رفتن به مطلب

راهنمایی خرید موس برای دست بزرگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/04/07, 13:56:47، Ruby گفته است :

ممنونم دوست عزیزم :x اقا دیگه قطعی شد انتخاب از بین ZL50 و AL90 تا شنبه دیگه تصمیم نهایی رو میگیرم ایشالا :D

دوست عزیز چی شد خریدی؟ والله من دیروز رفتم نمایندگی از رنگ  سیاه این ای ال 90 خوشم نیومد الته خودش نبود مدل پایین ترش بود  ولی تی ال 80 خوبه ظاهرش خریدی مارو از سردر گمی دربیار

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

دوست عزیز چی شد خریدی؟ والله من دیروز رفتم نمایندگی از رنگ  سیاه این ای ال 90 خوشم نیومد الته خودش نبود مدل پایین ترش بود  ولی تی ال 80 خوبه ظاهرش خریدی مارو از سردر گمی دربیار

ایشالا شنبه میگیرم من از AL90 بخاطر طراحی ساده ـش خوشم میاد امکانات و اندازه خوبی هم داره ولی ZL50 هم از نظر اندازه مخصوصا عریض بودن مد نظرمه حالا تا شنبه تصمیم قطعی رو میگیرم.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

ایشالا شنبه میگیرم من از AL90 بخاطر طراحی ساده ـش خوشم میاد امکانات و اندازه خوبی هم داره ولی ZL50 هم از نظر اندازه مخصوصا عریض بودن مد نظرمه حالا تا شنبه تصمیم قطعی رو میگیرم.

مارو بی نصیب نگذار

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/08, 23:12:23، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. پیشنهاد بنده x7 747H

سلام و ممنون از پیشنهاد ـتون دوست عزیزم ولی تصمیم نهاییم بر خرید Bloody AL90 شد :D علاوه بر اون یه پد بلادی سایز مدیوم هم میخوام بگیرم حس میکنم لارجش دیگه خیلی بزرگ باشه، ایشالا امروز دیگه سفارشم رو نهاییش کنم.

ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون :x میخواستم AL90 Light رو سفارش بدم ولی گفتم شاید زیادی سبک و سریع باشه برای همین نسخه AL90 که وزنه های تعادل داره رو سفارش دادم علاوه بر اون مقداری هم از AL90 Light بزرگتر و کشیده تره.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/10, 14:36:50، Ruby گفته است :

سلام و ممنون از پیشنهاد ـتون دوست عزیزم ولی تصمیم نهاییم بر خرید Bloody AL90 شد :D علاوه بر اون یه پد بلادی سایز مدیوم هم میخوام بگیرم حس میکنم لارجش دیگه خیلی بزرگ باشه، ایشالا امروز دیگه سفارشم رو نهاییش کنم.

ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی هاشون :x میخواستم AL90 Light رو سفارش بدم ولی گفتم شاید زیادی سبک و سریع باشه برای همین نسخه AL90 که وزنه های تعادل داره رو سفارش دادم علاوه بر اون مقداری هم از AL90 Light بزرگتر و کشیده تره.

دوست عزیز رسید دستت؟

لینک به دیدگاه

قطعا بهترین گزینه برای شما Steelseries Rival هست

مدل 500 چیز خیلی خوبیه ، مدل 300 هم خوبه ولی گرفت ها مشکل جدی داره (خودم یکی دارم)   700 هم خوبه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

دوست عزیز رسید دستت؟

سلام خدمت دوست عزیزم :x نه متاسفانه فک میکنم امروز برسه دیگه :D حتما همینجا اعلام میکنم و نظرمو میگم

در 5 ساعت قبل، ATER گفته است :

قطعا بهترین گزینه برای شما Steelseries Rival هست

مدل 500 چیز خیلی خوبیه ، مدل 300 هم خوبه ولی گرفت ها مشکل جدی داره (خودم یکی دارم)   700 هم خوبه.

سلام خدمت دوست عزیزم :x بدون شک اسیل سریز از بهترین ها هستن و شدیدا هم دلم میخواست مدل 500شو بگیرم اما بودجم واقعا نمی رسید که بخوام بگیرم :(

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گل لیونی :x 

آقا موس همین الان رسید به دستم یعنی زود تر رسیده بود من الان دستم رسید به موس :D اول از لیون تشکر کنم بابت بسته بندی خوب و شیک ـشون و بعد هم در مورد بسته بندی خود موس باید بگم واقعا انتظارم رو برآورده کرد. برای من که اولین باری هست که یه موس گیمینگ میگیرم  واقعا ذوق زده شدم و خیلی خوشم اومد از بسته بندیش. شکل ظاهریش که حرف نداره و میشه گفت شباهت هایی به سری DeathAdder برند ریزر داره و جنس بدنش هم طوریه که واقعا دست روش احساس راحتی میکنه اما مهم تر از همه اینا اندازه موس ـه که واقعا راضی ـم ازش و میشه گفت بیش از 95%  کف دست رو پوشش میده (حداقل برای اندازه دست من) :D دست که نیست کف بیله.

هنوز نرفتم توی بازی ببینم چطوره و از نرم افزار بلادی هم اصلا سر در نمیارم خیلی عجیب غریبه واسم :( ببینم میشه چنتا ویدیو Guide پیدا کرد یکم آشنا شم. در آخر بگم واقعا از خریدم راضی ـم و یه پد بلادی سایز مدیوم هم در کنارش گرفتم که موس هم از من راضی باشه نگه براش لحاف تشک گرم و نرم نگرفتم :D

photo_2017-07-03_17-04-49.thumb.jpg.c4f80e1c2554f2f87cd6f0badec14e3f.jpgphoto_2017-07-03_17-04-52.thumb.jpg.7bd6a6413eb9998ef16e0f6b4b605456.jpgphoto_2017-07-03_17-04-55.thumb.jpg.8948be4264b0b23928331cceedef0cba.jpgphoto_2017-07-03_17-05-01.thumb.jpg.a78ad453df1c9e1091afb5fe9aa97ea0.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوستان گل لیونی :x 

آقا موس همین الان رسید به دستم یعنی زود تر رسیده بود من الان دستم رسید به موس :D اول از لیون تشکر کنم بابت بسته بندی خوب و شیک ـشون و بعد هم در مورد بسته بندی خود موس باید بگم واقعا انتظارم رو برآورده کرد. برای من که اولین باری هست که یه موس گیمینگ میگیرم  واقعا ذوق زده شدم و خیلی خوشم اومد از بسته بندیش. شکل ظاهریش که حرف نداره و میشه گفت شباهت هایی به سری DeathAdder برند ریزر داره و جنس بدنش هم طوریه که واقعا دست روش احساس راحتی میکنه اما مهم تر از همه اینا اندازه موس ـه که واقعا راضی ـم ازش و میشه گفت بیش از 95%  کف دست رو پوشش میده (حداقل برای اندازه دست من) :D دست که نیست کف بیله.

هنوز نرفتم توی بازی ببینم چطوره و از نرم افزار بلادی هم اصلا سر در نمیارم خیلی عجیب غریبه واسم :( ببینم میشه چنتا ویدیو Guide پیدا کرد یکم آشنا شم. در آخر بگم واقعا از خریدم راضی ـم و یه پد بلادی سایز مدیوم هم در کنارش گرفتم که موس هم از من راضی باشه نگه براش لحاف تشک گرم و نرم نگرفتم :D

photo_2017-07-03_17-04-49.thumb.jpg.c4f80e1c2554f2f87cd6f0badec14e3f.jpgphoto_2017-07-03_17-04-52.thumb.jpg.7bd6a6413eb9998ef16e0f6b4b605456.jpgphoto_2017-07-03_17-04-55.thumb.jpg.8948be4264b0b23928331cceedef0cba.jpgphoto_2017-07-03_17-05-01.thumb.jpg.a78ad453df1c9e1091afb5fe9aa97ea0.jpg

دوست عزیز مبارک باشه باشه وانشاالله به خوبی واست کار کنه واسکرولش واست بچرخه . چیشد گیمی چیزی زدی باهاش در باره نور پردازی وخود موس بگو رنگ بدن خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

دوست عزیز مبارک باشه باشه وانشاالله به خوبی واست کار کنه واسکرولش واست بچرخه . چیشد گیمی چیزی زدی باهاش در باره نور پردازی وخود موس بگو رنگ بدن خوبه؟

سلام خدمت دوست عزیزم، ممنونم :x شرمنده دیشب وقت نشد دیگه بیام نظرمو بگم خسته بودم یکم :D بله چند ساعتی Overwatch بازی کردم و توی چند مورد نظرم رو میگم:

1- درمورد نورپردازی موس، طرح روی بدنه که یه حالت ترک خوردگی یا همون Quake رو داره شامل چندین رنگ میشه که توی برنامه Bloody6 میتونید از طریق فعال کردن Core 1 و فشردن کلید 3 روی موس رنگ هارو تغییر بدید، این تغییر در رنگ فقط شامل همون بخش ترک خوردگی میشه. حالت دیگه توی Core 1 تغییرات در Dpi هستش که با فشردن کلید های 1 و N میتونید به ترتیب از 800 به 8200 افزایش بدید DPI رو فقط باید بگم که به این ترتیب میره جلو؛ 800 > 1200 > 1600 > 8200 یعنی ما بین 1600 تا 8200 از طریق کلید های موس چیزی نیس دیگه و فک میکنم باید از طریق خود برنامه Bloody بصورت Manual تعریف بشه که من با همون 1600 کاملا احساس راحتی میکردم.

2- بدنه موس، نمیدونم دقیقا به این نوع ماده چی میگن ولی فک میکنم همون پلی کربنات باشه که به رنگ مشکی مات هست و دست احساس راحتی خوبی داره و میشه گفت اصلا عرق نمیکنه در طولانی مدت. رنگ بدنه موس واقعا جذابه و اصلا تو ذوق نمیزنه و این هم بگم موس واقعا از اون چیزی که توی تصاویر ضمیمه گذاشتم بزرگتره، گفتم شاید توی تصاویر یکم کوچیک بنظر بیاد.

3- در مورد Core ـها از اونجایی که Core سوم و چهارم رو باید خرید و فعال کرد و من هم گیمر پرو نیستم :D برای بازی های FPS با همون Core دوم کارم راه میفته وقتی هسته دوم رو فعال میکنید تغییراتی توی کلید های موس ایجاد میشه و دیگه کلید های 1, N و 3 کار تغییر رنگ و DPI رو انجام نمیدن و به جاش حالت تیراندازی رو تنظیم میکنن، کلید 1 روی حالت معمولی یا Single shot و کلید N و 3 روی حالت Burst Shot که چند تیر بصورت کوتاه با یک کلیک شلیک میشه رو انجام میدن. بنظرم حالت Burst Shot توی بازی مثل اورواچ زیاد کاربرد نداره اما میشه گفت برای یه سری از هیرو ها جواب میده.

نکته:  با تغییر حالت های تیراندازی رنگ اسکرولر موس عوض میشه و زمانی هم که هسته رو تغییر میدید یه Widget کوچیک کنار صفحه هست که از تغییرات وضعیت موس آگاه ـتون میکنه. برای دوستانی که اهل Snipe کردن هستن و نمیخوان هزینه موس های برند های لوکس رو بدن واقعا میتونم بگم این مدل عالیه و مدل ZL50 هم که Sniper key داره که دیگه محشره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...