رفتن به مطلب

سیستم خفن RYZEN

اشتراک گذاری

Recommended Posts

واقعا حیفه ک مادربرد رو crosshair نگیری 

و یه مشکل دیگه ک من با این سیستم دارم اینه ک اس اس دی ام2 به هیچ کارش نمیاد و میتونه حجم بالاتر از ساتا بگیره !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

واقعا حیفه ک مادربرد رو crosshair نگیری 

و یه مشکل دیگه ک من با این سیستم دارم اینه ک اس اس دی ام2 به هیچ کارش نمیاد و میتونه حجم بالاتر از ساتا بگیره !!!

مادربرد x370 carbon برمیدارم. اینو واسه تکمیل لیست گذاشتم. M2 هم که نگیرم ک نمیشه برادر..

لینک به دیدگاه

سلام، همه چیز خوب و عالی هست... فقط به نظر من کمی بیشتر هزینه کنید و پاور رو با گواهی گلد بردارید از سری V حالا نیمه ماژولار یا فول ماژولار هم شد که چه بهتر چون در ظاهر سیستم هم تاثیر گذار خواهد بود!

پ.ن: واقعا هم خفن هست... : دی

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

مادربرد x370 carbon برمیدارم. اینو واسه تکمیل لیست گذاشتم. M2 هم که نگیرم ک نمیشه برادر..

چرا نشه ؟

شما 2-3 ثانیه بیشتر رو به 240 گیگ بیشتر ترجیح میدی ؟

شما تاجری چیزی هستی اینقدر وقتت مهمه ؟ یا از روی سرعت انتقال داده نون در میاری ؟

اس اس دی ام2 هیچ فایده ای برای ملت معمولی جز خرج اضافی نیست و بردرد کسی میخوره ک روی سیستم مثلا کپچر 4کا انجام میده 

برای بازی و کار گرافیکی هم بدرد نمیخوره حتی و دور ریختن پول هست 

هروقت خواستی سیستم گیم ببندی با بودجه بالای 15میلیون اونوقت ام2 شاید در نظر گرفته بشه !!!

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

چرا نشه ؟

شما تاجری چیزی هستی اینقدر وقتت مهمه ؟ یا از روی سرعت انتقال داده نون در میاری ؟

اس اس دی ام2 هیچ فایده ای برای ملت معمولی جز خرج اضافی نیست و بردرد کسی میخوره ک روی سیستم مثلا کپچر 4کا انجام میده 

هروقت خواستی سیستم گیم ببندی با بودجه بالای 15میلیون اونوقت ام2 شاید در نظر گرفته بشه !!!

درسته داداش حق با شماست.. معمولی من پلکستور رو انتخاب میکنم پس. خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

سلام، همه چیز خوب و عالی هست... فقط به نظر من کمی بیشتر هزینه کنید و پاور رو با گواهی گلد بردارید از سری V حالا نیمه ماژولار یا فول ماژولار هم شد که چه بهتر چون در ظاهر سیستم هم تاثیر گذار خواهد بود!

پ.ن: واقعا هم خفن هست... : دی

این پاور خوب نیس؟

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

این پاور خوب نیس؟

خوب که هست، اما یه مدل بالاتر که سری V باشه بهتر از پاور انتخابی شما و شاید مناسب تر قطعات پر قدرت سیستم تون هست... چون دارای قطعات داخلی با کیفیت بالاتر همراه با سیستم ماژولار کابل ها هستند که ظاهر بهتری به سیستم می دهند.

در مورد SSD هم اگر تمایلی به خرید m2 ندارید، خب باز هم از SSD های سری EVO 850 یا EVO 750 سامسونگ با رابط SATA انتخاب کنید تا کمی بیشتر صرفه جویی کنید... مثلا خنک کننده آبی بهتری یا پاور ی رو که گفتم بردارید.

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

سیستم خوبه دوستان؟

ss.jpg

سلام جناب.

سی پی یو: بجای رایزن 1800ایکس، من رایزن 1700 بدون ایکس پیشنهاد میدم.هر دو سی پی یو دقیقا یکی هستند، فقط 1800 برای کسانی هست که سر رشته ای در آورکلاک ندارند. سی پی یو 1700 رو با خنک کننده ای که دارید، میتونید تمام هسته ها رو به 3.8 گیگاهرتز آورکلاک کنید و بنچمارک بالاتری از 1800 بدون آورکلاک بگیرید.800تومن اینجا صرفه جویی کنید حتما.

مادربورد: کربن به نظرم.

هارد: 4ترا بگیر، دیگه الآن هر 1دونه بازی حدود 100گیگابایت فضا میبره خودت فکرشو کن دوسال دیگه چه وضعیه.

رم: ترجیحا CL15 یا CL14 بگیر. تا 3000مگاهرتز هم عالیه.بالاتر از اون تاثیرش بسیار کم هست.

NVME: همونطور که دوستان گفتن،منم  مخالف 960 هستم، توی بنچمارک ها عاااالیه، ولی در عمل تفاوتش در حد نیم ثانیه با اس اس دی هست. سامسونگ 850evo رو پیشنهاد میدم.

کارت گرافیک: خوبه

کیس:  خوبه

پاور: قطعا سری V بگیر حالا که داری خرج میکنی.سری V تمام ماژولار از فن بی صداتری نسبت به نسخه نیمه ماژولار استفاده کرده در ریویو Techpowerup هم ازش تعریف شده و خیلی بی صداست.

خنک کننده: خوب و کافیه واسه سیستمت. ولی اگر دوس داشتی و میتونی خرج کنی Corsair H110i رو تهیه کن همونیکه 280میلیمتریه. این فوق العاده است. میتونی با خیال راحت روی 3.9گیگاهرتز آورکلاک کار کنی.

اینها نظر منه، و امیدوارم خرید خوبی داشته باشید جناب.:91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

درسته داداش حق با شماست.. معمولی من پلکستور رو انتخاب میکنم پس. خوبه؟

من به شخصه سری سوج کینگستون رو پیشنهاد میدم ک خیلی سری شاخی بود 

ولی پلکستور هم خیلی خوبه 

پاور هم اگر جای هزینه داره به v تغییر بدید ولی من ترجیح میدم جای این هزینه واترکولر رو 240 کنید !!! 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام جناب.

سی پی یو: بجای رایزن 1800ایکس، من رایزن 1700 بدون ایکس پیشنهاد میدم.هر دو سی پی یو دقیقا یکی هستند، فقط 1800 برای کسانی هست که سر رشته ای در آورکلاک ندارند. سی پی یو 1700 رو با خنک کننده ای که دارید، میتونید تمام هسته ها رو به 3.8 گیگاهرتز آورکلاک کنید و بنچمارک بالاتری از 1800 بدون آورکلاک بگیرید.800تومن اینجا صرفه جویی کنید حتما.

مادربورد: کربن به نظرم.

هارد: 4ترا بگیر، دیگه الآن هر 1دونه بازی حدود 100گیگابایت فضا میبره خودت فکرشو کن دوسال دیگه چه وضعیه.

رم: ترجیحا CL15 یا CL14 بگیر. تا 3000مگاهرتز هم عالیه.بالاتر از اون تاثیرش بسیار کم هست.

NVME: همونطور که دوستان گفتن،منم  مخالف 960 هستم، توی بنچمارک ها عاااالیه، ولی در عمل تفاوتش در حد نیم ثانیه با اس اس دی هست. سامسونگ 850evo رو پیشنهاد میدم.

کارت گرافیک: خوبه

کیس:  خوبه

پاور: قطعا سری V بگیر حالا که داری خرج میکنی.سری V تمام ماژولار از فن بی صداتری نسبت به نسخه نیمه ماژولار استفاده کرده در ریویو Techpowerup هم ازش تعریف شده و خیلی بی صداست.

خنک کننده: خوب و کافیه واسه سیستمت. ولی اگر دوس داشتی و میتونی خرج کنی Corsair H110i رو تهیه کن همونیکه 280میلیمتریه. این فوق العاده است. میتونی با خیال راحت روی 3.9گیگاهرتز آورکلاک کار کنی.

اینها نظر منه، و امیدوارم خرید خوبی داشته باشید جناب.:91_thumbsup:

این که میگین 1800X برای اورکلاکرا نیست درست نیست.. این پردازنده رو هم میشه اور کرد..

ویرایش شده توسط mohammadtabrizi
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

من به شخصه سری سوج کینگستون رو پیشنهاد میدم ک خیلی سری شاخی بود 

ولی پلکستور هم خیلی خوبه 

پاور هم اگر جای هزینه داره به v تغییر بدید ولی من ترجیح میدم جای این هزینه واترکولر رو 240 کنید !!! 

یعنی بجای پاور واتر رو عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

عوض نه 

میگم اگر خواستید هزینه رو بیشتر کنید من میگم جای پاور کولر سی پی یو رو 240 بردارید از همین مدل ک به سی پی یو کمتر فشار بیار و دمای ما فوق پایین بزنه !!! 

لینک به دیدگاه

سلام

من در مورد evo  850 و پاوریهای سری v با نظر دوستان موافق هستم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

ببینید، واتر کولر انتخابی شما بد نیست اما پایین ترین مدل از کولر مستر هست، خب طبیعتا نباید انتظار بیش از اندازه ای داشته باشید یا حتی این مدل مناسب برای اورکلاک پردازنده شما نباشه... از طرفی وجود یک پاور خوب برای این سیستم ضروری هست

شما نیاز تون رو در نظر بگیرید، آیا واقعا نیاز به بالاترین مدل پردازنده رایزن یعنی 1800X هست؟ میتونید برای صرفه جویی در هزینه ها مدل 1700X یا 1700رو خریداری کنید و در عوض پاور خوب و خنک کننده قوی تری خریداری کنید... یا با توجه به انتخاب کارت گرافیک رده بالای 1080 مانیتور  2K یا 4K هم بخرید اگرندارید

لینک به دیدگاه

850 pro بگیرید 

جدیدا ثبت شده که 240 گیگی اش رو تا 9100ترابایت رایت کردن و دووم آورده . تو سایت شهر سخت افزار مقاله اش موجوده .

سی پی یو هم 1800 بردارید . 

هارد هم 2 ترا حداقل بردارید

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان نکات مهم رو گفتن فقط یک نکته اضافه کنم که از سازگاری رمتون مطمئن شید .

در حال حاضر خیلی از رم ها با رایزن سازگاری درست و حسابی ندارند و خودکار فرکانس رمو رو 2133 ست میکنند

سری geil evo x میدونم سازگاری کامل داره 

لینک به دیدگاه

این سایت منو گیج کرده!! نوشته  7700k از 1800x خیلی سرعت بیشتری داره! موندم باز بین اینتل و رایزن..:41_pensive: راهنمایی کنین دوستان.

1800.jpg

ویرایش شده توسط mohammadtabrizi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

عوض نه 

میگم اگر خواستید هزینه رو بیشتر کنید من میگم جای پاور کولر سی پی یو رو 240 بردارید از همین مدل ک به سی پی یو کمتر فشار بیار و دمای ما فوق پایین بزنه !!! 

عکس بالا رو ببین داداش..

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، The.13east گفته است :

چرا نشه ؟

تایید میشه !

من 960 nvme دارم مطلقا فرقی با ساتا نداره به جاش می تونی ظرفیت بالاتر بخری ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

آقا نظرتون درمورد بنچ بالا چیه؟

درست نوشته پردازنده 7700 سرعت بیشتری داره ولی از تعداد هسته کمتری برخورداره

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، َAhmad1361 گفته است :

سلام 

دوستان نکات مهم رو گفتن فقط یک نکته اضافه کنم که از سازگاری رمتون مطمئن شید .

در حال حاضر خیلی از رم ها با رایزن سازگاری درست و حسابی ندارند و خودکار فرکانس رمو رو 2133 ست میکنند

سری geil evo x میدونم سازگاری کامل داره 

G-skill هم داره

لینک به دیدگاه

داداشم این کیس رو بخر  فول تاور

http://lioncomputer.ir/product/11966/کیس+گرین+Z8+PANZER+MAX/#prettyPhoto

بجای  1800X

هم 1700X بخر

کارت گرافیک رو1080TI   انتخاب بهتریه

http://lioncomputer.ir/product/5057/اس+اس+دی+سامسونگ+850+EVO+500GB+SATA3/

اس اس دی این خوبه

http://lioncomputer.ir/product/7934/پاور+کولرمستر+وی+750+گلد+RS750-AFBAG1/

پاور یکلام این 750وات احتمالا بتونی 650 همین مدل رو بگیری و کافی باشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/07, 01:25:49، _theghostsleader_ گفته است :

تایید میشه !

من 960 nvme دارم مطلقا فرقی با ساتا نداره به جاش می تونی ظرفیت بالاتر بخری ...

درود

روی چه مادربوردیه؟ عکس آزمونش رو در یکی از تاپیکهای ssd بگذار. احتمالا مشکلی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...