رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید موس با طول عمر بالا

اشتراک گذاری

بهترین موس  

8 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام؟

• Logitech G502
    • Steelseries Rival 500
    • سایر گذینه ها

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز بنده قصد خرید یک موس گیمینگ  تا 300 هزار تومان رو دارم 

مشکلی که من برای خرید دارم اینکه نمیدونم کدام موس بهترین طول عمر غلتک رو داره چون همیشه ضعیفترین نقطه یک موس غلتک انه و من همیشه با این مشکل در موس های اخیر روبرو بودم

دوم خوش دست بودن که کدام خوش دست تره

به دو گزینه رسیدم اما نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم لطفا نکات مثبت و منفی یک دیگر رو بهم بگین

اگه گذینه های دیگری هم مد نظرتونه بیان کنیم

ممنون از همه

لینک به دیدگاه

درود

لاجیتک g602 رو هم بررس.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

لاجیتک g602 رو هم بررس.

بیسیم نباشه دوست عزیز طول عمرش از باسیم ها کمتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir 18 گفته است :

بیسیم نباشه دوست عزیز طول عمرش از باسیم ها کمتره

من  از زمان mx1000 موش بی‌سیم داشته‌ام و تاکنون از برندهای معتبر خرابی نزدیک به صفر دیده‌ام. از قضا موشهای سیم‌دار خراب بیشتر دیده‌ام.

لینک به دیدگاه

اتفاقا به نظر من بر عكس هست خرابي موس هاي سيمدار بيشتره اكثرا به خاطر قطعي سيم از دو سمت پورت usb و محل اتصال به موس، ولي موس هاي بي سيم تنها قطعه ايي شون كه احتمال خرابي به مرور زمان رو داره باطريشون هست كه به راحتي تعويض ميشه... از دو موس انتخابي خودتون g502 خوبه ولي موس بي سيم رو دست MX Master نيست.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

رفیق موس های با سیم احتمال خرابیشون بالاتره به خاطر همون قطعه سیم دو سر اتصالشون هم مخصوصا که دچار کشیدگی میشه و ...

g502 گزینه خوبیه البته 300 تومن نیست بالاتره تا جایی که میدونم

ولی من خودم به شخصه بخوام هزینه کنم g703 بیسیم رو میگیرم. 499 تومنه ولی به نظر من ارزشش رو داره

موس با سیم کلا رو نروه ، این g703 کابل داره با خود pc هم شارژ میشه

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

من  از زمان mx1000 موش بی‌سیم داشته‌ام و تاکنون از برندهای معتبر خرابی نزدیک به صفر دیده‌ام. از قضا موشهای سیم‌دار خراب بیشتر دیده‌ام.

بنده هم کاملا برعکس شما تجربه کردم و دل خوشی از مدل بی سیم ندارم

دوم اینکه موس های باسیم دقیق تر از بی سیم هستن و دقیقه باتری هم ندارن

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اتفاقا به نظر من بر عكس هست خرابي موس هاي بي سيم بيشتره اكثرا به خاطر قطعي سيم از دو سمت پورت usb و محل اتصال به موس، ولي موس هاي بي سيم تنها قطعه ايي شون كه احتمال خرابي به مرور زمان رو داره باطريشون هست كه به راحتي تعويض ميشه... از دو موس انتخابي خودتون g502 خوبه ولي موس بي سيم رو دست MX Master نيست.

در 26 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

رفیق موس های با سیم احتمال خرابیشون بالاتره به خاطر همون قطعه سیم دو سر اتصالشون هم مخصوصا که دچار کشیدگی میشه و ...

g502 گزینه خوبیه البته 300 تومن نیست بالاتره تا جایی که میدونم

ولی من خودم به شخصه بخوام هزینه کنم g703 بیسیم رو میگیرم. 499 تومنه ولی به نظر من ارزشش رو داره

موس با سیم کلا رو نروه ، این g703 کابل داره با خود pc هم شارژ میشه

به دوست بالا گفتم که موس های باسیم چگونه هستن

جدا از دقیقتر بودنشون مشکل دیگه ای نداشتم باهاش

تنها مشکل غلتک موس بوده که اگه واقعا اطلاعاتی در این رابطه دارین ممنون میشم بیان کنین به عبارتی غلتک مشکل پیدا کنه موس مورد نظر چه بی سیم چه با سیم  برای من نابود شدس

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

اتفاقا به نظر من بر عكس هست خرابي موس هاي بي سيم بيشتره اكثرا به خاطر قطعي سيم از دو سمت پورت usb و محل اتصال به موس، ولي موس هاي بي سيم تنها قطعه ايي شون كه احتمال خرابي به مرور زمان رو داره باطريشون هست كه به راحتي تعويض ميشه... از دو موس انتخابي خودتون g502 خوبه ولي موس بي سيم رو دست MX Master نيست.

درود داداش

ویرایش کن. منظورت اینه که خرابی موشهای سیمدار بیشتره.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود داداش

ویرایش کن. منظورت اینه که خرابی موشهای سیمدار بیشتره.

:D اره از اين به بعد بايد بزارم يه نيم ساعت از بلند شدنم از خواب بگذره بعد بيام فروم سوتي زياد ميدم اينجوري مثل اينكه..

لینک به دیدگاه

این همه ادم از تایپک بازدید کردن اما فقط 5 نفر تو نظرسنجی بودن خداییش فاز چیه رایتون رو بدین دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...