رفتن به مطلب

Intel Xeon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز.

مادربرد من GA-EP41T-UD3L هست و سی پی یو الانم Intel E8400 هست و قصد فروشش رو دارم چون میخوام یک دونه سی پی یو سری کیو ( کوآد ) یا زئون بگیرم.

دوستان سی پی یو های زیر رو پیشنهاد کردن : 

Xeon E5450 به قیمت 120 تومن.

Quad 9300 به قیمت 100 تومن.
Xeon E5430 به قیمت 80 تومن.
Quad 8400 به قیمت 70 تومن.

1) اول اینکه میخوام تفاوت با سی پی یو خودم محسوس باشه.
2) دوما سوکت مادربرد من 775 هست و با سوکت Xeon فرق داره ولی گفتن ما نصب میکنیم ولی چطوری؟

3) سوما سی پی یو از اینا قوی تر هم میشه نصب کرد؟

ویرایش شده توسط Xps
لینک به دیدگاه

سلام

من که بی سوادم البته.

طبق اونچه که در وبسایت گیگابایت نوشته؛ فکر کنم قدرتمندترین CPU ای که مادربورد شما پشتیبانی میکنه، Intel Core 2 Extreme QX9770  باشه.

من EP43T-UD3L دارم که روش Xeon E5450 بستم. تا الآن هم به مشکلی که خودم متوجهش بشم، برنخوردم. هرچند که هر وقت سیستم میره حالت Sleep و دوباره میاد بالا، توی بازیا با افت سرعت مواجه میشم! حالا نمیدونم این مشکل از کجاست؟ گرافیکه؟ رمه؟ پاوره؟ چیه نمیدونم.

این که چجوری میشه Xeon بست روی 775 ، اگر اشتباه نکنم، یه برچسبی رو میچسبونند روی 2 تا از پین های CPU و بعد میشه ازش روی 775 هم استفاده کرد. (دقیق نمیدونم)

اینم مقایسۀ E8400 و Xeon E5450

لینک به دیدگاه

سلام سیستم من توی پروفایلم هست. یدونه e5430 دارم در کنار 980  توی سیندیکیت 100 فریم کارشه و گلوگاه نداره اصلا ( بعضی اوقات یدفعه میشه 30 و میره رو 60 . اتفاقا قسط فروششم دارم اگر مورد پسند بود پ.خ پیام بدید

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

سلام سیستم من توی پروفایلم هست. یدونه e5430 دارم در کنار 980  توی سیندیکیت 100 فریم کارشه و گلوگاه نداره اصلا ( بعضی اوقات یدفعه میشه 30 و میره رو 60 . اتفاقا قسط فروششم دارم اگر مورد پسند بود پ.خ پیام بدید

پخ شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...