رفتن به مطلب

Recommended Posts

یک مقام آگاه در شرکت مخابرات که نمی‌خواهد نامش فاش شود اعلام کرد که طرح های نامحدود پیش از این به صورت اختصاصی به کاربران تعلق می گرفت اما کاربران از تمامی این ظرفیت استفاده نمی کردند و بخش عمده ای از ظرفیت بدون استفاده می ماند که به نفع شرکت مخابرات نبود.

این منبع خبر داد که بنابر تصویب سازمان تنظیم مقررات مخابرات موظف شد که سرویس نامحدود خود را به نسبت یک به هشت میان کاربران تقسیم نماید که این طرح از نوروز 1396 اجرا شد. وی تاکید کرد: “کاهش سرعت در این سرویس ها به احتمال زیاد به همین دلیل است.”

در حالیکه شرکت مخابرات هرگونه اخلال در این سرویس ها را قویا تکذیب می کند، به کاربران پیشنهاد کرده است برای بهتر شدن سرعت خود و بالا رفتن کیفیت اینترنت مورد استفاده به طرح های اینترنت محدود کوچ کنند.

منبع آگاه در مخابرات اظهار کرد: چون سیستم های اینترنتی در حال جایگزین شدن است، قصد داریم استفاده کاربران را به سمت اینترنت محدود ببریم. شرایط جدیدی که برای طرح ها معرفی شده در عمل هم به نفع مخابرات است هم به نفع مشترکان.

شرکت مخابرات برای قطع کامل سرویس های نامحدود اینترنت خود نیاز دارد تا تمامی کاربرانی که هم اکنون از این سرویس ها استفاده می کنند، درخواست قطع این سرویس را نمایند و از سرویس های محدود این شرکت استفاده نمایند.

پیش از این کامران کاظمی، معاون تجاری مخابرات تهران، گفته بود: تلاش می کنیم تا سرویس های نامحدود اینترنت کاربران را با اشتراک های حجمی جایگزین نماییم.

وی گفته بود: مشکل اصلی این سرویس ها، سرعت ثابت و پایین آنها در مقایسه با طرح های حجمی است، بنابراین حتی در زمان خالی بودن ظرفیت شبکه هم مشترکین اینترنت نامحدود نمی توانند از سرعت های بالا بهره مند شوند، در صورتی که با افزایش ترافیک، افت سرعت کاملاً محسوسی را تجربه می کنند.

در حالیکه مقام های شرکت مخابرات اعلام کرده اند که سرویس اینترنت مخابرات طبق قوانین کمیسیون تنظیم مقررات، ارتباطات و قرارداد فی‌مابین در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد، مشترکان این سرویس همچنان از سرعت پائین و اختلال در این سرویس گلایه دارند.

علی‌اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نیز در بهمن ماه 1395 با توجه به افزایش حجم خدمات ویدیویی، از امکان ارائه حجم‌های نامحدود اینترنت ثابت برای کاربران خبر داده بود.

با توجه به افزایش گلایه کاربران این سرویس ها باید دید که شرکت مخابرات چه پاسخی برای مشترکینی که تمایلی به کوچ به سرویس های جدید را ندارند خواهد داشت.

منبع

لینک به دیدگاه

یعنی همه جا باید کاربرا ضرر کنن ؟ یک بار مخابرات ضرر کنه مگه چی میشه ؟

درباره سرعت باید بگم خیلی از بچه های این فروم و حتی خوده من سرعت 5 تا 6 مگ داشتیم 

حالا که حذف شد و برگشتن طرح ها بعید به نظر میرسه ولی لطفا لطفا لطفا بسته های محدود با حجم بالا (شبانه) رو جایگزین کنین 

لینک به دیدگاه

خداحافظ زندگی

خاک  تو سرشون بابا تا کی پینگ بالا و اینترنت گرون محدود؟تا کی جهان سومی تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

مارو باش به جای پیشرفت پسرفت میکنیم. ازون ظرفیت استفاده کنیم خب پول بیشتر میگیرین بعد اینترنت سرعت 1 مگ میدین چکار کنیم باهاش؟ وقتی توی سرعت از اخر سومیم چکار کنیم ما؟ الان کشورای دیگه روستا هاش 5 گیگ بر ثانیه سرعتشونه ما زیر 2 مگ نره باید خوشحالی کنیم.........

لینک به دیدگاه

والا همین شبانه ک دادن هم درست و درمون سرعت نداره.میانگینش 7 کیلوبایت 7 کیلوبایت دان میکنه.نمیدونم واسه دوستان اینترنت مخابرات پیش اومده یا نه!ولی جدیدا دارن نامحدود شبانه رو سیخ میزنن ک خودمون بیزار بشیم.

والا اینترنت شبانه نداشته باشه به هیچ دردی نمیخوره!!والا از جیب نمیصرفه دانلود کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلاً شر و ور میگه ، گوسفندی که از تو غار بیاد بشه مدیر همین میشه ، سرویس نامحدود واسه کاربران صرف نداره اما محدود صرف داره .... !

لینک به دیدگاه

من که هایوب دارم . ۲ ساله سرعتش از ۴۰۰ کیلو بیشتر نشده درحالیکه زمان احمدی نژاد همش ۸۰۰-۹۰۰ بود. اصلا کل شهر ما همین سرعته هر شرکتی. بماند بحث حجم که هیچوقت درست نمیشه

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

همین روزاست که ایرانسل هم نامحدود رو برداره .

قبلا با دو هزا تومن که یک طرح نامحدود سه ساعته تا سقف ۶۰ گیگ ارائه‌ی می‌داد.

در حال حاضر فقط میشه ۴۵ گیگ از آن ۶۰ گیگ رو دانلود کرد. 

اسماً ۶۰ گیگ ولی در پایان کار ۴۵ گیگابایت.

از دوستان کسی بود که دوتا سه ساعته + یک عدد یک ساعته خریداری می‌کرد تا بتواند تمام ۶ ساعت را دانلود کند.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

همراه اول تعرفه های نامحدودشو برداشت 

گاهی اوقات فکر می کنم مشکل از اینجاست که با کلمه «نا محدود» پدر کشتگی دارند.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

همراه اول تعرفه های نامحدودشو برداشت 

دیر فهمیدی 3-4روز پیش برداشت

به نقل از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی و پیرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ این سازمان در خصوص رعايت كف قيمت بسته‌های اينترنت، اعلام کرده‌ است که از روز سه‌شنبه ۳۰۰ خرداد، تغییراتی در برخی بسته‌های اینترنت خود شامل: تغییر حجم شبانه بسته‌های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته‌های نامحدود شبانه در #۱۰۰* (۶ بسته) و توقف فروش بسته‌های محدود شبانه (۳ بسته) اعمال کرده است.

طبق خبر منتشرشده، قیمت هیچ بسته‌ای تغییر نکرده و فقط حجم هدیه شبانه بسته‌ها تغییر کرده است. کسانی که در حال حاضر یکی از بسته‌های حذف‌شده را خریده‌اند، اجازه استفاده از بسته تا اتمام حجم آن را دارند.

همراه اول اعلام کرد: «طبق این ابلاغیه تمام اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف یا تغییر برخی بسته‌های اینترنت خود شده‌اند.»

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

دیر فهمیدی 3-4روز پیش برداشت

به نقل از سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات رادیویی و پیرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ این سازمان در خصوص رعايت كف قيمت بسته‌های اينترنت، اعلام کرده‌ است که از روز سه‌شنبه ۳۰۰ خرداد، تغییراتی در برخی بسته‌های اینترنت خود شامل: تغییر حجم شبانه بسته‌های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته‌های نامحدود شبانه در #۱۰۰* (۶ بسته) و توقف فروش بسته‌های محدود شبانه (۳ بسته) اعمال کرده است.

طبق خبر منتشرشده، قیمت هیچ بسته‌ای تغییر نکرده و فقط حجم هدیه شبانه بسته‌ها تغییر کرده است. کسانی که در حال حاضر یکی از بسته‌های حذف‌شده را خریده‌اند، اجازه استفاده از بسته تا اتمام حجم آن را دارند.

همراه اول اعلام کرد: «طبق این ابلاغیه تمام اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف یا تغییر برخی بسته‌های اینترنت خود شده‌اند.»

نه بابا همون روز فهمیدم. این تاپیک رو الان دیدم. 

لینک به دیدگاه

اون از قضيه بهم ور كردن و ماس مالى دادنشون براى اينترنت فيبر نورى اينم از طرحهاى جديد مسخره اى كه هر روز در ميارن خودشون هم موندن رضايت جيبشون مهمتره يا رضايت مشترى (هر چند در طول تاريخ هميشه دومى در اولويت قرارداشت و داره و خواهد داشت)

لینک به دیدگاه

من اینترنت مخابرات نا محدود دارم از اون سری های اولی بودم که خریدم. توی این یکی دو ساله اخیر سرعتش تغییری نکرده به نظر من بد تر شده. گرونتر که شده. منتظر یک بهانه هم هستند که اینترنت رو محدود کنن. الکی هی میگن طرح جشنواره و از این جور چیزها.

در ضمن من اینترنت صبانت هم دارم. چندوقت پیش که گفتن خدمات اینترنت ارزون میشه دو سه هزار تومنی ارزون شد ولی عوضش دانلود مجانی شبانه رو حذف کرد. یعنی اول من شبانه ها دانلود نامحدود داشتم ولی سرعتش پایین بود. بعد دانلود شبانه رو کردن دو برابر حجم روزانه و سرعتش رو مثل روزانه کردن و تو اخرین اقدام هم بکلی زدن شبانه رو کنسل کردن

لینک به دیدگاه

با سلام

مافیا همه جا رخنه کرده .جمشید گفته بودا ،من باورم نمیشد  https://t.me/JamshidArianir   میگه دشمنه تکنولوژین گفتم مگه میشه ، بعدش خودرو آب سوز رو دیدم دیگه باورم شد  https://telegram.me/absooz   ، این اینترنت شبانه هم زیر سر مافیا هست لابد،  جالبیش اینجاست هیچکسم زورش به این مافیا نمیرسه :| خدایا خودت به دادمون برس :x

لینک به دیدگاه

کجا باید بریم اعتراض کنیم ؟ 

بعضی ها نوشتن باید برین صفحه دکتر واعضی 

لینک به دیدگاه

درود دوستان

من که خودم نامحدود 1 مگ میگیرم ماهیانه 70 قبلا میگرفتم ماهی حدود 55 ، حدود 2 ساله استفاده می کنم از این سرویس، از یک شرکت خصوصیه البته

تو بندرعباس چندتا شرکت خصوصی هستن که اینترنت نامحدود ارائه میدن.

لینک به دیدگاه

وضعیت پهنای باند بین المللی ضعیف هست...

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

تنها ، تنها و بازم میگیم تنها دلیل سرعت پایین  ، قیمت بالا ، کیفیت خیلی بد ، شیلتر و.. انحصاری بودن اینترنت هست (که برای حکومت هست )

وگرنه درست کردن زیرساخت ، ارزون کردنش ، بالا بردن کیفیتش و..  کار یک سال هم نیست.

لینک به دیدگاه

مگه مخابرات نامحدود داره؟

والا همین نامحدود هایی هم که شرکت خصوصی میدن نامحدود نیستن و سرعت کم میکنن. اصلا نت نامحدود به معنای واقعی کلمه تو adsl نیست

لینک به دیدگاه

بی تو میمیرم مثل قبل چراغ

نور تو بودی کی من و از تو جدا کرد

---------------------------

به تو نامه مینویسم ای عزیز رفته از دست

ای که خوشبختی پس از تو گم شد و به قصه پیوست

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

تنها ، تنها و بازم میگیم تنها دلیل سرعت پایین  ، قیمت بالا ، کیفیت خیلی بد ، شیلتر و.. انحصاری بودن اینترنت هست (که برای حکومت هست )

وگرنه درست کردن زیرساخت ، ارزون کردنش ، بالا بردن کیفیتش و..  کار یک سال هم نیست.

خب همون طوری که گفته میشه قدرت مردم ایران از آب ریکا بیشتره پس حالا که اونا میتونن تحریم کنن چرا ما نتونیم؟

لینک به دیدگاه

واقعا این اینترنت حجمی رو کی بود باب کرد؟ تو هیچ کدوم از کشورهای مطرح دنیا چیزی تحت عنوان اینترنت حجمی معنا نداره

سرعت و کیفیت اتصال و خدمات و پشتیبانی و آفرهای مالی و ... هست که اپراتور ها رو از هم دیگه تمایز میده

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

یعنی همه جا باید کاربرا ضرر کنن ؟ یک بار مخابرات ضرر کنه مگه چی میشه ؟

درباره سرعت باید بگم خیلی از بچه های این فروم و حتی خوده من سرعت 5 تا 6 مگ داشتیم 

حالا که حذف شد و برگشتن طرح ها بعید به نظر میرسه ولی لطفا لطفا لطفا بسته های محدود با حجم بالا (شبانه) رو جایگزین کنین 

فکر میکنم بیشتر صحبتش برای ADSL هست. چون وقتی میگه نامحدود ها نمیتونن از ظرفیت استفاده کنن فقط برمیگرده به ADSL محدود که بیشتر از 2 مگابیت نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...