رفتن به مطلب

**** مزایده کارت گرافیک دابل XFX R9-295X2/8G/1024bit ****

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مزایده کارت گرافیک دابل XFX R9-295X2 کاملا نو
جهت عکس گرفتن کارتون باز شده
دو سال کامل گارانتی سازگار ارقام
مشخصات : 8گیک رم ddr5 باس 1024 - دو پردازنده AMD - سیستم خنک کننده مایع - 4 عدد خروجی mini DP و 1 عدد DVI-D
لینک مشخصات شرکت سازنده : اینجا
قیمت پایه : 1.950.000 تومان
فروش فوری 2.300.000 تومان
گام : 50 هزار
اتمام مزایده : 24 ساعت بعد از اولین پیشنهاد

فروش حضوری بندرعباس ، بالاتر از قیمت پایه ارسال رایگان به خریدار تحویل به تیپاکس، در صورت درخواست تحویل فوری می تونید با شماره 09173673450 تماس بگیرید ممنون

5959f1dc678fc_photo_--_--.thumb.jpg.e49a282b586e9713a88cb00fa62055d4.jpg

01.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی 

با صحبتی که باهم داشتیم به قیمت پایه خریدارم لطفا در صورت تمایل بهم خبر بدین

لینک به دیدگاه

با سلام آقا آرمین عزیز تا این لحظه مال شما

پیغام رو هم خوندم چشم کاراش را دارم انجام می دم

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

:52_fearful:عجب کارت خریه

مصرفشم خیلی خره (500 وات)

این کارت واسه رندرینگ فوقالعادست

لینک به دیدگاه

هم رندر ، هم گیم ، هم ماین

به هر حال خودش دو تا گرافیکه :4_joy:

ضمنا دوستان گفتم 24 ساعته چون آقا آرمین صبح با بنده صحبت کردن در صورتیکه پیشنهادی دیگه ای نباشه فردا صبح مزایده ختم می شه

با سپاس

ویرایش شده توسط shabani.majid
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

مصرفشم خیلی خره (500 وات)

این کارت واسه رندرینگ فوقالعادست

با سلام

بر خلاف تصور افراد نه این کارت و نه 690 به هیچ عنوان در کارهای رندرینگ مناسب نیستند بلکه این تصور عامه افرادی هست که اطلاعات کافی در این مورد ندارن

هیچگاه داشتن هسته های کودای زیاد یا استریم های زیاد دلیل بر خوب بودن در رندرینگ نیست و امروزه با یک جستجو و بررسی در اینترنت به راحتی میشه اینو فهمید فقط 10 دقیقه زمان میخواد عزیز

لینک به دیدگاه

جناب الماسی از ایراد نظر تخصصیتون ممنونم فک کنم از طرفدارهای دو آتیشه انویدیا هستین به هر حال نظر هر شخصی محترم هستش

با سپاس

لینک به دیدگاه

کارت غولیه الان تو آمازون بالای 800 دلار قیمت خورده واسه ماینینگ عالیه

لینک به دیدگاه

با سپاس و ابراز شرمندگی از تمام دوستانی که زنگ زدن و صحبت کردیم ، بنده هم اعلام کردم که توی تاپیک هم پست بزارن ( به خاطر رعایت و احترام به قوانین ) ولی بنا به دلایل خاص خودشون پست نزدن و درخواست فوری دوستمون ، طبق قوانین مجبورم کارت رو به ایشون تحویل دهم .

لینک خرید هم از سایت فروشگاه اینجا می زارم تا در صورت انصراف سایر دوستان بتونن در صورت تمایل خرید کنن

http://www.tandis-shop.com/index.php?route=product/product&product_id=134

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

با سلام

بر خلاف تصور افراد نه این کارت و نه 690 به هیچ عنوان در کارهای رندرینگ مناسب نیستند بلکه این تصور عامه افرادی هست که اطلاعات کافی در این مورد ندارن

هیچگاه داشتن هسته های کودای زیاد یا استریم های زیاد دلیل بر خوب بودن در رندرینگ نیست و امروزه با یک جستجو و بررسی در اینترنت به راحتی میشه اینو فهمید فقط 10 دقیقه زمان میخواد عزیز

داداش شما جست و جو کنی متوجه میشی در بحث گرافیک ، کارت 295x2 حتی از TITAN X هم یه سروگردن بالاتره. متاسفانه بنچمارک های TITAN XP نیومده وگرنه براتون ثابت میکردم. کارت 295x2  یه پله از 1080ti هم بالاتره (در بحث گرافیک)

قرار نیست اینجار برا فن بازی به کسی جایزه بدن ولی ارائه اطلاعات صحیح حق کاربرا است.

بقول دوستمون شما از طرفدارهای دوآتیشه nvidia  هستی.

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، shabani.majid گفته است :

جناب الماسی از ایراد نظر تخصصیتون ممنونم فک کنم از طرفدارهای دو آتیشه انویدیا هستین به هر حال نظر هر شخصی محترم هستش

با سپاس

سلام خیر عزیز

قبل از اینکه به بنده تهمت طرفدار و متعصب بودن بزنید لطفا این رو هم مد نظر داشته باشید که بنده از 690 هم نام بردم..نمیدونم از کجا به این نتیجه رسیدید

کارت 295 در گیم فوق العاده است عزیز و از 1080 هم بهتر عمل میکنه

اتفاقا دو هفته پیش نزدیک به خرید این کارت بودیم که زودتر فروخته شد و ناچارن رفتیم 1080 خریدیم

اما همونطور که گفتم این کارت برای رندر نیست و توانایی محسوسی هم در رندرینگ نداره

بنده فقط خواستم راهنمایی کرده باشم و رسما میگم هر کسی این کارت رو برای گیمینگ بخره کاملا برد کرده و انتخاب فوق العاده ای هستش اما رندرینگ خیر

موفق باشید

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

داداش شما جست و جو کنی متوجه میشی در بحث گرافیک ، کارت 295x2 حتی از TITAN X هم یه سروگردن بالاتره. متاسفانه بنچمارک های TITAN XP نیومده وگرنه براتون ثابت میکردم. کارت 295x2  یه پله از 1080ti هم بالاتره (در بحث گرافیک)

قرار نیست اینجار برا فن بازی به کسی جایزه بدن ولی ارائه اطلاعات صحیح حق کاربرا است.

بقول دوستمون شما از طرفدارهای دوآتیشه nvidia  هستی.

لطفا صحبت های بنده رو درست مطالعه کنید و تهمت های ناروا به بنده نزنید

بنده صحبتی از گیمینگ نکردم و گفتم رندرینگ

اتفاقا متاسفانه افرادی مثل شما هستن که با بزرگنمایی در رابطه با محصول و توضیح دادن در رابطه با کارایی در موارد خاص که خود شخص اصلا در اون حوزه اطلاعات نداره باعث میشید دیگران گمراه بشن

به همین میزان که به خودتون اجازه میدید به سادگی دیگران رو مورد قضاوت قرار بدید و روشون لقب و اسم بزارید کاملا گویای شخصیتتون هست

شما از اول گفتید رندرینگ و بنده در رابطه با رندرینگ جوابتون رو دادم حالا صحبت از گیمینگ میکنید؟

فقط حرف های بنده راهنمایی بوده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، حمیدرضا الماسی گفته است :

لطفا صحبت های بنده رو درست مطالعه کنید و تهمت های ناروا به بنده نزنید

بنده صحبتی از گیمینگ نکردم و گفتم رندرینگ

اتفاقا متاسفانه افرادی مثل شما هستن که با بزرگنمایی در رابطه با محصول و توضیح دادن در رابطه با کارایی در موارد خاص که خود شخص اصلا در اون حوزه اطلاعات نداره باعث میشید دیگران گمراه بشن

به همین میزان که به خودتون اجازه میدید به سادگی دیگران رو مورد قضاوت قرار بدید و روشون لقب و اسم بزارید کاملا گویای شخصیتتون هست

فقط حرف های بنده راهنمایی بوده

موفق باشید

داداش شما درست میگی .

روزانه افرادی همچون شما کم و بیش به پستم میخوره که دم از قضاوت نکردن میزن و در انتها حرف خودشونو حق میدونند و با گفتن کلماتی مثل قضاوت و لقب و اسم و شخصیت ، میخان حق به جانب بگیرن.

شما اگه میخای راهنمایی کنی یه منبع معرفی کن. واسه حرفت سند بزار

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-295X2-vs--9223372036823115232

https://versus.com/en/amd-radeon-r9-295x2-vs-nvidia-titan-x

لینک به دیدگاه

فروخته شد ختم تاپیک

خریدار  : جناب ربیعی نام کاربری : farzadrabii

دوستان با سپاس از همگی و ابراز شرمندگی از بحث پیش آمده علی الخصوص از آقای الماسی بنده  باب مزاح گفتم طرفدار انویدیا و در صورت ناراحتی ایشون پوزش می طلبم وگرنه هر محصولی از کمپانیهای معتبر در مکان و زمان خودش  خوبه و البته نظر هر شخصی هم راجب اون محصول محترمه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

داداش شما درست میگی .

روزانه افرادی همچون شما کم و بیش به پستم میخوره که دم از قضاوت نکردن میزن و در انتها حرف خودشونو حق میدونند و با گفتن کلماتی مثل قضاوت و لقب و اسم و شخصیت ، میخان حق به جانب بگیرن.

شما اگه میخای راهنمایی کنی یه منبع معرفی کن. واسه حرفت سند بزار

http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-295X2-vs--9223372036823115232

https://versus.com/en/amd-radeon-r9-295x2-vs-nvidia-titan-x

http://www.anandtech.com/show/7930/the-amd-radeon-r9-295x2-review/16

اینم خدمت شما در مبحث compute 

اتفاقا بنده امثال شما رو توی سایت هایی مثل زومجی هر روز میبینم که لقب روی دیگران میزارن

حداقلش اینکه بنده به شخصیت هر کسی احترام میزارم و روشون لقب نمیزارم

متاسفانه لقب گذاری روی افراد به عادت زشتی تبدیل شده

ادب مرد به ز دولت اوست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، shabani.majid گفته است :

فروخته شد ختم تاپیک

خریدار  : جناب ربیعی نام کاربری : farzadrabii

دوستان با سپاس از همگی و ابراز شرمندگی از بحث پیش آمده علی الخصوص از آقای الماسی بنده  باب مزاح گفتم طرفدار انویدیا و در صورت ناراحتی ایشون پوزش می طلبم وگرنه هر محصولی از کمپانیهای معتبر در مکان و زمان خودش  خوبه و البته نظر هر شخصی هم راجب اون محصول محترمه

خواهش عزیز

این کارت کارت ارزشمند و عالی هستش و صحبت های بنده فقط در مبحث رندرینگ بوده

واقعا خدای نکرده قصدی در رابطه با بهم زدن تاپیک یا کم جلوه دادن ارزش کالا نداشتم نداشتم..اتفاقا بنده میخواستم عملکرد خوب کارت در بازی رو عنوان کنم که متاسفانه نکردم و ای کاش که میگفتم

مبارک خریدارش باشه و به سلامتی استفاده کنه

لینک به دیدگاه

مرسی شما لطف دارین

ضمنا فراموش کردم بگم آقای ربیعی مبارکشون باشه انشالله از خریدشون راضی باشن

و همچنین از آقا آرمین و آقا فرزاد و سایر دوستان

ویرایش شده توسط shabani.majid
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

http://www.anandtech.com/show/7930/the-amd-radeon-r9-295x2-review/16

اینم خدمت شما در مبحث compute 

اتفاقا بنده امثال شما رو توی سایت هایی مثل زومجی هر روز میبینم که لقب روی دیگران میزارن

حداقلش اینکه بنده به شخصیت هر کسی احترام میزارم و روشون لقب نمیزارم

متاسفانه لقب گذاری روی افراد به عادت زشتی تبدیل شده

ادب مرد به ز دولت اوست

نه داداش شما فردی مثل من رو هیچ جا نمیبینی. چون زیاد مقایسه میکنی احساست اینو میگه .

بنده به شخصیت شما توهین نکردم. فن بودن توهین به شخص نیست. شاید خیلی حساسی ، شایدم ...

درضمن صحبت های من درخصوص گرافیک بود

کسی که به شما بگه فن هستی انسان بیشعور و بی ادب و ... هست؟

حضور رو بیشتر کار کن. به نظرات دیگران احترام بزار. در جواب نظرات دیگران نگو " این تصور عامه افرادی هست که اطلاعات کافی در این مورد ندارن "

اینکه گفتم کم و بیش افرادی مثل شما رو میبینم منظورم توهین نبود منظورم این بود که کسانی میبینم که چنان درگیر حضور شدن که درش غرق شدن.

در کل اگر احساس میکنی بهت توهین کردم بگو تا عذرخواهی کنم

لینک به دیدگاه

آخر ماجرا به خوبی و خوشی تموم شد

داداش انشاءالله با پولش یه 1080 بخری البته اگه کار دیگه ای مد نظرت نباشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

نه داداش شما فردی مثل من رو هیچ جا نمیبینی. چون زیاد مقایسه میکنی احساست اینو میگه .

بنده به شخصیت شما توهین نکردم. فن بودن توهین به شخص نیست. شاید خیلی حساسی ، شایدم ...

درضمن صحبت های من درخصوص گرافیک بود

کسی که به شما بگه فن هستی انسان بیشعور و بی ادب و ... هست؟

حضور رو بیشتر کار کن. به نظرات دیگران احترام بزار. در جواب نظرات دیگران نگو " این تصور عامه افرادی هست که اطلاعات کافی در این مورد ندارن "

اینکه گفتم کم و بیش افرادی مثل شما رو میبینم منظورم توهین نبود منظورم این بود که کسانی میبینم که چنان درگیر حضور شدن که درش غرق شدن.

در کل اگر احساس میکنی بهت توهین کردم بگو تا عذرخواهی کنم

تشکر عزیز

بنده کلا مخالف فن بازی و اینگونه برخورد ها هستم و در قبال دوستی برام اهمیتی نداره 

بنابراین فراموشش کنیم چون ارزشش رو نداره

همونطور که میدونید بنده تاپیک رندرینگ و تبدیل فرمت رو ساختم..بعد یدونه 690 اقای فردوسی برای فروش گذاشتن که خیلی ها میخواستن و داخلش خیلی صحبت از رندرینگ شد

البته اینم بگم چون خودم 690 داشتم میگم برای رندر جالب نیست

چون 690 حدود 3 هزار تا هسته کودا داره برخی افراد فکر میکنن که برای رندرینگ خیلی عالیه...از اونجا که معمولا در رندرینگ هم هسته های کودا تاثییر گذار هستن باعث شده این باور بیشتر بشه

اما در حقیقت همه چی کودا نیست...یکی از دوستان تو تاپیک تبدیل فرمت به بنده پیام دادن و گفتن نظرم رو در رابطه با 690 بگم که ایشون برای رندر میخواستن بخرن

از اونجا که خودم تست کردم و با این کارت رندر گرفتم میدونستم گزینه مناسبی نیست و به ایشون هم گفتم و دیگه ایشون بیخیال خرید شد

خیلی از دوستان این کارت رو میخرن ولی میبینن کارایی مورد نظر رو نداره..خوب این باید اطلاع رسانی بشه تا دوستان اینگونه ضرر نکنن

چون من توی این تاپیک نمونه مشابه دیدم خواستم دانسته های خودم رو در اختیار بگزارم و هیچ هدف دیگه ای هم نداشتم

در گیمینگ 295 کارت بی نظیریه و حتی دیده شده در برخی بازی ها تا 20 فریم بیشتر از 1080 فریم داده - منبعش هم سایت کیت گورو بود

امیدوارم در اینده بیشتر اشنا بشیم و این دوستی هاست که میمونه:x

بنده هم اگر پیش داوری کردم عذرخواهی میکنم

موفق و تندرست باشی عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...