رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام چند وقتیه که از کیس کامپیوترم بوی سوختگی بدی میاد به طوری که من روی صندلی نشستم بوی اونو حس میکنم فکر کردم از کارت گرافیک ولی بعد از چند بار تست فهمیدم بو از فن زیر هارد دیسک هست .تازه موقع روشن شدن صدای خیلی بلندی میده و خیلی کیس میلرزه به طوری که حتی میز رو هم به لرزه در میاره و موقعی که خاموشش میکنم دست به فنه میزنم میبینم خیلی داغ شده...اینم بگم که فن رو هم حدود یک سال پیش به دلیل ترک خوردن فن قبلی عوضش کردم .

میخواستم بدونم ایا فن اگه بخواد خراب بشه بوی سوختگی ماندد سوختگی پلاستیک میده یا کاملا از حرکت وایمیسه یا اگر مشکل از دیگس ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر منتظر جوابم.

1498948790972.jpg

VID_20170702_031539.mp4

1498949243706.jpg

لینک به دیدگاه

درود

علت می تونه از فشار آمدن به فن باشه. برای تهویه ی مناسب لازمه که بین فن و هارددیسک فاصله ای چند میلیمتری باشه. اگر فن رو به هارددیسک چسبانده ای، جداش کن و این بار با چیزی مثل دو لایه چسب دو رو در چهارگوشه ی فن این کار رو بکن.

لینک به دیدگاه

فن هارد رو عوض کن. چون سرویس نشده دیگه داره خشک کار میکنه و فشار زیادی روی موتورشه واسه همین بو بلند میشه.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود .فنو باز کن میله فن و اون سوراخی که میله میره توشو تمیز کن یکم روغن چرخ خیاطی بزن بهش جا بزن درست بشه ..فکر میکنم خشک شده و اورینگ پلاستیکی داره فنت که اصطکاک ایجاد میکنه و باعث لرزش و بو میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...