رفتن به مطلب

خرید یک کیس قوی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز من میخوام این سیستمو ببندم ببیند ایا مچ هستند ؟؟ و برای اجرای بازی ها مشکلی ندارند؟
کارت گرافیک گالاکس GTX 1060 OC 6GB

مادربرد ام اس آی Z170A TOMAHAWK

رم ای دیتا XPG Flame 8GB 2800Mhz

پردازنده core i5 6500

یه پاور مناسب ای سیستم  هم بگین با قیمت خوب ؟؟
ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 43 دقیقه قبل، amir0090 گفته است :

سلام دوستان عزیز من میخوام این سیستمو ببندم ببیند ایا مچ هستند ؟؟ و برای اجرای بازی ها مشکلی ندارند؟
کارت گرافیک گالاکس GTX 1060 OC 6GB

مادربرد ام اس آی Z170A TOMAHAWK

رم ای دیتا XPG Flame 8GB 2800Mhz

پردازنده core i5 6500

یه پاور مناسب ای سیستم  هم بگین با قیمت خوب ؟؟
ممنون

رم رو سعی کن با فرکانس  کمتری ببندی  همچنین مین برد رو میتونین مدل h170 ببندین و در عوض cpu رو ی مدل بالاتر انتخاب کنید. پاور هم با توجه ب مشخصات سیستم میتونین  cooler master b600 ver.2 80 plus power supply ببندین . اگر هم امکانش هست خیلی بهتره ک نسل ۷ ببندین سیستم رو. با ی مین برد مدل h270 و7500 i5 . در غیر این صورت  همون توصیه بالا ب نظر من بهتره.  نکته دیگه اینکه سعی کنید کارت گرافیک رو از برند هایی مثل  ایسوس و گیگابایت ببندین. ارزشش بیشتره و جای اعتماد بیشتری هست بهشون.

ویرایش شده توسط hamidmanu
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، hamidmanu گفته است :

رم رو سعی کن با فرکانس  کمتری ببندی  همچنین مین برد رو میتونین مدل h170 ببندین و در عوض cpu رو ی مدل بالاتر انتخاب کنید. پاور هم با توجه ب مشخصات سیستم میتونین  cooler master b600 ver.2 80 plus power supply ببندین . اگر هم امکانش هست خیلی بهتره ک نسل ۷ ببندین سیستم رو. با ی مین برد مدل h270 و7500 i5 . در غیر این صورت  همون توصیه بالا ب نظر من بهتره. 

سلام

داداش منظورت مادربورد h170 pro gamaing هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir0090 گفته است :

سلام

داداش منظورت مادربورد h170 pro gamaing هست؟

بله.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hamidmanu گفته است :

بله.

داداش پس سیستم اینجوری شد ؟؟

گرافیک گیگابایت gtx 1060 6gb g1

پردازنده i5 7500

مین برد h170 pro gamaing

پاور کولر مستر 600 وات B600

یه رم هم پیشنهاد بده ممنون

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، amir0090 گفته است :

داداش پس سیستم اینجوری شد ؟؟

گرافیک گیگابایت gtx 1060 6gb g1

پردازنده i5 7500

مین برد h170 pro gamaing

پاور کولر مستر 600 وات B600

یه رم هم پیشنهاد بده ممنون

یادتون باشه برای پشتیبانی از پردازنده های سری ۷ باید بایوس مین بردتونو اپدیت کنید. حدالامکان h270 رو انتخاب کنید اگه مشکلی نیس. رم هم میتونید از مدل http://lioncomputer.ir/product/10613/رم+ای+دیتا+XPG+Dazzle+8GB+4GBx2+2400Mhz+CL16/ استفاده کنید . 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hamidmanu گفته است :

یادتون باشه برای پشتیبانی از پردازنده های سری ۷ باید بایوس مین بردتونو اپدیت کنید. حدالامکان h270 رو انتخاب کنید اگه مشکلی نیس. رم هم میتونید از مدل http://lioncomputer.ir/product/10613/رم+ای+دیتا+XPG+Dazzle+8GB+4GBx2+2400Mhz+CL16/ استفاده کنید . 

داداش ببخشید اینقد سوال میپرسم

مادربرد ایسوس PRIME H270-PRO

حله با این؟

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

سلام داداش ممنون بابت پیشنهاد فقط چندتا سوال 

کارت گیگابایته که بالا پیشنهاد داده شد از زوتالک بهتر نیست؟؟

مادربورد نیاز به اپدیت بایوس داره ؟

پاور کم نیست؟؟ واسه اورکلاک ؟

لینک به دیدگاه

1- برق مصرفی سیستمی که من گفتم 404 وات هست دقیقا و پاور 480 برای شما انتخاب کردم و اورکلاک سیپیو به 1 وات هم نمیرسه . 2-بایوس مادربردuefi هست و در ضمن خودش اپدیت هست و سری 7 رو ساپورت میکنه . 3- کارت زوتک برتری داره به گیگابایت لینک هم براتون قرار میدم خودتون متوجه بشین.

http://meghdadit.com/product/46300/gigabyte-gv-n1060wf2oc-6gd-gddr5-graphics-card/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-جی-تی-ایکس-1060-ویند-فورس-او-سی-با-ظرفیت-6-گیگابایت/

http://meghdadit.com/product/50624/zotac-geforce-gtx-1060-amp!-edition-6gb-graphics-card/کارت-گرافیک-زوتاک-مدل-جی-تی-ایکس-1060-ای-ام-پی-ادیشن-با-حافظه-6-گیگابایت/

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

1- برق مصرفی سیستمی که من گفتم 404 وات هست دقیقا و پاور 480 برای شما انتخاب کردم و اورکلاک سیپیو به 1 وات هم نمیرسه . 2-بایوس مادربردuefi هست و در ضمن خودش اپدیت هست و سری 7 رو ساپورت میکنه . 3- کارت زوتک برتری داره به گیگابایت لینک هم براتون قرار میدم خودتون متوجه بشین.

http://meghdadit.com/product/46300/gigabyte-gv-n1060wf2oc-6gd-gddr5-graphics-card/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-جی-تی-ایکس-1060-ویند-فورس-او-سی-با-ظرفیت-6-گیگابایت/

http://meghdadit.com/product/50624/zotac-geforce-gtx-1060-amp!-edition-6gb-graphics-card/کارت-گرافیک-زوتاک-مدل-جی-تی-ایکس-1060-ای-ام-پی-ادیشن-با-حافظه-6-گیگابایت/

داداش نسبت به این http://lioncomputer.ir/product/8981/کارت+گرافیک+گیگابایت++GTX+1060+G1+Gaming/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir0090 گفته است :

داداش ببخشید اینقد سوال میپرسم

مادربرد ایسوس PRIME H270-PRO

حله با این؟

فدات داداش. فوروم برا پرسیدن سواله. 

اگه سری گیمینگ بگیری ارزشش بیشتره. از همون ایسوس یا گیگا. 

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/12, 13:25:21، amir0090 گفته است :

از اونم قوی تره پهنای باند و فرکانس موثرشو نگا

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

پاور اگه ۵۵۰ باشه بهتره  تا ۴۸۰ مین بردم انتخاب سری ۲۷۰ بدای سری ۷ انتخاب هوشمندانه تریه.  تو انتخاب کازت گرافیک نظر من رو گیگا و ایسویه اگه ایسوس باشه چه بهتر. طبق تجربه ک خودم داشتم . نظرات اساتید قابل احترامه.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

برای سیستم هم  بودجه خاصی در نظر گرفته نشد. فقط  تو حدو اندازه های قطعات انتخابی خود ایشون نظر دادم 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hamidmanu گفته است :

برای سیستم هم  بودجه خاصی در نظر گرفته نشد. فقط  تو حدو اندازه های قطعات انتخابی خود ایشون نظر دادم 

داداش بودجه من حداکثر 3200 برای کیس 

الان ممنون میشم سیستمو کامل و پیشنهاد نهایی رو بدین تا من اونو ببندم 

حالا اگه صد تومنم بیشتر شد عیبی نداره

لینک به دیدگاه

بنده اما با خرید قطعه ضعیف تر به خاطر دوست داشتن مخالفم .از نظر خوب بودن این شرکت هم خودم الان یدونه 980 رو ازین مارک زوتک دارم که هرساله توسط کارخانه کارتاش رو اور میکنه و به بازار میفرسته و قویتر و ارزونتر از دیگر کارت هاست. پاور 480 هم 80 وات هم زیاد داره بعد شما 550  uk پیشنهاد میدید؟؟!!! میدونستین خرید پاوری که وات زیادی بالایی میاره کار اصلا عاقلانه ای نیست؟ 1- مصرف برق شما بالا میره 2- برق اضافی به صورت گرما خارج میشه و هرچی برق اضافی زیاد تر باشه پاور هم داغتر میشه و عمر پاورو کم میکنه. بنده هم با شما مخالفم که سیپیو ضعیف بگیری بعد مادربرد بهتر بگیری!!

در کل نظر شما هم قابل احترام هست و بنده فقط در جهت راهنمایی این حرف هارو زدم ...

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بنده اما با خرید قطعه ضعیف تر به خاطر دوست داشتن مخالفم .از نظر خوب بودن این شرکت هم خودم الان یدونه 980 رو ازین مارک زوتک دارم که هرساله توسط کارخانه کارتاش رو اور میکنه و به بازار میفرسته و قویتر و ارزونتر از دیگر کارت هاست. پاور 480 هم 80 وات هم زیاد داره بعد شما 550  uk پیشنهاد میدید؟؟!!! میدونستین خرید پاوری که وات زیادی بالایی میاره کار اصلا عاقلانه ای نیست؟ 1- مصرف برق شما بالا میره 2- برق اضافی به صورت گرما خارج میشه و هرچی برق اضافی زیاد تر باشه پاور هم داغتر میشه و عمر پاورو کم میکنه. بنده هم با شما مخالفم که سیپیو ضعیف بگیری بعد مادربرد بهتر بگیری!!

در کل نظر شما هم قابل احترام هست و بنده فقط در جهت راهنمایی این حرف هارو زدم ...

داداش ممنون بابت  راهنمایی هات پس همینو میبندم فقط دو تا سوال نهایی

مین برد حله دیگه؟؟ یعنی اگه رفتم خریدم نیازی به اپدیت بایوس و یا هیچ چیز دیگری نیست

سوال دوم اینه که خودم شخصا میخوام بخرم و نمیخوام از  سایت سفارش  بنظرتون بازار ایران توی ولیعصر خوبه؟؟

بعد قطعاتو همه رو از یه مغازه بخرم یا نه هر قطعه رو از یه جا؟؟ اونجوری شاید قطعه به قطعه ارزون تر بشه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز توجه کن که رم بالا تر 2400 نگیری بعدشم سی پی یو K دار نگیر چون مادربرد h270 قابلیت اور کلاک رم و سی پی یو نداره و پولت حروم میشه. سی پی یو به نظر من 7500 خوبه . رم هم سعی کن 16 گیگ بگیری اگه نشد 8 چون واسه بعضی بازیای سنگین رم بالا 8 لازمه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Samanp77 گفته است :

دوست عزیز توجه کن که رم بالا تر 2400 نگیری بعدشم سی پی یو K دار نگیر چون مادربرد h270 قابلیت اور کلاک رم و سی پی یو نداره و پولت حروم میشه. سی پی یو به نظر من 7500 خوبه . رم هم سعی کن 16 گیگ بگیری اگه نشد 8 چون واسه بعضی بازیای سنگین رم بالا 8 لازمه

سلام

داداش خب یه مینبرد بگو که اورکلاک پشتیبانی کنه و از i5 7600k هم پشتیبانی که

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Samanp77 گفته است :

سلام

همین خوبه 

فقط یه کیس واسه این سیستم بگو؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، amir0090 گفته است :

سلام

داداش خب یه مینبرد بگو که اورکلاک پشتیبانی کنه و از i5 7600k هم پشتیبانی که

مادر بورد های چیپ ست z170 و z270 اورکلاک دارن. اوناهم که خیلی گرونن صرفه نمیکنه مگر اینکه بودجه رو بالا ببری

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amir0090 گفته است :

سلام

همین خوبه 

فقط یه کیس واسه این سیستم بگو؟

http://lioncomputer.ir/product/8776/کیس+گرین+زد+4+آستیاک/ کیس خوب

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...