رفتن به مطلب

تست و محک قدرت سیستم شما توسط PC Wizard 2005

Ship Storm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام

یه نرم افزار به نام PC Wizard 2008 چند وقتی هست که روی وب سایت های معتبر جهانی قرار گرفته حالا ما قصد داریم اینجا یک مقایسه ای بین سیستم های اعضای این سایت و طرفدارن این انجمن انجام بدیم که فقط با کمک و همکاری شما عزیزان میتونه نتیجه خوبی بگیره وگرنه ما نمیتونیم نتیجه خوبی از این تاپیک بگیریم.

برنامه PC Wizard 2008 رو اول از همه از لینک زیر بگیرید:

دانلود کنید با حجم 2 مگابایت

حالا وقتی برنامه رو از حالت فشره خارج کردید سیستم خودتون رو یکبار Logoff کنید تا کش و مموری شما خالی شود. بعد از اینکه مجدا وارد محیط ویندوز شدید تمام نرم افزار هایی که در SystemTry وجود دارند رو ببنید تا حافظه رم شما خالی شود(از قبیل :آنتی ویروس , نرم افزار های دانلود منیجر , یاهو مسنجر و ...).

حالا فولدر نرم افزار PC Wizard 2008 شوید و نرم افزار را اجرا کنید.

در ابتدا مشخصات سیستم شما را نرم افزار نمایش میدهد حالا از قسمت پایین سمت چپ گزینه benchmark را انتخاب کنید در صفحه جدید در سمت چپ برنامه یکسری آیکن میبینید بالاترین آیکن سمت چپ آکنی هستش که عکس یک کیس و ساعت روش داره که مربوط میشه به Global Performance روی این آیکن کلیک کنید و دیگر دست به هیچی نزنید و ماوس را نیز تکان ندهید و کلیدی را نیز اصلا فشار ندهید چون نرم افزار در حال تست و امتیاز دهی به قطعات سیستم شما میباشد.

بعد از اینکه تست و امتیاز دهی نرم افزار تمام شد شما باید یک عکس از همان صفحه ای که امتیاز سیستم شما را نشان داده عکس بگیرید و در همین جا قرار بدهید در ضمن دوباره نرم افزار را اجرا کنید و در همان صفحه اول یک عکس بگیرید تا مشخصات سیستم شما را نیز دیگر دوستان بتوانند ملاحظه کنند(اگر اول بار نگفتم از صفحه اول نرم افزار که مشخصات سیستم شما را نشان میدهد عکس بگیرید بخاطر این بود که یک عکس حافظه ای رو اشغال میکنه و نتیجه تست دقیق در نمی آید).

پس فراموش نکنی ما نیاز به 2 تا عکس داریم یکی عکس از مشخصات سیستم شما و دیگری یک عکس از امتیاز سیستم شما.

خوب دیگه فکر کنم خیلی خوب و واضح توضیح دادم و نکته مبهمی رو براتون جا ننداختم با هم بریم این برنامه رو اجرا کنیم تا با نتیجه جالبی که به دست می آید سیستم های خودر ا با دیگران مقایسه کنیم.

دوستان خواهشا عکس هاتون رو در سایت

www.tinypic.com آپلود کنید که مشکلی بابت لود شدن تصاویر و ترافیک آن نداشته باشیم

شاد و پیروز و موفق باشید.

دوستدار شما Ship Storm (حامد)

لینک به دیدگاه

اول از همه خودم عکس مشخصات سیستم و امتیاز اون رو میزارم تا در ادامه کار دوستان با همکاری خوبشون ادامه کار رو انجام بدهند.

نکته: سیستم من مادربرد Asrock با کارت گرافیک آنبرد هستش.

سایر مشخصات در عکس مشخصات سیستم قابل مشاهده است.

عکس مشخصات سیستم :

ncmmo0.jpg

عکس امتیاز دهی نرم افزار :

11qn0r7.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

با تشکر از نرم افزاري که معرفي کرديد البته اين رو داشتم روي سيستم و اجرا کردم طبق راهنما:

سيستم من هم آنبورد گرافيک هست رتبه اش پايين هست ولي ظاهرا پروسسور خيلي بالا آورده

مين بورد asus m2a vm

cpu 4000 x2 amd و رم cross air 1gig ولي رتبه نصف شماست

همه چيز سيستم من به روزه حتي بايوس مين بورد

17549585f46dbe34e00013d9d5613099031d2e2.jpg

1754957563dc40f9a3e910154bb515c0feee17d.jpg

لینک به دیدگاه

آقا بیخود بنچ نگیرید مال خودم اول میشه دیگه تمومش کنید

(از آخر اول ) دی :

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی دوستان منتظر نتایج سایر دوستان هم برای مقایسه های بهتر هستیم

لینک به دیدگاه

سلام

برنامه جالبی بود .

اینم مشخصات سیستم من .

البته در حال بنچمارک گیری آنتی ویرویس نود32 من run بود .

klr83.jpg

346sykh.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

برنامه جالبی بود .

اینم مشخصات سیستم من .

البته در حال بنچمارک گیری آنتی ویرویس نود32 من run بود .

klr83.jpg

346sykh.jpg

سیستمتون باید بیشتر از این ها امتیاز بگیره البته به گفته خودتون آنتی ویروس اجرا بوده ولی برای تست دقیق تر مراحلی رو که گفتم رو به ترتیب اجرا کنید تا امتیاز اصلی و دقیق تری رو بتونید بگیرید.

لینک به دیدگاه

درود

اینم از مشخصات و نتایج سیستم لاک پشتی بنده.

17664871acf12c0248c3eb54c2882ed39cf0532.jpg

17665521160b789fe144870b094dfe851065d3b.jpg

البته این مطلب رو هم اضافه کنم که هارد بنده 2مگ بافر و آِدی ای هست و به نسبت هاردهای جدید از سرعت پایینی برخوردار هست که روی سرعت کلی سیستم تاثیر میگذاره اما انقدر این هارد مقاوم هست که دلم نمیاد عوضش کنم:confused: .یک موضوع جالب هم اینکه F700 P رو 16 اینچ شناسایی میکنه:rolleyes: و دیگه این که تا اینجا مانیتور همگی F700 P و F700 B هست.به نظر من که بهترین مانیتور CRT هست.

تصمیم گرفتم یک اورکلاک مختصری انجام بدهم البته با همون فن و هیت سینک باکس سی پی یو.با 400 مگاهرتز اورکلاک سی پی یو به نتیجه زیر رسیدم:cool::rolleyes:

1766571282dc210e9ed37029673fa39e2280f91.jpg

لینک به دیدگاه

سیستمتون باید بیشتر از این ها امتیاز بگیره البته به گفته خودتون آنتی ویروس اجرا بوده ولی برای تست دقیق تر مراحلی رو که گفتم رو به ترتیب اجرا کنید تا امتیاز اصلی و دقیق تری رو بتونید بگیرید.

من کارهایی که گفتید رو انجام دادم . آنتی ویروس رو نشد اجرا نکنم ولی خوب گزینه های اسکنش رو غیر فعال کردم . بازهم تقریبا مثل قبل شد . rate pc شد 34/4628

در ضمن رم های من باس 667 هستند .

لینک به دیدگاه

سلام

اين نمودار گرافيكي به نظر من بسيار جالب هست، ازا ين نظر كه اگر دقت كنيم نقطه تمركز تقريبا همه شركت كنندگان از ذخيره سازي شروع شده و تا پردازش به نقطه سقوط ميرسه.

آيا نتيجه گيري من درست هست!؟ نسبت پردازش گرافيكي و داده اي نسبت به ذخيره سازي ضعيف هست؟ يعني ما بهينه سيستم رو تهيه نكرديم ؟

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا عکس هاتون رو در سایت www.tinypic.com آپلود کنید که مشکلی بابت لود شدن تصاویر و ترافیک آن نداشته باشیم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من دیروز یک رم Ddr2 667 کینگستون از جناب آقای حسینی خریدم و اومدم روی سیستم بستم و با همین نرم افزار تست گیری کردم جالبه که بدونیدکه نتنها امتیاز رم بالا رفت بلکه امتیاز گرافیک انبردم رفت بالاتر تصویرش رو میزارم تا همگی مشاده کنید:

این تصویر امتیاز گیری بنده همین امروز که رم رو انداختم روی سیستم :

35jw6s1.jpg

این تصویر قبلی و امتیاز گیری قبلی بنده :

11qn0r7.jpg

لینک به دیدگاه

درود

آقا واقعا عالیه.از عالی هم یک چیزی بالاتر.امتیاز پردازنده به تنهایی 101630 :confused::eek::confused::eek:

حقیقتا اگر کسی توانایی خرید این پردازنده رو داره یک کارایی فوقالعاده براش خواهد داشت.ممنون همشهری که پیشنهاد ما رو عملی کردید.من فکر کنم مسابقه رو خاتمه بدیم بهتره :rolleyes::cool:

تازه مادربرد این دوستمون مبتنی بر P35 هست اگر چیپستهای قدرتمند بود مطمعنا روی امتیاز کلی سیستم تاثیر گذار بود.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
سلام

این هم تست من

بدون آور همه چیز دیفالت خودشه

1ze8i7s.jpg

28we8hg.jpg

دوست عزیز cpu رو شما چجوری تهیه کردی ؟ چرا مین بوردت اینقده پایینه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اینم برای سیستم من

عکس اولی دیفالت

عکس دومی فقط سی پی یو اور شده

البته به نظر من اورست دقیقتر و بهتره

119p4iw.jpg[/img]

اینم با یک اور مختصر روی CPU

akkft2.jpg[/img]

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

برو بکس منم سیستم چک کردم فقط نمرم یکم بالا بود هر کیم شک داری این id منی من همیشه onlinam میتونی add کنی

2uf362c.jpg

cpu:Amd 9950 Quad Core

VGA : Geforce 8800 Ultra SLI Geforce 8600 GT

Ram : 6 GB Crosser Bus 800

H.D.D : 1 TB

Mainboard : Asus Crosshair II Formula Chipset Nvidia 780a Ultra SLi

;)

ID Yahoo : IIII_saeed_vacker_IIII

DJ Saeed Vacker

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...