رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ گیم

mmohajer9
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز

کسایی که اطلاعات کافی در زمینه سخت افزار ها دارن میخواستم راهنمایی بگیرم برای خرید لپ تاپ گیم

بودجه ای که میخوام هزینه کنم 7.5 میلیون هست لزوما تاکید دارم که برند جدید باشه و کارت گرافیکش خیلی برام مهمه

لطفا نظراتتون با مشخصات کامل و "دلیل" بیان کنید. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mmohajer9 گفته است :

سلام به دوستان عزیز

کسایی که اطلاعات کافی در زمینه سخت افزار ها دارن میخواستم راهنمایی بگیرم برای خرید لپ تاپ گیم

بودجه ای که میخوام هزینه کنم 7.5 میلیون هست لزوما تاکید دارم که برند جدید باشه و کارت گرافیکش خیلی برام مهمه

لطفا نظراتتون با مشخصات کامل و "دلیل" بیان کنید. لطفا راهنمایی کنید. ممنونم

رک میگم

لپ تاپ گیمینگ = اشتباه

( به جز مواقع فوق استثنایی )

لینک به دیدگاه

خودم میدونم داداش ولی یه دانشجو دیگه نمیتونه پیسی با خودش ببره لطفا جواب سوالمو بده و بحث بی ربط راه ننداز

لینک به دیدگاه

اگه کار خاصی نمیخوای با لپ تاپ انجام بدی و نیاز به نرم افزار سنگین تو دانشگاه نداره پیشنهاد میکنم 5.5 برای pc هزینه کن 2 تومن هم برای لپ تاپ کنار بذار اگه نه که همون لپ تاپ و پیشنهاد میدیم

لینک به دیدگاه

من کجای حرفم نا مفهوم بوده میگم میخوام لپ تاپ بگیرم وقتی میگم گیم یعنی برا گیم میخوام و کارای دیگه نرم افزاری خودمم میدونم که لپ تاپ برا گیم خوب نیست چاره ای ندارم عجبا مت کجای حرفم راهنمایی خواستم بگم که لپ تاپ بخرم یا پیسی میگم مدل لپ تاپ معرفی کنید با این رنج قیمت بخدا سخت نیس یعنی تو این انجمن به این بزرگی یه نفر نیست راهنمایی کنه تاکید میکنم پاسخ های بی ربط مثل این 2تا قبلی نفرستین لطفااااااااااااا......

لینک به دیدگاه

سلام منم مثله شما همین مشکلو داشتم واسه همین لپتاپ گرفتم با 7.5 گزینه های بسیار خوبی دارین متاسفانه الان من تو بارار ایران مدلا 1070 کم دیدم اگه بتونید گیر بیارید که خوبه من تجربه پرداتور و الین ویر و اپاچی رو داشتم پیشنهادم له شما نسل جدید الین هستش که گیر نمیاد و پیشنهاد بعدیم یکی از نسلا ی جدیده اپاچی هستش که بسیار خوش ساخت هستن پرداتور رو پیشنهاد نمیدم چون اصلا کیبوردش کیفیت نداره الان کیبوردلپتاپ رنگ W ش رفته و نسبت به بقیع مدلا فنش بیشتر صدا میده و الین خنک تر هستش اگه سوالی باشه در خدمتم مدلی هم بوود معرفی میکنم و ...

لینک به دیدگاه

بستگی ب نیازنتون خودتون 15 یا 17 بردارید مثلا من پرداتور 15 گرفتم بعدش الین 17 واسه داداشم اون کوچیکتر خواست و من 17 رو برداشتم دیگه بستگی ب نیازتون داره 

هرچی نگاه کردم 1070 موجود ندیدم اگه بودجه 7.5 هستش حتما 1070 بگیرید 

این مدل ب نظرم خوب نیست حتما ssd 256 بگیرید و سعی کنید گراف 1070 باشه IMG_20170621_234349.thumb.jpg.c7b5ebc6525d7d784407b36a2f56772d.jpg

لینک به دیدگاه

این لب تاپ که میگم خیلی عالی

http://nopardaz.com/ایسوس-asus/1585-asus-rog-g752vs-b.html

لینک به دیدگاه

سلام
شرایطتون رو درک می کنم. من هم 3 سال دوران ارشد شهر دیگه ای بودم. منتها دیگه این مقدار پول ندادم برای گیم
اگر به جد قصد خرید دارید سری ROG از ایسوس رو بهتون پیشنهاد می کنم

لینک به دیدگاه

یعنی دمتون گرم این شد یه نظر عالی من خودم asus rog 1 هارو نگاه میکردم 1070گیر اوردم با قیمت بهتر حتی 6.8

ولی الین گیر نمیاد و نمیدونم چرا سخت افزارش نسبت به ایسوس هم رده پایین تره ولی گرون تره 

از دوستان دیگه خواهش میکنم بازم نظراتتون رو اعلام کنین به تجربه همه نیاز دارم خودم پیسی داشتم مادر z97 ولی بدلیل اوضاع کارم و دانشجویی و ..... مجبورم یه لپتاپ بگیرم که سخت افزار بالایی داشته باشه چون گیم نباشه من زنده نیستم بازم راهنمایی کنین ممنونم هرکی هرچی داره بریزه وسط اقاااا

لینک به دیدگاه

راستی 1060 با1070 چقد فرق دارن کارت گرافیکش? 

پورت تاندر بولت چقد اهمیت داره?

ویرایش شده توسط mmohajer9
لینک به دیدگاه

سلام

داداش اگر دانشجویی کلا قید لپ تاپ بالای 3 کیلو رو بزن! رحم کن به اون کت و کولت! بالای 3 کیلو واقعا اذیت می کنه. به نظر من اصلا سراغ ایلین ویر و پردیتور نرو به خاطر همین وزن (و البته قیمت های بسیار بالاشون)

ایسوس یه مدل داشت GL502VS یه زمانی من یادمه تو ایران هم دیدم خیلی عالیه. قیمتش حدود 7 تومن بود گرافیکش 1070 و وزنش هم 2.6 کیلو.

اختلاف 1060 و 1070 لپ تاپ هم تقریبا به همون اندازه اختلاف مدل های دسکتاپیشونه. فاصله نسبتا زیاده. ولی بازم به نظر من اگر 1070 مدل زیر 3 کیلو گیر نیومد بی خیال شو 1060 بگیر باقی پول هم بذار جیبت. 1060 تا دو سال دیگه حد اقل تا حد خوبی جوابگو هست ولی یه لپ تاپ 5 کیلویی بگیری یه هفته هم جوابگوی کار شما نیست!

لینک به دیدگاه

در مورد پورت تاندربولت پرسیدی ببین تاندربولت استفاده ای که الان ازش می شه عمدتا برای گرافیک اکسترناله. البته استفاده های دیگه مثل اتصال حافظه  های خاص هم داره که به درد نمی خوره.قابلیت خاصی که بهت می ده همون گرافیک اکسترناله

اگر بخوای لپ تاپی بگیری که گرافیک درست و حسابی داره تاندربولت عملا اهمیتی نداره ولی حالت دیگه اینه که یه لپ تاپ سبک وزن با گرافیک ضعیف یا حتی بدون گرافیکِ dedicated بگیری و از داک استفاده کنی. ولی اینم در نظر باید داشته باشی که:

اولا نمی دونم گیمینگ داک ها اصلا تو ایران هستن یا نه

ثانیا قیمتشون بالاست یعنی مثلا 300 دلار فقط خرج خود داک هست و هزینه ی گرافیک هم که به جای خود

ثالثا عملکرد گرافیک اکسترنال که با تاندربولت وصل می شه خیلی پایین تر از معمول هست مثلا برای این که عملکرد یک 1060 رو داشته باشی باید یک 1080 بندازی که خب باز هم هزینه ی گزافیه.

در کل این راه حل خوبی نیست به نظر من. برو سراغ لپ تاپ های معمولی با گرافیک 1060 یا 1070

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، sms.moosavi گفته است :

ثالثا عملکرد گرافیک اکسترنال که ا تاندربولت وصل می شه خیلی پایین تر از معمول هست مثلا برای این که عملکرد یک 1060 رو داشته باشی باید یک 1080 بندازی که خب باز هم هزینه ی گزافیه.

با این بخش حرف شما کاملا مخالفم من داک دارم اما فقط Rx480 گیرم اومد تست کنم تفاوتش با یه باندل 1151 6700K در حد 3~5 فریم بود یه سری هم داشت فیلم میگرفتم بزارم utube اصن خوب نشد

اره وزن لپتاپ هم در نظر بگیرید واقعا ببینید میتونید کنار بیاید تاز شرایط خوابگاه هم در نظر بگیرید ببینید کجایید مثلا من که اصن تو خوابگاه دووم نیاوردم خونه گرفتم 

1060 با 1070 به نظرم فرقش زیاده در بلند مدت مخصوصا الان میخواید و میتونید 7.5 هزینه کنید من حدود 8.5 هزینه کردم واسه 980M البته بگم که 6820Hk هستش

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

با این بخش حرف شما کاملا مخالفم من داک دارم اما فقط Rx480 گیرم اومد تست کنم تفاوتش با یه باندل 1151 6700K در حد 3~5 فریم بود یه سری هم داشت فیلم میگرفتم بزارم utube اصن خوب نشد

3-5 فریم توی چند فریم؟ به هر حال این فاصله تو گرافیک های قوی تر خیلی بیشتر می شه. 1070 و 1080 که با تاندربولت وصل بشن به لپ تاپ فاصله شون با همون مدل که داخل یه PC هست بیشتر از این هاست. البته خودم ندارم و تست هم نکردم یه زمانی توی چند تا سایت مثل notebookcheck و kitguru در موردش خوندم الان یادم نیست که لینک بدم.

لینک به دیدگاه

حالا درخواست اصلی من اینه که مدل معرفی کنید لینک بزارید ببینم راستش بخاطر مشغولیت هام وقت گشتن ندارم خدایی مدل معرفی کنید لینک بزارید خواهشن تا 7.5 میل

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/03, 13:00:47، mmohajer9 گفته است :

حالا درخواست اصلی من اینه که مدل معرفی کنید لینک بزارید ببینم راستش بخاطر مشغولیت هام وقت گشتن ندارم خدایی مدل معرفی کنید لینک بزارید خواهشن تا 7.5 میل

اگرAsus GL502VS پیدا کردی بگیر. 1070 داره. قیمتش هم کمتر از 7.5 هست.

اگر پیدا نکردی برو سراغ گزینه های 1060. ارزون ترینش MSI GE62 هست حدود 6 تومن بعد از اون هم Asus GL502VM یا MSI GS73 VR هستن هر دو حدود 6.5. خوبی GS73 اینه که 17 اینچیه ولی این قدر باریکه که فقط 2.4 کیلو وزنشه در عین حال مشکل داغ شدن هم نداره.

لینک به دیدگاه

من ریویو خیلی از این مدلا رو خوندم اما به نظرم هیچکدوم به کاملی و کم نقصی مدل های Acer نبودن ....

VN7-593G 

و

Predator  17 (gtx 1070 )

من از اولی خیلی خوشم اومد یه نگاهی بهش بندازین ، در صورتی که نپسندیدین یا گیرتون نیومد Asus gl502vm رو توصیه میکنم ، کلا به نظرم ارزش نداره پول برای ۱۰۷۰ بدین

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1396/04/05, 02:12:02، sms.moosavi گفته است :

اگرAsus GL502VS پیدا کردی بگیر. 1070 داره. قیمتش هم کمتر از 7.5 هست.

اگر پیدا نکردی برو سراغ گزینه های 1060. ارزون ترینش MSI GE62 هست حدود 6 تومن بعد از اون هم Asus GL502VM یا MSI GS73 VR هستن هر دو حدود 6.5. خوبی GS73 اینه که 17 اینچیه ولی این قدر باریکه که فقط 2.4 کیلو وزنشه در عین حال مشکل داغ شدن هم نداره.

پیشنهاد شما عالی بود همینو گرفتم و مرسی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...