رفتن به مطلب

مشکل دار شدن کارت R9 290 بصورت ناگهانی!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان و اساتید گرامی!

بنده چندوقت پیش مادربردم سوخت و در زمان سوختن دوتا کارت گرافیک Rx 470 و R9 290 روی مادربرد بودن،

ما مادربرد رو فرستادیم گارانتی و مادربرد هم برگشت،داشتیم کارت گرافیکا رو وصل میکردیم دیدیم برای ۴۷۰ مشکلی ایجاد نشده ولی ۲۹۰ نه تصویر میده نه دیتکت میشه!!

بعد گفتم باز اینا مادربرد خراب دادن به من، رفتم رو سه چارتا مادربرد دیگه تست کردم هرکدومشون برا خودشون یه بوقی زدن وقتی این گرافیک وصل بود و بازم نشناختنش! ولی همیشه فن هاش روشن میشه و هر سری برای خودش رو یه دوری میچرخه یه بار دور کند یه بار دور تند!!

کارت دوال بایوسه هردو بایوسش رو هم تست کردم فرقی نکرد (مدل دقیق کارت MSI R9 290 gaming Edition)

پیشنهادی راهکاری؟؟ آیا احتمال سالمسازیش هست نیست؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

اساتید راهنمایی جستم کمک کنید!

درود

کارت گرافیک در ایران به دشواری تعمیر می شه و با توجه به قدیمی بودنش احتمالا گارانتی نداره. الماس ایران برای برخی برندها خدمات داره، در وبگاهش نشانی و تلفنش هست. گرین هم تازگی برای msi گارانتی و خدمات داره، اما مطمئن نیستم کارتهای قدیمی رو پوشش بده. باهاشون تماس بگیر زیان نداره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

کارت گرافیک در ایران به دشواری تعمیر می شه و با توجه به قدیمی بودنش احتمالا گارانتی نداره. الماس ایران برای برخی برندها خدمات داره، در وبگاهش نشانی و تلفنش هست. 

بله گارانتیش تموم شده یه سالی میشه بنده خدا داشت عین ساعت کار میکرد!

گارانتی خودش ماتریکس بود یه سر ببرم ماتریکسه تهران احتمالش هست بتونن کاری برام بکنن؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

بله گارانتیش تموم شده یه سالی میشه بنده خدا داشت عین ساعت کار میکرد!

گارانتی خودش ماتریکس بود یه سر ببرم ماتریکسه تهران احتمالش هست بتونن کاری برام بکنن؟

پست قبلی رو ویراستم.

گویا مدتیه ماتریکس با msi مشکل داره و تازگی msi با گارانتی ایستا و گرین به بازار می آد. شک دارم خارج از گارانتی بپذیرند، ولی تماس گرفتن زیان نداره. منتها الماس ایران و گرین به تجربه ام اعتبار بیشتری دارند.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

پست قبلی رو ویراستم.

گویا مدتیه ماتریکس با msi مشکل داره و تازگی msi با گارانتی ایستا و گرین به بازار می آد. شک دارم خارج از گارانتی بپذیرند، ولی تماس گرفتن زیان نداره. منتها الماس ایران و گرین به تجربه ام اعتبار بیشتری دارند.

متشکرم بابت پیسنهاداتتون

فعلا دادم دست یکی از دوستان ببینم اگر نتونستن کاری بکنن بریم برای جاهای دورتر

من شنیدم گرین فقط تعویضه، تعمیرم داره؟

انشالا که کارش همینجا راه بیوفته دیگه نخایم از کار زندگی بزنیم بریم تهران!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، danyalbmw گفته است :

متشکرم بابت پیسنهاداتتون

فعلا دادم دست یکی از دوستان ببینم اگر نتونستن کاری بکنن بریم برای جاهای دورتر

من شنیدم گرین فقط تعویضه، تعمیرم داره؟

خواهش می کنم. تاکنون برای msi با گارانتی گرین سروکار نداشته ام و اطلاعی ندارم.

شماره ش اینه

02188170017

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

خواهش می کنم. تاکنون برای msi با گارانتی گرین سروکار نداشته ام و اطلاعی ندارم.

شماره ش اینه

02188170017

فکر میکنم گرین تازگیا داره گرافیک قبول میکنه

اگر کارم راه نیوفتاد یه زنگی اول به الماس میزنم ببینم اونا کاری میتونن بکن یا نه بنظر تجربشون تو گرافیک بیشتر باشه تا گرین

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

فکر میکنم گرین تازگیا داره گرافیک قبول میکنه

اگر کارم راه نیوفتاد یه زنگی اول به الماس میزنم ببینم اونا کاری میتونن بکن یا نه بنظر تجربشون تو گرافیک بیشتر باشه تا گرین

الماس خدمات خوبی داره. من چند بار کارت گرافیکی با برندهای مختلف فرستاده ام با قیمت مناسب تعمیر کرده اند، اما تجربه ی msi باهاشون نداشته ام.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

الماس خدمات خوبی داره. من چند بار کارت گرافیکی با برندهای مختلف فرستاده ام با قیمت مناسب تعمیر کرده اند، اما تجربه ی msi باهاشون نداشته ام.

متشکرم بابت به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون، انشاا... که حل بشه مشکل ماهم!

کارت من PCB ـش همون کارت رفرنسه فقط ظاهرا یکم خازناش بزرگتره اگر بتونن 290 ـی رو تعمیر کنن قطعا این رو هم میتونن

لینک به دیدگاه

سلام

من چند سال پیش یه کارت گرافیک msi بردم سازگار با هزینه خوبی برام تعمیر کردند.

مشکلش هم این بود که تو فشار باعث میشد سیستم خاموش بشه.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

من چند سال پیش یه کارت گرافیک msi بردم سازگار با هزینه خوبی برام تعمیر کردند.

مشکلش هم این بود که تو فشار باعث میشد سیستم خاموش بشه.

متاسفانه از سازگار خاطره خوشی ندارم

مادربردم رو فرستادم گارانتیش ما رو صافکاری کردن تا پس بدن!

اگر الماس و گرین و ایستا هیچکدوم کمکی نکردن یه سر به سازگار هم به اجبار میزنم!

ممنون بابت به اشتراک گذاری تجربتون +1

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با درود خدمت اساتید گرامی

این همشهریمون که نتونست با این کارت هیچکار مفیدی بکنه بردم تهران گارانتی الماس فرمودند قطعه نداریم تعمیر نمیکنیمش

جالب اینجاست که یکی از دوستان بنده 290 رفرنس  با گارانتی الماس دارند نمیدونم پس بر چه منطقی قطعاتش رو ندارن

دوستان به دلیل اینکه اقامت بنده در تهران محدوده، کسی اگر در تهران تعمیر کار مجرب میشناسه که کارت رو از اینی که هست خرابتر نکنه و بتونه یه کاری احتمالا انجام بده به من معرفی کنه من بسیار ممنونش میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دوست گرامی اگر کارتتون تصویر نمیده و. توسط سیستم شناسایی نمیشه 

جز خستگی نتیجه نداره و تعمیر نمیشه 

چون مدار تغذیه  یا gpu مرخص شده 

مورد مشابه شما زیاد دیدم تواین چندین ساله و مجهزترین و مجربترین تعمیرکار هم ندیدم و نشنیدم این طور خراب شدن رو بتونن کاریش بکنن 

البته این تحربه و نطر بنده بود 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

دوست گرامی اگر کارتتون تصویر نمیده و. توسط سیستم شناسایی نمیشه 

جز خستگی نتیجه نداره و تعمیر نمیشه 

چون مدار تغذیه  یا gpu مرخص شده 

مورد مشابه شما زیاد دیدم تواین چندین ساله و مجهزترین و مجربترین تعمیرکار هم ندیدم و نشنیدم این طور خراب شدن رو بتونن کاریش بکنن 

البته این تحربه و نطر بنده بود 

حالا که اومدیم تهران بریم ببینیم شاید فرجی شد درست شد دیگه برگشتم شهرمون دلم نسوزه که اگر فلان جا میبردم ممکن بود که بتونن درست کنن و این برنامه ها

متشکرم از بابت پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ، شاید شما کارت مظلوم رو به صورت عمودی داخل کیس بدون تهویه مناسب و بلند مدت میزاشتین رو ماین و در اثر کار طولانی در دمای بالا جی پی یوش دچار مرگ شده ؟ آقا ناراحت شدم بعد از اون قضیه مادربوردت این کارتت هم اینجوری شد امیدوارم غم آخرت باشه .

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

سلام دوست عزیز ، شاید شما کارت مظلوم رو به صورت عمودی داخل کیس بدون تهویه مناسب و بلند مدت میزاشتین رو ماین و در اثر کار طولانی در دمای بالا جی پی یوش دچار مرگ شده ؟ ? آقا ناراحت شدم بعد از اون قضیه مادربوردت این کارتت هم اینجوری شد امیدوارم غم آخرت باشه .

باهم به فنا رفتن من با اختلاف زمانی متاسفانه متوجه شدم

فکر میکنم بخاطرپاور بوده باشه از طرف دیگه پاور به 470 کاری نداشت فقط این 290 رو ترکوند

بعد از دو ماه کلا به صورت علامت سوال برام باقی مونده که چرا دقیقا سوخته شد مادربرد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...