رفتن به مطلب

گارانتی آسمان رایانه

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

همونطور که میدونید آسمان رایانه یکی از فعالان سخت افزار هست که سابقه زیادی هم داره اما......

25/2/90 یه رم یک گیگ رو بردم گارانتی فرمودند که موجود ندارند میتونند دوتا 512 بدن که من قبول نکردم اون متصدی گفت صبر کنید یک ماه دیگه بار رم میرسه منم که حوصلم زیاده صبر کردم تا اینکه دیروز رفتم آسمان برگه رو دادم به متصدی گارانتی گفت یک گیگ نداریم گفتم میدونم چون یک ماه پیش گفتین بارمون یک ماه دیگه میرسه الان هم از یک ماه 7 روز گذشته گفت چرا قبل از اومدن هماهنگ نکردی گفتم خوبه زنگ میزدم میگفتی بارمون نیومده گفت باشه میتونم یه رم ddr3 بدم اونم یک گیگش گفتم خوبه فقط یه سئوال این به مادربرد من میخوره گفت نه گفتم پس این رم به چه درد میخوره گفتم 2 گیگش رو دارین گفتند با برند گینک مکس دارند که 18 تومن هم باید مابه التفاوت بدم گفتم مرد حسابی رم دو گیگ الان 25 تومنه رم خودمو 7 تومن حساب میکنی گفت .....چرت و پرت گفت چون خودمم نفهمیدم چی گفت .... خلاصه قرار شد فردا از بازار یه رم یک گیگ تهیه کنند به من بدهند.....

فردا شد ساعت 11 ... چند بار زنگ زدم که وصل کنند به گارانتی گفتند خطشون اشغال گفتم وصل کنند به مدیر عامل وصل کردند به مدیرشون آقای اردشیر... خلاصه دل خون ما باز شد و تمام قضایا رو گفتم ایشون گفت بلند شو بیا اینجا..

امروز ساعت 12.30 رفتم گارانتی آسمان متصدی گفت شما زنگ زدی با مدیر صحبت کردی گفتم بله گفت یه رم تیم الایت یک گیگ بجای رم خودت میدیم گفتم خوبه بده بریم رم رو دادن دیدم گارانتی ایران رایان هست درجا برگردوندم گفتم من گارانتی شرکتی میخام وگرنه از اینا فت و فراوونه خلاصه اینبار رفتم پیش آقای اردشیر رم رو بهشون نشون دادم گفت من که گفتم یه رم 2 گیگ کورسیر بدن و بقیشو بگیرن این دفعه خودش با من اومد پائین تو گارانتی گفت رم ها کجا هستند گفتند بالا هستند گفت رم و ور دار بیار((شاه بخشیده شاه قلی میرزا گیر داده)) بنده خدا مدیر عاملشون میگفت من موندم چرا این خلق ا... رو اذیت میکنند 100 بار گفتم قطعه ائی رو که نداریم معادل بدین برن وعده سر خرمن ندین

انصافا مدیر عاملشون بسیار مرد خوب و عالی و خوش برخوردی بود خدا کنه همه جا یه دونه از اینا باشه دیگه غم و غصه نخواهیم داشت @};-

آخر کلام خیلی وقت ها صاحبان شرکت ها خبر ندارند که کارمنداشون چه بلائی سر این یوزر جماعت میارند

منتظر داستان ناتمام من با شرکت دیتا تک باشید فعلا پرونده ما از وزارت بازرگانی ارجاع شده به تعزیرات حکومتی

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

آقا شما هم برنامه ها داری با این شرکتهای گارانتی کننده :-j. فکر کنم یک تاپیک مخصوص بزنی و مراجعاتت رو به شرکتهای مختلف توش بنویسی و تجربیاتت رو یکجا گردآوری کنی 10-15 صفحه ای میشه @};-. تازه بعدش میتونی کتاب هم بنویسی ;). عنوانش هم بزار اندر حکایات گارانتی در ایران :| ;) :lol: :D :p شوخی بودا . ناراخت نشی یه وقت ;) ولی خداییش همه این مشکلاتی رو که برات پیش اومده تو یک تاپیک بیاری خیلی به درد بچه ها میخوره . الان هر کدوم یه جا هستن و اکثرن زیر خروارها تاپیک گم شدن ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا شما هم برنامه ها داری با این شرکتهای گارانتی کننده :-j. فکر کنم یک تاپیک مخصوص بزنی و مراجعاتت رو به شرکتهای مختلف توش بنویسی و تجربیاتت رو یکجا گردآوری کنی 10-15 صفحه ای میشه @};-. تازه بعدش میتونی کتاب هم بنویسی ;). عنوانش هم بزار اندر حکایات گارانتی در ایران :| ;) :lol: :D :p شوخی بودا . ناراخت نشی یه وقت ;) ولی خداییش همه این مشکلاتی رو که برات پیش اومده تو یک تاپیک بیاری خیلی به درد بچه ها میخوره . الان هر کدوم یه جا هستن و اکثرن زیر خروارها تاپیک گم شدن ;)

الکی که آدم بهترین معامله کننده ی فروم نمیشه که!wink.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...