رفتن به مطلب

فروش HD 3870

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد کارت گرافیک msi hd 3870 ddr4 O.C گارانتیش تموم شده ولی کاملا سالم به قیمت منصفانه به فروش میرسه اینم مشخصات دقیق کارته:

HD 3870

البته با یک کارت 5770 یا یه چیزی در حدود قدرت اون تاخت هم میزنم...

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

من یه دونه force3d HD5770 نو دارم اگر دوست داشتید با هم کنار بیایم و شما قیمتتون رو اعلام کنید .

لینک به دیدگاه

من یه دونه force3d HD5770 نو دارم اگر دوست داشتید با هم کنار بیایم و شما قیمتتون رو اعلام کنید .

مشکلی نیست والا من خودم دنبال 5770 هستم شما که خودتون توی کار فروش هستید منصفانه یه قیمت بگید و اینکه چقدر باید سر بدم ان شاالله که معاملمون میشه.....

لینک به دیدگاه

با سلام وبا کسب اجازه از آقای حسینی

دوست عزیز قیمت پایه کارت گرافیکو لطف کنید بگین اگر خوب باشه من هم خریدارم

لینک به دیدگاه

والا من دستم توی کار نیست و قیمت دست دوم هم ندارم دوستان پیشنهادشون رو(منتهی منصفانه) بدن ببینیم چی میشه8-}

لینک به دیدگاه

یشنهاد میکنم برای جلوگیری از سوء تفاهم و ناراحتی خودتون یک قیمت پایه بگذارید اگر خوب بود خریدارم . با تشکر

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست والا من خودم دنبال 5770 هستم شما که خودتون توی کار فروش هستید منصفانه یه قیمت بگید و اینکه چقدر باید سر بدم ان شاالله که معاملمون میشه.....

دوست گلم بدون گارانتیه ولی نو هستش و قیمتش هم 130 تومان . اگر خواستید فقط امروز بهم خبر بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

یک سوال به کی؟

والا واقعا ناگهانی شد!!

یکی از دوستام که من رو میشناخت و میدونست کارتم واقعا تمیزه(خداییش هم یکی از بهترین برندهای 3870 بود)100 تومن بالاش بهم داد منم دادم به اون.

شرمنده دوستان هم شدیم که وقتتون رو گرفتم@};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...