا حدود بسیار زیادی رفع شده خداروشکر و میتونید با خیال راحت خرید کنید.

اگر قصد انیمیشن سازی و کار با آدوبی و غیره دارید گرافیک RX Vega 56 فوق العادست هم برای ماینینگ هم برای کار مد نظرتون

ولی اگر خواستید سمت ماینینگ بیاید هم خودم 470 دارم و تدوین فیلم میکنم خداوکیلی مشکل خاصی باهاش ندارم.

الآن بهترین گزینه RX 470 570 480 580 هست اول سری 4گیگابایت بعدش اگر قیمت خوب بود سری 8 گیگابایت.

اگر کارت گرافیک گیمینگ بخرید هم خروجی تصویر دارن هم میتونید ماین کنید، ترجیحا کارت گرافیک مخصوص ماینینگ نخرید چون نه میتونید خوب بفروشید و نه میتونید ازش استفاده ای به جز ماینینگ و نرم افزار مهندسی،ببرید.

خوبه که ریسک رو میدونید.

خب اگر قصدت اینه 10تومن هزینه کنی،ریگ های لیون تخفیف دارن میتونی استفاده کنی یا از مقداد آی تی بخری هرجا حس میکنی بهتره خرید کن،ولی حداقل زنگ بزن لیون مشاورهاشون باهات صحبت کنن یوقت خرید اشتباه انجام ندی.

اگر خواستی کمتر از 5گرافیک استفاده کنی مثلا 4گرافیکه باشی، میتونی یه سیستم کاملا معمولی ببندی، مثلا مادربورد B350 Tomahawk و یک عدد رایزن 1700 و سپس یک گرافیک رو روی مادربورد و 3تای دیگه رو خارج از کیس با رایزر ببندی و بگذاری برای ماینینگ که هم خدا رو داشته باشی هم خرما:3_grin:

ولی اگر قصدت فقط ماینینگ هست و کمتر مسائل دیگه،پیشنهاد میکنم ریگ ماینینگ 6 یا 8 کارته بخری.

سوالی داشتی بپرس در خدمتم:9_innocent:

ممنون محسن جان از توضیجاتت و وقتی که گذاشتی . 

در آخر پیشنهاد میکنی 6 تا کارت گیمینگ rx470 بگیرم یا 6 تا گیمینگ  gtx1060 ؟؟ هم برای استفاده حرفه ای که مثلا دوتاشو SLI یا Crossfire کنم بقیشم که واسه ماینینگ نیاز نداره اس ال آی یا کراسفایر شه . ضمنا فک میکنم پیدا کردن مدل گیمینگ rx470 سخت باشه همه جا مدل ماینینگش هست . 

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/31, 18:19:19، TechBaMohsen گفته است :
در در 1396/03/31, 11:58:23، CleverM گفته است :

بسیار ممنون واقعا منتظر این مطلبم

البته بعد از اینکه کامپیوترو تونستم بخرم?

:Dانشالله میخری:100_pray:

هنوز که هنوزه نخریدم -_- والا همه چی اوکی شده الان این وسط کیس گیر نمیاد بدبختی دارم من هر دفعه یه مشکل بود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...