رفتن به مطلب

اشغال حجم بالای حافظه گرافیک

hamidmanu
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. ببخشید من یک سوالی دارم.  در حال بازیه بتلفیلد 1 انلاین کارت گرافیکم بعد حدود 2 ساعت یا 1 ساعتو نیم همینطور داشت ب طور مرتب حافظه بیشتری ازش اشغال میشد. مثلا اوایل بازی حدود 3 گیگ بود اما بعد ب مدتی رسید 6 گیگ و این فرایند از 4 گیگ ب طور مرتب شروع ب بیشتر شدن کرد ک من وقتی ب 6 رسید اومدم بیرون. تو این مدت و اوایل بازی cpu فشارش رو 100 بود اما بعد مدتی اومد رو 80 تا 90 و کارت حدودا تا 78 بود. دمای هردو زیر 60 درجه بود. فریمم 60 بود و شاید گاهی به 55 میرسید اما بعد میرفت بالا اما اوایل بازی نمیدونم چرا از بس کم بود اومدم بیرون دوباره رفتم خوب شد. همه چی نرمال بود تا اینکه اخرا از حافظه کارتم از 8 گیگ تا 6 گیگ استفاده کرد. نمیدونم قرار بود بیشتر بشه یا نه چون داشت بالارو میرفت. مشکل از چیه؟  کلا فقط تو بازی انلاین ازین بدبختیا دارم  پینگم رو ۲۰۰  تا ۲۱۴ بود وقتی این اتفاق افتاد  ویندوز عوض کردم تنظیمات ریست کردم . کارتمم msi gamin x 1070  هست عوض نشد تو انلاین بدبختی دارم. لطفا کمک کنید. تاحالا هم همین بود چرااینطوری نمیشد؟  جدیدا ازین بدبختیا دارم. افت فریم داشتم  ویندوز عوض کردم  خوب شد بازم شروع شد یکم  فریم حل میشه مشکلش الان این شروع کرده. لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

فک میکنم طبیعی باشه...

وقتی حافظه گرافیکی به اندازه کافی وجودداره تمام دیتای بازی برای پردازش ریزترین جزییات و البته سرعت بیشتر میاد رو رم گرافیک....

شما افت فریم که نداری میگی 60تا میده.

مشکل پس چیه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Rasol2000 گفته است :

فک میکنم طبیعی باشه...

وقتی حافظه گرافیکی به اندازه کافی وجودداره تمام دیتای بازی برای پردازش ریزترین جزییات و البته سرعت بیشتر میاد رو رم گرافیک....

شما افت فریم که نداری میگی 60تا میده.

مشکل پس چیه؟

الان مشکل حافظه حل شد . ۳ گیگ نهایت ۴ تا... اما  الان افت فریم تو صحنه های شلوغ دارم (اون زمان ک ۶ گیگ اشغال بود خوب بود) ک تا ۳۰ هم میاد حتی. تو بعضی نقشه ها ک اصلا افتضاحه و با کلی بیرون اومدنو داخل رفتن اوکی  میشه‌‌ و جالب تر از همه اینه ک تمام دردسر من سر این بازی تو قسمت انلاینه . مثلا دیشب تو بازی رفت پینگ ۱۸۰ یا ۱۹۰ ک همیشه عادیه برام اما بازی از بس لگ داشت خستم کرد. تهشم وضعیت فریم ک یکم بهتر شد دیدم ماوسو ک حرکت میدم کند بود یا حرکت نمیکرد‌. اومدم افلاین دیدم همه چی خوبه. Cpu ۴۴۶۰ دارم. کلی جا خوندم ک گلوگاه نمیکنه ۱۰۷۰ رو اما تو قسمت انلاین این بازی شدیدا میکنه. چون تو یوتیوب دیدم ک ۱۰۷۰ با i7 4790 تا ۱۱۷ میرف اما مال من تهش دیگه بره رو ۸۰ اما پایین زیاد میاد‌ و دیر بالا میره. اگه بیاد پاین ی لحظه بعد بره  بالا قابل تحمله مثل افلاین اما دیر بالا میره. ویندوزم عوض کردم حتی همه چیم اپدیته هیچی باز نیس تو هیچ بازی مشکل ندارم فقط انلاین بتلفیلد بیچارم کرده‌. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...