رفتن به مطلب

راهنمایی درباره خرید سربازی از شما دوستان

mojtabapes
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام متولد سال1370/3/19هستم با مدرک سیکل امروزرفتم پلیس +10 گفتن میتونم بخرم چون زیر دیپلم هستم باید 10 میلیون بدم --3میلیون باید بدم 7میلیون دیگه رو قسطی تا اخر سال باید پرداخت کنم -پدرم یک هفته هست که فوت کرده 3برادر و1 خواهر دارم که همشون رفتن خونه خودشون وفقط من مجردم میخواستم بدونم با شرایطی که دارم امکانش هست بهم تخفیف بدن درباره خرید سربازی ؟؟؟؟برای این که تخفیف بگیرم باید کجا برم؟؟
به نظر شما ارزش داره سربازیمو بخرم؟؟

لینک به دیدگاه

والا به نظر من شما بخری بهتره چون توی 2 سال میشه بیشتر از 10 میلیون پول در آورد و اگه درست کار کنی میتونه به عبارتی 1 سال و نیم توی عمرت که با ارزش ترین چیزه صرفه جویی کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخر هر جوری باشه ، 2 سالی هست که آدم نمیخواد تجربه کنه ، البته واسه بعضی ها سربازی خوب میشه ، اما درکل 2 سال از هدر رفتن عمرت جونت ، روح روانت جلوگیری میشه

لینک به دیدگاه

سلام

اول از همه خیلی ناراحت میشم وقتی میبینم همه از سربازی اینجوری یاد و تعریف میکنن

این هایی که میفرایند دو سال از عمرت رو از دست میدی مطمئن باش که نه تنها دوسال از عمرت رو از دست نمیدی بلکه صاحب دوسال تجربه مفید میشی که در روزهای سخت زندگیت همیشه بهت کمک میکنه

هر چند که از صحبت هاتون فهمیدم که شما دیگه کلا تصمیم به خرید گرفتید ولی به نظر من بری خیلی بهتره چون هم پولت تو جیبت میمونه هم یه دوسال هم بیمه میشی و هم در آینده مزایایی هر چند خیلی کم خواهی داشت

ولی بخری فقط پولشو میدی و قطعا بعد از 2 سال از خریدنش پشیمون میشی

در این حالت خرید فقط زمانی برات خوبه که بگی هر ماه بالای 2 میلیون در آمد داری و 10 میلیون حقوق 3 یا 4 ماهت هست ، که اونوقت بله ارزش خرید داره

اگر اشتباه نکنم فکر کنم شنیدم که با شرایطی میشه تا یه حد تخفیف گرفت (البته اگر شامل شرایط بشید)

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

باسلام متولد سال1370/3/19هستم با مدرک سیکل امروزرفتم پلیس +10 گفتن میتونم بخرم چون زیر دیپلم هستم باید 10 میلیون بدم --3میلیون باید بدم 7میلیون دیگه رو قسطی تا اخر سال باید پرداخت کنم -پدرم یک هفته هست که فوت کرده 3برادر و1 خواهر دارم که همشون رفتن خونه خودشون وفقط من مجردم میخواستم بدونم با شرایطی که دارم امکانش هست بهم تخفیف بدن درباره خرید سربازی ؟؟؟؟برای این که تخفیف بگیرم باید کجا برم؟؟

سلام دوست من.

عزیز شما برو همون نظام وظیفه مطرح کن وضعیتت رو بگو تخفیف میخام و این حرفا. فکر میکنم مقدار قسطش رو میتونی بیشتر کنی. مثلا بکنیش 2 ساله.

اگر هم که نشد سیستمت رو بفروش و از زیر سنگ با وام و ... جور کن و بخر.

البته یه سوالی دارم تا الان که بی کارت بودی مشکلی داشتی؟ واسه چی کارت رو لازم داری؟
درباره رفتن و نرفتن بارها قبلتر نظرم رو اعلام کردم بازم میگم شما با خرید سربازی 2 سال عمر، عزت نفس ، شعور ، تجربه ، سلامتی جسمی ، سلامتی روحی ، و در اخر انسانیتت رو میخری.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

حتما بخر.. هیچ سودی تو رفتن به خدمت نیست.مطمعن باش. 2سال الاف میشیو بعدش هم اگه پولدار نباشی یا کاری نداشته باشی باید باید دربه در دنبال کار بگردی..کلی از عمرت هم بعد خدمت حروم میشه برای پیداکردن کار.

لینک به دیدگاه

دوستانی  که میگن خوبه با ید عرض کنم . خوب یعنی از این سربازا که صبح میرن عصر بر میگردن خونه کسی هم باهاشون کار نداره .بله اینجوری خوبه:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، vahidc4 گفته است :

بخر اون 2 سال کار کنی دوبلشو در میاری

در 15 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

اگه کار کنن؟ مگه میشه همچین حرفی؟ کار نیست که الان خود شهر داری هم فقط دکترا قبول میکنه .ولی پیدا بکنی همونطور که دوستان میگن عالیه . یه پیشنهادم دارم برات شما که ساکن مشهدی تو تپسی مشهد ثبت نام کن .پولش خوبه تو تهران یکی بود میگفت قبرس اینا رفت با حقوق تپسی

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر دوستان حتما میرم نظام وظیفه ببینم چی میگن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

عزیز شما برو همون نظام وظیفه مطرح کن وضعیتت رو بگو تخفیف میخام و این حرفا. فکر میکنم مقدار قسطش رو میتونی بیشتر کنی. مثلا بکنیش 2 ساله.

اگر هم که نشد سیستمت رو بفروش و از زیر سنگ با وام و ... جور کن و بخر.

البته یه سوالی دارم تا الان که بی کارت بودی مشکلی داشتی؟ واسه چی کارت رو لازم داری؟
درباره رفتن و نرفتن بارها قبلتر نظرم رو اعلام کردم بازم میگم شما با خرید سربازی 2 سال عمر، عزت نفس ، شعور ، تجربه ، سلامتی جسمی ، سلامتی روحی ، و در اخر انسانیتت رو میخری.

موفق باشید.

تا الان که مشکلی نداشتم چون شغلم ازاده -ولی برای گواهینامه وخروج از کشور احتیاج دارم--با توجه به اینکه سربازهم داره کم میشه سال دیگه معلوم نیست این قانون باشه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

اگه کار کنن؟ مگه میشه همچین حرفی؟ کار نیست که الان خود شهر داری هم فقط دکترا قبول میکنه .ولی پیدا بکنی همونطور که دوستان میگن عالیه . یه پیشنهادم دارم برات شما که ساکن مشهدی تو تپسی مشهد ثبت نام کن .پولش خوبه تو تهران یکی بود میگفت قبرس اینا رفت با حقوق تپسی

سلام شغل دارم (کفاشم)بیکارکه نیستم مگه میشه تو این سن ادم بیکار باشه الان 12ساله که شغلم اینه درسته زیاد راضی نیستم از کارم اما با این مدرک(سیکل) کار دیگه ای نمیتونم بکنم مجبورم به همین کار راضی بشم

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

تا الان که مشکلی نداشتم چون شغلم ازاده -ولی برای گواهینامه وخروج از کشور احتیاج دارم--با توجه به اینکه سربازهم داره کم میشه سال دیگه معلوم نیست این قانون باشه

بسیار عالی.

عزیز اگر شغل داری که اصلا نرو سربازی بچسب به کارت با قرض هم که شده پول رو جور کن و بخر و ادامه بده کار رو پول رو پس بده.

در ۱ ساعت قبل، mohammad1070 گفته است :

دوستانی  که میگن خوبه با ید عرض کنم . خوب یعنی از این سربازا که صبح میرن عصر بر میگردن خونه کسی هم باهاشون کار نداره .بله اینجوری خوبه:14_relaxed:

بنده سرباز ستادکل یگان ویژه بودم میشه انتهای بسیج. صب 6.30 میرفتم و ظهر بسته به حال فرمانده از 12 تا 6 خروج میکردم. هیچ جمعه و تعطیلی هم ستاد رو ندیدم. بهتر از این هم هست؟

ولی بازم میگم نباید رفت چون اشتباهه چون هدر دادن تجربه و عمرته و نتیجش بیماری های روحی و جسمی که 100 برابر هزینش بیشتره.

لینک به دیدگاه

داداشم میگه ضررش بیشتر از سودشه بچسب به این شرایطی که داری و سریع اقدام کن تا چیزی عوض نشده 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شما چون پدرت در قید حیات نیست روحشونم شاد باشه فکر کنم بتونید از معافیت کفالت استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، (:mohammad:) گفته است :

سلام دوست عزیز شما چون پدرت در قید حیات نیست روحشونم شاد باشه فکر کنم بتونید از معافیت کفالت استفاده کنید 

سلام خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه اما با توجه به این چیزی که من خوندم در سایت به نظر نمیرسه معاف بشم

ضوابط عمومی معافیت های کفالت 

مشمولان خدمت سربازی برای معاف شدن از خدمت سربازی از طریق معافیت کفالت سربازی، باید حتماً شرایط عمومی معافیت کفالت به شرح ذیل را داشته باشند:

الف) رسیدن به سن ۱۸ سال تمام در هنگام طرح پرونده در هیئت رسیدگی

ب) نداشتن غیبت

ج) یگانه مراقب یا نگهدارنده (سرپرست) بودن

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه اما با توجه به این چیزی که من خوندم در سایت به نظر نمیرسه معاف بشم

ضوابط عمومی معافیت های کفالت 

مشمولان خدمت سربازی برای معاف شدن از خدمت سربازی از طریق معافیت کفالت سربازی، باید حتماً شرایط عمومی معافیت کفالت به شرح ذیل را داشته باشند:

الف) رسیدن به سن ۱۸ سال تمام در هنگام طرح پرونده در هیئت رسیدگی

ب) نداشتن غیبت

ج) یگانه مراقب یا نگهدارنده (سرپرست) 

لینک به دیدگاه

عزیز الان شما سرپرست خانواده هستی درسته ؟شما غیبتم داشتی ؟

لینک به دیدگاه

کاش بتونی با همین معافیت کفالت کارت درست بشه الکی هزینم نکنی اونم توی این دوره که به زحمت میشه پول دراورد ایشالا کارت درست بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، (:mohammad:) گفته است :

عزیز الان شما سرپرست خانواده هستی درسته ؟شما غیبتم داشتی ؟

ایشون غیبت دارن و چون 3 تا برادر دیگه دارن فکر نکنم کفالت بدن ، اگه هم بدن باید دفترچه پر کنن و برن خدمت به خاطر همون غیبت بعد تو حین آموزش اقدام به معافی کنن ، یکی از اشناها اینجوری کفالت گرفت البته ایشون تک فرزند بود

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ایشون غیبت دارن و چون 3 تا برادر دیگه دارن فکر نکنم کفالت بدن ، اگه هم بدن باید دفترچه پر کنن و برن خدمت به خاطر همون غیبت بعد تو حین آموزش اقدام به معافی کنن ، یکی از اشناها اینجوری کفالت گرفت البته ایشون تک فرزند بود

بله دوست عزیز شما درست میفرمایید منم خودم اقدام به معافیت کفالت کردم هنوز البته کارتم نیومده به خاطر همین به ایشون پیشنهاد دادم ایشالا کارشون به هر نحوی که ممکن هستش درست بشه 

لینک به دیدگاه

نقل قول

مشکل همینه که همه میگن 2 سال رو کارکنی بهتره ولی هیچ کدوم نمیگن که تو این شرایط چیکار باید بکنه !!! اگر کار و پول بود که فروش خدمت نبود !!

نقل قول

سلام شغل دارم (کفاشم)بیکارکه نیستم مگه میشه تو این سن ادم بیکار باشه الان 12ساله که شغلم اینه درسته زیاد راضی نیستم از کارم اما با این مدرک(سیکل) کار دیگه ای نمیتونم بکنم مجبورم به همین کار راضی بشم

خوب شما اینو تو پست اول نگفته بودی ، اگر کار داری و کار ثابت خوتتون هست ، اون وقت خوب ادامه کار عاقلانه تر هست

البته اینم بگم که من نمیدونم ولی اگر متاهل باشید تو شهر خودتون خدمت میکنید و بعدالظهر ها میتونید به کارتون هم برسید.

نقل قول

کاش بتونی با همین معافیت کفالت کارت درست بشه الکی هزینم نکنی اونم توی این دوره که به زحمت میشه پول دراورد ایشالا کارت درست بشه

اصلی ترین شرط استفاده از هر گونه ضوابط معافیت موقت یا معافیت دائم به شرطی قابل اجراست که هیچ گونه غیبتی شخص نداشته باشه ، حتی یک روز ، در غیر اینصورت هیچ کدام از شرایط شامل حال فرد نمیشود.

لینک به دیدگاه

البته این دوستمون که قیل من پست زده هم درست میگه ها ،

اگر شرایط معافیت کفالت رو داشته باشی اونوقت همین که به خدمت اعزام بشی و خودت رو معرفی کنی ، روز بعدش میتونی اقدام کنی

که البته یه چند ماهی طول میکشه تا به نتیجه برسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به قول یکی از دوستان تو دوسال میشه بیشتر از 10 تومن دراورد بنظر من تو نرمال 30 40 درمیاد شغل ازاد

اما شما اگه بری سربازی دوسال هیچی درنمیاری که هیچ . وقت و عمرت هم هدر رفته حداقل اگه بگی دو سال برم شاگردی کنم باز خیلی عقلانی تر هست تا رفتن به سربازی

فوقش ادم میره تو بازار شاگردی میکنه کار یادمیگیره بعد 4-5 سال یادگرفتن با یه سرمایه هم که جمع کرده یک کاسبی بزرگ راه میندازه و زندگی خوبی رو برای خودش درست میکنه

اما اگه اون 2 سال رو بیکار باشه یا بره سربازی خب خیلی چیزها از دست داده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...