رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب پاور مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . من یه پاور ازدیجی کالا سفارش دادم واسه کسی . بدون حتی یک دقیقه استفاده متوجه شدم پاور سوخته کلا یعنی از اولش هم خراب بوده.

پاور گرین سری گولد 650a-uk

الان دیگه اصلا دلم رو برند گرین نمی ره و از بین دو تا پاور زیر می خوام یکیشو انتخاب کنم. لطفا بگید کدومشو بگیرم بهتره

Screenshot_2017-07-02-08-32-04.thumb.png.ecd0589bbfb7f7feb02b355db07aafdf.png

لینک به دیدگاه

چقدر میخوای هزینه کنی. و سیستمی که این پاور رو میخواد مشخصاتش چیه؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این دو مورد رو اصلا پیشنهاد نمیکنم . همون گرین بهترنی گزینه برای این بودجه هست . با گارانتی گرین صحبت کنید شاید براتون تعویض کردن . گرین یکی از بهترین گارانتی های ایران رو داره

لینک به دیدگاه

سلام. گرین سری uk خرابی زیاد داره و اکثرا بعد از چند دقیقه میسوزن. البته تو کل پاور های دنیا از هر 10 تا 3 تا متوسط از اول خراب هستن.

نظر من روی evga هست اگه گیرت بیاد. کورسیر هم عالیه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

چقدر میخوای هزینه کنی. و سیستمی که این پاور رو میخواد مشخصاتش چیه؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

سی پی یو 6600k

رم 16 گیگ

مادربورد z270 اسوس

گرافیک 1060

قیمت پاور  تا 400 یا نهایتش تا500 تومن باشه 

لینک به دیدگاه

من هم با همین مدل مشکل صدا داشتن درش آوردم الان کولر مستر رو سیستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یکی از این دو مدل رو بگیرین:

Cooler Master V650
Cooler Master V650S

لینک به دیدگاه

ديپ كول كه اصلا هيچي گرين به مراتب معتبرتر از اين كمپاني هست.

از پاور هاي سري OC+ گرين پيشنهاد ميدم بخريد كيفيت بالا به اضافه گارانتي و oem معتبري دارند.

گرين هم نخواستيد بخريد سري B كولرمستر خوب نيست باز همون UK گرين بسيار با كيفيت تره، مگر اينكه سري V كولرمستر رو بخريد كه حرف نداره به شخصه ميگم بهترينه البته سري فول ماژولارش!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

یکی از این دو مدل رو بگیرین:

Cooler Master V650
Cooler Master V650S

سلام دوست عزیز . مشخصات این دو تا پاور رو که دیدم همه چیزشون مثل همه به جز تو ماژولار بودن که سری s نیمه ماژولاره. ایا غیر این تفاوتی هم دارن؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sharjI گفته است :

سلام دوست عزیز . مشخصات این دو تا پاور رو که دیدم همه چیزشون مثل همه به جز تو ماژولار بودن که سری s نیمه ماژولاره. ایا غیر این تفاوتی هم دارن؟

تفاوت بنيادين با هم دارن. هر دو پاور OEMشون Enhance هست اما تو طراحي بورد و قطعات و خازن هاي به كار رفته با هم متفاوتن كه در سري فول ماژولار از خازن ها و قطعات معتبرتر و با كيفيت تر استفاده شده، اما مهمترين قسمتش وجود فن ١٣٥ ميليمتري Silencio FP شركت كولرمستر كه يكي از گرانترين فن هاي اين شركت و همينطور يكي از بي صداترين فنهاي دنيا هست در مدل فول ماژولار استفاده شده كه در مدل semi از يك فن ١٢٠ معمولي استفاده شده. من خودم V750 Full دارم ازش تست ١٠٠٪‏ هم گرفتم، در هيچ وضعيتي تحت هيچ شرايطي شما قادر به شنيدن صداي فن نيستيد! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...